Pukkelpop 2025

Grootste teleurstelling: SOFIA ISELLA (was gewoon... vreemd?)
Inderdaad! Ik ging met goede moed even kijken, maar dat was inderdaad raar.

Pommelien vond ik oprecht ook goed, maar er waren 10 dingen beter voor mij.

Extra vermelding ook nog van mijn kant: als QOTSA fan vond ik het muzikaal een strakke set, maar te weinig schwung in vergelijking met de vorige 10 keer dat ik ze zag.
 
1. Vampire Weekend
2. Kneecap
3. Justice
4. Viagra Boys
5. Obongjayar
6. Doechii
7. Balu Brigada
8. The Beaches
9. Wallows
10. The Linda Lindas
 
  • Leuk
Waarderingen: Elle Marie
Nog altijd Doechii aan het verwerken. Buiten dat knopje Doechii tussen elk nummer was dat gewoon een straffe rapshow. Niveau Little Simz, maar dan op zijn Amerikaans (die bepaalde moves waren eigenlijk niet nodig).

Verder blinkt Pukkelpop gewoon altijd uit in sfeer brengen. Lichten op de main stage waren gewoon cool bvb. Bij RW willen ze altijd gaan voor degelijkheid, kwaliteit en betrouwbaarheid, je weet wat je krijgt en daar zijn ze goed in. Pukkelpop durft meer, en met succes. Ook al zit achter beide echt wel een groot deel dezelfde machinerie.
 
Buiten dat knopje Doechii tussen elk nummer was dat gewoon een straffe rapshow. Niveau Little Simz, maar dan op zijn Amerikaans (die bepaalde moves waren eigenlijk niet nodig).
Toch eens kijken om er, wanneer ze een ING Arena of Sportpaleis aankondigt, toch bij te zijn dan.
 
Inderdaad! Ik ging met goede moed even kijken, maar dat was inderdaad raar.

Pommelien vond ik oprecht ook goed, maar er waren 10 dingen beter voor mij.

Extra vermelding ook nog van mijn kant: als QOTSA fan vond ik het muzikaal een strakke set, maar te weinig schwung in vergelijking met de vorige 10 keer dat ik ze zag.
Hij kreeg het op zijn heupen van het tamme publiek
 
Geweldig festival gehad. Hopelijk kan ik er volgend jaar weer bij zijn, nu het een week later is. Eigenlijk geen enkel slecht optreden gezien. Daarom maar een top 15 gemaakt, waarbij voor mij Idles er echt bovenuit staken.

1. Idles
2. Ão
3. Arsenal
4. Aurora
5. QOTSA
6. Don West
7. Sons
8. Viagra Boys
9. Balu Brigada
10. Karate
11. South Arcade
12. Soap Box
13. The Last Dinner Party
14. Whispering Sons
15. La Lom
Ook genoten van DIW, Good Neighbours , The Atomic Orchestra, Eefje De Visser, High Hi,....
 
  • Leuk
Waarderingen: Kachelle en Jimmeh07
Mijn top 10 in geheel willekeurige volgorde:

1. Echt! (experimentele jazz en electronica, genre Stuff. voor het gros wellicht wat té high brow)
2. The Haunted Youth (altijd even degelijk)
3. Chappell Roan (muzikaal buiten mijn comfort zone, maar wat een stem!)
4. Vampire Weekend (Ezra Koenig & co, persoonlijk favoriet die niet teleurstelde)
5. Arsenal (laat invallen én scoren in een Marquee die een bende voetbalhooligans leek te bevatten)
6. Doechii (zonder de hier al genoemde 'vervelende' MC wellicht nóg beter)
7. Ão (de wereldmuziek heruitgevonden door een band uit eigen land)
8. Khruangbin (ideale cocktailbarmuziek waarbij ik de stramheid uit mijn spieren danste)
9. The Last Dinner Party (all female band die onterecht vrij lauwe respons kreeg op hoofdpodium)
10. The Linda Lindas: zonder verwachtingen deze rockende Amerikaanse vrouwen zien knallen)

Speciale vermelding voor Pommelien Thijs: twee jaar na mekaar + 40.000 mensen naar de main halen? Faut le faire! 👌
 
  • Leuk
Waarderingen: Jimmeh07
Gisteren aangekomen en vergeleken met Pinkpop, Lowlands, Rock Werchter een aantal zaken die mij opvallen.

