Rock Werchter 2026

Als het gebrek aan grote rockheadliners echt realiteit wordt, dan hoop/verwacht ik dat ze dit compenseren met namen als Jack White, Pixies, Turnstile, Viagra Boys, A Perfect Circle, Bad Omens, Channel Zero, Suede, Manic Street Preachers, Volbeat, High Vis ...

Niets aan de hand dan :)
 
Lijkt erop dat BMTH verder aan het touren is met dezelfde productie waarmee ze in 2024 op Graspop stonden, maakt dat de kans dan niet groter dat ze eens op Werchter staan?
 
  • Leuk
  • Pray
Waarderingen: jules1994 en ChrisV
Lijkt erop dat BMTH verder aan het touren is met dezelfde productie waarmee ze in 2024 op Graspop stonden, maakt dat de kans dan niet groter dat ze eens op Werchter staan?
Het is een naam die voor graspop een dag kan dragen/ laten uitverkopen en die zijn er niet in overvloed dus zal die vast daarheen gaan plus dat ik het niet direct voor me zie aankomend jaar op RW zeker met de geruchten van de andere headliners want BMTH moet een co-head erbij hebben voor RW
 
Laatst bewerkt:
Benson Boone heeft al meerdere hits op zijn naam hoor en een heel commercieel tweede album.
Nou ken ik wel een paar nummers van Benson Boone qua geluid, de titels ken ik minder goed, maar ik heb voor de lol even 'beautiful things' aangeslingerd. Die kan in het rijtje van hits van Lewis Capaldi, Dean Lewis, James Bay en James Arthur, die ik met de beste wil van de wereld niet uit elkaar kan houden.
 
Van de jera drop Basement en soft play naar werchter, rest voor graspop? End it lijkt me ook wel te werken op de slope.

ADTR en Architects kan ook beide
End It op Werchter zou vooral zonde zijn voor de liefhebbers denk ik dan. Dus hopelijk nog zaalshows of Ieper Hardcorefest.

Maar Gel stond vorig jaar ook gepland, dus het zou zomaar kunnen helaas šŸ˜….
 
Vorig jaar was het natuurlijk het 50-jarige jubileum van Rock Werchter. Is het niet dit of volgend jaar de 50e editie (volgens Covid). Even een vraag buiten de artiesten om haha
 
Vorig jaar was het natuurlijk het 50-jarige jubileum van Rock Werchter. Is het niet dit of volgend jaar de 50e editie (volgens Covid). Even een vraag buiten de artiesten om haha
Er zijn twee jaren weggevallen 2020 en 2021; in 2022 was Rock Werchter weer de grote show met headliners waar we nu alleen maar jaloers op kunnen zijn. Logisch iedere band wilde na twee jaar droogte wel touren om terug geld in het bakje te brengen.
 
Opzich wel opmerkelijk dat in het graspop topic wordt gesproken over een overschot aan rock/metal headliners en hier geklaagd wordt dat er geen grote rockbands touren

Graspop headliners zijn natuurlijk vaak geen RW headliners, maar mogelijk dan toch een paar namen naar RW die we normaal gezien op Graspop verwachten?
 

Users who are viewing this thread