Concertaankondigingen

Tickets ook binnen hier. Wel aardig aan de prijs, eerlijk.. Het is dat Have Heart echt wel bucketlist materiaal is. Hoe zit dat meestal met latere drops voor Revolution Calling, volgt er wat vets nog meestal?
Ja. Vorig jaar zaten bij de laatste drop nog oa. Terror, Guilt Trip en kort voor de laatste drop Hatebreed als ik het me goed herinner. Ze weten toch altijd wel mooie en exclusieve namen binnen te halen. Verwacht ik bij deze editie ook wel
 
  • Leuk
Waarderingen: Nelios en dann
Hier ook Revolution Rising tickets binnen à 139. Stond 450e in de rij, maar toen waren de extra discount tickets al weg.
Prijs is hoger dan ik had verwacht, maar is het wel waard.
Ze geven aan zonder merch cuts te gaan werken op het festival, bijna ongezien.
 
  • Leuk
Waarderingen: Lowlandicus
Hier ook Revolution Rising tickets binnen à 139. Stond 450e in de rij, maar toen waren de extra discount tickets al weg.
Prijs is hoger dan ik had verwacht, maar is het wel waard.
Ze geven aan zonder merch cuts te gaan werken op het festival, bijna ongezien.
Klopt, net als rev calling wel echt een in en in hardcore identiteit festival, heel gaaf en voor NL ook wel vrij uniek.
 
  • Leuk
Waarderingen: Ploegie
Behoorlijk internationaal publiek ook dus last minute kun je vaak nog wel tickets op ticketswap scoren in de dagen ervoor omdat mensen niet meer kunnen. Was afgelopen jaren bij rev calling altijd het geval.

Het is mij allemaal wat te massaal voor hardcore punk shows, muziek die toch beter in kleinere zalen past, maar ze zetten altijd een erg goede sfeer neer en ook al sluit de bandkeuze nooit 100% aan op mij smaak is de kwaliteit erg sterk. Laat het even nog liggen omdat die maand ook rewire en roadburn ook al maar misschien last minute wel, Have Heart gelukkig nog in de originele jaren nog kunnen zien.
 

Users who are viewing this thread