Standaard op het eind van het festival nog een paar grote zaken churros om van de munten af te geraken.
Of dus gewoon het terug laten storten, apart zetten en gebruiken voor de editie erop.
Standaard op het eind van het festival nog een paar grote zaken churros om van de munten af te geraken.
Ook met zo’n groupie card is ‘t maar lastig naar mijn mening. Niet iedereen drinkt even veel, sla je een rondje over en/of de rest haalt vaker. Is ‘t nog steeds a relaxt. Met munten heb je veel meer inzicht in wat je gebruikt hebt en nog hebt is veel makkelijker te zien.Over het gemak van het digitale bandje zullen de meningen wel blijven verschillen (ik vind het super makkelijk). Voor groepen heeft Rock Werchter dit jaar dit bedacht:
Leg je graag met je vrienden een ‘potje’? Kies dan voor de groupie card! In plaats van elk afzonderlijk Coins op het polsbandje in te laden, worden gezamenlijk aangekochte Coins verzameld op een kaart die jullie delen. De groupie card is beschikbaar aan elke top-up kassa. Een minimum top-up van 10 Coins is vereist voor het verkrijgen van deze card. Nu enkel nog bepalen wie de drank gaat halen
Met 0.3 coins kan je mayonaise kopen.Ook met zo’n groupie card is ‘t maar lastig naar mijn mening. Niet iedereen drinkt even veel, sla je een rondje over en/of de rest haalt vaker. Is ‘t nog steeds a relaxt. Met munten heb je veel meer inzicht in wat je gebruikt hebt en nog hebt is veel makkelijker te zien.
Als ze bij de dranken en ‘t eten de munt prijs aanhouden zou ‘t al veel beter zijn. Met de 3,2 munt/coins weet je echt niet meer wat ‘t kost en je houd coins over waar je niks aan hebt. Overgehouden munten kun je nog wat voor halen een loempia of iets dergelijks. Met 0,3 coin kun je niks en is geld wat je kwijt bent
Dit klopt niet trouwens, je kunt gewoon 0,7 munt kopen om op 1 te komen zodat je je saldo op kunt maken (tenminste, op graspop en werchter is dit mogelijk in ieder geval)Met 0,3 coin kun je niks en is geld wat je kwijt bent
Ok, maar al met al ook een hoop gedoe. Zou moeilijk is ‘t toch niet om coin prijs aan te houden.Dit klopt niet trouwens, je kunt gewoon 0,7 munt kopen om op 1 te komen zodat je je saldo op kunt maken (tenminste, op graspop en werchter is dit mogelijk in ieder geval)
Jij geeft liever 4 munten dan 3.3 munt voor een portie sate?Ok, maar al met al ook een hoop gedoe. Zou moeilijk is ‘t toch niet om coin prijs aan te houden.
Daarom hebben we in onze groep bierplicht.Ook met zo’n groupie card is ‘t maar lastig naar mijn mening. Niet iedereen drinkt even veel, sla je een rondje over en/of de rest haalt vaker. Is ‘t nog steeds a relaxt. Met munten heb je veel meer inzicht in wat je gebruikt hebt en nog hebt is veel makkelijker te zien.
Als ze bij de dranken en ‘t eten de munt prijs aanhouden zou ‘t al veel beter zijn. Met de 3,2 munt/coins weet je echt niet meer wat ‘t kost en je houd coins over waar je niks aan hebt. Overgehouden munten kun je nog wat voor halen een loempia of iets dergelijks. Met 0,3 coin kun je niks en is geld wat je kwijt bent
Bierplicht zou deel van de randvoorwaarden moeten zijn dat je mee mag met de groep, haha.Daarom hebben we in onze groep bierplicht.
En ik heb liever dat zaken 3,4 coins kosten ipv 3,5. En als dat betekent dat je 0,3 overhoudt, so be it.
Bijhouden hoeveel je hebt, is ook niet zo moeilijk. Bij iedere keer afrekenen kun je dat zien.
