Maandelijkse Concertagenda

wenteldave

Headliner
21 apr 2019
7.855
3.168
Vooruit...
Ik heb dus jullie hulp nodig om dit te kunnen doen, want het is wel heel erg veel in m'n uppie. Stuur de concerten die jij interessant vindt (met het volledige programma) naar mij in een DM. Deze voeg ik dan toe aan de lijst van de maand.

Ik plaats in dit bericht altijd de lijst. Hier worden ook alle bewerkingen gedaan! En ja, er wordt onderscheid gemaakt tussen Nederland en België, maar dan heb ik wel input nodig van de Belgen (want die ga ik zeker zelf niet doen).

September (NL)
7-9: The Fearless Flyers, Paradiso
8-9: JPEGMAFIA + Denzel Himself, Paradiso
8-9: Psychedelic Porn Crumpets + Bongloard, Vera
8-9: Swamp Dogg, Paard
8-9: Wies + Aarde aan Daan, Paard
8-9: Natalon Kwartet, Grote Kerk Den Bosch
8-9: LOONA, AFAS Live
8-9: MaYaN + Off the Cross, Effenaar
8-9: Tommy Castro & the Painkillers, Mezz
9-9: Fleet Foxes + Tim Bernardes, Tivoli
9-9: The Analogues, 013
9-9: ESG, Mezz
9-9: Liquid Spirits, Paard
9-9: Someone, Victorie
10-9: Fleet Foxes + Tim Bernardes, Paradiso
10-9: Terzij de Horde + Throwing Bricks, Vera
10-9: Taake + Kampfar + Necrowretch, Gebr. De Nobel
10-9: Go_A, Mezz
11-9: Protomartyr + Dead Finks, Ekko
11-9: Go_A, Hedon
11-9: Kris Berry, Victorie
11-9: Natacha Atlas, Paard
11-9: Pitou + Emile Lagarde, Mezz
11-9: Trespassers W, Paard
11-9: Graham Gouldman, Mezz
13-9: Kurt Vile & the Violators + Mess Esque, Paradiso
13-9: Helloween + HammerFall, 013
13-9: Black Stone Cherry + The Georgia Thunderbolts, Tivoli
13-9: Will and the People + Loterry Winners, Tivoli
14-9: Kurt Vile & the Violators + Mess Esque, OLT De Goffert
14-9: Ólafur Arnalds, Tivoli
14-9: Christoph Irniger Trio, Paradox
14-9: Will and the People, Paard
14-9: Riverside, Melkweg
14-9: Boban Markovic, Muziekgebouw aan het IJ
14-9: Jodi Gilbert's Rara Avis & The Voice Is the Matter, Bimhuis
14-9: Jaga Jazzist+ DJ Cees Bruinsma + One Finger Snap, De Helling
14-9: Dope Lemon, Tivoli
14-9: KiDi + Kuami Eugene, Annabel
15-9: King King + Black Bottle Riot, Mezz
15-9: Melanie, Victorie
15-9: Marzio Scholten + Trio SonCe, Bimhuis
15-9: Meau, Tivoli
15-9: Fresku, Tivoli
15-9: Ólafur Arnalds, Tivoli
15-9: Boban Markovic, Tivoli
15-9: Otis Gibbs, Tivoli
15-9: Cassia + Muylike, Ekko
15-9: Jack Jarryd + Solomon, De Bosuil
15-9: Rootsriders, Effenaar
15-9: Wojtek Justyna TreeOh!, Paard
15-9: Will and the People + The Lottery Winners, Vera
15-9: Cassia + Muylike, Mezz
16-9: Riverside, De Bosuil
16-9: Rembrandt Frerichs Trio, Bimhuis
16-9: Def Americans, Effenaar
16-9: Sor, Tivoli
16-9: Steven Kamperman, Tivoli
16-9: Jameszoo's Blind Group, De Bosuil
16-9: Black Honey, Mezz
16-9: Abba Rocks, De Boerderij
16-9: John Waite, Victorie
16-9: Black Honey + Subterranean Street Society, Ekko
16-9: Jaga Jazzist, De Oosterpoort
16-9: Wild Romance, Burgerweeshuis
16-9: Mostly Autumn, Metropool
16-9: The Analogues, Ziggo Dome
16-9: Fresku, Maassilo
17-9: Ciao Lufier, V11
17-9: Billy Ocean, Melkweg
17-9: Soul Glo, Melkweg
17-9: Moonchild + Austin Antione, Melkweg
17-9: The Analogues, Ziggo Dome
17-9: Abba Rocks, Willem Twee
17-9: Rosenberg Trio + Robin Nolan Trio, Bimhuis
17-9: Purple Shade, De Boerderij
17-9: Made in Purple, De Bosuil
17-9: The Notwist + Aloa Input, Vera
17-9: John Waite, Metropool
17-9: Yellow Eyes + Sun Worship, Merleyn
17-9: Kevin & the Animals, Victorie
17-9: Jaga Jazzist, Doornroosje
17-9: The Animals + Bintangs, Q-Factory
17-9: Tides from Nebula + In2Elements, Little Devil
17-9: King King, P60
18-9: Def Americans, Gebr. De Nobel
18-9: Hallo Venray + Fuzzy Teeth, Paard
18-9: Durand Jones & the Indications, Melkweg
18-9: The Brother Brothers, Paradiso
18-9: Sinead O'Brien + Steve French, Tolhuistuin
18-9: Sor + Black Acid, Paradiso
18-9: Charlie Burg, Bitterzoet
18-9: Vancouver Sleep Clinic + Rosie Carney, Paradiso
18-9: Ist Ist, V11
18-9: Suuns + Yves Jarvis, Vera
18-9: Sofi Tukker, Tivoli
18-9: Lisa Hannington & s t a r g a z e, Tivoli
18-9: Oktopedians, Bimhuis
18-9: Chico Freeman & Antonio Faraò Quartet, Bimhuis
18-9: Jaga Jazzist, Bird
18-9: King King, De Bosuil
18-9: Dizzy Man's Band 2.0, Victorie
18-9: The Notwist, De Helling
19-9: La Femme, Paradiso
19-9: Suuns, Tivoli
19-9: Willy Mason, Paradiso
19-9: Thumper, Paradiso
19-9: Billy Ocean, De Vereeniging
19-9: Saba, Melkweg
19-9: Ist Ist, Melkweg
20-9: Blind Channel + Lost Society, 013
20-9: Deafheaven + Whistler, Paradiso
20-9: Billy Ocean, De Oosterpoort
20-9: Otis Gibbs, De Oosterpoort
20-9: Lindsey Buckingham, Philharmonie
20-9: Riopy, Tivoli
20-9: Venice, Tivoli
20-9: Mild Orange + Mazey Haze, Tolhuistuin
20-9: Geishas of Doom, Paradiso
20-9: Dubioza Kolektiv, Tivoli
20-9: Jasper Blom & Benjamin Herman, Bimhuis
21-9: Aminé + Yung Mavu, 013
21-9: New Candys, Merleyn
21-9: Iris Hond, De Oosterpoort
21-9: Poets of the Fall, Melkweg
21-9: Victoria Canal, Melkweg
21-9: Destroyer + Aoife Nessa Frances, Paradiso
21-9: Foy Vance, Paradiso
21-9: Craig Finn and the Uptown Controllers, Paradiso
21-9: Maria Mendes & Metropole Orkest, Concertzaal Tilburg
21-9: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
21-9: Gijs Levelt Spoken Quartet, Bimhuis
22-9: Akhlys + Chaos Invocation + Fides Inversa, Gebr. De Nobel
22-9: Peter Hook and The Light, Paradiso
22-9: Teepe & Spaargaarden, De Oosterpoort
22-9: We Were Promised Jetpacks, Paradiso
22-9: Kris Berry + Leonard Luka, Paradox
22-9: Camilla George, Bimhuis
22-9: Kiwi Jr., Merleyn
22-9: Milow, Effenaar
22-9: Dubioza Kolektiv, Effenaar
22-9: Clouseau, De Vereeniging
22-9: Homeshake, Tivoli
22-9: Iris Hond, Tivoli
22-9: Shortparis, Vera
22-9: Kowalski, Muziekgieterij Maastricht
22-9: Rolando Bruno + Eigen Risico + Real Farmer, Worm
23-9: Imperial Age, Baroeg
23-9: Sheila and the Kit, V11
23-9: Barrelhouse, Victorie
23-9: Tord Gustavsen Trio, Paradox
23-9: Lucky Daye + DJ LetroyElshot, Paradiso
23-9: Deyaz, Paradiso
23-9: Bløf, OLT De Goffert
23-9: Shortparis, Melkweg
23-9: Martin Fondse Voice Orchestra ft. Trygve Seim, Bimhuis
23-9: Grollo, De Bosuil
23-9: James Morrison, Tivoli
23-9: Praam, Tivoli
23-9: Guus Meeuwis, Paard
23-9: The Cool Quest, Paard
23-9: The Smiths Presumably, Willem Twee
23-9: Ray Fuego + Kleine Crack, Ekko
23-9: De Dijk, Ziggo Dome
23-9: Peter Hook and The Light, De Oosterpoort
23-9: Milow + Milo Meskens, De Oosterpoort
23-9: Parkway Drive + While She Sleeps, AFAS Live
23-9: Platon Karataev + Light by the Sea, Bibelot
24-9: Parcels + Discovery Zone, AFAS Live
24-9: Peter Hook & the Light, Muziekgieterij Maastricht
24-9: The Fortunes & the Motions, De Boerderij
24-9: Platon Karataev, Melkweg
24-9: Coal Harbour, Paradox
24-9: Bløf, OLT De Goffert
24-9: Tord Gustavsen Trio, Bimhuis
24-9: John Waite, De Bosuil
24-9: Wies + Emy, De Oosterpoort
24-9: Milow, Paard
24-9: Fresku, Paradiso
24-9: Night Beats + Cloud Cafe, Vera
24-9: The Tambles, Vera
24-9: Two and a Half Girl + Mayleaf + Burlers, Ekko
24-9: De Dijk, Ziggo Dome
24-9: Jeffrey Heesen, 013
24-9: Nagasaki Swim + Joya Mooi + The Indien, Rijksmuseum van Oudheden
24-9: Martijn Fischer, Gebr. De Nobel
24-9: Cadaveric + Incubator + Phantasmaggore, V11
24-9: The Analogs + Ga-Ga/Zielone Zabki + Zenek Kupatasa, Baroeg
24-9: Cadaveric Incubator + Phantasmagore, V11
24-9: Kiwi Jr., Stroomhuis
24-9: Eefje de Visser, OLT Caprera
24-9: New Model Army, Melkweg
25-9: Evergrey + Fractal Universe + Virtual Symmetry, Gebr. De Nobel
25-9: Uri Caine & Theo Bleckmann, Bimhuis
25-9: Rapalje, De Boerderij
25-9: Waylon, De Oosterpoort
25-9: Clouseau + Friday, De Oosterpoort
25-9: Maarten Heijmans, De Oosterpoort
25-9: Adore Delano, Melkweg
25-9: Samael, Effenaar
25-9: 10 jaar Indiestad (o.a. Wu-Lu, Coach Party, Dummy, Kiwi Jr. en Plastic Mermaids), Paradiso
25-9: Vaudou Game, Paradiso
25-9: Harlem Lake, De Bosuil
25-9: New Model Army, Melkweg
25-9: Martin Fondse Voice Orchestra ft. Trygve Seim, Tivoli
25-9: The Spyrals, Metropool
26-9: Venice + Lo van Gorp, De Boerderij
26-9: Calum Scott, Tivoli
26-9: Ghostly Kisses, Paradiso
26-9: Sir Chloe, Paradiso
26-9: Amsterdam Klezmar Band, Bimhuis
26-9: The Other Favorites, Melkweg
26-9: Jada, Melkweg
26-9: Dummy + Geo, V11
27-9: Eek-A-Mouse, De Oosterpoort
27-9: Polaris + Alpha Wolf + Great American Ghost + Stepson, 013
27-9: Tricot, Melkweg
27-9: Nicolas van Poucke & Het Intercontinental Ensemble, Tivoli
27-9: Paradox Jazz Orchestra, Paradox
27-9: Clairo + Jonah Yano, Paradiso
27-9: Guus Meeuwis, Tivoli
27-9: Stef Kamil Carlens & The Gates of Eden, Tivoli
27-9: Nathan Bell, Tivoli
27-9: James Morrison, Melkweg
27-9: Siv Jakobsen, Tivoli
27-9: Dana Gavanski, Merleyn
27-9: Baby Queen, Cinetol
27-9: The Zombies, Concertgebouw
28-9: The Zombies, 013
28-9: Clairo + Jonah Yane, Paradiso
28-9: Andy Frasco & the U.N., De Oosterpoort
28-9: Femi Kuti, De Oosterpoort
28-9: Dana Gavanski + Naima Bock, Paradiso
28-9: Lettuce, Tolhuistuin
28-9: Frog Leap, Melkweg
28-9: Eek-A-Mouse, Melkweg
28-9: Agar Agar, Melkweg
28-9: The Rills + Shaemless, V11
28-9: Arve Henriksen & Harmen Fraanje, Bimhuis
28-9: Trupa Trupa + Marathon, ACU
28-9: Wies, Tivoli
28-9: Obscura + Persefone + Disillusion, Doornroosje
28-9: Jonathan Jeremiah + Néomi, De Vereeniging
28-9: Andy Summers, Tivoli
28-9: Arcade Fire, Ziggo Dome
28-9: Biffy Clyro + De Staat, AFAS Live
28-9: Gomer Pyle + Vitamin B12, Effenaar
28-9: New Cool Collective, Paard
28-9: Martin Fondse Voice Orchestra ft. Trygve Seim, Paradox
29-9: Watain + Abbath + Tribulation + Bølzer, 013
29-9: Bill Charlap Trio, Bimhuis
29-9: De Likt, 013
29-9: Tord Gustavsen Trio, De Oosterpoort
29-9: Milow, Tivoli
29-9: Marc Broussard, Tivoli
29-9: The Dears, Tivoli
29-9: Banners, Melkweg
29-9: Kris Berry, Paard
29-9: Jonathan Jeremiah, Paradiso
29-9: Melqui + The Klittens, Paradiso
29-9: Trupa Trupa + Marathon, Merleyn
29-9: Eek-A-Mouse, Doornroosje
29-9: Guus Meeuwis, Effenaar
29-9: Von Hertzen Brothers + For Absent Friends, De Boerderij
29-9: Legends of Rock & Roll, Muziekgieterij Maastricht
29-9: ... And You Will Know Us by the Trail of Dead, Effenaar
29-9: Liquid Spirits, Victorie
29-9: Muyayo Rif, Mezz
29-9: Ann My Guard + Kingfisher Sky, Mezz
29-9: DeWolff + Dawn Brothers, Ekko
29-9: Kaleo + Junius Meyvant, AFAS Live
29-9: Djevel + Helleruin + Wrang, Baroeg
30-9: Kingfisher Sky + Ann My Guard, Baroeg
30-9: Danny Vera, Ziggo Dome
30-9: Alistair Payne ft. Tongo Eisen-Martin, Bimhuis
30-9: Jonathan Jeremiah + Nóemi, Muziekgieterij Maastricht
30-9: The Baseballs, Paard
30-9: Dirty Loops, Paradiso
30-9: Pendulum, Paradiso
30-9: Blossoms, Melkweg
30-9: Andy Summers, De Oosterpoort
30-9: Sam Baker, De Oosterpoort
30-9: Liza Dries, Melkweg
30-9: Luna Morgenstein, Melkweg
30-9: Muyayo Rif, Melkweg
30-9: Michelle David & the True-Tones, Paard
30-9: Wies, Effenaar
30-9: Bob Reynolds Group, Paradox
30-9: Shanda & the Howlers + Don Diego Trio, Mezz
30-9: Visions of Atlantis + Xandria + Ye Banished Privateers, De Helling
30-9: Vola + Voyager + Four Stroke Baron, 013
30-9: Gaahls WYRD + SAOR + Gaerea, Patronaat
30-9: Soen + Lizzard, De Boerderij

