Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Haha geen probleem, ik help alleen graag alle ideeën van mensen uit de lucht die mogelijk denken dat dit echt kan zijn. Zeker aangezien ik een waslijst aan redenen kan maken waarom dit niet klopt/mogelijk is
Dit is wel echt een hele slechte fake line-up bijvoorbeeld met een BMTH en de hoeveelheid grote namen überhaupt en namen die op andere festivals in nl al staan
Jaa dat is niet best nee die leak, even de headliner van DTRH er ook op zetten. En dan de grootste geruchten en zelfs een echte leak er niet op vermelden zoals QOTSA en BCNR. Dat kan beter..
Ik denk in ieder geval niet dat het om deze reden minder snel zal gaan dan vorig jaar. Juist voor Noord (wat dus inclusief Amsterdam en Haarlem is) valt het nu eigenlijk wat gunstiger als je ook nog op zomervakantie wil gaan.
Leon Bridges kondigt een Europese (festival)tour aan in heel juli, waarbij hij opvallend genoeg oa Nederland en Duitsland overslaat. Zou ik een leuke naam vinden!
Leon Bridges kondigt een Europese (festival)tour aan in heel juli, waarbij hij opvallend genoeg oa Nederland en Duitsland overslaat. Zou ik een leuke naam vinden!
Sef heeft vandaag nieuwe muziek uitgebracht. Goede toevoeging aan de line-up wat mij betreft!
Eind 2023 nog in Paradiso gezien, toen ook met gastoptredens van Flinke Namen, Faberyayo (SLBMG) en Abel. Zeker in zo'n jasje kan dat een hele mooie show worden!