Oja een naam die we volgens mij nog kunnen verwachten is Bush, niet echt meer voorbij zien komen de laatste tijd.
Maar ze hebben rondom GMM al een aantal shows staan en gaven bovendien bij het concert van Volbeat aan "See you in the summer", al kan dat ook een algemene kreet zijn natuurlijk en niet specifiek naar NL/BE gericht.
Is er toevallig iemand die een lijstje met (goede) kanshebbers bij houdt, zoals Joss dat doet bij RW? Wel leuk om adhv zo'n lijstje te speculeren over die laatste namen. Zelf verwacht ik in ieder geval dus nog Bush, Sleep Theory, The Story So Far, Die Spitz en toch Gojira.
En de namen die wat meer op hoop zijn gebaseerd dan op verwachting: Pendulum, Rise Against, Shinedown en Killswitch Engage.