September (BE)
12-9: Parkway Drive + While She Sleeps + Lorna Shore, Vorst Nationaal
12/09 Arcade Fire Sportpaleis
12/09 KSI AB
12/09 Hatchie + TATYANA + Winter AB
13/09 Clouseau Capitole Gent
13/09 Superorganism + Dylan Cartlidge Botanique
13/09 The Snuts Kavka Oudaan
13/09 Riverside Kavka Zappa
14/09 Salvatore Adamo Cirque Royal
14/09 Pip Blom + Mayorga Trix
14/09 Alexandria Savior + Sarah Maison Botanique
14/09 Under The Reefs Orchestra + Catherine Graindorge Botanique
14/09 Clouseau Capitole Gent
15/09 Sunset Rollercoaster AB
15/09 Jon Hopkins Cirque Royal
15/09 Jaga Jazzist Het Depot
15/09 Thumper Trix
15/09 Kaky Botanique
15/09 And Also The Trees + The Ultimate Dreamers Botanique
16/09 Billy Ocean De Roma
16/09 Go March + Disorientations Trix
16/09 Ivan Ave Botanique
16/09 Leenalchi AB
17/09 SUUNS + Yves Jarvis AB
17/09 Orion Sun AB
17/09 Condor Gruppe + Jonas Meersmans De Roma
17/09 Porcelain ID + The Christian Club Trix
17/09 Amber Mark + Femi Tahiru Botanique
17/09 Soccer Mommy + Francis Of Delirium Botanique
17/09 Charlie Burg Botanique
17/09 Polaris + Guests Kavka Zappa
18/09 Kaleo + Junius Meyvant De Roma
18/09 U.D.O. + Existance Kavka Zappa
19/09 Tom Odell AB
19/09 Christina Vantzou + Ezra Fieremans AB
19/09 Blue Hawaii Botanique
19/09 Blind Channel + Lost Society Kavka Oudaan
20/09 Ólafur Arnalds Cirque Royal
20/09 Obongjayar Botanique
20/09 Maybeshewill Kavka Zappa
20/09 Status Quo AB
21-9: Deafheaven + Whistler, Ancienne Belgique
21/09 Olafur Arnalds Cirque Royal
21/09 Machine Gun Kelly Paleis 12
21/09 Counting Crows + David Keenan De Roma
21/09 De Kreuners Het Depot
21/09 Acid Tongue Trix
21/09 Kiwi Jr. Botanique
21/09 Sir Chloe Botanique
22/09 TRYO Cirque Royal
22/09 Stef Kamil Carlens & The Gates Of Eden Play Bob Dylan De Roma
22/09 De Kreuners Het Depot
22/09 Rheinzand + Zouj Viernulvier (Vooruit)
22/09 James Morrison + Casey McQuillen Trix
22/09 Carolin Rose + Bryn Trix
22/09 Saba + Gaidaa Botanique
22/09 Major Dubreucq Botanique
22/09 Lindsey Buckingham + Band Capitole Gent
23/09 Aminé + Yung Mavu AB
23/09 It It Anita + WHORSES AB
23/09 Hoshi Koninklijk Circus
23/09 Hoshi Cirque Royal
23/09 Tout Va Bien De Roma
23/9 Homeshake + Philemon Trix
23/09 Monolithe Noir + Roxane Métayer Botanique
24/09 Calum Scott Cirque Royal
24/09 The Groove Part II Trix
24/09 Bota Kids Botanique
24/09 Shortparis + Onmens Botanique
24/09 Dance With The Dead Kavka Oudaan
24/09 Touch.40 with Fennesz, Simon Scott, Razen, Valery Vermeulen AB
25/09 Parcels + Discovery Zone AB
25/09 Lucky Daye Trix
25/09 Tricot Botanique
25/09 We Were Promised Jetpacks Kavka Oudaan
26/09 Coeur De Pirate Cirque Royal
26/09 Sinead O'Brien + Pega Trix
26/09 Sohn + Liam Mour Trix
26/09 Godspeed You! Black Emperor Botanique
26/09 Tashi Dorji AB
27/09 Wiegedood + HAEMERS AB
27/09 GIRLS IN HAWAII - ADA ODA - AN PIERLÉ - ANTOINE HÉNAUT - FRANÇOIZ BREUT - GÉRALD GENTY - JAWHAR - LO BAILLY - ROMANO NERVOSO - SHARKO Botanique
27/09 Ghostly Kisses Botanique
28/09 The Stranglers + Sovjet War Het Depot
28/09 Shht + Koala Disco Trix
28/09 The Dears + Francis Lung Botanique
28/09 Banners Botanique
28/09 Clouseau Trixxo Theater Hasselt
28/09 Laïs AB
28-9: The Stranglers + Sovjet War, Het Depot
29-9: Soen + Lizzard + Oceanhorse, Trix
29/09 Vitaa & Slimane Vorst Nationaal
29/09 De Kreuners AB
29/09 Marisa Anderson + Vitja Pauwels AB
29/09 Under The Reefs Orchestra De Roma
29/09 Soen + Lizzard + Oceanhorse Trix
29/09 Skitt + Duggy D + Violencia Academy Trix
29/09 Come + SIem Reap Botanique
30/09 Vitaa & Slimane Paleis 12
30/09 Jeremy Loops + Casey Lowry Het Depot
30/09 Nick Lowe & The Straitjackets De Casino
30/09 Yawners Botanique
30/09 Let's Eat Grandma Botanique
30/09 Hedex Kavka Zappa
30/09 The Black Crowes Lotto Arena
30/09 Alvaro Soler Vorst Nationaal
30/09 ILA + Bat Eyes AB
30/09 Two Door Cinema Club AB

