Achjeetje toch, zijn laatste optreden in NL had hij daar geen last van hoor.Stormzy staat op vrijdag 27 augustus op Reading en zaterdag 28 augustus op Leeds. Die speelt geen drie dagen achter elkaar en was voor DTRH dus uitgesloten....
Achjeetje toch, zijn laatste optreden in NL had hij daar geen last van hoor.Stormzy staat op vrijdag 27 augustus op Reading en zaterdag 28 augustus op Leeds. Die speelt geen drie dagen achter elkaar en was voor DTRH dus uitgesloten....
Disclosure is niet dagelijks te zien op ieder willekeurig poppodia van Nederland. En ook niet iedere huismoeder kan de nummers van Disclosure van A tot Z meezingen.Maar again, waarom kan Disclosure dat dan wél?
edit: en laten we nu niet doen alsof 3 shows op 3 dagen zo uitzonderlijk is. Dat was voor corona ook geen probleem voor veel bands in het festival seizoen.
Het lijkt wel alsof je iets tegen Doe Maar hebt...Disclosure is niet dagelijks te zien op ieder willekeurig poppodia van Nederland. En ook niet iedere huismoeder kan de nummers van Disclosure van A tot Z meezingen.
Was in reactie opdat Stormzy niet drie dagen op rij zou kunnen optreden, niet op jou.Disclosure is niet dagelijks te zien op ieder willekeurig poppodia van Nederland. En ook niet iedere huismoeder kan de nummers van Disclosure van A tot Z meezingen.
Zou het leeftijdsgebonden zijn? Als 89 het geboortejaar van Indiaantje is, waren zijn ouders mogelijk van de Doe Maar-generatie en heeft hij in zijn puberteit de reünie meegemaakt.Het lijkt wel alsof je iets tegen Doe Maar hebt...
Als dat zo is, is de teleurstelling zeker begrijpelijk. Al wil ik natuurlijk niet voor hem of iemand hier praten.Zou het leeftijdsgebonden zijn? Als 89 het geboortejaar van Indiaantje is, waren zijn ouders mogelijk van de Doe Maar-generatie en heeft hij in zijn puberteit de reünie meegemaakt.
Ik zit dan een decennium voor hem en in mijn leeftijdscohort viel Doe Maar helemaal prima bij de alternatievelingen. Het was ook niet de muziek van onze ouders en doordat ze geen platen meer maakten of live optraden werden we ook niet geconfronteerd met hoe oud zij (en hun fans) waren.
Ik kan ze best wel een pass geven als blijkt dat er gewoonweg écht geen betere optie voor handen was en een band/artiest doorgeschuiven/promoveren tot headliner écht niet mogelijk was. Zeker nu met corona kan ik er in komen dat het regelen van drie mooie headliners niet gemakkelijk zal zijn geweest... Maar die rekening kun je in principe eigenlijk alleen maar maken aan het einde van de rit wanneer alle eindjes aan elkaar zijn geknoopt en iedereen alles heeft aangekondigd en er misschien wat insider-info op het forum binnen sijpelt.Als ik zo lees zie ik veel "Corona, begrijpelijk dan, en zeker geen verkeerde band. Prima dus" tot "Het is DRTH, alternatieve zusje van, en dit is misschien een riskante boeking maar niet riskant en spannend omdat het fris en nieuw is, maar omdat het in outdated is", dat tweede vooral voortkomend uit het wat jeugdigere publiek denk ik. Kan mezelf in beide vinden, ben wel wat teleurgesteld, maar he.
Eens. Alleen al de gedachte dat Broadcast Away Teevee zou stoppen om elf uur.. Bah. Misschien valt er nog een vergunning uit de bus. De nachtprogrammatie is even goed een belangrijk onderdeel geworden de laatste jaren als menig andere zaken. Hoop dat dit nog verandert.Persoonlijk maak ik me drukker om die "tot 2300 uur geluid en daarna de headsets op". Het constante geluid 's nachts is voor mij echt een van de sfeer trekkers van een festival.
