Rock Werchter 2026

Geen voorproefje van THY mee kunnen pakken op de stream van PP? As we speak bezig, nog 20 min.
Jawel, was dat aan het kijken. Kreeg daar meteen zin in, maar Bleech 9:3 lijkt me ook geweldig, hoor daar juichende kritieken van eerdere oprtredens dit seizoen. Ik ga waarschijnlijk on the spot een beslissing moeten maken.
 
  • Leuk
Waarderingen: JP5
Terug een artikel in hln over misschien wel de man van het jaar voor de RW fans hier: den Wim die trots de pers rondleidt in zijn huis en tuin.
Mocht deze David Goliath (RW) kunnen stoppen dan zal er nog veel inkt vloeien.
Maar wellicht gaan de spelen verder en betaalt Live Nation een boete. Of kopen ze de klachten van de buurtbewoners af.
 
Bitterzoet gevoel. We gingen waarschijnlijk ons combi ticket verkopen omdat onze gezinshond zijn ziekte erger was geworden en hij na een operatie voorbije vrijdag een ruime tijd zou moeten revalideren.

Zijn situatie is gisteren echter erger geworden. Misschien was het de stress na de operatie, is er iets fout gelopen of was het de warmte, maar kleine man kreeg steeds meer moeite met ademen en we hebben hem moeten laten inslapen. 9 jaar en 10 maanden aan de meest trouwe knuffels en onvoorwaardelijke liefde is nu vervangen door een gapend gat.

We gaan dus toch naar Werchter komen..maar het gaat met een erg bitterzoet gevoel zijn en gaat vermoedelijk de meest emotioneel fragiele editie worden. Gevoelige momenten op gevoelige liedjes.
Sterkte! Hopelijk is de vierdaagse net iets om je aan op te trekken.
 

Users who are viewing this thread