Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Orbital heeft een concert in de gashouder, een EU tour en een nieuw album aangekondigd voor 2027. Gezien Underworld in 2025 denk ik wel dat er een kans is dat zij naar DTRH komen
Dat zou niet verkeerd zijn! We zitten erg goed op de jaren 90 elektronische headliners. Of denken jullie dat headliner een te hoge positie is voor Obital?
Dat zou niet verkeerd zijn! We zitten erg goed op de jaren 90 elektronische headliners. Of denken jullie dat headliner een te hoge positie is voor Obital?
Ze doen nu dus Gashouder (3.000). Vorige keer in Nederland kregen ze 2x Paradiso (2x 1.500) niet uitverkocht. Sowieso is dat minder groot dan de meeste headliners. Ik denk dat ze een goede show kunnen geven en het publiek wel mee kunnen krijgen als afsluiter op de Hotot, maar ik denk niet dat het veel kaartverkoop oplevert.
Gekeken naar de Teddy-afsluiters van dit jaar: ¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U en Overmono staan ook in de Gashouder en De Staat heeft deze maand 2x Carre (2x 1.750) gedaan (en zou ook prima AFAS Live kunnen uitverkopen).
Ik had ook het idee dat ze qua grote wel een headline plek zouden innemen, maar blijkbaar hebben ze hun populariteit door de jaren heen wel flink verloren. Ik zeg mooie teddy afsluiter!
Ik had Avalanches inderdaad ook al eens getipt. Wordt ook blij van de nieuwe plaat. Wat mij betreft een veel interessantere optie als Teddy afsluiter dan Orbital.
Hiphop headliner hoeft van mij niet zo, behalve als je echt een goede naam kan krijgen. Geopperde Doechii is één van de weinige kanshebbers lijkt mij. Little Simz vond ik vorig jaar toch echt te mager als afsluiter. Welke rock headliners zie jij als optie? Turnstile?
Sam Fender mag wel op herkansing komen, die tourt sowieso. Sombr of Parcels mogen ook overkomen van Lowlands, die tweede alleen niet als headliner. Sombr heeft wel zaalshows in Nederland, maar in België houdt dat hem niet tegen om ook festivals te doen ;-).