Oh ja, ik las ook vaker dat Youth Lagoon live niet zo goed zou zijn, maar dat was toch een van de hoogtepunten gisteren.
De kostuums sluiten aan op de lyrics van het album. Bijvoorbeeld toen ze de bloem op haar hoofd zette en vervolgens zong:Magdalena Bay was erg mooi, al ontging de logica achter de kostuums van de zangeres me een beetje. Vervolgens Michael waar ik slechts één nummer van kende maar poeh, die speelde me toch ook een partij goed! Daarna eindigen met Yin Yin in de tent. Leuk om mee te pikken al was ik toch al pittig moe. Jammer dat mijn ervaring verder gewoon vergald werd door het volk wat meende in de tent maar weer sigaret of joint te moeten opsteken. Om ziek van te worden (letterlijk).
Al met al weer een mooi weekend beleefd! Wellicht tot volgend jaar weer BKS![]()
Het publiek wat komt is direct gelinkt aan de acts die je boekt. En je wakkert bij mij wel n reactie uit met je post. Maar goed, ik zal je in je waan laten.....Volgend jaar ben ik er weer bij en meer outspoken op het onderwerp als t nodig moet zijn.Niet om de snuif/drink discussie weer aan te wakkeren, maar er is toch eigenlijk niks wat mensen kunnen nemen dat irritanter is voor andere bezoekers dan de hele dag tering veel bier? Heb het idee dat de helft tegenwoordig bij de headliner al zo lam is dat er qua muziek eigenlijk niks meer in gaat zonder dat ze er doorheen lullen behalve Hazes. Ik hou ook van dronken met vrienden schreeuwen en dom lullen, maar ooit voelde BKS wel beter dan dat. Dat is verloren gegaan, al snap ik dat het nieuwe publiek nodig is voor de toekomst van het festival. Maar iets als Bon Iver zou je niet meer kunnen boeken met dit publiek.
Volgens 3 voor12 het hoogtepunt van gisteren. Ik hou erg van Youth Lagoon en vond het een topoptreden, maar hét hoogtepunt en nummer 4 van hele weekend is net iets te sterk.Oh ja, ik las ook vaker dat Youth Lagoon live niet zo goed zou zijn, maar dat was toch een van de hoogtepunten gisteren.
Was zeker een goede show maar vond het ook niet het hoogtepunt.Volgens 3 voor12 het hoogtepunt van gisteren. Ik hou erg van Youth Lagoon en vond het een topoptreden, maar hét hoogtepunt en nummer 4 van hele weekend is net iets te sterk.
Het begin gezien en vastgesteld dat ik het helemaal niets vond helaas...Iemand wat te zeggen over Spellling?
Ik kwam aan na drie nummers en ik vond het fantastisch, Boys at School en Portrait of My Heart als twee laatste nummers zorgden voor een spectaculair eindeIemand wat te zeggen over Spellling?
Ik stond met m'n vrienden bij Michael Kiwanuka vrij vooraan in het midden en daar geen last gehad van dronken toeschouwers, al was het groepje naast ons, een in lichtjes gewikkelde sekte-achtige polycule die wel vrij openlijk bleven snuiven, wel nogal storend, was ik eerder op het festival nog wel niet tegengekomen zo'n mensen. Ik snap ook niet goed dat dat de vibe is die je wilt bij zo'n prachtige muziek als die van Kiwanuka, ga dan bij the floor staan ofzo.Niet om de snuif/drink discussie weer aan te wakkeren, maar er is toch eigenlijk niks wat mensen kunnen nemen dat irritanter is voor andere bezoekers dan de hele dag tering veel bier? Heb het idee dat de helft tegenwoordig bij de headliner al zo lam is dat er qua muziek eigenlijk niks meer in gaat zonder dat ze er doorheen lullen behalve Hazes. Ik hou ook van dronken met vrienden schreeuwen en dom lullen, maar ooit voelde BKS wel beter dan dat. Dat is verloren gegaan, al snap ik dat het nieuwe publiek nodig is voor de toekomst van het festival. Maar iets als Bon Iver zou je niet meer kunnen boeken met dit publiek.
AhDe kostuums sluiten aan op de lyrics van het album. Bijvoorbeeld toen ze de bloem op haar hoofd zette en vervolgens zong:
‘Sorry like a flower that never gets any sun
I hang my head down, let the bees do their buzz’
En dan ook nog even je hoofd laten hangen als een bloem die de zon niet ziet.
Nou, veeg me op hoor.
Normaal is het niet altijd een goed idee om een album integraal te spelen, maar als Cry for Me, Angel on a Sattelite en het waanzinnige Balled for Matt & Nica de laatste nummers zijn wel.
Ik vond het erg mooi. Beetje donker sfeertje; was live wat meer shoegazig dan op plaat. Wel aardig om te zien dat Hannah zelf wat moeite had om haar afstandelijke pose het hele optreden vast te houden en naar het eind van het optreden eigenlijk steeds blijer was met de reacties van het publiek.hoe was king hannah?