Derde dag...de dag die op papier de meest verwachte was omdat hier de drie grote must see's van de kleine fangirl zaten. Maar he...soms draait het anders.
Begonnen met Harry Mack. Zijn freestyle schtick is een kunstje, maar het is wel een leuke. Zijn gegoochel met woorden van het publiek was een tikje simpel, maar zijn 10 minuten wandelen door de Barn en rappen over hotdogs en Jupiler Apple was fun. Dat einde met de drum had niet gemoeten.
Dan de eerste must see...Palaye Royale. Jammer van de stem van Remington...maar blijft een plezante band en de kleine had niet enkel haar circle pit...ze kwam Leith zelf ook van erg dichtbij tegen. Die was dus effe hyper achteraf.
Dan Haunted Youth. Alle superlatieven...heerlijk emotioneel. Doen we volgende week weer op Cactus.
Don West...eentonig maar wel knap.
Halsey, kunnen we op plaat wel hebben maar live klikte het effe niet. Het voelde te geforceerd. Het is gek hoe dun die lijn is. Daar waar Twigs met dat theatrale net scoorde, voelde het bij Halsey fake en berekend.
Weet je wie niet fake is? Matty Berninger. Ook solo is dat gewoon een neurotische zielspoët die heel schone dingen doet. En he..nu hij de weg naar Rotselaar weer in zijn gps heeft, mag hij volgend jaar de Desner broertjes en de rest van zijn band meebrengen voor een Kings of Leon / The National double bill. (Phoebe als barn head!!)
Gorillaz
Tja...al bij al mee geamuseerd..tweede helft was beter dan de eerste, maar Albarn deed zijn uiterste best om zijn band te saboteren. Ik dacht dat je El manana en On Melancholy Hill niet kan verprutsen, maar Damon kon het.
The Reytons
Altijd een trots moment om je kleine meid te zien crowdsurfen met een grijns op der bakkes. They grow up so quick.
Reytons waren fun, maar tegelijk is het ook een band die erg goed geluisterd heeft naar early Arctic Monkeys en weinig zelf te zeggen heeft. Behalve zeggen hoe indepent ze zijn..elke keer weer.
En 21 Pilots
Veel te veel volk dus wat verder weg gaan staan anders zag de mini enkel.ruggen. Het was gewoon een aangename headline show..alleen mochten nummers als Jumpsuit iets harder klauwen. Oordeel van de fan die dit als derde must had komt neer op: Ca va he?
Kan gezegd worden over dag 3 in haar geheel. Op het heerlijk goede Haunted Youth na was het gewoon ca va.