Vandaag op goed geluk een ritje naar de PSV winkel bij het stadion in Eindhoven gemaakt. Shirts en bedrukking waren kwestie van op=op, maar eenmaal in de winkel aangekomen het laatste uitshirt maatje M uit de rekken kunnen vissen. Achterop Perisic laten zetten (want ook dat was nog mogelijk gelukkig).
Voor mij is de naam Perisic een pure vorm van nostalgie vanuit Fifa Ultimate Team op de playstation, jaren lang (sinds 2018) op verschillende edities met hem in het team gespeeld, dus was sowieso al heel blij begin van het seizoen dat hij naar PSV kwam. Ergens in het seizoen bepaald een shirtje te halen als we kampioen zouden worden en lang zag het er ineens niet zo uit natuurlijk, maar uiteindelijk dus toch gelukt. Hopelijk blijft hij nog een jaartje, maar op zijn leeftijd begrijpelijk als ie er een keer mee stopt, of terug naar Kroatië gaat of iets dergelijks.
Mooie statistieken qua goals en assists ook voor hem dit seizoen, wat natuurlijk ook nog een beetje extra bijdraagt aan de naamkeuze!