Ik heb ook wel eens na een festival een strip drankbonnen uit mijn tas gehaald of nog een paar muntjes uit mijn broekzak.
en wat bedoel je precies te zeggen?Zou toch wat zijn Tino Martin in het voorprogramma van Calvin Harris.... ik citeer even de Pinkpop-website: "We presenteren, met trots, Anouk op Pinkpop!"
Goed punt, laatste zinnetje weggehaalden wat bedoel je precies te zeggen?
Tsja, als je het zo gaat bekijken stond vorig jaar Lil Kleine in het voorprogramma van Pink en Rene Froger in het voorprogramma van de Red Hot Chili Peppers.Zou toch wat zijn Tino Martin in het voorprogramma van Calvin Harris....
Wat was het leven ook zwaar he? In de rij staan voor muntjes, of voor tickets, te lang moeten wachten op een biertje!Vond de betaalmethode op Sziget met je armband juist ideaal. Niet in de rij staan voor muntjes, maar via je app er eenvoudig geld opzetten, snel betalen en je kreeg al je geld automatisch teruggestort. Plus dat ik normaal altijd wat muntjes kwijt raak, daar heb je met zo'n bandje geen last van.
Vind het zonde dat het in Nederland op de grote festivals allemaal maar lang duurt om dit soort innovaties toe te passen.
Precies dat helemaal mee eens. In de rij staan voor munten en/of bar en praatje maken is meer waard. Alles moet maar gedigitaliseerd worden, ze gaan er allemaal maar vanuit dat iedereen er handig in is en ‘t kan. En smartphone heeftWat was het leven ook zwaar he? In de rij staan voor muntjes, of voor tickets, te lang moeten wachten op een biertje!
Snap die haast en digitalisering niet zo goed.. het is toch juist ook weer leuk om een praatje te maken en nieuwe mensen te leren kennen in de rij..
En mocht je een praatje maken voor bij een concert is het toch makelijk om ook voor een ander te halen "hier heb je een muntje"
Ahfijn het is aftellen geblazen..
Kijken wanneer er bier in de reclame is voor op de camping![]()
Dat geldt voor een fysiek kaartje net zo.Je mobiel moet nog genoeg zijn batterij hebben en als je ‘m vergeten bent of nog erger verloren bent heb je geen kaartje meer.
Als je fysiek of uitgeprint kaartje kwijt ben of vergeten ben kun je ‘m nog in account op mobiel laten zien. Met mobiel only en zonder werkende telefoon is ‘t een gedoe om bij ingang te bewijzen dat je kaartje hebt.Dat geldt voor een fysiek kaartje net zo.
Tuurlijk zal het uiteindelijk voor mij ook wel gaan werken!Ik snap die angst voor verandering niet zo, maarja.
Ik zal wel eerlijk toegeven dat ik voordat ik naar Sziget ging ook erg sceptisch was, maar uiteindelijk toch verrast was over hoe veel voordelen het had t.o.v. het munten systeem.
Dus wie weet dat het voor jullie uiteindelijk ook verrassend goed werkt zodra ze zoiets gaan invoeren. Want ik denk wel dat binnen nu en een aantal jaar de meeste festivals van de munten zijn afgestapt.
Dan log je toch even op een mobiel van een ander in? Als je je echte fysieke kaartje (dus geen eticket) kwijt bent heb je een probleem. Voor de rest is het apen en beren zien want er is altijd een oplossing.Als je fysiek of uitgeprint kaartje kwijt ben of vergeten ben kun je ‘m nog in account op mobiel laten zien. Met mobiel only en zonder werkende telefoon is ‘t een gedoe om bij ingang te bewijzen dat je kaartje hebt.
Vrijwel altijd wel imo. Digitaal betalen, digitale tickets zodat er minder geprint wordt, shirtje vooraf al kopen en bij de Ziggo merch stand afhalen.... mooie ontwikkelingen.Het is niet de angst voor verandering, dat is de tijd. Maar het is bij mij gewoon waarom ‘t allemaal maar digitaal en zo genaamd makkelijker moet terwijl dit zeker niet altijd ‘t geval is.
Ik mis de Free Record Shop ook.In de rij voor de free record shop een kaartje te bemachtigen!