Graspop Metal Meeting 2027

Pfoeh, lastig. Kan morgen ook zo weer anders zijn als ik weer aan andere bands denk. Maar voor nu is dit ongeveer mijn wishlist.

1. Gojira. Met een headlineset in het donker.
2. The Ocean. Nieuw album en het is al 12 jaar geleden dat ze voor het eerst en vooralsnog voor het laatst op Graspop stonden. Dat is bizar lang voor zo'n invloedrijke band.
3. Draconian. Stonden door die cancel van een paar jaar geleden zelfs nog nooit op Graspop. Heel apart... Ook een nieuw album, dus laat ze eindelijk maar eens komen.
4. Doodseskader. We blijven nog even bij de bands waarvan het hoog tijd wordt dat ze eens op Graspop staan. Deze Belgische trots verdient het enorm.
5. Children of Bodom. Ik ben helemaal klaar voor die 'trip down memory lane' in de Marquee met de originele COB leden en Samy.
6. Neurosis. Die tour komt eraan, het is alleen nog de vraag welke periode ze naar Europa komen. Als dat in juni is, mag Graspop ze onder geen beding laten lopen.
7. An Abstract Illusion. Wellicht een wat obscure naam, maar dit is bij uitstek een band die het fantastisch kan doen in de Metal Dome. Aanrader voor fans van Ne Obliviscaris, Karnivool, Vola, etc. Inderdaad, bands die recentelijk ook in de Metal Dome hebben gespeeld.
8. Pain of Salvation. De optredens van deze prog giganten zijn spaarzaam, maar wat zou het (mede daarom) een mooie Metal Dome headliner zijn!
9. Saor. Goeie black metal mag eigenlijk niet ontbreken en van alle black metalbands waar ik groot fan van ben is Saor straks het langst geleden dat ik ze heb gezien. Maar Can Bardd en Belore mogen ook komen hoor, geen probleem!
10. Enslaved. Graspop 2014 was de laatste keer dat Enslaved op Graspop stond. Bizar. Hoog tijd dat zij weer eens de Marquee komen betoveren met hun progressieve vorm van black metal.
 
Kan wel enorm aan de sfeer bijdragen. Vind dat op Glastonbury ook altijd prachtig. Net als alle andere activiteiten, zoals bijvoorbeeld exposities. Kan echt de feestvreugde verhogen.
Maar dat is toch ook heel persoonlijk? Ik ga voor de muziek, je zult mij echt niet bij een expositie of zo terug vinden. En aankleding doet me ook weinig, ik vind het bij Graspop wel prima zo.
 

Users who are viewing this thread