Oktober (NL)
1-10: Vola + Voyager + Four Stroke Baron, Melkweg
1-10: Joost, Melkweg
1-10: Christian Steiffen, Melkweg
1-10: Bob uit Zuid + YoungRubbi, Willem Twee
1-10: Ten Years After, De Bosuil
1-10: Muyayo Rif, Vera
1-10: Whorses + BUG, Door
1-10: Die Nakse Bananen + City Riot + Milkman + Complaint, Baroeg
1-10: Kans, Annabel
1-10: The Membranes, Worm
1-10: Visions of Atlantis + Xandria + Ye Banished Privateers, 013
1-10: Dans Dans, Merleyn
1-10: La Pegatina, Muziekgieterij Maastricht
1-10: The Black Crowes + DeWolff, 013
1-10: Jonathan Jeremiah + Néomi, Paard
1-10: Nona + Sevens, Paard
1-10: Mudhoney, Tolhuistuin
1-10: Pink Project, De Oosterpoort
1-10: Evdeki Saat, Bittzerzoet
1-10: Jiri11, Paradiso
1-10: Soen + Lizzard + Oceanhorse, De Boerderij
1-10: Froukje, Effenaar
1-10: Matthias Havinga + Klaartje van Veldhoven, Tivoli
1-10: Nederlandse Bachvereniging, Tivoli
1-10: De Dijk, Ziggo Dome
2-10: De Dijk, Ziggo Dome
2-10: Hans Dulfer, Bimhuis
2-10: Guus Meeuwis, Melkweg
2-10: Jonathan Jeremiah + Néomí, De Oosterpoort
2-10: Janet Devlin, Paradiso
2-10: Nick Lowe, Paradiso
2-10: Children of Zeus, Merleyn
2-10: Mart Hoogkamer + Barry Badpak + O'Nine!, Gebr. De Nobel
2-10: Tord Gustavsen Trio, Tivoli
2-10: La Pegatina, Tivoli
2-10: The Zombies, Tivoli
2-10: Geoff Tate, De Bosuil
2-10: Massada, Victorie
2-10: The Stranglers, 013
2-10: Machine Head + Amon Amarth + The Halo Effect, AFAS Live
3-10: Saxon + Diamond Head, 013
3-10: De Dijk, Ziggo Dome
3-10: Keyon Harald, Bimhuis
3-10: Blaudzun + Mia Porter, De Oosterpoort
3-10: The Zombies, Amare
3-10: Marc Broussard, 013
3-10: Foreigner, Tivoli
3-10: Children of Zeus, Paradiso
3-10: Lavina Meijer & Nadia Sirota, Tivoli
3-10: The Black Crowes + DeWolff, AFAS Live
4-10: Brian Dunne, Cul de Sac
4-10: Meitei, Merleyn
4-10: Under the Surface, De Oosterpoort
4-10: Lavellers + Nick Parker & the False Alarms, Paradiso
4-10: Sasha Alex Sloan, Tolhuistuin
4-10: Naïka, Bitterzoet
4-10: Heather Nova, Stevenskerk
4-10: Meskerem Mees, Tivoli
4-10: Philip Kroonenberg, Tolhuistuin
4-10: The Zombies, Hedon
4-10: Tijn Wybenga, Bimhuis
4-10: Froukje, Hedon
5-10: Cradle of Filth + Alvest + Naraka, Effenaar
5-10: Brian Dunne, Effenaar
5-10: Brabants Jazz Orkest, Paradox
5-10: Heather Nova + Jonathan Frith, Paradiso
5-10: Broder Dieleman, Paradiso
5-10: Just Mustard, Paradiso
5-10: 070 Shake, Melkweg
5-10: Meskerem Mees, De Oosterpoort
5-10: Toro Y Moi, Melkweg
5-10: Shalosh, Bimhuis
5-10: Mother's Cake + Ronker, Muziekgieterij Maastricht
5-10: Levellers + Nick Parker & the False Alarms, Vera
5-10: James Taylor, AFAS Live
5-10: Hot Chip, Tivoli
5-10: Ariel Posen, Doornroosje
5-10: Sam Baker, Tivoli
5-10: Paradise Lost + Hangman’s Chair, Tivoli
6-10: Spinvis, Hedon
6-10: Heideroosjes + Afterpartees, Paradiso
6-10: Slow Magic, Paradiso
6-10: Heather Nova + Jonathan Frith, De Oosterpoort
6-10: Meskerem Mees, Tolhuistuin
6-10: Holland Baroque + Théotime Langlois de Swarte, Tivoli
6-10: Death Bells, Tivoli
6-10: Hot Water Music + Boysetsfire, Melkweg
6-10: Izo Fitzroy, Melkweg
6-10: King Charles, Melkweg
6-10: Just Mustard, Merleyn
6-10: Tim Knol & the Wandering Hearts, Doornroosje
6-10: The Brian Jownstown Massacre, Doornroosje
6-10: Ladysmith Black Mambazo, Tivoli
6-10: Ariel Posen, Effenaar
6-10: Gard Nilssen's Supersonic Orchestra, Bimhuis
6-10: Levellers, Effenaar
6-10: Guus Meeuwis, Muziekgieterij Maastricht
6-10: SUMAC + Patrick Shiroishi, Little Devil
6-10: Michelle David & the True-Tones, Mezz
6-10: Álvaro Soler, 013
6-10: Beechwood, Vera
6-10: Meskerem Mees, Tolhuistuin
7-10: Kodaline, 013
7-10: The Slackers, Paard
7-10: The Dreggs, Paradiso
7-10: Sam Outlaw + Ross Cooper, De Oosterpoort
7-10: Tangerine, Kerk van Niehove
7-10: Guus Meeuwis, De Oosterpoort
7-10: Rootsriders, De Oosterpoort
7-10: Whispering Sons + Teen Creeps, Tolhuistuin
7-10: Jay-Way, Bitterzoet
7-10: Death Bells
7-10: Lime Cardiole, Tivoli
7-10: Broeder Dieleman, Tivoli
7-10: Cordae, Melkweg
7-10: Iosonouncane, Melkweg
7-10: Pink Project, Melkweg
7-10: New Cool Collective, Doornroosje
7-10: Joost, Doornroosje
7-10: Just Mustard, Ekko
7-10: Dans Dans, Bimhuis
7-10: Gare du Nord, Victorie
7-10: Magoria, De Boerderij
7-10: Pene Corrida, Victorie
7-10: Gary Lucas & Peter Willems, Paradox
7-10: Neptunian Maximalism, Hall of Fame
7-10: Whispering Sons, Tolhuistuin
7-10: Leya, Vera
7-10: Kendrick Lamar, Ziggo Dome
7-10: Rolf Sanchez, AFAS Live
7-10: The Tambles, V11
8-10: Cash Savage and the Last Drinks, V11
8-10: Pitou, Merleyn
8-10: Blackwave., Melkweg
8-10: Suede, Melkweg
8-10: Rolf Sanchez, AFAS Live
8-10: Kendrick Lamar, Ziggo Dome
8-10: Saw Outlaw, Tolhuistuin
8-10: John Craigie, Tolhuistuin
8-10: Tom McRae, Zonnehuis
8-10: Close to Fire, Bitterzoet
8-10: Tim Knol & the Wandering Hearts, De Oosterpoort
8-10: Tangarine, St. Hippolytuskerk
8-10: Brian Dunne + Oliver Pesch, De Oosterpoort
8-10: Heideroosjes + Tusky, Tivoli
8-10: Martijn Fischer, Tivoli
8-10: Sitkovetsky Trio, Tivoli
8-10: Ariel Posen, Tivoli
8-10: Pink Project, De Boerderij
8-10: Paolo Nutini, Paradiso
8-10: Piet Noordijk Tribute, Bimhuis
8-10: Garde du Nord, Willem Twee
8-10: Temple Fang+ TankZilla + Neptunian Maximalism + Spill Gold + Solar Temple x Dead Neanderthals, Doornroosje
9-10: Paolo Nutini, Paradiso
9-10: Tangarine, Stefanuskerk
9-10: John Craigie + Them Dirty Dimes, De Oosterpoort
9-10: Ariel Posen + Del Barber, De Oosterpoort
9-10: Avishai Cohen Quartet, De Oosterpoort
9-10: Don McLean, De Vereeniging
9-10: Van Dik Hout, Effenaar
9-10: Cruel Santino, Melkweg
9-10: Isabella van Keulen Ensemble, Tivoli
9-10: Ambrose Akinmusire Quartet, Tivoli
9-10: Hiatus Koyote, Tivoli
9-10: Yekpare Trio, Tivoli
9-10: Amsterdam Sinfonietta & ISH Dance Collective, Tivoli
9-10: Shirma Rouse, Tivoli
9-10: The Fortunate Sons, Tivoli
9-10: Sor, Doornroosje
9-10: Dareyn, Paradox
9-10: Mudhoney + The Droves, Doornroosje
9-10: Rondé + Maxine, 013
9-10: Backstreet Boys, Ziggo Dome
9-10: Focus, Muziekgieterij Maastricht
9-10: Amaro Freitas Trio, Bimhuis
9-10: modernlove., Paradiso
9-10: Guus Meeuwis, 013
9-10: Crazy Little Things, Mezz
10-10: Alexis Fffrench, Tivoli
10-10: Don McLean, Carré
10-10: Monatik, Paard
10-10: Blackbear, Tivoli
10-10: Julian Schneemann, Tivoli
10-10: Surf Curse, Paradiso
10-10: Pa Sheehy, Paradiso
10-10: Matt Maltese, Melkweg
10-10: Deep Purple + Jefferson Starship, Ziggo Dome
11-10: The Menzingers, Melkweg
11-10: RAYE, Tolhuistuin
11-10: Snarky Puppy, AFAS Live
11-10: Destrange + Vain Louie, Merleyn
11-10: Connor Maynard, Tivoli
11-10: Del Water Gap, Melkweg
11-10: Hiatus Kaiyote, Paradiso
11-10: The Menzingers, Melkweg
11-10: Yannis Kotsiris, Melkweg
11-10: The Dublin Legends, Tivoli
12-10: Machine Gun Kelly + Iann Dior + 44Phantom, AFAS Live
12-10: Nick Olivieri, Mezz
12-10: Sylvie Kreusch, Vera
12-10: Takuya Kuroda, Bimhuis
12-10: Jerry paper, Paradiso
12-10: Brian Jonestown Massacre, Paradiso
12-10: Dean Lewis, Tivoli
12-10: Bony Macaroni + Hey Team, The Cat's Back
12-10: Three Days Grace + 10 Years, 013
12-10: Blind Guardian, Volt
12-10: Ilse De Lange, Tivoli
12-10: Hermanos Gutiérrez, Tivoli
12-10: Wage War, Melkweg
12-10: Bjørn Berge, Paradox
12-10: Blaudzun, Paard
12-10: Integrity + Eyes of a Dreamer, Baroeg
13-10: Poodle + The People's Pleasure Grounds + BÄSN, V11
13-10: Fresku, Mezz
13-10: IOK + Indigo, Merleyn
13-10: Hatim Ammot ft. Marmoucha Orchestra, Tivoli
13-10: Blaudzun, Tivoli
13-10: Dotan, Tivoli
13-10: Pixy, Melkweg
13-10: Dean lewis, Paradiso
13-10: Hermanos Gutiérrez, Paradiso
13-10: Ericdoa, Bitterzoet
13-10: Night LovellTolhuistuin
13-10: Joost, Melkweg
13-10: The Reytons, Melkweg
13-10: Malford Milligan, Tivoli
13-10: Marius Neset Quartet, Bimhuis
13-10: Tangarine + Sofia Dragt, Mezz
13-10: AJR + Ryan Mack, 013
13-10: Saxon + Diamond Head, Patronaat
13-10: Tae111 + Lorenzo Cortes, Patronaat
13-10: Ton Engels & de Medeplichtigen, De Bosuil
13-10: Kasabian, AFAS Live
13-10: Martijn Fischer + Yentl, De Oosterpoort
13-10: Uriah Heep, Tivoli
13-10: Sylvie Kreusch, Burgerweeshuis
13-10: Van Dik Hout, Paard
13-10: Baardvader + Ditch + Desert Colossus, Paard
13-10: Thijs Boontjes, Hedon
13-10: Wolves in the Throne Room + Incantation + Stygian Bough, Doornroosje
13-10: The Vintage Caravan + Volconova, Q-Factory
14-10: Eefje de Visser, Fluor
14-10: Rema, Melkweg
14-10: Fleurie, Melkweg
14-10: Kraak & Smaak, Effenaar
14-10: The Driver Era, Tivoli
14-10: Di-rect + Cosmic Crooner, De Oosterpoort
14-10: Ricky Koole + Ocobar, De Oosterpoort
14-10: Sean Koch, Tolhuistuin
14-10: Nexø, V11
14-10: Pitou, Bitterzoet
14-10: Blaudzun + Mia Porter, Doornroosje
14-10: Rondé, Doornroosje
14-10: Diggy Dex, Maassilo
14-10: Bruno Bavota x Chantal Acda, Tivoli
14-10: Dianto Reed Quintet, Tivoli
14-10: Joris Teepe Quintet + Thomas Johanssen Quintet, Tivoli
14-10: Morris Kliphuis & Joanna Duda + Anna Webber Simple Trio, Bimhuis
14-10: Nona, Muziekgieterij Maastricht
14-10: Guy Salamon Group, Paradox
14-10: Tim Knol & the Wandering Hearts, Paard
14-10: Scott H. Biram, Victorie
14-10: 3Js, Victorie
14-10: Sorry, Ekko
14-10: EXP, De Bosuil
14-10: Speedmobile + Dikke Dennis & de Røckers + Puinpoeier, Mezz
14-10: The Vintage Caravan + Volconova, Bolwerk Sneek
14-10: Wolves in the Throne Room + Incantation + Stygian Bough, Tivoli
14-10: Cult of Luna + Caspian + Birds in Row, Hedon
14-10: Airbag, De Boerderij
14-10: Danny Bryant + Demolition Brothers ft. Big Ritch, Willem Twee
14-10: Hallo Venray, Metropool
15-10: Oscar and the Wolf, Ziggo Dome
15-10: Querbeat, Melkweg
15-10: Two and a Half Girl, Jacks Music Bar
15-10: A1 x J1, Melkweg
15-10: We Three, Melkweg
15-10: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
15-10: Frank Boeijen, De Boerderij
15-10: Wolfert Brederode & Joost Lijbaart & Matangi Quartet, Bimhuis
15-10: Eefje de Visser, Hedon
15-10: Sad Night Dynamite, Paradiso
15-10: Froukje, AFAS Live
15-10: Kokoroko, Tivoli
15-10: Kraak & Smaak, Vera
15-10: The Fortunate Sons, De Bosuil
15-10: Sean McConnell, Effenaar
15-10: Rondé, Gebr. De Nobel
15-10: Karsu, Paard
15-10: Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids, Paard
15-10: Leif de Leeuw Band, Metropool
15-10: Diggy Dex, 013
15-10: The Vintage Caravan + Volconova, Little Devil
15-10: Nils Frahm, Parkstad Limburg
16-10: The Dublin Legends, Paard
16-10: Lucia Cadotsch, Bimhuis
16-10: London Philharmonic Orchestra, Tivoli
16-10: Sarah Jane, Melkweg
16-10: Michalis Hatzigiannis, Melkweg
16-10: Spellbound, Paard
16-10: Karsu, Doornroosje
16-10: Elder + Pallbearer + Irist, 013
16-10: Dieter van der Westen, Paradiso
16-10: Angel Olsen, Paradiso
16-10: Aynsley Lister, De Bosuil
16-10: Sloper, Effenaar
16-10: Bob Dylan, AFAS Live
16-10: Moonspell + Insomnium + Borknagar + Wolfheart + Hinayama, Tivoli
17-10: Bob Dylan, AFAS Live
17-10: Kaja Draksler & Marcin Masecki, Bimhuis
17-10: Marillion, De Oosterpoort
17-10: Ásgeir, Tivoli
17-10: Steve Ignorant's Crass, Melkweg
17-10: Blue Lab Beats, Paradiso
17-10: Marcus Miller, Paradiso
18-10: Milky Chance + Florence Arman, Paradiso
18-10: Sum 41 + Simple Plan, 013
18-10: Patrick Walker, Tivoli
18-10: Boy & Bear, Melkweg
18-10: Marcus Miller, De Oosterpoort
18-10: Bjorn Berge, Tivoli
18-10: Arena, De Bosuil
18-10: Jonah Cabral, Paradox
19-10: Karsu, 013
19-10: Thomas Strønsen, Bimhuis
19-10: Villagers, Paard
19-10: Suzanne Ciani & Metropole Orkest, Melkweg
19-10: Oliver Heldens, Melkweg
19-10: Pongo, Doornroosje
19-10: Marillion, Muziekgebouw Eindhoven
19-10: Fun Lovin' Criminals, Hedon
19-10: The Bug Club + KEG, Vera
19-10: Milky Chance
19-10: Satori & the Band from Space, Paradiso
19-10: Islandman, Paradiso
19-10: Stef Bos, Tivoli
19-10: Aaron Turner + William Fowler Collins, Little Devil
19-10: Holiday Ghosts, Muziekgieterij Maastricht
19-10: Alan Walker + Au/Ra, AFAS Live
19-10: Jeremy Palt Quintet, Paradox
19-10: Eric Prydz, Ziggo Dome
20-10: Eric Prydz, Ziggo Dome
20-10: Jameszoo's Blind Group & Dorian Concept + Kotokid, Bimhuis
20-10: Faun, Tivoli
20-10: Imanu, Melkweg
20-10: Eric Steckel, De Oosterpoort
20-10: Kraak & Smaak, Melkweg
20-10: George FitzGerald, Paradiso
20-10: Henrik Schwarz + Bugge Wesseltoft, Paradiso
20-10: Bru-C + Nia Archives, Parallel
20-10: CUT_ + Figi, Toekomstmuziek
20-10: CloZee, Paradiso
20-10: Anjunadeep, Paradiso
20-10: Holy Other, Melkweg
20-10: Karsu, Tivoli
20-10: Adekunle Gold, Paradiso
20-10: Orkest van de Achttiende Eeuw & Capella Amsterdam, Tivoli
20-10: Rondé, Victorie
20-10: Blanko + Faux Noir, De Bosuil
20-10: De Likt, Paard
20-10: Rick de Leeuw, Victorie
20-10: KEG + The Bug Club, Merleyn
20-10: Rowwen Hèze, Mezz
20-10: St. Arnaud, Mezz
20-10: Eefje de Visser, Luxor Live
20-10: Becca Stevens, Paradox
20-10: De Dijk, Metropool
20-10: Jozef van Wissem + Midwife, Vera
20-10: Villagers, Hedon
20-10: Prins S en de Geit, Metropool
20-10: Dans Dans, Tivoli
20-10: Nils Frahm, Concertgebouw
20-10: Severant + Modder, Effenaar
20-10: Marillion, Muziekgebouw Eindhoven
21-10: Nona, 013
21-10: Vitalic + Baby's Berserk, Melkweg
21-10: Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Melkweg
21-10: Christian Pabst Trio, Tivoli
21-10: Anastacia + Shab, De Oosterpoort
21-10: Tindersticks, De Oosterpoort
21-10: Malford Milligan & the Southern Aces, De Oosterpoort
21-10: Ruben Block, De Bosuil
21-10: The Bruceband, Willem Twee
21-10: Stephan Braun, Bimhuis
21-10: Shirley Smart Trio, Bimhuis
21-10: Thomas Strønen, Paradox
21-10: Midge Ure, Victorie
21-10: Tim Knol & the Wanderin Hearts, Victorie
21-10: Eric Steckel, Mezz
21-10: Stevie Wonder Tribute, Muziekgieterij Maastricht
21-10: Pink Project, Mezz
21-10: Pongo, Parallel
21-10: Tribes, Paradiso
21-10: Charlotte de Witte, Ziggo Dome
21-10: Danny Bryant + Emily H., Bibelot
21-10: Saxon + Diamond Head, Hedon
21-10: Noa Wildschut, Tivoli
21-10: Band with Benefits, Tivoli
21-10: Alice Olsthoorn + Danielle, Ekko
21-10: Eefje de Visser, Metropool
21-10: Up the Irons + Twisted Sisters, Baroeg
22-10: I Like Trains, Baroeg
22-10: Heideroosjes, Effenaar
22-10: The Watch, De Boerderij
22-10: Villagers, De Oosterpoort
22-10: Karsu, De Oosterpoort
22-10: Jake Xerxes Fussell, De Oosterpoort
22-10: Paul van Dyk, Melkweg
22-10: Maaji + Nadia Struiwigh + Ultrastation + Pitto, Melkweg
22-10: Goldfish, Melkweg
22-10: Legowelt, Melkweg
22-10: Anastacia + Shab, 013
22-10: Cem Adrian, Tivoli
22-10: Trio Treswara, Bimhuis
22-10: Stoor, Paradiso
22-10: Two and a Half Girl, Zwarte Ruiter
22-10: Gyedu-Blay Ambolley & His Sekondi Band, Tolhuistuin
22-10: Max Lilja, Bimhuis
22-10: Wende, Muziekgieterij Maastricht
22-10: Hallo Venray, Vera
22-10: The Dream Syndicate, Ekko
22-10: Thijs Borsten & Tarwa n Tiniri, Paradox
22-10: Lorrèn, Mezz
22-10: Behemoth + Arch Enemy + Carcass + Unto Others, Brabanthallen
22-10: Carl Cox, Ziggo Dome
23-10: Muse, Carré
23-10: Remember Sports, Mezz
23-10: Savatar, De Bosuil
23-10: Thrice, Coheed and Cambria + Touché Amoré, 013
23-10: Our Hollow, Our Home + Aviana + THECITYISOURS, Willem Twee
23-10: The Exploited, Victorie
23-10: Thomas Strønen, Tivoli
23-10: Nederlands Kamerkoor, Tivoli
23-10: Charlotte Wessels, Tivoli
23-10: Schiller, Tivoli
23-10: Scalping, Melkweg
23-10: Adekunle Gold, Paradiso
23-10: Villagers, Tivoli
23-10: Melody Gardot, Tivoli
23-10: Jean-Guihen Queryas, Bimhuis
23-10: Ayanna Witter-Johnson, Bimhuis
23-10: L.E.J. ft. Nesrine, Bimhuis
23-10: Midge Ure + India Electric Company, De Boerderij
23-10: Only the Poets, Annabel
23-10: Skelethal + Outre-Tombe, Baroeg
24-10: The Exploited + Total Chaos + Disturbance, Baroeg
24-10: Counting Crows, AFAS Live
24-10: Boris Andrianov, Bimhuis
24-10: Giovanni Sollima, Bimhuis
24-10: Four Journeys, Bimhuis
24-10: The Soft Moon + Pyrit, Tolhuistuin
24-10: Caroline Polachek, Paradiso
24-10: Placebo, Ziggo Dome
24-10: TV Priest, Merleyn
24-10: dEUS + Banji, Tivoli
24-10: Anastacia, Melkweg
24-10: Kiefer Sutherland, Tivoli
24-10: Tarwa n Tiniri & Thijs Borsten, Tivoli
24-10: La Vaghezza, Tivoli
24-10: The Temptations + Four Tops, Tivoli
25-10: dEUS + Banji, Tivoli
25-10: Walter Martin, Tivoli
25-10: Pyranello, De Oosterpoort
25-10: Eivør, Tivoli
25-10: Gijs Levelt Spoken Quartet, Tivoli
25-10: White Lies, 013
25-10: Marillion, Tivoli
25-10: Duncan Laurence, Melkweg
25-10: Gang of Youths, Paradiso
25-10: Pup, Melkweg
25-10: Only the Poets, Melkweg
25-10: TV Priest, Vera
25-10: The Soft Moon + Pyrit, Doornroosje
25-10: Brit Floyd, Muziekgebouw Eindhoven
26-10: Brit Floyd, AFAS Live
26-10: Donavon Frankenreiter, Tivoli
26-10: Life, Merleyn
26-10: Sampa the Great, Melkweg
26-10: Sam Ryder, Melkweg
26-10: Millenium JAzz Orchestra ft. Lilian Vieira, Tivoli
26-10: New European Ensemble, Tivoli
26-10: Future Islands, Tivoli
26-10: The Soft Moon + Pyrit, Vera
26-10: Feng Suave, Ekko
26-10: Marillion, Tivoli
26-10: De Dijk, Doornroosje
26-10: All of Bach, Bimhuis
26-10: Japanese Breakfast, Paradiso
26-10: Buddy, Paradiso
26-10: DMA's, Bitterzoet
26-10: Kian Soltani, Bimhuis
26-10: Thomas Azier, De Oosterpoort
26-10: Rufus Cappadocia, Bimhuis
26-10: Abel Selaocoe & Ragazze Quartet & Remco Menting, Bimhuis
26-10: Amera Freitas Trio, Paradox
26-10: Japanese Breakfast, Paradiso
26-10: Shy, Low + Divided, V11
27-10: 1000mods, Baroeg
27-10: All Them Witches + Rich Ruth, Paradiso
27-10: Mykki Blanco, Bitterzoet
27-10: Tourist, Paradiso
27-10: Kenny B, De Oosterpoort
27-10: Kenyon Dixon, Paradiso
27-10: White Lies, De Bosuil
27-10: dEUS, Paard
27-10: The Black Mamba, Melkweg
27-10: Roelroel, Melkweg
27-10: Lemu, Melkweg
27-10: Carpenter Blut, Melkweg
27-10: Doric String Quartet + Pieter Wispelwey, Tivoli
27-10: Johannes Moser, Bimhuis
27-10: Matthias Bartolomey, Bimhuis
27-10: Von Thord, Bimhuis
27-10: Jörg Brinkmann & Abdelhadi Baaddi, Bimhuis
27-10: Trams + Holm + Trader, Vera
27-10: Joy Division Undercover, Paard
27-10: Kate Clover, Mezz
27-10: Feng Suave, Ekko
27-10: Gare du Nord, Tivoli
27-10: Thomas Azier, Tivoli
27-10: Jazz Sabbath, Paradox
27-10: Rowwen Hèze, Willem Twee
27-10: Martijn Fischer, Victorie
27-10: Sonata Arctica + Eleine, 013
28-10: Dans Dans, LantarenVenster
28-10: Hallo Venray, Mezz
28-10: Thomas Azier, Melkweg
28-10: Reinhard Latzko, Bimhuis
28-10: Ginge, Ekko
28-10: Fulu Miziki Kolektiv + Raul Monsalve y Los Forajidos + BCUC, Tolhuistuin
28-10: Mark Guiliana, Tivoli
28-10: Grandbrothers, Tivoli
28-10: Prins S. en de Geit, Doornroosje
28-10: Julian Steckel, Bimhuis
28-10: Invisible Stream, Bimhuis
28-10: Matthieu Saglio Quartet, Bimhuis
28-10: White Lies, Paard
28-10: Sloper, De Boerderij
28-10: Laster + Vermoed + Grey Aura + Silver Knife, Vera
28-10: Also the Trees + The Anaesthetics, Paard
28-10: Johnny Rawls, De Bosuil
28-10: Life, ACU
28-10: Umi, Melkweg
28-10: 3Js, Mezz
28-10: The Temptations + Four Tops, De Vereeniging
28-10: Gard Nilsen Acoustic Unity, Paradox
28-10: Moderat, AFAS Live
28-10: Lady Blackbird, Muziekgieterij Maastricht
28-10: Smoove & Turrell, Victorie
28-10: S10, Arminius
28-10: Dinosaur Jr., Q-Factory
28-10: Traams + Tramhaus, Burgerweeshuis
29-10: Beerland, Metropool
29-10: Sophie Straat + Future Husband + Tape Toy, Tolhuistuin
29-10: BICEP, 013
29-10: Michael Wollny Trio, Paradox
29-10: Raúl Monsalve y Los Forajidos + Adi Oasis, Doornroosje
29-10: Son Mieux, Metropool
29-10: Metrocelli + ISH Dance Collective, Bimhuis
29-10: Nynke Laverman, De Oosterpoort
29-10: Marc Coppey, Bimhuis
29-10: Phlake, Melkweg
29-10: Cut Copy, Melkweg
29-10: Bill Frisell Harmony, Bimhuis
29-10: Arena, De Boerderij
29-10: Organek, Baroeg
29-10: A*Fever, Muziekgieterij Maastricht
29-10: Pink Project, De Bosuil
29-10: San Holo + Droeloe, Paard
29-10: Jozef van Wissem + Midwife + Mai Mai Mai, Ekko
29-10: Sonata Arctica + Eleine, Tivoli
29-10: Agreif, Tivoli
29-10: Lijpe, Tivoli
29-10: Jazz Sabbath, Tivoli
29-10: Anna Rune, Tivoli
30-10: Ajda Pekkan, AFAS Live
30-10: Bill Frisell Harmony, Bimhuis
30-10: The Coronas + Róisín O, Tolhuistuin
30-10: Jesca Hoop, Bitterzoet
30-10: Echo & Bunnymen, Tivoli
30-10: Tony Malaby + Jozef Dumoulin + Samuel Ber, Tivoli
30-10: Utrechts Operakoor, Tivoli
30-10: Crack Cloud, Stroomhuis
30-10: Gang of Youths, Doornroosje
30-10: Delvon Lamarr Organ Trio, Doornroosje
30-10: Lady Blackbird, Paard
30-10: Laibach, Luxor Live
30-10: The Mark ft. Jerry Scheff, De Bosuil
30-10: Jozef van Wissem + Midwife, Paradox
30-10: Tedeschi Trucks Band, Ahoy – RTM Stage
30-10: Ministry + The 69 Eyes + Wednesday 13, 013
30-10: Thomas Azier, 013
31-10: Fischer-Z (solo), Hedon
31-10: Beach Bunny + Field Medic, Tolhuistuin
31-10: Adi Oasis, Bitterzoet
31-10: Yungblud, Paradiso
31-10: Gang of Youths, De Oosterpoort
31-10: Show Me the Body, Merleyn
31-10: Overmono, Melkweg
31-10: James Brandon Lewis Trio, Bimhuis
31-10: Dustin O'Halloran, Tivoli
31-10: Show Me the Body + Powerplant, Merleyn
31-10: Swedish House Maffia, Ziggo Dome

