Festileaks Draft XVI: Recente Lente Draft

Nieuwe regel: na hoeveel opeenvolgende beurten missen mag een persoon overgeslagen worden?

  • Na 2x beurt missen

    Stemmen: 3 25,0%
  • Na 3x beurt missen

    Stemmen: 7 58,3%
  • Ach, geen voorstander van deze regel

    Stemmen: 2 16,7%

  • Totaal aantal stemmers
    12
  • Opiniepeiling gesloten .
MadMandra Meeting - Concept
Voor deze editie hebben we alles geënt rond de afsluiter van het weekend, Sam Fender. Zo zullen er 4 stages zijn, vernoemd naar singles op het laatste album van hem. We kunnen spreken van een heel gevarieerde en sterke line-up, waar de organisatie terecht trots op is. Over alle acts later meer. Nu eerst kennismaken met de diverse podia:

People Watching
Hoofdpodium met de absolute kleppers. Hier vinden we een gezonde mix aan genres en zowel nieuwe acts als bands die al enige vorm van nostalgie oproepen.

Bekijk bijlage 13790

Remember My Name
Op dit tweede, overdekte podium vinden we acts die nog maar maximaal 2 albums uit hebben op moment van boeken. Zij zullen zichzelf dubbel en dik tonen op deze best grote stage.

Bekijk bijlage 13791

Arm’s Length
Deze intieme setting in het groen is perfect voor de geboekte acts op dit podium. Hier kan je zowel heel rustige optredens zien, alsook het betere hiphop werk (van eigen bodem).

Bekijk bijlage 13792

Something Heavy
Ook metal, punk of andere stevige beats kan je meepikken op ons festival en dan wel nog op dit podium. Een moshpitje hier en daar wordt zelfs aangemoedigd van de organisatie uit.

Bekijk bijlage 13793

MadMandra Meeting - Laatste Namen
Na de 45 exclusieve namen is de tijd gekomen om de laatste namen aan te kondigen. Dit doen we hieronder per dag:

Vrijdag
Rudimental, Jake Bugg, The K’s, Oscar Lang, Circuit des Yeux BAMBARA, Alpha Wolf, Dead Pony, swim school, Green Lung

Zaterdag
Intergalactic Lovers, cleopatrick, Coely, High Hi, Bad Nerves, Halocene, Courting, Elvellon

Zondag
School Is Cool, STONE, Mayorga, SoKo, venbee, killthelogo

Bekijk bijlage 13794

CLASHFINDER (thanks @WesleyNoH)

Tickets vanaf nu te koop via DM naar mezelf!
Ik zou al een dagticket kopen om de Zara Larsson-fans in het voorvak te zien als ze blijven hangen voor de moshpits bij Playboi Carti 😂 heerlijk
 
  • Geweldig
Waarderingen: MadMandra27
Bastonbury 2025 editie!

 
  • Leuk
Waarderingen: Timmetje
Bastonbury 2025 editie!

Ik had Myles Kennedy ook op mijn lijst maar die heeft meerdere albums uitgebracht voor 2010.

Edit: Maar solo pas in 2018, ik had beter moeten zoeken. Goede vondst!
 
Laatst bewerkt:
  • Leuk
Waarderingen: Koekdoos
 
  • Leuk
Waarderingen: Blommie
Bastonbury 2025 editie!

2 bands niet-exclusief gemeenschappelijk, tof!
 
Ouroborus Open Air
Een festival in teken van sammenwerkingen & meer.
We zijn héél blij de finale aankondiging te doen voor ons geweldige festival. Beginnen doen we met de locatie waar ons festival zal plaatsvinden, namelijk in Mol Postel. Dit kleine landelijke gehucht is de plek waar we jullie binnekort verwelkomen. De abdij die het centrum van deze woonkern vormt zullen we gebruiken voor enkele unieke evenementen, terwijl in de omringende velden de grootste optredens zulllen plaatsvinden.

En dan nu de podia:
Main Stage: dit spreekt voor zich, op dit podium zie je iedere dag de grootste acts in de buitenlucht
Tent Stage: deze grote tent zal afwisselend met de main stage optredens hebben, de headliner op dit podium zal steeds een belgische band zijn. Daarnaast word deze tent ook gebruikt voor het nacht programma & de dagelijkse comedy
Kerk Stage: in de kerk van de abdij zullen enkele intiemere concerten doorgaan die er baat bij hebben van door te gaan op deze unieke locatie
Leeszaal: de leeszaal van de abdij zal gebruikt worden voor verschillende evenementen uit het randprogramma

Bij de podia werd het al vermeld, maar hier verdere uitleg over het randprogramma. Iedere dag zullen er 4 extra evenementen zijn naast de live muziek, namelijk:
Comedy: iedere dag zal de tent stage geopend worden met live comedy van een vlaamse comedian
Lezingen: 3 gasten komen ieder een uiteenzetting geven over een onderwerp dat zij onderzoek naar doen
Pannelgesprekken: iedere dag word er een panel sammengesteld om een diepgaande discussie te voeren over een interessant onderwerp
Live Podcast: een nieuwe live podcast iedere dag

Iedere dag openen we dus met een uur comedy, gevolgd door een dag vol met optredens, lezingen & podcasts. 's Nachts na de headliners stopt het feestje niet. In de tent stage gaan we door met een nacht programma. De eerste 2 avonden hebben we een harde elektronische act, gevold door een metal DJ. De laatste avond gaan we de coverband tour op.

Dit alles vatten we nog eens samen in een mooi diagram. Hierop staan al de muziekale artiesten die zullen optreden & hun relaties met andere artiesten. Daarnaast vind je hierop ook de onderwerpen van de lezingen & pannelgesprekken, aangevuld met de comedians & live podcasts die zullen plaatsvinden.
Bekijk bijlage 13848

Gezien ik sterk onderschat heb hoeveel werk het is om een clashfinder ineen te puzzelen, zal het tijdelijk gedaan moeten worden met een halfafgewerkte versie. Ik hoop deze later deze week af te werken. Maar deze clashfinder vind je dus hier
Blijkbaar is het maken van een clashfinder moeilijker als ik dacht & zat mijn weekend voller als ik dacht, maar toch nog een presentatie uit de mouw getrokken. Weinig nieuwe toegevoegde groepen, maar wel een mooi eindresultaat voor een eerste draft lijkt me.
 
Blijkbaar is het maken van een clashfinder moeilijker als ik dacht & zat mijn weekend voller als ik dacht, maar toch nog een presentatie uit de mouw getrokken. Weinig nieuwe toegevoegde groepen, maar wel een mooi eindresultaat voor een eerste draft lijkt me.

Kan je een excel of printscreen bezorgen dan maak ik hem wel even voor je.
Ben er aardig goed in ondertussen :D.
 
Kan je een excel of printscreen bezorgen dan maak ik hem wel even voor je.
Ben er aardig goed in ondertussen :D.
Ten vroegste vanavond, na mijn werk.
Ik bekijk het of ik dan iets doorstuur, of dat ik ze zelf gewoon afmaak. Ik denk dat ik het belangrijkste deel van de leercurve door ben, maar had geen tijd meer gisteren.

Wel respect naar iedereen dat hier die clashfinders bij houdt voor al de festivals. Je moet het maar doen.
 

Users who are viewing this thread