De route naar de VIP parking was slecht aangegeven, vooral een stuk waar we een kleine Q moesten volgen was een speurtocht.
Om op Relax je tent op te mogen zetten was een a-relaxed spektakel. In de ruj wachten tot er weer een klein beetje werd opgeschoven door de staf en weer een paar mensen een tent mochten opzetten. Er is blijkbaar weinig ruimte, maar dit moet toch ontspannende kunnen. (Onderhandelen om nog ergens een partytent tussen te kunnen krijgen)

Het festivalterrein doet naar mijn mening echt niet onder voor Lowlands. De grootste tent of B stage (Marquee?) is zo groot als het MainStage van Lowlands (Alpha) Heel gaaf!

Die Boiler room is ook wel echt heeeeel erg vet.er kunnen heel veel mensen in en ook er naast sta je nog prima.
Veel beter dan de waardeloze toestand op Lowlands bij de Bravo.
Mooie visuals in de Boiler room ook.

Leuk gemengd publiek op PkP, leuke buren en prima geslapen op Relax. Weinig overlast.
De VIP area is ook een dikke prima, leuk gebied om even uit de ergste drukte te kunnen en mooie drank uit een glas.
(Zonde dat wij ons drinken van het terrein niet mochten meenemen naar het Vip terrein, lijkt een onnodige regel)

De donderdag is op Pukkelpop wel echt veel meer een volwaardige festival dag, het gaat hier al mooi lekker hard los.
Veeeeeeeel beter dan op Lowlands waar je op donderdag met de silent disco naar B muziek luistert omdat mensen anders gaan meezingen en er mag op donderdag niet teveel geluid zijn (vergunning ofzo)

Mooie pluspunten en de minpunten zouden prima opgelost kunnen worden.

Op naar de douche en dag 2
Ik heb hier toch wel heel hard om moeten lachen, bedankt daarvoor :ROFLMAO: :ROFLMAO: :
"De VIP area is ook een dikke prima, leuk gebied om even uit de ergste drukte te kunnen en mooie drank uit een glas.
(Zonde dat wij ons drinken van het terrein niet mochten meenemen naar het Vip terrein, lijkt een onnodige regel)"
 
  • Leuk
Waarderingen: hersenscheetje
1: Idles
2: High Vis
3: Ditz
4: QOTSA
5: The Chisel
6: Mogwai
7: Ão
8: Zwangere Guy
9: Doechii
10: Viagra Boys

Eervolle vermeldingen voor Karate, Bartees Strange, The Dare, Yard Act en The Chats.

En Clown Core? balancerend tussen geniaal, grappig en irritant 😂
 
  • Leuk
Waarderingen: Joslittel en Jimmeh07
1. Aurora
2. High Vis
3. Dressed Like Boys (ft Antwerp Queer Choir)
4. Been Stellar
5. Yard ct
6. The Beaches
7. The Good Kid
8. The Linda Lindas
9. Lézard
10. J.Bernardt
 
  • Leuk
Waarderingen: swissepfan en Jimmeh07
Mijn top 10 op volgorde:

Justice
Jamie XX
The Haunted Youth
Vampire Weekend
Good Neighbours
The Get Up Kids
DITZ
Netsky
USED
QOTSA

Tegenvallers
- Cancel Mk.gee (mijn must-see van de editie)
- Cancel Royel Otis
- Cancel Maruja
- De wachtrijen bij het water op vrijdag 15 augustus
- Mijn darmen op vrijdag 15 augustus
- Kermisknopje van de MC van Doechii
- De 100ste keer "give it up for the mighty Chase and Status"
 

Users who are viewing this thread