Orbital zou zeker mooi zijn op het affiche, maar gaat nu niet headlinen op BKS. Wat te denken van Floating Points of Boards of Canada (niet realistisch maargoed...)?
Ik zou ook graag Danny Wolfers eens iets geks zien doen met een van z'n vele aliassen. Al is dat echt werk voor een kleinere stage.
In ieder geval mogen ze wat mij betreft weer met een van de drie headliners een electronische act neerzetten. Ik vind dat ontzettend goed werken op de One en het is een mooie brug naar de nacht.
Om nog even terug te komen op je eerdere punt: ik probeer juist heel constructief te reageren. Ik vind BKS een prachtig festival en draag het als muziekliefhebber en zuiderling een warm hart toe. Dus ik meng me graag in de discussies rondom het festival.