Oktober (BE)
1-10: Moonspell + Insomnium + Borknagar + Wolfheart + Hinayama, Trix
1-10: Meltheads & Friends, Trix
01/10 Alan Walker Lotto Arena
01/10 Ruben Block AB
01/10 Led Zeppelin Symphonic Paleis 12
01/10 Medine + Golgoth Botanique
01/10 Blu Samu + Martin Strange Botanique
02/10 Danny Vera + Brian Dunne De Roma
02/10 Femi Kuti + Camilla George Het Depot
02/10 Munly & The Lupercalians + Everyone Is Guilty Trix
02/10 Oranssi Pazuzu + Telepathy + Aluk Todolo Botanique
02/10 Asgeir Botanique
02/10 Pi Ja Ma + Lux Montes Botanique
02/10 Led Zeppelin Symphonic Stadsschouwburg Antwerpen
02/10 Drekka AB
02/10 Portico Quartet + Vega Trails AB
2-10: Watain + Abbath + Tribulation + Bølzer, Trix
03/10 Hot Chip AB
03/10 Blossoms + Art D'ecco Botanique
03/10 Sasha Alex Sloan Botanique
04/10 Maide Rose & Loverman De Roma
04/10 Madeleine Peyroux Het Depot
04/10 Jan Verstraeten Trix
04/10 Tom Mcrae + Lowri Evans Botanique
04/10 Hypocrisy + Septicflesh Kavka Zappa
04/10 The Slackers + Moodcollector Kavka Oudaan
04/10 Alexandra Spence AB
04/10 Madrugada AB
04/10 Frenetik AB
4-10: Cradle Of Filth + Alcest, Trix
05/10 Lime Cordiale + Leoniden AB
05/10 Rone + Condore AB
05/10 Paolo Nutini Cirque Royal
05/10 The Antler King De Roma
05/10 Sumac + Patrick Shiroishi Trix
05/10 Cordae Botanique
05/10 Del Water Gap Botanique
05/10 Boysetfire + Hot Water Music + Samiam Kavka Zappa
06/10 Tom Mcrae + Lowri Evans De Roma
06/10 Wim Mertens Het Depot
06/10 S10 + Ikraaan Trix
06/10 Klô Pelgag + Clemix Botanique
06/10 JP Cooper + Blair Davie Botanique
06/10 Leya Botanique
06/10 The Analogues Stadsschouwburg Antwerpen
06/10 Kodaline AB
07/10 Blackwave. AB
07/10 Hiatus Kaiyote De Roma
07/10 Dub Unit Het Depot
07/10 John Craigie Trix
07/10 Mr Giscard Botanique
07/10 Fat Trout Trailer Park + Jakomo Botanique
08/10 Kasabian Cirque Royal
08/10 Levellers De Roma
08/10 Mudhoney + The Drove Het Depot
08/10 Eefje De Visser De Casino
08/10 Blanks Trix
08/10 Lyzza Botanique
08/10 Suzan & Freek Lotto Arena
09/10 Theodore Wild Ride AB
09/10 Andy Summers Cirque Royal
09/10 Glenn Miller Orchestra De Roma
09/10 Levellers + Nick Parker & The False Alarms Het Depot
09/10 The Free Orleans Rebel Band De Casino
09/10 Amaranthe + Beyond The Black + Butcher Babies + Ad Infinitum Trix
09/10 Destroyer + Aoife Nessa Frances Trix
09/10 Lisa Leblanc + Le Noiseur Botanique
10/10 Snarky Puppy Cirque Royal
10/10 Heather Nova + Jonathan Frith Het Depot
10/10 Cavetown + Sidney Gish Trix
10/10 Children Of Zeus Botanique
10/10 Dj Krush + Mr. Critical Botanique
10/10 Joycut Botanique
10/10 The Menzingers Kavka Oudaan
10/10 Lionheart + Terror Kavka Zappa
11/10 AJR + Ryan Mack AB
11/10 Levellers + Nick Parker & The False Alarms De Casino
11/10 Three Days Grace + 10 Years Trix
11/10 Bjorn Berge Botanique
11/10 Cavetown + Sidney Gish Botanique
11/10 Welshly Arms Kavka Zappa
12/10 Saxon + Diamond Head Trix
12/10 Charles + Berre Trix
12/10 Midwife Botanique
12/10 Conor Maynard Kavka Zappa
12/10 ECHT! AB
13/10 Selah Sue AB
13/10 Karen Willems AB
13/10 LUKA + Mondingo AB
13/10 The Stanfords Cirque Royal
13/10 Jan Verstraeten + Wolf Vanwymeersch De Casino
13/10 Jerry Paper Botanique
13/10 Lingua Ignota + Liturgy Botanique
13/10 Scalping Botanique
13/10 Wage War + The Devil Wears Prada Kavka Zappa
14/10 Uriah Heep Cirque Royal
14/10 Vald Paleis 12
14/10 Blackwave. De Roma
14/10 Jean-Marie Aerts Het Depot
14/10 Ashh Botanique
14/10 Rien Virgule Botanique
14/10 A1 X J1 Botanique
14/10 -M- Vorst Nationaal
14/10 WAYI AB
14/10 Godsmack AB
15/10 Ecopolis AB
15/10 Delta Cirque Royal
15/10 Takuya Kuroda De Roma
15/10 Angel Olsen + Tomberlin Het Depot
15/10 Guizzi Botanique
15/10 Night Lovell Botanique
15/10 Tri Poloski Kavka Oudaan
16/10 Martin Luminet Cirque Royal
16/10 Patrick Walker (40 Watt Sun) Botanique
17/10 Sting Vorst Nationaal
17/10 Sad Night Dynamite AB
17/10 Milky Chance AB
18/10 Eric Steckel AB
18/10 Tindersticks De Roma
18/10 Allie X Trix
18/10 Cass McCombs Botanique
19/10 Rori Cirque Royal
19/10 Blue Lab Beats De Roma
19/10 Midge Ure + India Electric Company Het Depot
19/10 Dans Dans + Under The Reefs Orchestra De Casino
19/10 Dinosaur Jr. + Garcia Peoples Trix
19/10 Cucamaras Trix
19/10 Just Mustard Botanique
19/10 Béesau Botanique
19/10 Sum41 Vorst Nationaal
19/10 Black Lilys AB
19/10 Dez Mona AB
19-10: Dinosaur Jr., Trix
20-10: The Dream Syndicate, Het Depot
20/10 Maze & Lindholm AB
20/10 Charles AB
20/10 Gabriel Rios De Roma
20/10 The Dream Syndicate Het Depot
20/10 K.Zia + Emy De Casino
20/10 Caroline Polachek + Oklou Trix
20/10 Deadletter + Gallus + The Byker Grove Fan Club Trix
20/10 Blue Lab Beats Botanique
20/10 Gaahls Wyrd + Saor + Gaerea Kavka Zappa
20/10 Bad Cop / Bad Cop + Three Eyed Jack Kavka Oudaan
21/10 The Libertines Cirque Royal
21/10 Loyd Cirque Royal
21/10 Dans Dans De Roma
21/10 Alfa Mist Het Depot
21/10 High Hi Trix
21-10: Two and a Half Girl, Cahier de Brouillon
21/10 Magenta + Nikola Botanique
21/10 Julien Granel Botanique
21/10 Benjamin Schoos + The Love Note Botanique
21/10 Ross From Friends AB
21-10: Machine Head + Amon Amarth + The Halo Effect, Vorst Nationaal
22-10: Thrice + Coheed & Cambria + Touché Amoré, Trix
22/10 Regi Sportpaleis
22/10 George FitzGerald AB
22/10 Archive AB
22/10 Walter Trout Het Depot
22/10 Thrice + Coheed & Cambria + Touché Amoré Trix
22/10 Woodie Smalls Trix
22/10 Jok'Air Botanique
23/10 Walter Trout De Casino
23/10 MDC III + BRNS Trix
23/10 Arlt Botanique
23/10 Deaf Havana Kavka Oudaan
23/10 Arch Enemy + Behemoth Vorst Nationaal
23/10 The Four Tops & The Temptations Stadsschouwburg Antwerpen
23/10 Archive AB
23-10: The Vintage Caravan, Ancienne Belgique
24-10: PUP, Ancienne Belgique
24-10: Alexisonfire + Boston Manor, Trix
24/10 Walter Martin AB
24/10 PUP + Pom Pom Squad AB
24/10 Gabriel Rios Het Depot
24/10 Sam Ryder Botanique
24/10 Keg Botanique
25/10 Groundation Het Depot
25/10 Lucky Chops De Casino
25/10 Sampa The Great Trix
25/10 Royel Otis Trix
25/10 Killy Kavka Zappa
25/10 Clouseau Stadsschouwburg Antwerpen
25/10 Moderat AB
26/10 Clouseau Stadsschouwburg Antwerpen
26/10 Editors Vorst Nationaal
26/10 Moderat AB
26-10: Editors, Vorst Nationaal
26/10 Philip Catherine 80 De Roma
26/10 Elephant Het Depot
26/10 Paradise Lost + Hangman's Chair De Casino
26/10 All Them Witches + Rich Ruth Trix
26/10 Boogie Belgique Botanique
27/10 Anastacia + Shab De Roma
27/10 Donavon Frankenreiter + Christina Holmes Het Depot
27/10 The Antler King + And Then Came Fall De Casino
27/10 Woodie Smalls Botanique
27/10 Moderat AB
28/10 Bicep Live Lotto Arena
28/10 Brit Floyd Stadsschouwburg Antwerpen
28/10 Isaiah Collier & The Chosen Few AB
28-10: Carpenter Brut + Sierra, Ancienne Belgique
28-10: Kendrick Lamar, Sportpaleis
28-10: Heideroosjes, Het Depot
28/10 Ligabue Cirque Royal
28/10 K.Zia De Roma
28/10 Heideroosjes + Antillectual Het Depot
28/10 Rudeboy plays UBS Ft. DJ DNA De Casino
28/10 Black Marble Trix
28/10 Molly Lewis Botanique
28/10 Buddy Botanique
28/10 Parra For Cuva + Orbit Botanique
29/10 Selah Sue De Roma
29/10 Duncan Laurence + Tors Het Depot
29/10 Charlotte Adigéry & Bolis Pupul Trix
29/10 Hala Trix
29/10 Hollie Cook Botanique
29/10 Charlotte Dos Santos Botanique
29/10 Romero Botanique
29/10 Swedish House Mafia Sportpaleis
29/10 MDCIII Presents Drawn in Dusk AB
29/10 Samantha Fish AB
30-10: Rudeboy plays UBS, Het Depot
30/10 CloClo Expérience Cirque Royal
30/10 Rudeboy plays UBS Ft. DJ DNA Het Depot
30/10 I Like Trains + Delwood Botanique
31/10 Meau De Roma
31/10 Decapitated + Despised Icon + Oceano + Distant + Viscera Botanique
31/10 Crack Cloud Botanique
31/10 One Step Closer + Magnitude Kavka Oudaan

