Ach, iedereen mag z'n mening geven van mij. Kom maar door!Graag hetzelfde doen als we the Floor hier bespreken.![]()
Ach, iedereen mag z'n mening geven van mij. Kom maar door!Graag hetzelfde doen als we the Floor hier bespreken.![]()
Valt toch wel mee? Hoeveel mensen zijn er tot begin van de avond. 100? 200?No hard feelings! Ik kom er ook graag. Maar valt me wel op dat The Floor een hele eigen doelgroep trekt, die daar ook grote delen van de dag verblijft. Niks mis mee.
Ach hou toch op, we kunnen er wel weer de boze indiaantje show van gaan maken, maar er zijn ook hele politieke voorkeuren in terug te zien. ik vind het zonde van de vele dj's/producer die ons land heeft en veel meer te bieden hebben geen podium meer krijgen op een festival als BKS waar het juist om zou moeten draaien. Ben wel benieuwd wie er dit jaar weer door de set van Nick Cave heen gaat beuken omdat ze totaal geen feeling hebben voor het geheel.Het is gewoon een Floor-concept om af en toe een niet-dj plaatjes te laten draaien, om zo een breder beeld van de artiest te krijgen. That's it. Je kunt het concept niks vinden, prima, maar het is erg flauw om daar vriendjespolitiek achter te zoeken.
Bij nader inzien, keep āum coming, want dit is best grappig.Ach hou toch op, we kunnen er wel weer de boze indiaantje show van gaan maken, maar er zijn ook hele politieke voorkeuren in terug te zien. ik vind het zonde van de vele dj's/producer die ons land heeft en veel meer te bieden hebben geen podium meer krijgen op een festival als BKS waar het juist om zou moeten draaien. Ben wel benieuwd wie er dit jaar weer door de set van Nick Cave heen gaat beuken omdat ze totaal geen feeling hebben voor het geheel.
Dit is het carnaval/de toppers van BKS, niet meer, niet minder. BKS juist was opgericht als tegenhanger van dit soort praktijken.
Eigen set is op zaterdag, met Sef op zondag.Betekent dit trouwens ook dat Lucky Done Gone 2x komt draaien op BKS? aangezien hij ook al bij de eerder aangekondigde namen zat
Bij bandjes is het gebruikelijk dat ze eerst spelen en daarna bij St. Paul draaien - gebruikelijk als in gebeurt een of twee keer per festival. Misschien dat LDG een heel andere soort muziek bij hem draait?Ik ben nog nooit op BKS geweest dus geen flauw idee hoe the Floor is. Maar het concept van artiesten die plaatjes komen draaien leek mij dus best leuk, een Spinvis of BCNR dj set had ik graag willen bijwonen. Moet wel bekennen dat de artiesten die er nu tussen staan mij niet heel erg bekoren (op Sef & Madra Salach na).
Betekent dit trouwens ook dat Lucky Done Gone 2x komt draaien op BKS? aangezien hij ook al bij de eerder aangekondigde namen zat
There you have it.Eigen set is op zaterdag, met Sef op zondag.
Politieke voorkeuren?Ach hou toch op, we kunnen er wel weer de boze indiaantje show van gaan maken, maar er zijn ook hele politieke voorkeuren in terug te zien.
Heb je hier nog een playlist of tracks van? Ben wel benieuwd wat ze dan draaiden (en ben vast niet de enige)!Ik vind het juist ook altijd leuk, zeker als er even niet zoveel boeiends staat geprogrammeerd. Heb vorig jaar nog de halve playlist van BCNR geshazamd! Ik heb ook het gevoel dat artiesten die daarvoor gevraagd worden het graag doen.
Het politieke aspect vind ik een ietwat zwak argument, maar voor de rest ga ik volledig akkoord. Zijn veel betere dj's en produceren die op BKS geen ruimte krijgen. En de geluidsoverlast vanop the floor naar het hoofdpodium toe is echt verschrikkelijk, daar moeten ze iets aan doen.Ach hou toch op, we kunnen er wel weer de boze indiaantje show van gaan maken, maar er zijn ook hele politieke voorkeuren in terug te zien. ik vind het zonde van de vele dj's/producer die ons land heeft en veel meer te bieden hebben geen podium meer krijgen op een festival als BKS waar het juist om zou moeten draaien. Ben wel benieuwd wie er dit jaar weer door de set van Nick Cave heen gaat beuken omdat ze totaal geen feeling hebben voor het geheel.
Dit is het carnaval/de toppers van BKS, niet meer, niet minder. BKS juist was opgericht als tegenhanger van dit soort praktijken.
