Laat maar joh, is de moeite niet om te reageren op dat soort rage bait berichtenSimpel?!
Lorde was één van de hoogtepunten van het festivalseizoen!
Laat maar joh, is de moeite niet om te reageren op dat soort rage bait berichtenSimpel?!
Als ik zo bekijk welke headliners ik de afgelopen jaren op DTRH geweldig vond waren het er weining. Meestal is het de undercard en de sub-headliners die heb festival maken. Fred Again, Jungle, Florance and the machine. Ik kan er weinig mee (met uitzondering van the XX dit jaarJa, maar je betaald niet voor de headliners he, daar staat Lowlands niet bekend om. Je kan ook voor goeie headliners kiezen maar dan mag je 23:00 het veld verlaten. Ik denk dat je niet moet onderschatten hoeveel dat nachtprogramma kost om draaiende te houden.
LL kan ook proberen om een RHCP of een Eminem te programmeren, ik denk alleen dat de undercard en sub-headliners dan wel wat karig gaan worden qua budget.Als ik zo bekijk welke headliners ik de afgelopen jaren op DTRH geweldig vond waren het er weining. Meestal is het de undercard en de sub-headliners die heb festival maken. Fred Again, Jungle, Florance and the machine. Ik kan er weinig mee (met uitzondering van the XX dit jaar)
Een brede programmering is in mijn ogen echt veel belangrijker
Gelukkig is het 2027 topic alweer geopendDit maakt mij heel erg benieuwd naar jouw droomheadliners voor Lowlands.
Verder heeft het eigenlijk helemaal geen nut om tot in den treuren te bespreken. Ik probeer mezelf vanaf nu ook tegen te houden.En dat maakt het ook een heel erg goed boeking.
Florence and the Machine, The XX, Jack White, Nick Cave en Gorillaz vind ik wel erg sterke headliners. En BKS en DTRH hebben volgens mij minder te besteden. Headliners van dat kaliber graag.LL kan ook proberen om een RHCP of een Eminem te programmeren, ik denk alleen dat de undercard en sub-headliners dan wel wat karig gaan worden qua budget.
Er kan nog wel gediscussieerd worden over de kwaliteit die daaronder zit, New Wave/Antoon/S10/Kelis/Major Lazor op de Alpha is toch wel erg zwak.
Op deze manier kan ik natuurlijk niet stoppen met reageren.LL kan ook proberen om een RHCP of een Eminem te programmeren, ik denk alleen dat de undercard en sub-headliners dan wel wat karig gaan worden qua budget.
Er kan nog wel gediscussieerd worden over de kwaliteit die daaronder zit, New Wave/Antoon/S10/Kelis/Major Lazor op de Alpha is toch wel erg zwak.
Hoezo passen Lorde en vooral Tyler, the Creator niet in dit rijtje? Zijn ze te groot? Alleen Gorillaz hebben meer luisteraars op spotify.Florence and the Machine, The XX, Jack White, Nick Cave en Gorillaz vind ik wel erg sterke headliners. En BKS en DTRH hebben volgens mij minder te besteden. Headliners van dat kaliber graag.
Ja dat is mijn mening. Lorde is geen muziek die men of 20 - 30 jaar nog zal horen.Simpel?!
Ik neem aan dat je begrijpt dat dit forum alles behalve representatief is voor de algemene mening van de bezoeker van LL hé. Hier zitten vooral puristen (volgens mij ook door jezelf meerdere malen aangehaald) Nieuwsberichten van genoeg media hebben het over "yuppen feest", "Lowlands is al een tijdje niet meer wat het was" , "vooral links yuppen feest" etc. etc. Een jaar of 15 geleden zag het er toch echt wel anders uit en dat is langzaam (en zeker na Corona) een andere kant op gegaan. Maar goed sommige mensen willen dingen niet zien denk ik wel eens net als alle influencers en BN'ers die er tegenwoordig steeds meer lopen maar sommige schijnbaar toch ook missen.Echt 90% van de mensen hier op het forum is positief over Lowlands en geven aan dat ze weer een top weekend hebben gehad. Waar jij de negatieve recensies hebt gelezen vraag ik me echt af? Buiten dat tv programma waar ze aan het zeiken waren hoeveel aandacht er naar Lowlands gaat via de NPO, heb ik weinig negatiefs gezien.
Als ik terug denk over hoe gevarieerd Lowlands was en hoe gezellig hoop ik vooral dat ze de variatie in de line-up zo door blijven zetten. Ik ben in één dag van meedoen aan wetenschappelijk onderzoek, naar rustig ontwaken bij Jose Gonzalez, naar nieuwe artiesten ontdekken met Violet Grohl en Keo, door naar een geweldig IJsland waar elke moshpit enorm gemoedelijk en fijn voelde, naar muzikaal genieten bij Geese, door naar SOMBR, wegdromen bij Eefje de Visser, daarna 1.5 uur genieten van techno met Voices From the Lake en een half uur later weer een moshpit in duiken bij Lambrini Girls gegaan. Wat wil je nou nog meer?
Ja, maar je betaald niet voor de headliners he, daar staat Lowlands niet bekend om. Je kan ook voor goeie headliners kiezen maar dan mag je 23:00 het veld verlaten. Ik denk dat je niet moet onderschatten hoeveel dat nachtprogramma kost om draaiende te houden.
