Precies, en ook al wordt er door verschillende mensen na een dag gezegd dat de discussie klaar is, dan gaat men alsnog door met dezelfde argumenten voor of tegen.Massive Attack en Marilyn Manson hebben daar ook wel erg goed mee geholpen, ook zijn er een paar account die 100x hetzelfde zeggen en/of actief mensen aan het uitdagen zijn en reacties uitlokken.
Ik zie de bui al hangen als Disturbed, Falling In Reverse, Steel Panther of wat dan ook wordt aangekondigd. Krijgen we weer exact dezelfde discussies met dezelfde argumenten voor dan wel tegen.
Maar ik snap ook dat het lastig is. Op dit moment is de aankondiging van Marilyn Manson en de reactie van de organisatie erop nog het meest actuele nieuws over het festival.
Maar inderdaad ook bij Rock Werchter gebeurt het, geen idee wat men daar allemaal wegtikt want deze pagina’s skip ik gewoon volledig zodat ik weer “bij” ben.