Rock Werchter 2026

Toch gek dat Rock Werchter nog steeds niet op de website van David Byrne staat. Optreden waar ik misschien wel het meest naar uit kijk. En ja, dat komt door de forumleden die hem hier op handen dragen.
1780473475489.png
 
  • Leuk
Waarderingen: RuneBrico en WanWalrus
Die nieuwe plaat van Dogstar bevalt me eigenlijk best goed. Is het spannende muziek? Nee. Lijkt me dit best lekker om de middag mee op te starten? Absoluut. Ik heb ook M/W/CS en Palaye Royale allebei al eens gezien dus dit ga ik zeker een kans geven!

Ik denk dat die tent ramvol gaat staan met mensen die geen enkel nummer kennen, maar gewoon John Wick eens op bass willen zien spelen.
 
Ik denk dat die tent ramvol gaat staan met mensen die geen enkel nummer kennen, maar gewoon John Wick eens op bass willen zien spelen.
Intussen kan ik er toch al 2 nummers meezingen.
Moest die frontman zijn stem wat spannender zijn, dan had het voor mij wel iets meer geweest die band dan enkel Keane Reeves.
Ik ga er in ieder geval staan, alleen al om Neo bass te zien spelen.
 
Met die nachtkaars gaat Charlotte de Witte het ongetwijfeld niet eens zijn.

Niemand van hier die in die - waarschijnlijk - stampensvolle Barn te vinden zal zijn?
Teddy Swims -
Agnes Obel - stukje anders kom ik niet meer binnen bij
Charlotte de Witte
Lauren Spencer Smith (deels)
The xx

Die vrijdag vind ik juist erg leuk.

Donderdag de “tamboerijnen band” Mumford vind ik echt helemaal niks. Meermaals gezien waarvan oa een keer als afsluiter op Pinkpop, maar als er een silent disco is dan zoek ik die liever op. (Of mijn bed)
 
  • Leuk
Waarderingen: CalvinWeirFields en JP5
Heb zelf continu de volgende route in m'n hoofd haha.

Viagra Boys - Royel Otis - Kae Tempest - FKA Twigs - Charlotte de Witte - The XX.

Maargoed eigenlijk kun je niet misprikken vrijdags:P
 
  • Leuk
Waarderingen: beschuitfluiter en JP5
Weet iemand of je moet aanmelden wanneer je het festivalterrein op wil met een rollator? En of je je moet aanmelden voor de alternatieve ingang?
 
Ik snap nooit zo wat daar bijzonder aan is. Een acteur met een instrument.

Dat ligt er toch ook aan hoe goed het geluid is dat hij er uit perst? Het zijn vaak geen waanzinnige muzikanten, maar als het in zijn geheel best prima klinkt, dan vind ik het hartstikke logisch dat je zo'n band boekt met zo'n publiekstrekker op de bass. En dan staan ze ook nog eens in een tent om half 3 s'middags, op een line-up met 100 (!) name. Het is dus in mijn optiek ook niet zo dat ze de plek van een ander talent inpikken...
 

Users who are viewing this thread