Laatste jaren merk je steeds meer dat niet alles "werkt"...
De houding 'we verkopen toch wel rond 60.000' helpt tegenwoordig niet meer, mensen zijn selectief in aankopen en kijken ook naar ticketprijzen. Dan blijft Pinkpop laatste jaren ook wel dagen onder de 45.000 hangen. Dat kan niet goed blijven gaan. Pinkpop heeft imo aankomende editie een goed verkocht weekend nodig, elke dag > 60.000 imo, niet 1 dag > 60.000, ook niet 2 dagen > 60.000... Nee, kritisch kijken naar willen ze imo financieel overeind blijven, is alle dagen > 60.000 nodig.
Of aankomende editie afstappen van de lijn die afgelopen jaren is ingezet of teruggrijpen op oude zekerheden... Maar het publiek dat afgelopen jaren is aangetrokken, gaat dat daar in mee en de oude Pinkpop gangers die teleurgesteld afgehaakt zijn afgelopen jaren win je die weer terug. Daar ligt de uitdaging!
imo, begin met de ticketprijzen kritisch onder de loep te nemen. dat is in mijn ogen grootste struikelblok om mensen de keuze voor wel of niet naar Pinkpop te geven. Minstens terug naar ticketprijzen voor Pinkpop 2023, waren €135,- voor een dagticket en €275,- voor een weekendticket. Dat is 20 minder op de dag ticket en 30 minder op het weekend, dat gaat verschil maken imo