Rock Werchter 2027

QOTSA zitten naar iets te teasen op hun socials. Als er een nieuwe plaat op komst is kan je hen ook al met potlood opschrijven.
 
Ga er nog is over nadenken. Denk trouwens dat 1 van die 2 namen waar Primavera over sprak Sombr is. Heb je wel prima derde laatste main / Barn naam mee. En voor Primavera is dat gewoon een headliner.
Inmiddels wel sub toch? Combi met Billie Eilish?
 
I'll think about it some more. By the way, I think one of those two names Primavera mentioned is Sombr. That would give you a pretty good third-to-last main / Barn name. And for Primavera, that's simply a headliner.
Bit of info he’s doing Glastonbury too so certainly around
 
Ja, ook voorstander van een pauze. Ze stond er nu reeds twee edities na elkaar , aantal jaren zonder kan geen kwaad. ;)
Dit jaar stond ze er zelfs twee keer: Werchter Boutique en als gast bij Mumford en Sons. En bij veel middelgrote Belgische festivals is ze nu geboekt als headliner. Dus laat ze maar nog eens naar PKP gaan en met een nieuw album in 2028 RW doen als (sub) headliner.
 
Mix van oud en nieuw gokje:
Pearl Jam
Raye
Sombr
Tame Impala
Blink 182
Muse

Zal vast wel één goed zijn.

Afgezien van een Pearl Jam of Raye hoop ik liever op weinig grote tourende namen en veel meer kwaliteit in de breedte. Dan is Werchter toch wel op zijn best.
 
  • Leuk
Waarderingen: JP5
Ik verwacht ergens dat ze of Blink of Muse aan Graspop gaan gunnen. Tenzij daar plots veel namen uit hun winterslaap gaan geraken zijn de hardere headline-namen dun gezaaid.
 
Muse: fan van het eerste uur maar net als editors trouwens, te weinig variatie of verrassing in hun optredens het laatste decennia en zelden nog een 5 sterren optreden. Nee danku.
Hier kan ik het, ook gezien de laatste passage, alleen maar mee oneens zijn eerlijk gezegd.
 
  • Leuk
Waarderingen: Timmetje
Ik verwacht ergens dat ze of Blink of Muse aan Graspop gaan gunnen. Tenzij daar plots veel namen uit hun winterslaap gaan geraken zijn de hardere headline-namen dun gezaaid.
Ik denk niet dat Muse opnieuw voor de metalfestivals gaat gaan. Dat beviel hen goed als een intermezzo tussen twee platen in. Maar met een nieuw album onder de arm zullen ze wel op de grote rockfestivals mikken (als er al festivals tussen zitten).
 

Users who are viewing this thread