Architects heeft een European tour aangekondigd. In oktober staan ze in de Ziggo Dome, waar ze de vorige keren in Afas stonden. 7 jaar geleden zelfs nog 013. Om maar aan te geven dat deze band nog steeds hard groeit en het nu zelfs tot de Ziggo Dome heeft geschopt. Afwachten wat de verkoop gaat doen natuurlijk, maar dit is ook weer een teken dat Architects stilaan de status van headliner wel bereikt heeft of er op zijn minst heel dichtbij is.
Ook dit maakt de kans op Graspop weer een stuk kleiner (zeg maar nihil), nog los van de derde keer op rij wat al onrealistisch is. Niet bevorderlijk voor de verkoop van Ziggo Dome als je een paar maanden eerder op Graspop of ander Benelux festival staat. Die kunnen we dus afstrepen!
Vanavond in Rijsel (met Brutus en Guilt Trip), show is nog niet uitverkocht. Als Architects er -tegen alle verwachtingen in- staat, is dit volgens mij de enige reden om deze nog niet aan te kondigen dus we zullen zien.
Nu, ik houd mijn oren wel even open aan de bar/merch vanavond