Dat was nog met de kleinere publiekscapaciteit, en Anohni trok destijds ook geen hond.Overigens heeft DTRH ook wel een traditie met behoorlijk kleine headliners: Oscar And The Wolf (daar was iedereen stomverbaasd over dat ze afsloten), Fleet Floxes, Ahnoni was een experiment.
Ik hoop heel erg op Clouseau als sub voor Doe Maar!Ik merk dat ik -in tegenstelling tot andere jaren- me veel minder druk kan maken om de line-up en gewoon heel blij ben dat er weer iets van vooruitzicht is. Lijkt me dan ook een stuk leuker om te discussiëren over de acts die wellicht nog gaan komen. Hoop zelf heel erg nog op King Krule en misschien toch nog wat namen voor in de nacht zoals KI/KI en afrodeutsche, Wat denken jullie?
Mijn ouders woonde niet eens in NL toen Doe Maar groot was. Maar ik ken mijn klassiekers wel. Dus nee pure suggestief dit. Ik heb niks met Doe Maar, maar ook niet eens op tegen.Zou het leeftijdsgebonden zijn? Als 89 het geboortejaar van Indiaantje is, waren zijn ouders mogelijk van de Doe Maar-generatie en heeft hij in zijn puberteit de reünie meegemaakt.
Ik zit dan een decennium voor hem en in mijn leeftijdscohort viel Doe Maar helemaal prima bij de alternatievelingen. Het was ook niet de muziek van onze ouders en doordat ze geen platen meer maakten of live optraden werden we ook niet geconfronteerd met hoe oud zij (en hun fans) waren.
Klopt, maar zelfs met die kleinere capaciteit was er destijds al verwondering dat Oscar And The Wolf zou gaan headlinen. Zelfs voor dat kleinere festival van toen werden ze te klein geacht om af te sluiten. Lees de discussies op het forum van destijds maar terug.Dat was nog met de kleinere publiekscapaciteit, en Anohni trok destijds ook geen hond.
Klopt wat je zegt. In hun hoogtijdagen was Doe Maar zeker niet alternatief en werd er vanuit alternatieve hoek ook echt op neergekeken. Jaren 80 dus.Ik doelde niet op jou als persoon, Indiaantje. Ik probeerde meer te duiden waarom het begin-jaren-'80 alternatieve publiek tomaten gooide naar Doe Maar op Pinkpop, terwijl de jaren '90-alto's er wel hartstikke 'down' mee waren en dan de '00-ers weer niet.
Ikzelf heb niks met Doe Maar (en dan kun je het zwaar hebben als 90s-alto, zeker als je ook The Doors en Bob Marley overschat vindt), maar ga dan ook weer niet op de barricaden staan, zoals jij het omschrijft. Daarnaast voelt DTRH ook niet als heel alternatief voor mij.
Terwijl Doe Maar stukken platter is dan Anouk. Maar goed, als we Doe Maar niet als non-alternatieve band bestempelen omdat het een kwestie van smaak is dan heb je discussievorm niet echt begrepen. Je kan niet van een commercieel act plots veranderen in alternatieve act zonder nieuw werk uit te brengen.Klopt wat je zegt. In hun hoogtijdagen was Doe Maar zeker niet alternatief en werd er vanuit alternatieve hoek ook echt op neergekeken. Jaren 80 dus.
In de jaren 90 merkte ik onder alternatieve muziekliefhebbers best wel waardering voor Doe Maar. Niet - zoals ik al eerder aangaf - dat dat Doe Maar alternatief maakt, maar ze werden echt wel gepruimd in het wat alternatieve circuit en zeker in het studentenleven.
Liever had ik mooiere en een specialere headliner gezien, maar ik kan hier wel mee leven. En als je het niets vindt, ga je ergens anders heen. Doe ik met iedere headliner die me niet aanspreekt.