Begrijp dat onderstaande niet over Pinkpop gaat, maar wil hiermee toch laten zien dat het probleem zich overal voor doet!
Evenals de glamping waar een down the rabbit hole maar ook lowlands al duizenden plekken aanbieden... met bubbelbad en kaptafel voor de dames!
Festivals worden voor de man/vrouw met de goedgevulde portemonnee, influencers, of de student die 1x in zijn leven losgaat op de tiktok trends (een dagje).
Mijn hoop is dan ook dat Pinkpop hier niet verder in mee gaat, en tegengeluid bied, maar is na de overname door Mojo ook aan de geldmachine overgeleverd. (Waarbij ik sterk vermoed dat de overname ook niet heel juist is verlopen)
Wat heeft die Brutus zo ineens op de vroege ochtend

Ik zat even in mijn eigen pinkpop museum terwijl ik de live lp van Gary Clark Jr. beluister (PP2016 als ik mij niet vergis), over enkele maanden/weken zal de ticketverkoop starten.
Hopenlijk kunnen ze de prijs houden wat het is (of zelfs nog verlagen).
Geen populaire veel te dure acts boeken die niks memorabels neer zetten, maar muzikaal de standaard weer wat hoger leggen!
Bekijk bijlage 15710