Die hele laatavond is een clash met 5 groepen voor 2 slots. Zelfs met de koekdoosmethode kom ik er niet uit buiten dat dan Amenra afvalt.Lijkt me niet maar ik hoop mee
Die hele laatavond is een clash met 5 groepen voor 2 slots. Zelfs met de koekdoosmethode kom ik er niet uit buiten dat dan Amenra afvalt.Lijkt me niet maar ik hoop mee
Ik ben echt benieuwd wie er donderdag moeite heeft voor zijn schema samen te stellen. Ik heb letterlijk nog nooit zoveel bands willen zien op 1 dag. Kheb er nu al stress vanTipje voor degenen die nog wanhopig op zoek zijn om hun spoorboekje voor de donderdag gevuld te krijgen: WARKINGS!
Lijkt een onnozel bandje (en is dat eigenlijk ook), maar is toch heel vermakelijk en een ideale dagopener (al lijkt Municipal Waste dat te zijn voor de main stages). Fans van power metal, aanstekelijke meezingers en verkleedpartijtjes zullen in ieder geval goed aan hun trekken komen!
En stiekem is het ook niet zomaar een bandje, want met Georg Neuhauser (tevens zanger van Serenity) hebben ze een geweldige zanger die qua stem veel lijkt op (en niet onderdoet voor) Tony Kakko van Sonata Arctica!
Gaat dat dus zien!
Voor fans van Sonata Arctica (obviously), Gloryhammer, Helloween, Kamelot, Powerwolf (cover van Armata Strigoi), Brotherhood Of Metal, etc.
Heb al stress van het eerste moment of ik wel op tijd bij Psychonaut ben. Er zullen nog wel clashes komen maar weet niet of het onoverkomelijke zijn.Ik ben echt benieuwd wie er donderdag moeite heeft voor zijn schema samen te stellen. Ik heb letterlijk nog nooit zoveel bands willen zien op 1 dag. Kheb er nu al stress van![]()
Kom je donderdag zelf maar toe misschien? Goed op tijd vertrekken en komt wel goed. Psychonaut is nu 1 van de weinige bands dat niet op mijn lijst staat, maar zal wel goed zijn voor de fans! Ik ben ook de uitzondering hier waarbij zaterdag mijn minste dag is dus daar heb ik geen bang voor clashes. Maar zoals hier al gezegd is, te veel willen zien is een luxeprobleem en wil alleen maar zeggen dat er weer een fantastische editie van GMM aankomt!Heb al stress van het eerste moment of ik wel op tijd bij Psychonaut ben. Er zullen nog wel clashes komen maar weet niet of het onoverkomelijke zijn.
Zaterdag het clash moment
Korn - Amenra - Apocalyptica
Zondag
Ugly kid Joe ( tja wanneer zie je die nog) Angelus apatrida - seven Hours After Violet
En zondag laat ook nog
Eens kijken wanneer ik tijd heb om te eten op donderdag.Ik ben echt benieuwd wie er donderdag moeite heeft voor zijn schema samen te stellen. Ik heb letterlijk nog nooit zoveel bands willen zien op 1 dag. Kheb er nu al stress van![]()
Euh whaat? Dan eet je maar niet! Als ge het dan toch zolang al hebt volgehouden kunde die 2 toppers er ook nog bijnemen ehEens kijken wanneer ik tijd heb om te eten op donderdag.
Oh, pas tijdens de headliners? ja dat wordt een pittig dagje.
Haha same here! Donderdag is meteen al knallenIk ben echt benieuwd wie er donderdag moeite heeft voor zijn schema samen te stellen. Ik heb letterlijk nog nooit zoveel bands willen zien op 1 dag. Kheb er nu al stress van![]()
Mss heb je wel geluk en begint er deze keer slechts 1 tent gelijk met de main en kan je ze allebei zien. Zonder de finale timetable blijft het een beetje gokken, maar dat er moeilijke keuzes gemaakt moeten worden is nu al wel zeker. Normaal moet ik nooit in de marquee zijn en nu zijn er op donderdag zelfs 3 (en een halve) bands die ik wil zien daar. Gelukkig is mijn energiepeil op donderdag nog in orde. Op zondag zou het al wat moeilijker worden om van het ene podium naar het andere te lopenOp donderdag staan inderdaad veel toffe dingen, maar voor mijn persoonlijke smaak had het allemaal wel wat beter verdeeld mogen worden over de dag. Direct al een waarschijnlijke clash from hell met Psychonaut en Deafheaven, waar meerderen al naar verwezen. Ontzettend balen en ik vind het qua programmering ook een heel vreemde keuze. Zijn allebei varianten van post-metal en zoveel bands uit dat genre hebben we niet op het affiche.