November (NL)
1-11: The Afghan Whigs + Ed Harcourt, Paradiso
1-11: New Model Army, Mezz
1-11: Fischer-Z, De Oosterpoort
1-11: Killy, Paradiso
1-11: King Promise, Melkweg
1-11: Hayden Thorpe, Melkweg
1-11: Lil Tecca, Melkweg
1-11: Sean Kuti & Egypt80, Effenaar
1-11: Xavier Rudd + Bobby Alu, Doornroosje
1-11: The Lounge Society, Merleyn
1-11: Zemfira, Paard
1-11: Sigur Rós, AFAS Live
1-11: Lady Blackbird, Tivoli
1-11: Alexisonfire + Boston Manor + Higher Power, Tivoli
1-11: Lady Blackbird, Tivoli
2-11: Midlake, Tivoli
2-11: Ezra Furman, Tivoli
2-11: Band of Horses + Gently Tender, Paradiso
2-11: Eliades Ochoa, De Oosterpoort
2-11: Kara Jackson, Tolhuistuin
2-11: Lee Rocker, Melkweg
2-11: False Heads, Melkweg
2-11: Aly & AJ, Melkweg
2-11: Down By Law, Baroeg
2-11: Desire + Glüme + Club Intl. + Mothermary, Merleyn
2-11: Lukas Graham, 013
2-11: Spyro Gyra, Victorie
2-11: Neal Francis, Muziekgieterij Maastricht
2-11: Gretchen Parlato, Bimhuis
2-11: Lady Blackbird, Patronaat
2-11: De Dijk, Effenaar
2-11: Xavier Rudd + Bobby Alu, Paard
2-11: Bon Iver, Ziggo Dome
3-11: Ten Times a Million, Mezz
3-11: Rrrags + Bismut, Effenaar
3-11: De Dijk, Effenaar
3-11: The Sadies, Paradiso
3-11: Courtney Barnett + Haciku, Paradiso
3-11: Desire, Tolhuistuin
3-11: Pi'erre Bourne, Melkweg
3-11: Cavetown, Doornroosje
3-11: Kit Downes, Bimhuis
3-11: Xavier Rudd + Bobby Alu, De Oosterpoort
3-11: Martijn Fischer, Paard
3-11: Audrey Horne + Seven Sisters, Willem Twee
3-11: Nova Twins, Melkweg
3-11: Frayle + Mould, V11
3-11: Prins S. en de Geit, Tivoli
3-11: Nederlandse Bachvereniging, Tivoli
3-11: Mary Gauthier, Tivoli
4-11: Gregory Alan Isakov, Tivoli
4-11: Ella van Pucke, Tivoli
4-11: Nona, Tivoli
4-11: Maurino, Mezz
4-11: The Delines + Jerry Joseph, De Oosterpoort
4-11: Midlake + Pet Deaths, De Oosterpoort
4-11: Temple Fang + Snowburner, De Boerderij
4-11: The Haunted Youth + Bobbi Lu, Ekko
4-11: Meau, Victorie
4-11: Cavetown, Melkweg
4-11: Pink Oculus, Melkweg
4-11: Neal Francis, Doornroosje
4-11: Courtney Barnett, Doornroosje
4-11: Mo van der Does Motet, Paradox
4-11: RPWL, Muziekgieterij Maastricht
4-11: De Dijk, Effenaar
4-11: Madison McFerrin, Paradiso
4-11: Zeno + Jacques, Mezz
4-11: Terzij de Horde + Ggu:ll, Effenaar
4-11: Tim Knol & the Wanderin Hearts, Mezz
4-11: Nova Twins, dB's
4-11: Son Mieux, Muziekgieterij Maastricht
4-11: Mary Gauthier + Jaimee Harris, 013
4-11: Fire Horse, Gebr. De Nobel
4-11: Matt Andersen, LantarenVenster
4-11: Eefje de Visser, Theater aan de Parade
5-11: Frank Boeijen, Muziekgieterij Maastricht
5-11: Smoove & Turell, Mezz
5-11: The Hillbilly Moonshiners, Victorie
5-11: Wet Leg, Vera
5-11: Callum Beatie, Melkweg
5-11: Anton Goudsmit & Mozes Rosenberg, Paradox
5-11: Farida Amadou & Tobias Delius en meer, Bimhuis
5-11: Miss Montreal, Paard
5-11: Mystery, De Boerderij
5-11: Xavier Rudd + Bobby Alu Paradiso
5-11: Thee Sacred Souls, Paradiso
5-11: Grentperez, Bitterzoet
5-11: Mercy John, Effenaar
5-11: Demon's Eye, De Bosuil
5-11: Fire Horse, Little Devil
5-11: Fischer-Z, Tivoli
5-11: Michelle David & the True-Tones, Tivoli
5-11: Noble Jacks, Tivoli
6-11: Perturbator + Health + Author & Punisher, Tivoli
6-11: Amyl & the Snifters, Annabel
6-11: Judy Collins, Tivoli
6-11: Thomas Dybdahl, De Oosterpoort
6-11: Macy Gray + The California Jet Club, De Oosterpoort
6-11: Smoove & Turrell, Tivoli
6-11: Watchhouse, Doornroosje
6-11: Arab Strap, Doornroosje
6-11: Eliades Ochoa, Tivoli
6-11: Xavier Rudd + Bobby Alu, Paradiso
6-11: Anais Mitchell, Tolhuistuin
6-11: Linde Schöne, Bitterzoet
6-11: Riley Downing, Tivoli
6-11: DPR, Melkweg
6-11: Petrol Girls, Melkweg
6-11: Skerryvore, Melkweg
6-11: The Driver Era, 013
6-11: Ben Poole, De Bosuil
6-11: Il Divo, Ziggo Dome
6-11: Koffie!, Bimhuis
6-10: Mark Turner Quartet, Bimhuis
6-11: Joshua Hedley, Café 't Rozenknopje
6-11: Rise Against + The Story So Far, AFAS Live
6-11: Matt Andersen, Muziekgebouw Eindhoven
6-11: Amaranthe + Beyond the Black + Ad Infinitum + Butcher Babies, Tivoli
6-11: Cowboy Junkies, Paard
6-11: August Burns Red + Bury Tomorrow + Miss May I + Thornhill, Effenaar
7-11: Porcupine Tree, Ziggo Dome
7-11: The Pretty Reckless + The Cruel Knives, 013
7-11: Macy Gray & The California Jet Club, Doornroosje
7-11: De La Soul, De Oosterpoort
7-11: Naturally 7, De Oosterpoort
7-11: Ron Carter Foursight Quartet, Bimhuis
7-11: Yung Lean, Tivoli
7-11: Fake Fruit, Paradiso
7-11: The Amazons, Paradiso
7-11: Miami Horror, Tolhuistuin
7-11: Luna Li, Bitterzoet
7-11: Thomas Dybdahl, Melkweg
7-11: Camel Power Club, Melkweg
7-11: Aoife O’Donovan, Tivoli
7-11: Mike Farris + Jo Harman, Tivoli
8-11: Anton Spronk + Nathalia Milstein, Tivoli
8-11: They Have Waited Long Enough, Tivoli
8-11: Lil Nas X, AFAS Live
8-11: Bob Moses, Melkweg
8-11: Leah Kate, Melkweg
8-11: Pavement, Koninklijk Theater Carré
8-11: Thomas Dybdahl, Willem Twee
8-11: Trees Speak, Vera
8-11: Wild Pink, Paradiso
8-11: Watchhouse, Paradiso
8-11: Upsahl, Tolhuistuin
8-11: Temple Fang, Paradiso
8-11: Lizz Wright, Paard
9-11: Moss + Robin Kester, 013
9-11: The Ballet Bombs + Maria B.C., The Cat's Back
9-11: Converge + Full of Hell + Petbrick, Doornroosje
9-11: The Haunted Youth + Bobbi Lu, Doornroosje
9-11: Black Midi, Tivoli
9-11: Fejká, Melkweg
9-11: Joost, De Oosterpoort
9-11: Whitney + Fenne Lily, Paradiso
9-11: Isaiah Collier & The Chosen Few, Bimhuis
9-11: De Dijk, Muziekgieterij Maastricht
9-11: Romperayo, Vera
9-11: Tramhaus, Paradiso
9-11: Blxst, Melkweg
9-11: Soolking, Melkweg
9-11: Laurence Jones + Raman., De Boerderij
9-11: Son Mieux, Victorie
9-11: The Chainsmokers, Ziggo Dome
9-11: Yurdal Tokcan Ensemble, Tivoli
9-11: NSG, Tolhuistuin
9-11: Frank Carter & the Rattlesnakes, Tivoli
9-11: Black Midi, Tivoli
9-11: Trees Speak, Merleyn
9-11: Lizz Wright, Tivoli
9-11: James Francies, Tivoli
10-11: Special Interest, V11
10-11: Black Midi, Maassilo
10-11: Talk Show, Toekomstmuziek
10-11: Press Club, Paradiso
10-11: Jeangu Macrooy, Bitterzooet
10-11: Black Sea Dahu, Paradiso
10-11: Son Mieux, Gebr. De Nobel
10-11: Press Club, Paradiso
10-11: Meau, De Oosterpoort
10-11: The 502s, Paradiso
10-11: Ismo, Boom Chicago
10-11: Romperayo + Dick El Demasiado, Willem Twee
10-11: The Brother Moves On, Bimhuis
10-11: James Frances Trio, Paradox
10-11: xPropaganda + League of Lights, De Boerderij
10-11: De Dijk, Paard
10-11: The Haunted Youth + Bobbi Lu, Muziekgieterij Maastricht
10-11: Rag'n'Bone Man, AFAS Live
10-11: Frank Boeijen, 013
10-11: Central Cee, Melkweg
10-11: Elephant + Géonne Hartman, Gebouw-T
10-11: Yüzyüzeyken Konusuruz, Melkweg
10-11: Laufey, Melkweg
10-11: AC/DC UK, Mezz
10-11: Lizz Wright, Victorie
10-11: Laurence Jones + Raman., 013
10-11: Black Midi, Maassilo
10-11: Simply Red, Ziggo Dome
11-11: Kaja Draksler Octet, Bimhuis
11-11: Lost Frequencies, AFAS Live
11-11: Miss Montreal, De Oosterpoort
11-11: Meau, Doornroosje
11-11: Randy Hansen, Effenaar
11-11: Porridge Radio, Melkweg
11-11: DJ Seinfeld, Melkweg
11-11: Feuerengel, Victorie
11-11: Press Club, Vera
11-11: RHEA, Merleyn
11-11: Simply Red, Ziggo Dome
11-11: HRVY, Melkweg
11-11: Leif de Leeuw Band, Paradox
11-11: Son Mieux, Mezz
11-11: Wet Leg, Paradiso
11-11: Foreign Air, Paradiso
11-11: Kenny B, P60
11-11: Troy Redfern, De Bosuil
11-11: Smudged, V11
11-11: Rexx Life Rej, Paradiso
12-11: PVA, V11
12-11: The Mountain Goats, Paradiso
12-11: Jane Getter Premonition, Paradox
12-11: Splendid, Paard
12-11: Al-Qasar, Mezz
12-11: The Bad Plus, Bimhuis
12-11: Joywave, Melkweg
12-11: Ares, Melkweg
12-11: Rainbow Kitten Surprise, Melkweg
12-11: Porridge Radio, Muziekgieterij Maastricht
12-11: Michelle David & the True-Tones, Effenaar
12-11: Anne-Marie, Ziggo Dome
12-11: Ultimate Eagles, De Bosuil
12-11: Jack Harlow, 013
12-11: Birds in Row + The Guru Guru, Merleyn
12-11: Saga, De Boerderij
12-11: Ocie Elliot + Harrison Storm, Tolhuistuin
12-11: The Mountain Goats, Paradiso
12-11: Dion Lunadon, Paradiso
12-11: Crown Compass, Little Devil
12-11: The Paper Kites, Tivoli
12-11: Goldband, Gebr. De Nobel
12-11: Fleshgod Apocalypse + Azteca + Irony of Fate, Doornroosje
12-11: Saga, De Boerderij
13-11: James Bay, 013
13-11: Wayne Graham, Mezz
13-11: The Ultimate Eagles, Mezz
13-11: Anjimile, Paradiso
13-11: Gaamp + Kama Vardi, Het Sieraad
13-11: Marlon Williams, Paradiso
13-11: Aoife Nessa Frances, Paradiso
13-11: Miss Montreal, Doornroosje
13-11: Tove Lo, Melkweg
13-11: Jael + Juls + Mansur Brown, Melkweg
13-11: Laurence Jones, De Bosuil
13-11: Fleshgod Apocalypse + Azteca + Irony of Fate, Gebr. De Nobel
13-11: Kid Cudi, AFAS Live
13-11: Mette Rasmussen Trio, Bimhuis
13-11: James Francis Trio, Bimhuis
13-11: Ares, Annabel
14-11: CAAMP + Kama Vardi, Doornroosje
14-11: James Bay, Tivoli
14-11: Mark Lettieri Group, Tivoli
14-11: Shinedown + Asking Alexandria + Zero 9:36, 013
14-11: Oliver Tree, Tivoli
14-11: Jason Isbell and the 400 Unit, Paradiso
14-11: Robert Finley, De Helling
14-11: PJ Morton, Melkweg
14-11: The Libertines, Melkweg
14-11: Art Garfunkel, Carré
14-11: Ludovico Einaudi, Concertgebouw
15-11: Ludovico Einaudi, Concertgebouw
15-11: Corrie van Binsbergen, Bimhuis
15-11: Robert Finley, Effenaar
15-11: Matt Andersen, Tivoli
15-11: ALMA, Bitterzoet
15-11: Zeal & Ardor, Melkweg
15-11: Jason Isbell and the 400 Unit, Paradiso
15-11: Sudan Archives, Tolhuistuin
15-11: Stick To Your Guns + Knocked Loose + Landmvrks + Soul Blind, 013
15-11: Emily Wells, Paard
15-11: Maggie Rogers, Melkweg
15-11: Renforshort, Melkweg
15-11: Mark Lettieri Group, De Oosterpoort
15-11: Michelle, Paradiso
15-11: De Dijk, Tivoli
16-11: De Dijk, Tivoli
16-11: Samavayo + The Machine, Effenaar
16-11: Maggie Rogers, Melkweg
16-11: Only the Poets, Melkweg
16-11: Joris Teepe, De Oosterpoort
16-11: Bløf, Fluor
16-11: Steve 'n' Seagulls, Melkweg
16-11: Amsterdam Sinfonietta, Tivoli
16-11: ArrDee, Tolhuistuin
16-11: Piri & Tommy, Paradiso
16-11: Demilich + Concrete Winds, Baroeg
16-11: Ludovico Einaudi, Concertgebouw
16-11: Walter Trout, Tivoli
16-11: The Vacant Lots, Muziekgieterij Maastricht
16-11: Antimatter, 013
16-11: Mark Lettieri Group, Bimhuis
16-11: Nation of Language, Paard
16-11: Kuunatic, Vera
16-11: Bnnyhunna + Els Di Incredible + Junya Appiah, Paradiso
16-11: Mathias Eick Quintet, Paradox
17-11: Steve 'n' Seagulls, 013
17-11: VanWyck, De Oosterpoort
17-11: Ruben Annink, De Oosterpoort
17-11: Pip Millett, Melkweg
17-11: Christopher Irniger Trio, Bimhuis
17-11: Misprint + Uncle Arthur, Merleyn
17-11: Julia Jacklin + Erin Rae, Paradiso
17-11: The Clockworks, Cinetol
17-11: Zoe Wees, Tolhuistuin
17-11: Nduduzo Makhathini, Paradiso
17-11: Charlie Hickey, Paradiso
17-11: Stahlzeit, Effenaar
17-11: Moncrieff, Paradiso
17-11: Gidge, Doornroosje
17-11: The Vices, Effenaar
17-11 Ten Times a Million, Altstadt
17-11: Makaya McCraven + Niels Broos x Jamie Peet, Paard
17-11: Voltage + Chasing Luci, Paard
17-11: Bat Eyes + Daniel Hjalmtysson, De Bosuil
17-11: Sting + Joe Sumner, AFAS Live
17-11: Charlie Hickey, Paradiso
17-11: Gare du Nord, Melkweg
17-11: De Dijk, Victorie
17-11 Rudeboys Plays USB, Vera
17-11: Wolf Alice, Tivoli
17-11: Whitney K. + Woody Sings, V11
17-11: Arcadi Volodos, Tivoli
17-11: Justin-Lee Scholts, Tivoli
17-11: Brooke Annibale, Tivoli
18-11: Sports Team, Tivoli
18-11: Meau, Maassilo
18-11: Of the Wand & the Moon, Tivoli
18-11: Joost + Brunzyn, De Oosterpoort
18-11: Dan Mangan, De Oosterpoort
18-11: The End of a Dream, Willem Twee
18-11: Gidge, Melkweg
18-11: YellowStraps, Cinetol
18-11: Brett Young, Melkweg
18-11: Severin von Eckardstein & Friends, Tivoli
18-11: Tom Beek Kwartet, Tivoli
18-11: Michael Gira (Swans) + Kristof Hahn (Swans), Stevenskerk
18-11: Tim Knol & the Wandering Hearts, Tivoli
18-11: Rudeboy Plays UBS, Tivoli
18-11: Decapitated + Despised Iron + Oceano + Distant + Viscera, 013
18-11: Mercy John, De Boerderij
18-11: Isfar Sarabski Quartet, Paradox
18-11: Jason Waterfalls + The Overslept, Ekko
18-11: Droeloe + What So Not + Bodysync + Eauxmar, 013
18-11: The Fortunate Sons, Victorie
18-11: Mr. Punch, De Bosuil
18-11: Wolf Alice, Doornroosje
18-11: Michelle David & the True-Tones, Doornroosje
18-11: Dion Lunadan, Effenaar
18-11: Speedmobile + Dikke Dennis & de Røckers + Maverick, Gebr. De Nobel
18-11: Steve 'n' Seagulls, Vera
18-11: Jolene + Noa Lauryn + Yoanne, Melkweg
18-11: Trio Grande 2.0 - Gilad Hekselman + Will Vinson + Nate Wood, Bimhuis
19-11: Stella Donnelly, Bitterzoet
19-11: Linde Schöne, Mezz
19-11: Quique, Tolhuistuin
19-11: Lola Young, Tolhuistuin
19-11: Meau, 013
19-11: Poppy Ajudha, Melkweg
19-11: Fugumundi + Anton Goudsmit + Eric Vloeimans + Harmen Fraanje, Paradox
19-11: Miss Montreal, 013
19-11: Guano Apes, Melkweg
19-11: Opeth, Tivoli
19-11: StillMarillion, De Boerderij
19-11: Nation of Language, Vera
19-11: Sun-Mi Hong Quintet, Bimhuis
19-11: Wende, Gebr. De Nobel
19-11: The Mary Wallopers, V11
19-11: Wolf Alice, De Oosterpoort
19-11: Kim Wilde, Tivoli
19-11: Dan Mangan, Tivoli
19-11: Tankcsapda, Baroeg
20-11: Gutalax + Spasm + Guineapig, Baroeg
20-11: BENR, Effenaar
20-11: Rachel Podger + Christopher Glynn, Tivoli
20-11: Alfa Mist, Maassilo
20-11: Stella Donelly, Bitterzoet
20-11: Derya Yildirim & Grup Simsek, Tolhuistuin
20-11: Wolfert Brederode + Joost Lijbaart + Matangi Quartet, Tivoli
20-11: Venice Baroque Orchestra, Tivoli
20-11: Set It Off, Tivoli
20-11: Nation of Language
20-11: Tadhg Daly, Tivoli
20-11: Alfa Mist, Maassilo
20-11: Bomba Estéreo, Melkweg
20-11: Melanie Charles, Doornroosje
20-11: Emily Wells, Tolhuistuin
20-11: Walter Trout, De Boerderij
20-11: Band of Horses, De Bosuil
20-11: Opeth, Tivoli
20-11: Mathias Eick Quintet, Bimhuis
20-11: The Shavers, Victorie
20-11: Miss Montreal, Effenaar
20-11: Mercy John, Victorie
20-11: Sepultura + Sacred Reich + Crowbar, Patronaat
20-11: Blank Manuscript + Inhalo, Willem Twee
20-11: Anna-Rose Clayton, Cul de Sac
21-11: EF, Dynamo
21-11: Status Quo, 013
21-11: Villagers of Ioannina City, Effenaar
21-11: Alexander 23, Tolhuistuin
21-11: Royal Republic, Melkweg
21-11: CMAT, Melkweg
21-11: TV Girl, Melkweg
21-11: Sabrina Claudio, Tivoli
22-11: Blue Sands ft. Kika Sprangers + Efraim Trujillo & Rembrandt Frerichs, Tivoli
22-11: Scouting for Girls, Tivoli
22-11: Ibeyi, Melkweg
22-11: Stereolab + Nina Savary, Paradiso
22-11: Kishi Bashi, Tolhuistuin
22-11: Ilse de Lange, De Oosterpoort
22-11: Leyla McCalla, Vondelkerk
22-11: Jitwam, Bitterzoet
22-11: Bird on the Wire, Tivoli
22-11: The Mary Wallowers, Merleyn
22-11: The HU, 013
23-11: Bryan Adams, Ziggo Dome
23-11: Catherine Russell, Bimhuis
23-11: Popa Chubby, De Boerderij
23-11: Mats Eilertsen Trio, Paradox
23-11: Glen Faria, De Oosterpoort
23-11: Wende, Effenaar
23-11: Negramaro, Melkweg
23-11: Shantel + Bucovina Club Orkestar, Vera
23-11: Billy Talent + Frank Turner & the Sleeping Souls + Pabst, 013
23-11: Racoon, Tivoli
23-11: The Mary Wallopers, Paradiso
23-11: Lizzy McAlpine, Tolhuistuin
23-11: Kodaline, Paradiso
23-11: Pip Millett, Doornroosje
23-11: Jennifer Batten + Marcel Singor & Band, Baroeg
24-11: Dillon, Tivoli
24-11: Noord Nederlands Orkest & Ruben Block, Tivoli
24-11: Arooj Aftab, Paradiso
24-11: Sorcha Richardson, Paradiso
24-11: James Gillepsie, Bitterzoet
24-11: Shantel + Bucovina Club Orkestar, Melkweg
24-11: Son Mieux, Effenaar
24-11: Snowcoats, Altstadt
24-11: Cobra the Impaler + Temple Fang, Muziekgieterij Maastricht
24-11: Kakkmaddafakka, Vera
24-11: Miss Montreal, Victorie
24-11: Steve Coleman and Five Elements, Bimhuis
24-11: Magnapop + Captain Naysayer, Ekko
24-11: Tygers of Pan Tang, De Bosuil
24-11: Roxeanne Hazes, Doornroosje
24-11: Frank Boeijen, Doornroosje
24-11: Wizkid, Ziggo Dome
24-11: alt-J, AFAS Live
24-11: Kim Wilde, Gebr. De Nobel
24-11: Mamas Gun, Paard
24-11: Scouting for Girls, 013
24-11: De Dijk + Camilla Blue, 013
25-11: Rivers of Nihil + Fallujah + Allegaeon + Inferi + Harbinger, Doornroosje
25-11: Joost + Brunzyn, 013
25-11: Wende, De Oosterpoort
25-11: Lina_Raül Refree, De Oosterpoort
25-11: Wolfert Brederode & Matangi Quartet, Paradox
25-11: Popa Chubby, De Bosuil
25-11: Arooj Aftab, Korzo
25-11: Two and a Half Girl, Slachthuis
25-11: Fred Again.., AFAS Live
25-11: Aaron Parks Little Big, Bimhuis
25-11: Dub Inc., Melkweg
25-11: Kakkmaddafakka, Melkweg
25-11: Racoon, Paard
25-11: Intergalatic Lovers, Muziekgieterij Maastricht
25-11: Pollux Duit Springsteen, Muziekgieterij Maastricht
25-11: Gare du Nord, Mezz
25-11: Frank Boeijen, Victorie
25-11: Phoenix, Paradiso
25-11: Luke Winslow-King, Paradiso
25-11: Banji, Bitterzoet
25-11: Grace Ives, Paradiso
25-11: Scrotch, Bibelot
25-11: The Cure + The Twilight Sad, Ziggo Dome
25-11: Voces8, Tivoli
25-11: Peter Benoit, Tivoli
25-11: Miss Montreal, Tivoli
25-11: Bryan MG, 013
25-11: Marble Sounds, Tivoli
25-11: Gilla Band, Maassilo
25-11: Trio van Sambeek, Stotijn en Eijsackers, Tivoli
26-11: Liza Ferschtman, Tivoli
26-11: Tygers of Pan Tang + Lovell’s Blade, Baroeg
26-11: POM, V11
26-11: Crawlers, Paradiso
26-11: DjeuhDjoah + Lieutenant Nicholson, Paradiso
26-11: The Gathering + Green Carnation, Tivoli
26-11: Elephant + Géonne Hartman, Metropool
26-11: Half Moon Run, Tivoli
26-11: De Staat + Personal Trainer, De Oosterpoort
26-11: Michelle David & the True-Tones, De Oosterpoort
26-11: Phoenix, Paradiso
26-11: Millenium Jazz Orchestra, Bimhuis
26-11: Bob uit Zuid, Ekko
26-11: Trio Grande 2.0 - Gilad Hekselman + Will Vinson + Nate Wood, Paradox
26-11: Genesis Classic, De Bosuil
26-11: Luke Winslow-King, Effenaar
26-11: Banji, Merleyn
26-11: Racoon, Muziekgieterij Maastricht
26-11: Anneke van Giersbergen & Het Residentie-orkest, Paard
26-11: Beth Hart, Ziggo Dome
26-11: Anna Rune, Willem Twee
26-11: Orange Skyline, Gebr. De Nobel
26-11: Rhea, Muziekgieterij Maastricht
26-11: Electric Six + Møaa, 013
26-11: Seniorenorkest Tilburg, 013
26-11: Antimatter, De Boerderij
26-11: Sun-Mi Hong Quintet, LantarenVenster
27-11: Nightwish + Turmion Kätilöt + Beast in Black, Ziggo Dome
27-11: Gare du Nord, Effenaar
27-11: The HU, Melkweg
27-11: Talco, Melkweg
27-11: Anna-Rose Clayton, Paradiso
27-11: The Dead South, Paradiso
27-11: Ondara, Bitterzoet
27-11: Alexander Hawkins & Tomeka Reid, Bimhuis
27-11: Fleur, Effenaar
27-11: De Mens, Muziekgieterij Maastricht
27-11: The Gathering, Muziekgieterij Maastricht
27-11: Mamas Gun, Mezz
27-11: Amorphis + Eluveitie + Dark Tranquility + Nailed To Obscurity, 013
27-11: Ho99o9, Tolhuistuin
27-11: Wine Lips + Magnetic Spacemen, V11
27-11: Holland Baroque + Sven Ratzke, Tivoli
27-11: Sun-Mi Hong Quintet, Tivoli
27-11: Frank Boeijen, Tivoli
27-11: Jacob Banks, Tivoli
28-11: Jack Savoretti, Tivoli
28-11: Kae Tempest, Paradiso
28-11: Nederlands Kamerkoor
26-11: De Staat + Personal Trainer, De Oosterpoort
26-11: Michelle David & the True-Tones, De Oosterpoort
28-11: Widowspeak, Paradiso
28-11: Halocene, Doornroosje
28-11: Jacob Banks, Melkweg
28-11: JW Roy, Tivoli
28-11: Einstürzende Neubaten, Tivoli
28-11: Nightwish + Turmion Kätilöt + Beast in Black, Ziggo Dome
28-11: A.A. Williams + Karin Park, Hall of Fame
29-11: Lamb of God + Kreator + Thy Art Is Murder + Gatecreeper, 013
29-11: Within Temptation + Evanescence + Smash into Pieces, Ziggo Dome
29-11: Het Collectief, Tivoli
30-11: Árstíðir, Tivoli
30-11: Your Highness + Tangled Horns + Bear, Effenaar
30-11: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
30-11: Altin Gün, Tivoli
30-11: Beatenberg, Melkweg
30-11: Jacob Banks, Melkweg
30-11: Big One, Tivoli
30-11: Eva Lazarus, Paradiso
30-11: Melike Sahin, Tolhuistuin
30-11: Meute, Paradiso
30-11: Musketiers (Paskal Jakobsen, Paul de Munnik en Bertolf Lentink), Tivoli
30-11: De Staat, Maassilo
30-11: Within Temptation + Evanescence + Smash into Pieces, Ziggo Dome
30-11: Spinvis, Musis Arnhem
30-11: Martha Arpini Pocket Orchestra, Bimhuis
30-11: Paradox Jazz Orchestra, Paradox
30-11: Windowspeak, Vera

