Rock Werchter 2025

Vond Tom Odell goed in z’n vel zitten en dat bracht die ook over. Stonden wel redelijk vooraan, wellicht dat het achter niet overkwam.
 
  • Leuk
Waarderingen: broumans
Ik snap dat een artiest als Odell goed valt bij een groot publiek. Het is makkelijke muziek die met grote emoties speelt. Voor mij klinkt het echter hol en saai. Zijn teksten gaan over gevoelens die zijn muziek niet reflecteert voor mij. Twee keer een kans gegeven nu, niks voor mij.

Is het trouwens bizar dat ik..na al die jaren Werchter en andere festivals, Yungblud en Nothing but Thieves nooit heb gezien? Ik zat steeds in de Barn of Klub blijkbaar. We geven het beiden een fighting chance. ( Dochter vind beide acts erg tof, dus tis van moeten...beetje. Yungblud vind ik stiekem best tof.)
 

Users who are viewing this thread