Graspop Metal Meeting HURT/HEAL

Wie is je favoriete GMM headliner?


  • Totaal aantal stemmers
    79
  • Opiniepeiling gesloten .
Lamb of God zal er wel kort achterna komen, maar zou ik ook raar vinden als die er eerder uit vliegen dan een In Flames of Alice Cooper, dus geen paniek!
Zo raar zou dat toch niet zijn?
LoG en IF zijn in vrijwel alle opzichten gelijkwaardig te noemen.
AC is niet de sterkste headliner, maar wel pure legacy.
 
Zo raar zou dat toch niet zijn?

Ligt eraan hoe je naar de wereld kijkt. Ik zou het raar vinden als Lamb of God er eerder uit zou vliegen dan AC en IF vanuit hoe ik naar deze lijst aan Graspop headliners kijk, maar dat kan voor anderen weer heel anders zijn. Maar zo zijn er al wel meer voor mij rare dingen gebeurd, die anderen blijkbaar niet meer dan logisch vinden!
 
Zo raar zou dat toch niet zijn?
LoG en IF zijn in vrijwel alle opzichten gelijkwaardig te noemen.
AC is niet de sterkste headliner, maar wel pure legacy.
In Flames ook mega legacy: een van de grondleggers van de melodeath, waaruit ook metalcore weer is ontstaan. Qua populariteit wellicht vergelijkbaar met LoG, maar qua impact op de muziek wel een ander kaliber.

Zou ze er allebei overigens nog wel in willen houden voorlopig 🫣
 
Ook weer met die lachsmiley's erbij... God forbid dat iemand niet zo'n superieure smaak heeft.
 
Aangezien al mijn manschappen momenteel over de 50 levens nog zitten, en ik, opperbevelhebber van army666, dorst heb, heb ik te koop:

5 punten voor 500 skullies (2 maal)
Wie ze allemaal ineens koopt betaald maar 900 skullies!

😅
 
  • Wow
Waarderingen: Yannick
Waarom vraag je dat?
Je kunt het toch gewoon zelf luisteren en je eigen mening vormen? 😉
Laten we dat vooral allemaal zo veel mogelijk doen, zou ik zeggen. 🙂
Was gewoon even benieuwd, heb in dit topic weinig over hen gelezen, waar mensen een zeer uitgesproken mening hebben over veel andere bands.
 

Users who are viewing this thread