November (BE)
01/11 Thee Sacred Souls AB
01/11 Band Of Horses + Gently Tender De Roma
01/11 Meau Het Depot
01/11 Nova Twins + Dream Nails Trix
01/11 Black Midi + Dos Monos Trix
01/11 Overmono Botanique
02/11 The Afghan Whigs + Ed Harcourt De Roma
02/11 Innerwoud Viernulvier (Vooruit)
02/11 Meau Viernulvier (Vooruit)
02/11 Yong Yello Viernulvier (Vooruit)
02/11 Popa Chubby De Casino
02/11 Future Husband Trix
02/11 The Lounge Society Botanique
2-11: Blue Öyster Cult, Cirque Royal
02/11 Sigur Ros Vorst Nationaal
02/11 The Delines + Arborist AB
03/11 Bon Iver Sportpaleis
03/11 Gran Corps Malade Vorst Nationaal
03/11 Goldband AB
03/11 Thomas Azier + Patches De Roma
03/11 Gregory Alan Isakov + Jeffrey Foucault Het Depot
03/11 Kids With Buns Viernulvier (Vooruit)
03/11 Flip Kowlier De Casino
03/11 Maksim Trix
03/11 School Is Cool Trix
03/11 Kobo Botanique
03/11 Guerilla Toss Botanique
04/11 Orelsan Paleis 12
04/11 Charlotte Adigéry & Bolis Pupul Viernulvier (Vooruit)
04/11 Wet Leg Trix
04/11 Pi'erre Bourne Trix
04/11 Thomas Dybdahl Botanique
04/11 Cascadeur Botanique
04/11 Camille Lotto Arena
04/11 Psychonaut + Huracan AB
04/11 Dans Dans + Peenoise AB
05/11 Lost Frequencies Live Vorst Nationaal
05/11 Bury Tomorrow + August Burns Red + Thornhill + Miss May I AB
05/11 Sheila Cirque Royal
05/11 Orelsan Paleis 12
05/11 Judy Collins De Roma
05/11 Charlotte Adigéry & Bolis Pupul Het Depot
05/11 Yung Lean Viernulvier (Vooruit)
05/11 Gestapo Knallmuzik + Parkaparaplu + Radio Rommelmarkt De Casino
05/11 Maan Trix
05/11 Arabnormal Trix
05/11 Beach Bunny Botanique
05/11 Deen Burbigo Botanique
06/11 Chris Thile De Roma
06/11 Josh Rouse Het Depot
06/11 Yung Lean Viernulvier (Vooruit)
06/11 Sepultura + Sacred Reich + Crowbar Trix
06/11 IDK Botanique
06/11 Wolf Alice Botanique
06/11 Namasenda Botanique
06/11 Skid Row + Collateral Kavka Zappa
06/11 Julien Clerc Vorst Nationaal
06/11 Gang Of Youths AB
06/11 Marble Sounds AB
07/11 School Is Cool AB
07/11 Shinedown + Asking Alexandria + Zero 9:36 AB
07/11 Courtney Barnett + Hachiku De Roma
07/11 Joost Het Depot
07/11 Arab Strap Trix
07/11 The 502s Botanique
07/11 Pavement Cirque Royal
07/11 Cate Le Bon Botanique
07/11 Yungblud Kavka Zappa
08/11 Whitney + Fenne Lily De Roma
08/11 Cowboy Junkies Het Depot
08/11 Converge + Full Of Hell + Petbrick + Psywarfare Viernulvier (Vooruit)
08/11 Randy Hansen De Casino
08/11 The Driver Era Trix
08/11 Petrol Girls Trix
08/11 Neal Francis Trix
08/11 Luna Li Botanique
08/11 Placebo Sportpaleis
08/11 Xavier Rudd AB
08/11 Ben LaMar Gay + Jeff Parker AB
08/11 Miami Horror AB
09/11 ZAZ Lotto Arena
09/11 Xavier Rudd AB
09/11 Black Sea Dahu + Rosa Butsi AB
09/11 Watchhouse De Roma
09/11 Half Moon Run Het Depot
09/11 Joost Viernulvier (Vooruit)
09/11 Lady Linn & Her Magnificent Seven Viernulvier (Vooruit)
09/11 Madou De Casino
09/11 Press Club Trix
09/11 Anaïs Mitchell Botanique
09/11 Birds In Row Botanique
10/11 Worakls Orchestra Paleis 12
10/11 Xavier Rudd De Roma
10/11 Lady Linn & Her Magnificent Seven Viernulvier (Vooruit)
10/11 Coin Kavka Zappa
10/11 Backstreet Boys Sportpaleis
10/11 Perturbator + Health, Author & Punisher AB
10/11 DJ Seinfeld AB
11/11 The Dancing Devils of Djibouti AB
11/11 Jack Harlow AB
11/11 Heilung Cirque Royal
11/11 Stikstof De Roma
11/11 Mama's Jasje Het Depot
11/11 Central Cee Trix
11/11 Popa Chubby Botanique
11/11 Aoife Nessa Frances Botanique
11/11 Slauson Malone + Bar Italia Botanique
12/11 Peter Frampton Cirque Royal
12/11 Joé Dwèt Filé Cirque Royal
12/11 Jason Isbell and The 400 Unit + His Lordship De Roma
12/11 Ibe Het Depot
12/11 Marlon Williams + Reb Fountain Trix
12/11 DEHD Botanique
12/11 Tobe Nwigwe Botanique
12/11 Lost Frequencies Live Lotto Arena
12/11 Oscar & The Wolf Sportpaleis
12/11 Shakey Graves AB
12/11 The Master Musicians Of Jaiouka AB
13/11 Amir Vorst Nationaal
13/11 Rita Payés + Tarta Relena AB
13/11 Marble Sounds De Roma
13/11 Milow + AHI Het Depot
13/11 Sonata Arctica De Casino
13/11 Impericon Kavka Zappa
14/11 Jethro Trull Cirque Royal
14/11 The Mountain Goats De Roma
14/11 Lizz Wright Het Depot
14/11 Julia Jacklin + Erin Rae Trix
14/11 Eiko Ishibashi Botanique
14/11 Emily Wells Botanique
14/11 Bastille Vorst Nationaal
14/11 The Staples Jr. Singers AB
15/11 Leah Kate AB
15/11 The Haunted Youth + Bobbi Lu AB
15/11 Lil Nas X Paleis 12
15/11 MNDSGN De Roma
15/11 Marble Sounds Het Depot
15/11 TV Girl Trix
15/11 Amyl & The Sniffers + C.O.F.F.I.N. Trix
15/11 Injury Reserve + Body Meat Botanique
15/11 Bodysync Botanique
15/11 Only The Poets Kavka Oudaan
16/11 Dez Mona De Roma
16/11 Leyla McGalla + Sarah Lenka Het Depot
16/11 Marble Sounds + Bobbi Lu De Casino
16/11 Ckay Botanique
16/11 Bomba Estéreo AB
17/11 Milow Capitole Gent
17/11 The Chainsmokers Vorst Nationaal
17/11 Suzane AB
17/11 Kid Cudi Paleis 12
17/11 Bryan MG De Roma
17/11 Yong Yello Het Depot
17/11 High Hi De Casino
17/11 Kids With Buns Trix
17/11 James Bay Trix
17/11 Yeule Botanique
17/11 Sudan Archives Botanique
17/11 Personal Trainer Botanique
18/11 Melody Gardot Cirque Royal
18/11 Leyla McGalla De Roma
18/11 Farfar De Roma
18/11 Soul Asylum Het Depot
18/11 Tourist LeMC De Casino
18/11 Stick To Your Guns + Knocked Loose + Landmvrks + Soul Blind Trix
18/11 Pip Millet Trix
18/11 Stella Donnelly Botanique
18/11 Black Mirrors Botanique
18/11 ROHFF Vorst Nationaal
18/11 Set It Off Kavka Zappa
19/11 Derya Yildirim & Grup Simsek AB
19/11 Pongo AB
19/11 Anjimile Botanique
20/11 Soweto Gospel Choir Het Depot
20/11 AKI De Casino
20/11 Kishi Bashi Trix
20/11 Sports Team Botanique
20/11 Alexander 23 Botanique
20/11 TV Priest Botanique
20/11 Nightwish Lotto Arena
20/11 Alt-J Vorst Nationaal
20/11 Still Woozy AB
21/11 The HU AB
21/11 Rex Orange County Cirque Royal
21/11 Within Temptation + Evanescence Paleis 12
21/11 Kids With Buns Het Depot
21/11 Stereolab Trix
21/11 Poppy Ajudha Botanique
21/11 Billy Woods Botanique
22/11 Within Temptation + Evanescence Paleis 12
22/11 Magnapop + Peuk De Roma
22/11 The Districts Trix
22/11 CMAT Botanique
22/11 November Ultra Botanique
22/11 Karin Clerq Botanique
22/11 Lionel Beuvens Quartet AB
22/11 Phoenix AB
23/11 The Cure Sportpaleis
23/11 The Dire Straits Experience Stadsschouwburg Antwerpen
23/11 Sam De Nef + Pauwel AB
23-11: Beth Hart, Cirque Royal
23/11 Phoenix AB
23/11 Alex Lucas Botanique
23/11 Arrdee Botanique
23/11 Joey Valence & Brae Botanique
24/11 Barbara Pravi Cirque Royal
24/11 Goldband De Roma
24/11 Sons Het Depot
24/11 The Me In You + Glitterpaard De Casino
24/11 Little Simz Trix
24/11 Milo Meskens Trix
24/11 Primero Botanique
24/11 Marissa Nadler + Innerwood Botanique
24/11 Mnozil Brass Capitole Gent
24/11 Lady Linn & Her Magnificent Seven Ft. Gregory Frateur & Gustaph AB
25/11 Clara Luciani Vorst Nationaal
25/11 Parov Stelar Paleis 12
25/11 Les Triadours De Roma
25/11 Froukje De Roma
25/11 High Hi Het Depot
25/11 Miel De Montagne Botanique
25/11 Crawlers Botanique
25/11 Widowspeak Botanique
26/11 Amel Bent Cirque Royal
26/11 Barbara Pravi De Roma
25/11 Tristan AB
26/11 The Dire Straits Experience Trixxo Theater Hasselt
26/11 Dadju Vorst Nationaal
26/11 Eluveitie + Amorphis + Dark Tranquility + Nailed To Obscurity AB
26/11 nothing,nowhere + guccihighwaters + Sullii AB
27/11 MEROL AB
27/11 Negramaro Cirque Royal
27/11 Rodolphe Coster + Tuvalu Botanique
28/11 Stikstof AB
29/11 Eva Lazarus De Roma
29/11 Jasper Steverlinck Het Depot
29/11 Alborosie + Shengen Clan De Casino
29/11 Jacob Banks Trix
29/11 Kids Return Botanique
30/11 TAYC Paleis 12
30/11 Jasper Steverlinck Het Depot
30/11 Rhea Viernulvier (Vooruit)
30/11 Ares Viernulvier (Vooruit)
30/11 Fred Wesley & The New JB's De Casino
30/11 Bluai Trix
30/11 Sharko Botanique
30/11 TUKAN AB
30/11 Lamb Of God + Kreator + Thy Art Is Murder + Gatecreeper AB

