Pinkpop 2026

Twijfel nog steeds over Camping of iedere keer met de trein. Zal uiteindelijk toch wel weer camping worden. Ik heb tijdens dat weekend toch geen ruggengraat haha
 
Dat vind ik nogal al wat, de kleine afzetten bij de crèche.

En dan maandag weer ophalen??🫣
Mijn dochtertje slaapt donderdag bij mijn ouders, ik loop in de vroege ochtend via het Savelsbos naar mijn ouders. En breng dan mijn dochter naar school. De hond blijft dan daar en mijn dochter wordt door oma van school gehaald. En maandag in de loop van de ochtend haal ik de hond weer op, en later mijn dochter ook van school. Dinsdag is het weer een gewone werk/schooldag.
 
Andere vraag....

Wie heeft over 3 weken zijn/haar tentje al opgezet?

❤️
Nee, wij slapen, douchen, ontbijten gewoon lekker thuis en gaan elke dag met de trein heen en terug. Misschien volgend jaar, als de pubers van mijn vriend mee willen. Maar dit jaar nog niet.
 
nog 21 dagen...
21 Savage Number GIF


( aftellen in dagen!!! )
 
Ja nog slechts 3 weken. Tijd voor updates o.a. indeling terrein, plattegrond, ov schema, info pendelbus. Dan kunnen we onze reis plannen met aankomst en begint de voorpret echt 🙌
 
  • Leuk
Waarderingen: Landgraver

Users who are viewing this thread