Graspop Metal Meeting 2025

Hahaha het is gelijk weer stil in de chat

Ben wel benieuwd naar de tijden hoor, kan ik me looproutes maken en het inluisteren afvinken en aan het instuderen van de nummers beginnen.

Moet wel kunnen meezingen
 
  • Leuk
Waarderingen: Steph85
Hahaha het is gelijk weer stil in de chat

Ben wel benieuwd naar de tijden hoor, kan ik me looproutes maken en het inluisteren afvinken en aan het instuderen van de nummers beginnen.

Moet wel kunnen meezingen
Dat hangt natuurlijk heel erg af van welke band en welk nummer 😅 Als ik een poging zou doen om met lorna shore mee te zingen dan zou men stem het heel snel begeven
 
Op de site staat die al?
Ik neem aan dat hij het tijdschema van GMM bedoelt, aangezien dat vorig jaar bekend werd gemaakt tijdens Durbuy Rock Festival.
Alleen was dat toen op 10 mei, en valt DRF nu dus een maand vroeger.
Verder zie ik ook geen enkel verband (toevallig is 10 mei ook mijn verjaardag, wat me net zo relevant lijkt 😉 ).

De datums van bekendmakingen dit jaar komen zeer goed overeen met die van vorig jaar, dus is het aannemelijk dat we ook nu nog een maand zullen moeten wachten op het tijdschema.
 
Kans dat timetable op deze vrijdag komt (vergelijking vorig jaar ook op vrijdag DRF) is net zo groot als dat het pas op 30 mei komt (10 mei was vorig jaar de dag na Hemelvaart, en dat is dit jaar dus op 30 mei)
Maar uiteindelijk zullen we allemaal gewoon moeten afwachten tot GMM het met ons deelt en trekken die zich waarschijnlijk niks aan van Durbuy Rock of van Hemelvaart
 
Maar jij hoeft je dan ook maar op één dag voor te bereiden en die planning staat al vast. Dagje mainstage🤗

Klopt, maar is er bij jou dan nog echt zo veel onduidelijk dan? Denk dat je ook wel al in grote lijnen precies weet waar je wil zijn :p
 
Die twee nieuwe singles van Sleep Token vind ik ook niet direct hun sterkste werk ooit, dus ik ben een beetje huiverig voor die nieuwe plaat wel. En het kan natuurlijk je ding niet zijn, want ze hebben wel echt een heel specifieke sound en ze laten zich inspireren door allerlei verschillende genres. Maar als je zegt dat het geen metal is, dan ben je gewoon aan het trollen.

Hieronder drie nummers gezet van hun eerste drie albums. Al deze nummers stonden op de setlist van hun meest recente show. Leg me maar uit hoe dit geen metal is.



Volg je helemaal, waar ik zelfs de single van TMBTE helemaal geweldig/overweldigend vond. Vind ik dit maar "flauwe" koffie, een beetje zielloos/te gemaakt/eentoning momenteel, ik kan er mijn vinger niet op leggen..
 
  • Leuk
Waarderingen: Jamel
Sommige users zitten maar in 1 topic dus ik ga toch even off-topic in een aantal topics. Momenteel zijn wij als sfeerbeheer bezig met een enquête om het forum te verbeteren:

Je zou ons heel erg helpen als je hem even invult! Kost maar paar minuutjes van je tijd!
Voor degene die hem al ingevuld hebben, hartelijk dank!
 
Sommige users zitten maar in 1 topic dus ik ga toch even off-topic in een aantal topics. Momenteel zijn wij als sfeerbeheer bezig met een enquête om het forum te verbeteren:

Je zou ons heel erg helpen als je hem even invult! Kost maar paar minuutjes van je tijd!
Voor degene die hem al ingevuld hebben, hartelijk dank!
Tot wanneer kan de enquête ingevuld worden?
Ben een paar daagjes weg..
 
  • Leuk
Waarderingen: Royke en MarcoReusel
Ik heb 0,0 met Sleep Token. Tijdens mijn laatste lange autorit een tijdje gelden 2 albums back to back beluisterd, ik snap het nog steeds niet. Maar die single Caramel vind ik nu eens zalig, de boodschap en lyrics vooral 😊 ik kan begrijpen dat sommigen er bij wegdromen. Headliner gaan ze zeker worden op basis van de fanbase en live-optreden reviews. Iets donkers in de marquee en iedereen tevree 😁
 
  • Leuk
Waarderingen: xydroh

Users who are viewing this thread