December (NL)
1-12: Alter Bridge + Halestorm + Mammoth WVH, Ziggo Dome
1-12: Fabrizio Paterlini, Tivoli
1-12: Snelle, Doornroosje
1-12: Die Nerven, Vera
1-12: Little Simz, Melkweg
1-12: Ten Times a Million, Merleyn
1-12: Airelle Posen Quartet, Bimhuis
1-12: Jungle By Night, Muziekgieterij Maastricht
1-12: The Indien, Paradiso
1-12: Meute, Paradiso
1-12: Nina Nesbitt, Tolhuistuin
1-12: Orange Skyline, Effenaar
1-12: Powerwolf + Dragonforce + Warkings, AFAS Live
1-12: Jethro Tull, Tivoli
1-12: The Analogues, Mezz
1-12: Joep Beving, Carré
1-12: Goldband, Paard
1-12: Roxeanne Hazes, Tivoli
1-12: Maxine + Kuzko, Mezz
2-12: Kika Sprangers + Kit Downes, Tivoli
2-12: Kate Moore + Schumann & Bartók, Tivoli
2-12: The Districts, Ekko
2-12: Guus Meeuwis, Doornroosje
2-12: Elephant + Géonne Hartman, Willem Twee
2-12: Bleed from Within + Humanity's Last Breath + ALLT, Doornroosje
2-12: Poppy, Melkweg
2-12: Turfy Gang + La$$a, Bitterzoet
2-12: Die Nerven, Melkweg
2-12: De Dijk, De Oosterpoort
2-12: Philharmonix, De Oosterpoort
2-12: The Districts, Ekko
2-12: Jungle By Night, Metropool
2-12: Boogie Beasts, Mezz
2-12: Marco Mezquida Trio, Bimhuis
2-12: Fresku, Effenaar
2-12: Ultimate Eagles, De Boerderij
2-12: Smash into Pieces + Jason Waterfalls + Dream Drop, De Bosuil
2-12: Jungle By Night, Metropool
2-12: Racoon, Victorie
2-12: De Staat + Personal Trainer, Paard
2-12: Big One, Muziekgieterij Maastricht
2-12: Snelle, Muziekgieterij Maastricht
2-12: Naos Extended, Paradox
2-12: Tamino, Paradiso
2-12: Last Decade + Salesmen, Paard
2-12: New Cool Collective, Mezz
2-12: BADBADNOTGOOD, Tivoli
2-12: Elephant, Willem Twee
3-12: Hardwell, Ziggo Dome
3-12: Ray Wilson, De Boerderij
3-12: Airelle Besson, Paradox
3-12: Elephant + Géonne Hartman, Hedon
3-12: Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Bimhuis
3-12: Being as an Ocean + Hail the Sun + Savage Hands, Willem Twee
3-12: The Hillbilly Moonshiners, De Bosuil
3-12: Frank Carter & the Rattlesnakes, Tivoli
3-12: My Baby, Annabel
3-12: Die Nerven, V11
3-12: De Dijk, De Oosterpoort
3-12: Flemming, De Oosterpoort
3-12: Sanaa Marahati ft. Amsterdams Andalusisch Orkest, Tivoli
3-12: MDC III, Tivoli
3-12: Tamino, Paradiso
3-12: Ethel Cain, Bitterzoet
3-12: Cochise, Paradiso
3-12: Tufy Gang + La$$a, 013
4-12: Bobby Dove, Tivoli
4-12: Billy Strings, Melkweg
4-12: Dave East, Melkweg
4-12: Coeur de Pirate, Paradiso
4-12: Yuri Honing Acoustic Quartet, Tivoli
4-12: Arthur & Lucas Jussen, Tivoli
4-12: Coeur de Pirate, Paradiso
4-12: Cello Octet Amsterdam, Tivoli
4-12: Zwangere Guy + Lander Gyselinck, Tolhuistuin
4-12: Lera Lynn, Tivoli
4-12: Rivers of Nihil + Fallujah + Allegaeon + Inferi + Harbinger, Bibelot
4-12: Ultimate Eagles, Muziekgieterij Maastricht
4-12: Jethro Tull, 013
4-12: Cortex, Bimhuis
4-12: Mercy John, De Bosuil
5-12: Eefje de Visser, Koninklijk Theater Carré
5-12: Bonnie 'Prince' Billy, Doornroosje
6-12: Bonnie 'Prince' Billy, Paradiso
6-12: Charlie Winston, Tolhuistuin
6-12: Oscar Jerome, Bitterzoet
6-12: Eefje de Visser, Koninklijk Theater Carré
6-12: In Flames + At the Gates + Imminence + Orbit Culture, 013
6-12: The New London Chorale, Tivoli
7-12: Wasted Youth Club + Bad Penny, The Cat's Back
7-12: Shy Girl, Melkweg
7-12: Leprince, Melkweg
7-12: Paskal Jakobsen & Bertolf lentink & Paul de Munnik, De Oosterpoort
7-12: Bram Stadhouders Séances, Paradox
7-12: Selah Sue, Doornroosje
7-12: maNga, Tolhuistuin
7-12: Orange Skyline + Inge Lamboo, Merleyn
8-12: Flemming, 013
8-12: Joey Bada$$, Melkweg
8-12: Sophie & the Giants, Melkweg
8-12: Elliot Brood, Mezz
8-12: De Likt, Victorie
8-12: Heideroosjes, De Oosterpoort
8-12: Goldband, De Oosterpoort
8-12: Fergus McCreadie Trio, Bimhuis
8-12: Maxine + Kuzko, Merleyn
8-12: Los Bitchos + Takeshi's Cashew, Tolhuistuin
8-12: Merel Vercammen + Maya Fridman, Willem Twee
8-12: Nusantra Beat + Newt, Paradiso
8-12: John Corabi, De Bosuil
8-12: Chibi Ichigo + Meetsysteem + Victor de Roo, Ekko
8-12: De Staat, Tivoli
8-12: The Musical Box, Tivoli
8-12: Young Gun Silver Fox, Doornroosje
8-12: Rooise Jos en de Foute Band, Patronaat
8-12: Sasha Witteveen, Tivoli
8-12: De Dijk, Maassilo
8-12: Doodseskader, Vera
8-12: Nile + Krisiun + In Element + Wrath of the Nebula, Baroeg
9-12: Amsterdam Sifonietta + Hakan Hardenberger, Tivoli
9-12: Elliot Brood, Tivoli
9-12: De Dijk, Maassilo
9-12: Igor, Melkweg
9-12: Earthgang, Melkweg
9-12: Kovacs, De Oosterpoort
9-12: Madison Cunningham, Paradiso
9-12: Duckwrth, Tolhuistuin
9-12: Dikke, Bitterzoet
9-12: Edip Akbayram, Tivoli
9-12: Temple Fang, Mezz
9-12: Jeffrey Bruinsma, Paradox
9-12: Estrella Acosta, Bimhuis
9-12: Young Gun Silver Fox + Super DB, 013
9-12: Volbeat + Skindred + Bad Wolves, Gelredome
9-12: Viagra Boys, Paradiso
9-12: The Analogues, Annabel
9-12: POM, ACU
9-12: Wargasm, Melkweg
9-12: BENR, Patronaat
9-12: Snelle, Paard
9-12: Stahlzeit, De Bosuil
9-12: Goldband, Victorie
9-12: Elephant + Géonne Hartman, Rotown
9-12: Fergus McCreadie Trio, LantarenVenster
9-12: BRUUT!, Gebr. De Nobel
9-12: Jungle By Night, De Oosterpoort
10-12: Finntroll + Skálmöld + Brymir, 013
10-12: Bacchanalia Orchestra, Bimhuis
10-12: Turfy Gang + La$$a, Vios
10-12: Stahlzeit, De Bosuil
10-12: Sinéad Harnett, Melkweg
10-12: IQ, De Boerderij
10-12: Fergus McCreadie Trio, Paradox
10-12: School Is Cool, Ekko
10-12: The Analogues, Paradiso
10-12: Rosalía, AFAS Live
10-12: Gare du Nord, De Oosterpoort
10-12: Släpstick, De Oosterpoort
10-12: Snelle, De Oosterpoort
10-12: Maxine + Kuzko, Hedon
10-12: De Staat + Personal Trainer, 013
10-12: Viagra Boys, Tivoli
10-12: Dezerter, Baroeg
10-12: Flemming, Doornroosje
10-12: Ruben Annink, Tivoli
10-12: Eric Vaarzon Morel, Tivoli
10-12: Hallo Venray, Merleyn
10-12: Earthgang, Annabel
11-12: Ruysdael Kwartet, Tivoli
11-12: Bløf, Effenaar
11-12: Peter Beets New Jazz Orchestra, Tivoli
11-12: Silbersee, Tivoli
11-12: Finntroll + Skálmöld + Brymir, Melkweg
11-12: Kruidkoek, Bimhuis
11-12: Bløf, Effenaar
11-12: Guus Meeuwis, Doornroosje
11-12: Enter Shikari + Thrash Boat + Wargasm, De Oosterpoort
11-12: Stahlzeit, De Bosuil
11-12: VanWyck, Paradiso
11-12: Young Gun Silver Fox, Paradiso
11-12: The Analogues, Tivoli
11-12: John Corabi, De Boerderij
11-12: Jan Akkerman, Paard
12-12: Against the Current, 013
12-12: Pusha T, Paradiso
12-12: Heino, Gebr. De Nobel
12-12: Nederlands Kamerkoor + Les Talens Lyriques, Tivoli
12-12: Chiaroscuro Quartet, Tivoli
12-12: Bløf, De Oosterpoort
13-12: Parov Stelar, Tivoli
13-12: Masego, 013
13-12: Gashi, Melkweg
13-12: Heino, De Oosterpoort
13-12: De Staat, Muziekgieterij Maastricht
13-12: Nada Surf + Kevin Devine, Paradiso
13-12: OZ Noy Trio, De Boerderij
13-12: The Third Sound + Light by the Sea, Merleyn
14-12, Heino, 013
14-12: Hackensaw Boys, Vera
14-12, Dolly Dots, Ziggo Dome
14-12: Nazareth, Gebr. De Nobel
14-12: Alessandro Fongaro's Pietre, Bimhuis
14-12: Sjako!, Paradox
14-12: Selah Sue, Paradiso
14-12: Parov Stelar, Tivoli
14-12: Bløf, Metropool
14-12: Ciconia Consort, Tivoli
14-12: John Blek, Tivoli
14-12: Kovacs, Tivoli
14-12: Steve Lacy, Melkweg
14-12: The Doors Alive, Muziekgieterij Maastricht
15-12: Danko Jones, 013
15-12: De Dijk, Paradiso
15-12: Novits + Loeki + Stijn, Paradiso
15-12: John Blek, Lutherse Kerk Groningen
15-12: The Visual, Melkweg
15-12: The Analogues, Effenaar
15-12: Jan Akkerman, Melkweg
15-12: Orange Skyline, Victorie
15-12: Hackberry, Vera
15-12: Maxine + Kuzko, Tivoli
15-12: The Doors Alive, Victorie
15-12: Anvil, Gebr. De Nobel
16-12: John West + Mart Hoogkamer + Henk Dissel + Het Feestteam + DJ Coenio, 013
16-12: Peter Beets New Jazz Orchestra, Bimhuis
16-12: Jungle By Night, Hedon
16-12: Starklinneman Trio/Quintet, Paradox
16-12: BRUUT!, Mezz
16-12: Elephant + Géonne Hartman, Vera
16-12: Bløf, Tivoli
16-12: De Dijk, Paradiso
16-12: Anne Soldaat, Paradiso
16-12: The Doors Alive + The Mocks, De Boerderij
16-12: Ronnie James Dio Memorial Concert, De Bosuil
16-12: Gare du Nord, Paard
16-12: Wodan Boys, Paard
16-12: Gladde Paling, 013
16-12: Goldband, Melkweg
16-12: Flemming, Melkweg
16-12: Elephant, Vera
16-12: De Staat + Personal Trainer, Doornroosje
16-12: My Baby, Effenaar
16-12: Two and a Half Girl, V11
16-12: James Sayer, Tivoli
16-12: Maan, Ziggo Dome
16-12: Trio Verploegen, Verhoeff & Van der Westen, Tivoli
16-12: Nederlandse Bachvereniging, Tivoli
16-12: Anúna, Tivoli
16-12: Turfy Gang + La$$a, Gebr. De Nobel
16-12: Harry Sacksioni, Tivoli
16-12: The Analogues, Luxor Live
17-12: Snelle, Tivoli
17-12: Elephant, Paradiso
17-12: Pene Corrida, Baroeg
17-12: Danko Jones, Tivoli
17-12: GoGo Penguin, Tivoli
17-12: Tenebrae, Tivoli
17-12: Mercy John, De Oosterpoort
17-12: Def Americans, Tivoli
17-12: De Staat + Personal Trainer, Doornroosje
17-12: The Dirty Daddies, Muziekgieterij Maastricht
17-12: Antoon, Ziggo Dome
17-12: Jungle By Night, Annabel
17-12: Mostly Autumn + Kaprekar's Constant, De Boerderij
17-12: The BVR Flamenco Big Band, Paradox
17-12: Turfy Gang + La$$a, Doornroosje
17-12: Southern Avenue, Mezz
17-12: BRUUT!, Willem Twee
17-12: De Dijk, Paradiso
17-12: Elephant, Paradiso
17-12: Meau, Melkweg
17-12: The Pink Floyd Sound, De Bosuil
17-12: My Baby, Gebr. De Nobel
18-12: Antoon, Ziggo Dome
18-12: Courbois Courbois, De Boerderij
18-12: Bömbers, Effenaar
18-12: Heino, Effenaar
18-12: Badflower, Melkweg
18-12: Clean Pete, De Oosterpoort
18-12: Ellen ten Damme & the Magpie Orchestra, De Oosterpoort
18-12: Soweto Gospel Choir, De Oosterpoort
18-12: Hackensaw Boys, De Bosuil
18-12: Stippenlift, Hall of Fame
18-12: Carnifex + Chelsea Grin + Bodysnatcher + Varials + The Convalescence, Willem Twee
18-12: ICP Orchestra, Bimhuis
18-12: Residentie-orkest, Tivoli
18-12: Savine, Paradiso
18-12: De Staat + Personal Trainer, Doornroosje
18-12: Kiraç, Tivoli
19-12: Heino, Tivoli
19-12: Badflower, 013
19-12: Airbourne + Blues Pills + Crobot, 013
19-12: GoGo Penguin + Josin, Paradiso
19-12: Yorick van Norden, Paradiso
20-12: Masego, Tivoli
20-12: Anneke van Giersbergen, Tivoli
20-12: Daniel Norgren, Tivoli
20-12: Hackensaw Boys, Tivoli
20-12: Tijs Klaassen Quintet, Tivoli
21-12: Nieuwe Philharmonie Utrecht, Tivoli
21-12: Masego, Tivoli
21-12: Izaline Calister + Thijs Borsten, De Oosterpoort
21-12: Insomnio, Tivoli
21-12: The Simon and Garfunkel Revival Band, Tivoli
21-12: A.A. Williams + Karin Park, Patronaat
21-12: Hackensaw Boys, Mezz
21-12: Philm, Bimhuis
22-12: Jan Akkerman, De Oosterpoort
22-12: Edwin Evers Band, AFAS Live
22-12: Clean Pete, Doornroosje
22-12: Maxine + Kuzko, Rotown
22-12: Hallo Venray, Paradiso
22-12: This Is Losvki, Melkweg
22-12: My Baby, Tivoli
22-12: Cloudsurfers, Merleyn
22-12: Flemming, Tivoli
22-12: Noord Nederland Orkest + Eric Corton, Tivoli
22-12: Blackpink, Ziggo Dome
22-12: Abba Gold, Effenaar
22-12: Hef, Paradiso
22-12: Lucas Santana Quintet, Bimhuis
22-12: This Is Lovski + Balkanbeats, Melkweg
23-12: De Kraaien, Paard
23-12: Coco & Clair Clair, Melkweg
23-12: Turfy Gang + La$$a, Tivoli
23-12: Goldband, Effenaar
23-12: Jungle By Night, Mezz
23-12: Edwin Evers Band, AFAS Live
23-12: Snelle, 013
23-12: Stippenlift, Paradiso
23-12: Michelle David & the True-Tones, Paradiso
23-12: Nits, De Duif
23-12: My Baby, Doornroosje
23-12: Jan Akkerman, Doornroosje
23-12: Clean Pete, Tivoli
24-12: Pyranello, Tivoli
24-12: My Baby, Melkweg
24-12: Paul van Kemenade Classic Quintet, Paradox
27-12: Teun Cremers & Band, Paradox
27-12: Mell & Vintage Future, De Oosterpoort
28-12: Amsterdams Ballongezelschap, Paradiso
29-12: Maxine + Kuzko, Paard
30-12: Fever of Life, De Bosuil
30-12: Damian Wilson + Hubert Heeringa + Robby Valentine, De Boerderij
30-12: Anne Soldaat, Merleyn
30-12: New Cool Collective, De Oosterpoort
30-12: Snelle, Paradiso

December (BE)
01/12 Bart Peeters Trixxo Theater Hasselt
01/12 Bryan MG AB
01/12 Sam De Nef De Roma
01/12 Gabriel Rios Viernulvier (Vooruit)
02/12 Naima Joris De Roma
02/12 Emma Peters Botanique
02/12 Marie-FLore Botanique
02/12 Bart Peeters Trixxo Theater Hasselt
02/12 Doodseskader AB
02/12 Meute AB
03/12 BADBADNOTGOOD AB
03/12 Mama's Jasje De Roma
03/12 De Mens Het Depot
03/12 Aloïse Sauvage + Simia Botanique
03/12 La Zik Du Pavé Botanique
04/12 Ennio Morricone Paleis 12
04/12 Nele Bauwens & The Whodads De Roma
04/12 Talk To Me In French De Roma
04/12 Mother Mother Botanique
04/12 Being As An Ocean Kavka Oudaan
04/12 Powerwolf Lotto Arena
04/12 Bluai AB
04/12 ISHA AB
05/12 Juliette Armanet AB
05/12 Tamino Cirque Royal
05/12 Badflower Kavka Zappa
06/12 Tamino Cirque Royal
06/12 Rhea Het Depot
06/12 Ibeyi AB
07/12 In Flames + At The Gates + Imminence + Orbit Culture AB
07/12 Tamino Cirque Royal
07/12 Joey Bada$$ De Roma
07/12 Snelle & De Lieve Jongens Band Trix
07/12 Glass Museum + Tukan Trix
07/12 Sophie & The Giants Botanique
07/12 Léonie pernet + Sarah Espour Botanique
08/12 Bonnie Prince Billy De Roma
08/12 Gentlemanagement Viernulvier (Vooruit)
08/12 Silverstein + Comeback Kid + Senses Fail + Koyo Trix
08/12 Sura Botanique
08/12 Volbeat Sportpaleis
8-12: ERA, Vorst Nationaal
08/12 Eefje De Visser AB
08/12 Yacid AB
09/12 Simply Red Sportpaleis
09/12 Intergalactic Lovers AB
09/12 Hélène Segara Cirque Royal
09/12 Davina Michelle Trix
10/12 Damso Paleis 12
10/12 Sylvie Kreusch + Emily Wells De Roma
10/12 Davina Michelle Het Depot
10/12 Channel Zero De Casino
10/12 Dikke Trix
10/12 Makala Botanique
10/12 Angèle Sportpaleis
10-12: Sylvie Kreusch, De Roma
10/12 Bonobo Vorst Nationaal
10/12 Otis Kane AB
11/12 Julien Dore Vorst Nationaal
11/12 Africa Negra AB
11/12 Clutch AB
11/12 Imen ES Cirque Royal
11/12 Nicolas Rombouts & Matt Watts De Roma
11/12 Karen Willems Terre Sol Four De Casino
11/12 Earthgang Trix
12/12 Véronique Sanson Cirque Royal
12/12 Young Gun Silver Fox Het Depot
12/12 Viagra Boys Trix
12/12 Gashi Trix
12/12 Duckwrth Botanique
12/12 Rosalia Vorst Nationaal
13/12 Dutronc & Dutronc Vorst Nationaal
15/12 Vianney AB
15/12 Lucid Lucia De Roma
15/12 Brihang Viernulvier (Vooruit)
15/12 Sam Joris Octet Ft. Bert Joris De Casino
15/12 Nada Surf + Kevin Devine Trix
15/12 Masego Trix
16/12 Airbourne Cirque Royal
16/12 Edouard Van Praet Botanique
16/12 Dimitri Vegas & Like Mike Sportpaleis
17/12 Axelle Red Cirque Royal
17/12 Bert Joris Ft. Sam Joris Octet De Roma
17/12 STAKE Trix
18/12 Véronic Dicaire vorst Nationaal
19/12 Angèle Vorst Nationaal
20/12 CPeX De Roma
20/12 Axelle Red Het Depot
20/12 Poppy Kavka Zappa
21/12 Bart Peeters AB
22/12 Bart Peeters AB
22/12 CPeX De Roma
22/12 Naima Joris Viernulvier (Vooruit)
22/12 Sons De Casino
23/12 CPeX De Roma
23/12 Otto-Jan Ham & Band Het Depot
23/12 Bark + Mordkaul + Tankzilla Trix
23/12 Heideroosjes + Boskat Trix
26/12 CPeX De Roma
27/12 CPeX De Roma
28/12 Axelle Red De Roma
29/12 CPeX De Roma
30/12 CPeX De Roma