Extra balen omdat ik daarna allemaal acts heb die niet perse vallen onder de must sees, tot uren later rond 18u een blok van zo'n twee uur begint met Paradise Lost, Julie Christmas, Dream Theater en Orbit Culture, die allemaal met elkaar lijken te gaan overlappen. En ook daarna staan er weliswaar genoeg vermakelijke bands, maar dat zijn stuk voor stuk niet zulke grote must sees als eerder genoemde zes.
Maar goed, you win some, you lose some. Met vijf podia en een redelijk brede muzieksmaak zijn clashes onvermijdelijk. En op andere momenten zal het voor mij allemaal weer net goed vallen en zitten anderen gigantisch te balen van voor hen hele ingewikkelde keuzes.
Astronautenvoer in zo’n knijptube kan een oplossing zijn!Euh whaat? Dan eet je maar niet! Als ge het dan toch zolang al hebt volgehouden kunde die 2 toppers er ook nog bijnemen eh![]()
Ja is ook zo, tot we het definitieve schema hebben, blijft het vooral een beetje speculeren op basis van de podiumindeling op de poster en hoe ze voorgaande jaren de running orders vulden. Inderdaad maar hopen dat het allemaal toch een beetje gunstig valt voor me. Dat van een bepaalde energiepeil herken ik wel. Stiekem ben ik best wel blij dat ik op zondag twee flinke blokken heb waarin er nauwelijks iets staat wat ik heel erg de moeite waard vind. Een halve dag hangen bij de Belgian Beer Bar, op de camping en/of op de tribune dat is op de vierde dag van zo'n intens festival helemaal niet zo erg.Mss heb je wel geluk en begint er deze keer slechts 1 tent gelijk met de main en kan je ze allebei zien. Zonder de finale timetable blijft het een beetje gokken, maar dat er moeilijke keuzes gemaakt moeten worden is nu al wel zeker. Normaal moet ik nooit in de marquee zijn en nu zijn er op donderdag zelfs 3 (en een halve) bands die ik wil zien daar. Gelukkig is mijn energiepeil op donderdag nog in orde. Op zondag zou het al wat moeilijker worden om van het ene podium naar het andere te lopen![]()
Grappig dat ik exact dit probleem heb maar dan op de vrijdag en de zaterdagExtra balen omdat ik daarna allemaal acts heb die niet perse vallen onder de must sees, tot uren later rond 18u een blok van zo'n twee uur begint met Paradise Lost, Julie Christmas, Dream Theater en Orbit Culture, die allemaal met elkaar lijken te gaan overlappen. En ook daarna staan er weliswaar genoeg vermakelijke bands, maar dat zijn stuk voor stuk niet zulke grote must sees als eerder genoemde zes.
Het is inderdaad dramatisch, maar ergens ook wel mooi dat ze het zich kunnen permitteren om zoveel goede bands tegelijkertijd te kunnen laten spelen hahaDie hele laatavond is een clash met 5 groepen voor 2 slots. Zelfs met de koekdoosmethode kom ik er niet uit buiten dat dan Amenra afvalt.
Donderdag is voor mij ook helemaal vol, maar los van Psychonaut en Soen is het allemaal mainstage!Ik ben echt benieuwd wie er donderdag moeite heeft voor zijn schema samen te stellen. Ik heb letterlijk nog nooit zoveel bands willen zien op 1 dag. Kheb er nu al stress van![]()
We komen donderdag, maar zijn meestal 10 uur op de camping. In de zonnige edities misten we meestal wel de eerste band door de tentenrij.Kom je donderdag zelf maar toe misschien? Goed op tijd vertrekken en komt wel goed. Psychonaut is nu 1 van de weinige bands dat niet op mijn lijst staat, maar zal wel goed zijn voor de fans! Ik ben ook de uitzondering hier waarbij zaterdag mijn minste dag is dus daar heb ik geen bang voor clashes. Maar zoals hier al gezegd is, te veel willen zien is een luxeprobleem en wil alleen maar zeggen dat er weer een fantastische editie van GMM aankomt!![]()
Dan duim ik voor jou dat het deze keer vlotter gaat zodat je op tijd bentWe komen donderdag, maar zijn meestal 10 uur op de camping. In de zonnige edities misten we meestal wel de eerste band door de tentenrij.
Juist! Niet treuren om dat wat je niet krijgt te zien, maar je verheugen over al die bands die je wél krijgt te zien!Het is inderdaad dramatisch, maar ergens ook wel mooi dat ze het zich kunnen permitteren om zoveel goede bands tegelijkertijd te kunnen laten spelen haha