Graspop Metal Meeting 2025

Als ik het aantal skullies dat iedereen koopt hier zo lees, dan voel ik mij een gierige Schot. Laatste keer (2 jaar geleden) kwam ik rond met 40 skullies voor een combi (donderdag - zondag op de camping). Niet specifiek vanwege wat het kost, gewoon we hebben er niet meer nodig. Ik moet wel zeggen, ik doe geen geld op aan frisdrank of water (een camelbag), kopen nooit halve liters bier (omdat ik dan snel teveel drink en de muziek niet echt meer bewust meemaak of te snel naar het toilet moet tijdens een optreden) en eten vooral op de camping “s ochtends en in de namiddag met een (paar) biertjes daar. Typisch is de verhouding afhankelijk van de dag ongeveer 8 uren voor slapen, camping en terrein elk. En als tussendoortje altijd ook wel een droge worst mee op het terrein (koop ik op café ook altijd). Zal duren tot ze me eens tegenhouden bij de screening dat het raar is bij het fouilleren dat ik twee piemels heb.

Deze vind ik hilarisch goed.... iemand nog een heuptasje liggen met een gat in...
 
  • Haha
Waarderingen: Piebe71
Zelf had ik niks met peyton. Dus het is al snel een upgrade maar voor mij is het hoogstens het eerste deel aangezien ik op de bij villagers wil zijn.

Maar voor andere hoop ik op iets moois
 
Iemand nog goede ideeen voor vegan ontbijt en andere eetzaken om mee te nemen voor op de camping?
Kom je uit NL?: de krentenbollen en mueslibollen en sommige zachte bolletjes van de Jumbo zijn vegan en blijven een dag of vier lekker. Daar doe ik mijn ontbijt op, met een bak koffie (gasbrandertje e.d. gaat mee)
 
Kom je uit NL?: de krentenbollen en mueslibollen en sommige zachte bolletjes van de Jumbo zijn vegan en blijven een dag of vier lekker. Daar doe ik mijn ontbijt op, met een bak koffie (gasbrandertje e.d. gaat mee)
Belgiƫ, maar er is wel een Jumbo in de regio. Thanks voor de tip, eens zien of ze die in Belgiƫ ook verkopen.
 
Toch nog even mijn planning droppen

Donderdag:
Municipal Waste
Signs Of The Swarm (stukje)
šŸ„‰LANDMVRKS
(misschien Death Angel)
Motionless In White
Alestorm en Terror (50/50)
Dream Theater
Orbit Culture
Stick To Your Guns
Iron Maiden
Hatebreed en Lagwagon (50/50)

Vrijdag:
Myles Kennedy
Knocked Loose
The Ghost Inside
šŸ„‡Polaris
Eagles of Death Metal
Me First & The Gimme Gimmies
Blood Incantation en Jinjer (50/50)
Slipknot (stukje)
Opeth

Zaterdag:
Whitechapel
Sylosis
Vandenberg
The Warning
Lorna Shore (stukje)
Imminence
Bullet For My Valentine
Spiritbox
Korn (stukje)
Airbourne

Zondag
Power Trip
Paleface Swiss
Currents
Savatage (stukje)
🄈In Flames
Judas Priest, King Diamond en Thrice (afwisselen)
DJ CARL!!!
 
Eerste festivalshow van Beast in Black is een feit, hieronder de setlist!
Ze waren hier wel headliner met anderhalf uur, dus er valt nog wel een kleine helft af (helaas)

 
  • Leuk
Waarderingen: InsaniTiny en Dwarf
Eerste festivalshow van Beast in Black is een feit, hieronder de setlist!
Ze waren hier wel headliner met anderhalf uur, dus er valt nog wel een kleine helft af (helaas)

Gelukkig, je zal ze toch 1,5 uur moeten aanschouwen 🤣🤣
 
  • Haha
Waarderingen: Koekdoos

Recent actieve topics

Users who are viewing this thread