Pinkpop 2025

Ze waren om 21:30 begonnen. Faithless wou nog een laatste nummer doen om 21:26, dit was ze al aan het aankondigen tot ze te horen kreeg dat het echt niet meer mag. Heel raar einde
Hoe viel dat mee in het daglicht?
 
Faithless was echt een aanfluiting... Saai en erg plat allemaal. TLDP nu wel erg goed. Soft Play voor nu hoogtepuntje van de dag
 
Jup, ze waren We come One aan het aankondigen. Vingers moesten de lucht in, en toen was het ineens van: Sorry man, we mogen het niet meer spelen. Was 4 min voordar TLDP moest starten, dus had gewoon gekund.
Kan geen enkele live-opname vinden waarin ze We Come 1 onder de 4 minuten houden eigenlijk.
 
Ah okay dan was dat waarschijnlijk de reden
En als het al twintig minuten over tijd is kan er natuurlijk echt geen extra minuutje meer vanaf. Heb zelf niet veel met Faithless, maar kan me voorstellen dat de fans dan toch liever hadden gehad dat ze een eerder nummer hadden overgeslagen.
 
"Vanwege Brexit"

Dat is ook nog maar sinds gisteren natuurlijk die Brexit. Wat een onzin.
En ook zuur voor de resterende artiesten die moeten inkorten. En uiteraard voor jullie als bezoeker.
 

Users who are viewing this thread