Iets subjectiefs kan je niet objectief beoordelen hé... maar goed blijkbaar begrijp je dat niet helemaal denk ik dan maar. In Nederland is die ook niet zo mega als in Amerika.Tyler is objectief een van de allergrootste rappers van nu. Geen Kendrick, wel vlak daaronder. Drie keer een Grammy voor beste album bijvoorbeeld, na Kendrick de grootste tour van een rapper. En dan hebben we in Nederland ook nog onze eigen Flowerboy die naar hem is vernoemd.
Natuurlijk kan het je smaak niet zijn, maar dat doet aan het feit dat hij een van de allergrootste rappers is niets af.
En dat maakt het ook een heel erg goed boeking.
Florence and the Machine, The XX, Jack White, Nick Cave en Gorillaz vind ik wel erg sterke headliners. En BKS en DTRH hebben volgens mij minder te besteden. Headliners van dat kaliber graag.
Ik zei dat als tegenwicht tov RHCP en Eminem. Voor minder geld heb je ook top headliners.Hoezo passen Lorde en vooral Tyler, the Creator niet in dit rijtje? Zijn ze te groot? Alleen Gorillaz hebben meer luisteraars op spotify.
Dan heb ik denk ik echt een totaal ander recensie beeld. OOR was enthousiast: Quote "21 hoogtepunten? Daarmee tikken we een record aan in OOR’s Lowlands-verslaggeving van de laatste jaren. Dit was dan ook meer ‘onze’ editie. Net wat meer avontuurlijke acts, meer ontdekkingen ook, en meer edgy namen in de Alpha – die nu eens niet volliep voor hossende feestacts, maar weldoordachte popshows en ontregelende acts huisvestte"k neem aan dat je begrijpt dat dit forum alles behalve representatief is voor de algemene mening van de bezoeker van LL hé. Hier zitten vooral puristen (volgens mij ook door jezelf meerdere malen aangehaald) Nieuwsberichten van genoeg media hebben het over "yuppen feest", "Lowlands is al een tijdje niet meer wat het was" , "vooral links yuppen feest" etc. etc. Een jaar of 15 geleden zag het er toch echt wel anders uit en dat is langzaam (en zeker na Corona) een andere kant op gegaan. Maar goed sommige mensen willen dingen niet zien denk ik wel eens net als alle influencers en BN'ers die er tegenwoordig steeds meer lopen maar sommige schijnbaar toch ook missen.
Die festivals hadden veel betere headliners (mijn mening). Dag en nacht verschil.In mijn ogen is dat zeker een ander kaliber dan wat er nu stond en ook veel minder mainstream dan wat er nu kwam.
Ik ook inderdaad, in mijn 7 keer Lowlands was dit mijn favoriete set. Was echt heerlijk energiek en die lichtshow in de BravoWij vonden boysnoize echt fantastisch lekker draaien
Zal denk ik net als bij Kasper van der Laan inderdaad niet op youtube verschijnen.heeft iemand een merijn scholten opname? het is wel gelivestreamd, maar kan het niet meer "terugkijken" met de mediabox en vrees dat de show niet op youtube komt.
Helemaal mee eensDie festivals hadden veel betere headliners (mijn mening). Dag en nacht verschil.
OOR is toch ook vooral iets voor puristen? Pinquin Radio ben ik niet bekend mee. Maar kijk vooral die van de reguliere mainstream media die laten toch een veel ander geluid horen?Dan heb ik denk ik echt een totaal ander recensie beeld. OOR was enthousiast: Quote "21 hoogtepunten? Daarmee tikken we een record aan in OOR’s Lowlands-verslaggeving van de laatste jaren. Dit was dan ook meer ‘onze’ editie. Net wat meer avontuurlijke acts, meer ontdekkingen ook, en meer edgy namen in de Alpha – die nu eens niet volliep voor hossende feestacts, maar weldoordachte popshows en ontregelende acts huisvestte"
Pinguin radio heeft een prima recensie, waarbij ze ook aangeven dat dit voor de alternatieve acts weer de goede kant op gaat: https://pinguinradio.com/magazine/lowlands-2026-overrompelt-verblijdt-en-verrast
Eigenlijk heb ik alleen maar sinds vorig jaar gezien dat de balans sinds corona juist steeds meer terug komt. En dat merk ik ook echt aan alles op het terrein. Publiek wordt voor mijn gevoel juist weer steeds gemêleerder en zag steeds meer mensen met ingevulde blokkenschema's lopen.
Ik heb vooral het idee dat mensen die thuis in een Instagram loop terecht zijn gekomen zeuren over het linkse Yuppen feestje, of nieuws kanalen die lekker willen meeliften op dit verschijnsel, maar zelf niet langer dan een dag op Lowlands hebben rondgelopen.
Wat jij zegt is inderdaad subjectief, jouw mening. En jouw mening is prima.Iets subjectiefs kan je niet objectief beoordelen hé... maar goed blijkbaar begrijp je dat niet helemaal denk ik dan maar. In Nederland is die ook niet zo mega als in Amerika.
Ik vind als je als artiest niet met muzikanten speelt maar met een bandje op de achtergrond dan ben je af. Dat hoort niet mijn mijn mening. Ja die mening is subjectief want een mening hé
Daarnaast heb ik niks met het type hip hop van hem. Dat zoet sappige gedoe hoeft van mij allemaal niet. Mening klopt helemaal.