Zeer kwalijke evolutie dat opeenhalfuuruitverkocht zijn. Leuk en interessant voor de organisatie, het is ze zeker gegund.
Maar vanuit muzikaal oogpunt betwijfel ik of dit een goede zaak is.
Je krijgt sowieso van alles wat nog geprogrammeerd moet worden niet meer de echte fans/liefhebbers. Zonde toch, zowel voor de groep als de fans.
Bovendien komen er nu blijkbaar velen voor de ´beleving' (inderdaad, deze is uitstekend) boven de muziek en dat mag toch niet de voornaamste beweegredenen zijn vind ik.
Je loopt ook het risico dat de organisatie nog maar weinig (financiële) inspanningen gaat doen om de (imho) zwakke line-up aan te dikken. (Al verwacht ik dit niet, pkp kennende).
Enfin, ik heb toch maar tickets gekocht, goede muziek en vooral wat interessant nieuw (of oud) spul gaat er wel zijn.
Maar deze evolutie vind ik doodjammer.