Ik heb inderdaad meer DJ ervaring dan de helft van de namen op The Floor. Maar sta mijn plaatsje met plezier af aan de honderden getalenteerde Dj's in Nederland of Belgiƫ die niet worden uitgenodigd.Ja.. en niet DJ Tjorre
Ik ben het er mee eens dat er heel veel goede, interessante en creatieve DJ's zijn van eigen bodem die hier niet vertegenwoordigd zijn, maar dat is bij BKS voor mijn gevoel al heel lang niet, en is dat ook niet de insteek hier. Ik zou die veel liever in het nachtprogramma zien. In mijn ogen zijn veel van deze sets een soort gastradioshow, waarbij wij een idee kunnen krijgen van wat een artiest zelf luistert/inspireert. Het carnaval van BKS gaat wel ver, en ik denk dat de meeste mensen die wel eens op de floor staan i.p.v. er alleen met vingers in hun oren langslopen kunnen beamen dat het echt niet alleen maar clownerij is, maar dat er ook gewoon BKS-volk tussen staat om naar goede muziek te luisteren. Dat het van een USB-stick afkomt betekent niet gelijk dat het niet interessant is.Ach hou toch op, we kunnen er wel weer de boze indiaantje show van gaan maken, maar er zijn ook hele politieke voorkeuren in terug te zien. ik vind het zonde van de vele dj's/producer die ons land heeft en veel meer te bieden hebben geen podium meer krijgen op een festival als BKS waar het juist om zou moeten draaien. Ben wel benieuwd wie er dit jaar weer door de set van Nick Cave heen gaat beuken omdat ze totaal geen feeling hebben voor het geheel.
Dit is het carnaval/de toppers van BKS, niet meer, niet minder. BKS juist was opgericht als tegenhanger van dit soort praktijken.
Het gaat er dus juist om dat het géén ervaren DJ's zijn, maar artiesten die een inkijkje geven in hun universum. Ik vind het hautain om dat gênant te noemen of clownesk.Ik heb inderdaad meer DJ ervaring dan de helft van de namen op The Floor. Maar sta mijn plaatsje met plezier af aan de honderden getalenteerde Dj's in Nederland of België die niet worden uitgenodigd.
Tja waarschijnlijk is dat wel hautain, mogelijks omdat ik DJ'en ook als een kunstvorm zie (toch op het hoogste niveau). Maar voor mij is Kaat Van Stralen laten DJ'en hetzelfde als Luke Slater laten wonderwall spelen op gitaar. Maar wederom als mensen daar geïnteresseerd in zijn heb ik er geen problemen mee, zolang er ook goede ervaren DJ's worden geboekt en dat ontbreekt net op BKS in mijn opinie.Het gaat er dus juist om dat het géén ervaren DJ's zijn, maar artiesten die een inkijkje geven in hun universum. Ik vind het hautain om dat gênant te noemen of clownesk.
Wellicht gaat het mis met de term DJ'en (uiteraard een schitterende kunstvormTja waarschijnlijk is dat wel hautain, mogelijks omdat ik DJ'en ook als een kunstvorm zie (toch op het hoogste niveau). Maar voor mij is Kaat Van Stralen laten DJ'en hetzelfde als Luke Slater laten wonderwall spelen op gitaar. Maar wederom als mensen daar geĆÆnteresseerd in zijn heb ik er geen problemen mee, zolang er ook goede ervaren DJ's worden geboekt en dat ontbreekt net op BKS in mijn opinie.
Dat er geen kat rondloopt 's nachts is niet waar. Afgelopen jaar bijvoorbeeld was het tijdens Nederland vs. Belgiƫ (Eppo Janssen vs. DJ St. Paul) van 02:00 tot 04:00 gewoon vol.En dat terzijde, eigenlijk mag the floor er voor mij gerust zijn, zolang ze in de nacht (gerust ergens anders) ook ruimte geven aan wat meer opzwepende dansmuziek, maar dat was er de voorbije jaren helemaal niet (waardoor er ook geen kat meer rondliep 's nachts).
Dat zou zeker een betere term zijn. Maar eigenlijk ben ik wat frustratie aan het uitwerken dat weinig met The Floor heeft te maken. Ik wil gewoon een spannende nacht line-up en dat moet eigenlijk helemaal niet van The Floor komen.Wellicht gaat het mis met de term DJ'en (uiteraard een schitterende kunstvorm). Ik las hierboven zoiets als gastradioshow, die term dekt de lading beter.