2023
Januari (NL)

5-1: Noordpool Orkest ft. Frédérique Spigt en Annet Malherbe, Tivoli
6-1: Van Dik Hout, Paradiso
6-1: Amsterdam Sinfonietta & Rufus Wrainwright, De Oosterpoort
6-11: The Dutch Eagles, De Oosterpoort
7-1: Kutschurft, Gebr. De Nobel
7-1: André Rieu, Ziggo Dome
7-1: Whiff & the Wet Socks, Effenaar
7-1: Tim Knol & the Wandering Hearts, Paradiso
7-1: Thin White Duke
7-1: Ronnie James Dio Memorial Concert, De Boerderij
7-1: Temple of Rock on Tour, De Bosuil
8-1: Shadow of Intent + Aversions Crown + Angelmaker + The Zenith Passage + Distant, 013
8-1 : Christian Poltéra + Ronald Brautigam, Tivoli
8-1: Sjors van der Panne, Paradiso
11-1: Justin Bieber Ziggo Dome
11-1: Abdelkader Benali + Club Classique, Tivoli
11-1: Belle and Sebastian, Tivoli
11-1: Grollo, Tivoli
12-1: Heilung + Eivør + Lili Refrain, 013
12-1: Ellen Foley, Paard
13-1: Justin Bieber Ziggo Dome
13-1: Ronnie James Dio Memorial Concert, Mezz
13-1: Blixa Bargeld, Patronaat
13-1: Robert Jay Band, Paradiso
13-1: Fleur, Mezz
13-1: Fire Horse, Merleyn
13-1: Alto for Two & Alba Careta Quintet, Bimhuis
13-1: The Dirty Daddies, Tivoli
13-1: Bram Kortekaas, Tivoli
13-1: Elephant + Géonne Hartman, Neushoorn
14-1: Fleur, V11
14-1: Elephant + Géonne Hartman, Victorie
14-1: Tineke Steenbrink + Lambert Colson, Tivoli
14-1: Justin Bieber Ziggo Dome
14-1: Mothership , Victorie
14-1: Julian Sas, De Boerderij
14-1: Elephant, Victorie
14-1: Supersister & Het Residentie-orkest, Paard
14-1: Still Collins, Effenaar
14-1: Ray Fuego, Melkweg
15-1: Ronnie James Dio Memorial Concert, Willem Twee
15-1: Mariza, Muziekgebouw Eindhoven
15-1: Grollo, Melkweg
17-1: Heaven Shall Burn + Trivium + Obituary + Malevolence, 013
18-1: Anneke van Giersbergen, Tivoli
19-1: Karnivool + The Ocean, 013
19-1: Lucinda Williams, Paradiso
19-1: Jeroen Kramer, Melkweg
19-1: The Amity Affliction + Fit for a King + Gideon + Seeyouspacecowboy, Effenaar
20-1: Rick de Leeuw, Effenaar
20-1: Dave Douglas Quintet, Paradox
20-1: Ad Vanderveen Quartet & Kersten de Ligny, Tivoli
20-1: Barrelhouse, P60
20-1: Sem Jansen, De Boerderij
20-1: Front 242 + Nitzer Ebb + Liebknecht, Paradiso
20-1: Veul Gère, 013
20-1: Wallows, Tivoli
20-1: Goldkimono, Doornroosje
20-1: Denis Kozhukhin, Tivoli
20-1: Radio Filharmonisch Orkest + Groot Omroepkoor, Tivoli
20-1: Ad Vanderveen Quartet + Kersten de Ligny, Tivoli
21-1: Wallows, Tivoli
21-1: Big Joanie, Paradiso
21-1: Pablo Brooks, Melkweg
21-1: Revocation + Goathwore + Alluvial + Creeping Death, Doornroosje
21-1: Goldkimono, Tivoli
21-1: Dayna Kurtz & Robert Maché, Paradiso
21-1: Amarok + Semistereo, De Boerderij
22-1: Twilight Force, Effenaar
22-1: Dayna Kurtz, Paradox
22-1: Marie Lys + Abchordis, Tivoli
22-1: Bruce Dickinson, 013
23-1: Amsterdam Sinfonietta + Rufus Wainwright, Tivoli
23-1: Jessie Rayez, Melkweg
25-1: Paradox Jazz Orchestra, Paradox
25-1: Waylon, Tivoli
25-1: Sarita Lorena, Tivoli
25-1: Michael Franti & Spearhead, Paradiso
25-1: Kane Brown, Melkweg
26-1: Michael Franti and Spearhead, Doornroosje
26-1: Nederlands Philharmonisch Orkest + Maria Joao Pires, Tivoli
26-1: Elephant + Géonne Hartman, Merleyn
26-1: Goldkimino, Melkweg
26-1: Jack and the Weatherman, Paradiso
26-1: Thomas Dulfer + Deborah Witteveen, Tivoli
27-1: Epica + Apocalyptica + Wheel, AFAS Live
27-1: A-Fever, De Boerderij
27-1: Pinhani, Melkweg
27-1: The Residents, Melkweg
27-1: De Likt, Doornroosje
27-1: Goldkimono, Paard
27-1: Josephine Odhil, Paradiso
27-1: Michael Franti & Spearhead, De Oosterpoort
27-1: Sarita Lorena, 013
27-1: Autarkh + Inferum, Willem Twee
28-1: De Kraaien, Mezz
28-1: Speedmobile, Victorie
28-1: The Koalaz, Bitterzoet
28-1: The Dirty Daddies, Paard
28-1: Elephant + Géonne Hartman, Paard
28-1: Canto Ostinato, De Oosterpoort
28-1: Michelle David & the True-Tones, Effenaar
29-1: Fever 333, Melkweg
29-1: Canto Ostinato, Tivoli
29-1: Michael Franti & Spearhead, Maassilo
30-1: Sik-K, Melkweg
31-1: Pvris, 013
31-1: Maria Mena, Paradiso
31-1: Mooi Wark, De Oosterpoort
31-1: Aitch, Melkweg

Januari (BE)
04/01 CPeX De Roma
06/01 CPeX De Roma
07/01 CPeX De Roma
7-1: Garou, Koninklijk Circus
07/01 The Wall In Concert Vorst Nationaal
08/01 André Rieu Sportpaleis
09/01 Shadow Of Intent Kavka Oudaan
10/01 Michel Fugain Cirque Royal
11/01 Ciari Luciani Vorst Nationaal
12/01 The Musical Box Cirque Royal
13/01 Marc Lavione Cirque Royal
18/01 Raphael Cirque Royal
18/01 Lucinda Williams De Roma
19/01 Boho Strings & Gwen Cresens De Roma
20/01 The Doug Botanique
20/01 The Amity Affliction + Fit For A King Kavka Zappa
21/01 Ziak AB
22/01 Wallows + MAY-A AB
24/01 Bigflo & Oli AB
25/01 Dropkick Murphys Vorst Nationaal
26/01 Wim Mertens De Roma
26/01 Raymond van het Groenewoud Het Depot
26/01 Oi Boys Botanique
27/01 HYPHEN HYPHEN AB
28/01 Fever 333 AB
28/01 Aitch Botanique
29/01 Epica + Apocalyptica AB
29/01 The Residents Botanique
29/01 Pvris Kavka Zappa
30/01 Michael Franti & Spearhead AB
31/01 Heaven Shall Burn + Trivium AB

Februari (NL)
1-2: Bullet for My Valentine + Jinjer + Atreyu, 013
1-2: Ben Caplan, Bird
2-2: Wayne Marshall + Noord Nederlands Orkest, Tivoli
2-2: Sarita Lorena, Merleyn
2-2: Palaye Royale, Melkweg
2-2: Ben Caplan, Doornroosje
3-2: Ben Caplan, Victorie
3-2: Wormrot, Baroeg
3-2: Shabazz Palaces, Melkweg
3-2: Palaye Royale + Yonaka, 013
3-2: Robert Jon & the Wreck + Meghan Parnell & David Barnes, De Bosuil
3-2: The Dirty Daddies, Victorie
3-2: Benjamin Herman & Mayuko Katakura Quintet, Paradox
4-2: The Dirty Daddies, Victorie
4-2: Roxeanne Hazes, De Nieuwe Nor
4-2: Doctor Krapula, Melkweg
4-2: Ben L'Oncle Soul, De Oosterpoort
4-2: Harakiri For The Sky + Gaerea + Schammasch, Gebr. De Nobel
4-2: Dans Dans, Paradox
4-2: Focus, De Boerderij
4-2: Jeroen Antoine, Merleyn
5-2: Leprous + Kalandra, Tivoli
5-2: Cacha Mundinho, Bimhuis
5-2: Tess Merlot Trio, Paradox
5-2: Holland Baroque + Thomas Oliemans, Tivoli
5-2: Avishai Cohen Trio, Tivoli
6-2: Metric, Tivoli
6-2: Ryan McMullan, Paradiso
6-2: Weyes Blood, Paradiso
7-2: Lionel Loueke, Paradox
7-2: Randy Newman, Tivoli
7-2: Chloe Moriondo, Doornroosje
8-2: Manowar, Ahoy – RTM Stage
8-2: Candy Dulfer, Paradiso
8-2: Chloe Moriondo, Melkweg
8-2: Ben Caplan, Tivoli
8-2: Lionel Loueke, Bimhuis
9-2: John Mitchell, Muziekgieterij Maastricht
9-2: Pinhani, Effenaar
9-2: Randy Newman, De Oosterpoort
9-2: First Aid Kit, Melkweg
9-2: Nederlandse Bachvereniging, Tivoli
9-2: Madeleine Peyroux, Tivoli
10-2: Ella van Pucke & Friends, Tivoli
10-2: Sarita Lorena, Paradiso
10-2: Ben Caplan, Effenaar
10-2: Roxeanne Hazes, Metropool
10-2: Astori Amsterdam, Tivoli
10-2: Roxeanne Hazes, Metropool
10-2: Nico Dijkshoorn & the Hank Five, De Oosterpoort
10-2: Jaap Reesema, Gebr. De Nobel
10-2: The Dirty Daddies, Effenaar
11-2: The Dirty Daddies, Effenaar
11-2: Dizzy Mizz Lizzy, De Bosuil
11-2: Speedmobile, Vera
11-2: Sticky Fingers, Gashouder
11-2: Amanda Tenfjord, Bitterzoet
11-2: Ben Caplan, Nieuwe Kerk Groningen
11-2: John Mitchell + Eddie Mulder, De Boerderij
11-2: Roxeanne Hazes, 013
12-2: The Rose, Tivoli
12-2: The Paper Kites, Tivoli
13-2: Rolo Tomassi, Willem Twee
14-2: American Aquarium, Tivoli
15-2: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
15-2: Bootleg Beatles, Tivoli
15-2: Ezra Collective, Paradiso
15-2: Tove Stryke, Melkweg
15-2: Dayglow, Doornroosje
15-2: Terence Blanchard E-Collective & Turtle Island Quartet, Bimhuis
16-2: Long Distance Calling, Hall of Fame
16-2: Eros Ramazotti, Ziggo Dome
16-2: Deathstars, Tivoli
16-2: Stars, Paradiso
16-2: Dayglow, Melkweg
16-2: American Aquarium, De Oosterpoort
16-2: Amsterdam Sinfonietta + Lucie Horsch, Tivoli
16-2: Polyphonic, Tivoli
17-2: Karina Canellakis, Tivoli
17-2: Roxeanne Hazes, Maassilo
17-2: Ryan Mack, Melkweg
17-2: Steffen Morrison, Tivoli
17-2: Dropkick Murphys + The Interrupters, Ziggo Dome
17-2: Katatonia + Sólstafir + SOM, Patronaat
17-2: KT Tunstall, Melkweg
17-2: Julien Clerc, De Oosterpoort
17-2: Brian Jonestown Massacre, De Oosterpoort
17-2: The Kooks + The Snuts, AFAS Live
17-2: The Bootleg Beatles, De Boerderij
18-2: Polyphonic, 013
18-2: Dunky Sr., Victorie
18-2: Roxeanne Hazes, Hedon
18-2: The Black Angels, Doornroosje
18-2: Siv Jakobsen, Paradiso
18-2: Lee Fields, Paradiso
18-2: Adje, Annabel
18-2: Jaap Reesema, De Oosterpoort
19-2: Antwerp Symphony Orchestra, Tivoli
19-2: Julian Taylor, Tivoli
19-2: Alice Boman, Paradiso
19-2: The Hoosiers, Melkweg
19-2: The Black Angels, Paradiso
20-2: Nick Mulvey, Maassilo
20-2: Hyd, Paradiso
20-2: VV, Paradiso
21-2: Nick Mulvey, Melkweg
22-2: Israel Nash, Tivoli
22-2: Randy Newman, De Vereeniging
22-2: Julien Clerc, Tivoli
23-2: Van Baerle Trio, Tivoli
23-2: Half*Alive, Melkweg
23-2: Julien Clerc, De Vereeniging
23-2: Hang Youth, Baroeg
23-2: In Extremo, De Helling
23-2: Preoccupations, Ekko
23-2: D-Block Europe, Paradiso
23-2: Turin Brakes, Paradiso
24-2: Scott Stapp, Gebr. De Nobel
24-2: Eden, Melkweg
24-2: Jeroen van Vliet & Sanne Rambags & Hildegunn Øiseth & Jakop Janssønn, Paradox
24-2: Bring Me the Horizon + A Day To Remember + POORSTACY, Ziggo Dome
24-2: Batmobile, Mezz
24-2: Joss Stone, 013
24-2: Roxeanne Hazes, Luxor Live
24-2: Hang Youth, Vera
24-2: Flemming, Paard
24-2: Adje, Doornroosje
24-2: Nederlands Kamerkoor, Tivoli
24-2: Liza Ferschtman, Tivoli
25-2: Jaap Reesema, Tivoli
25-2: Tiburtina, Tivoli
25-2: Larry Goldings & Peter Bernstein & Bill Stewart, Paradox
25-2: Merol, Gebr. De Nobel
25-2: Sem Jansen, Victorie
25-2: Hang Youth, Doornroosje
25-2: Roxeanne Hazes, De Oosterpoort
25-2: Wardruna, Tivoli
25-2: The Paradox Twin + Vault, De Boerderij
26-2: Wardruna, Tivoli
26-2: iamamiwhoami + Ionnalee, Tolhuistuin
26-2: Larry Goldings + Peter Bernstein + Bill Stewart, Bimhuis
26-2: Hang Youth, 013
26-2: Turmion Kätilöt, De Helling
26-2: Flemming, 013
26-2: Ahmet Aslan, Tivoli
27-2: Måneskin, Ziggo Dome
28-2: Lukas Graham, De Oosterpoort
28-2: Electric Callboy, 013

Februari (BE)
01/02 Shabazz Palaces AB
03/02 Brutus AB
03/02 The Bootleg Beatles Cirque Royal
03/02 Randy Newman De Roma
03/02 Laura Tesoro Trix
03/02 Rolo Tomassi Trix
04/02 Randy Newman De Roma
4-2: Ben Caplan, René Magritte Cultural Center
04/02 The Kooks vorst Nationaal
04/02 Avishai Cohen Trio AB
5-2: Ben Caplan, Dranouter Center
6-2: Ben Caplan, Rock Lobster Guesthouse
08/02 First Aid Kit AB
08/02 Sqürl De Roma
09/02 YellowStraps AB
9-2: Ben Caplan, GC De Wildeman
11/02 Izïa AB
11/02 Sorry AB
12/02 Barbara Dex De Roma
12/02 Deathstars Kavka Oudaan
14/02 Laurence Mekhitarian Botanique
14/02 The Paper Kites Botanique
16/02 Eagle-Eye Cherry De Roma
16/02 Siv Jakobsen Botanique
16/02 Dabeull AB
17/02 Revocation + Goatwhore + Alluvial + Creeping Death Kavka Zappa
18/02 Laura Tesoro Het Depot
18/02 Katatonia + Solstafir + SOm Trix
18/02 Alice Boman Trix
18/02 HYD Botanique
18/02 Julien Clerc Trixxo Theater Hasselt
18/02 Zornik AB
19/02 Umberto Tozzi Trixxo Theater Hasselt
19/02 Preoccupations AB
19/02 Julien Clerc De Roma
19/02 Beast In Black Trix
20/02 Randy Newman Cirque Royal
21/02 Robert Jon & The Wreck Het Depot
21/02 Bad Omens + Ghostkid + Oxymorrons Trix
21/02 Semino Rossi Trixxo Theater Hasselt
21/02 Eros Ramazzoti vorst Nationaal
21/02 KT Tunstall AB
22/02 Son Lux AB
22/02 Frank Boeijen Viernulvier (Vooruit)
23/02 Lomepal Paleis 12
23-2: Michael Bublé, Sportpaleis
23/02 Ben Böhmer Trix
24/02 Wardruna Cirque Royal
25/02 Scott Stapp Trix
25/02 Brandt Brauer Frick Botanique
25/02 Folamour A/V Show AB
26/02 Bullet For My Valentine + Jinjer + Atreyu AB
26/02 In Extremo Trix
28/02 Zebrahead Kavka Zappa
28/02 Bring Me The Horizon Lotto Arena
28/02 Panic! At The Disco Sportpaleis

Maart (NL)
1-3: Electric Callboy, 013
1-3: George Ezra, Ziggo Dome
1-3: Ice Nine Kills, Melkweg
1-3: Sweet Caroline, Tivoli
2-3: Zebrahead, Tivoli
2-3: Sophie Ellis Bextor, Melkweg
2-3: Vicente Amigo, Tivoli
2-3: Spidergawd, Vera
2-3: Clown Core, Bimhuis
3-3: Clown Core, Bimhuis
3-3: Metejoor, Melkweg
3-3: Spidergawd, De Helling
3-3: Lucia Cadotsch Trio, Paradox
3-3: Merol, Muziekgieterij Maastricht
3-3: Blanks, De Oosterpoort
3-3: Devin Townsend, 013
3-3: De Kift, Victorie
3-3: Avishai Cohen Quartet, LantarenVenster
3-3: Ella van Pucke, Tivoli
4-3: Ton Koopman + Tini Mathot, Tivoli
4-3: Avishai Cohen Quartet, LantarenVenster
4-4: Clown Core, Bimhuis
4-3: Tijn Wybenga AM.OK, Paradox
4-3: Adje, Melkweg
4-3: Father John Misty, AFAS LIve
4-3: Blanks, Paard
5-3: Napalm Death, Tivoli
5-3: Blanks, 013
5-3: The African Mama's, De Oosterpoort
6-3: John Scofield, Tivoli
7-3: GEL + Cold Brats, Merleyn
7-3: Elisabeth Leonskaja, Tivoli
7-3: Barbara Pravi, Tivoli
8-3: Rosalie Cunningham, De Boerderij
8-3: Ciao Lucifer, Hall of Fame
8-3: Bloodywood, Merleyn
9-3: Ciao Lucifer, De Helling
9-3: Bloodywood, Melkweg
9-3: Harouna Samake, Tolhuistuin
9-3: Igorrr + Amenra + Der Weg Einer Freiheit + Hangman’s Chair, 013
9-3: The Tallis Scholars, Tivoli
9-3: Spinvis + Saartje van Camp, De Oosterpoort
9-3: Kovacs, Melkweg
9-3: Kieran Goss & Annie Kinsella, Tivoli
10-3: Jools Holland, Tivoli
10-3: Blanks, Doornroosje
10-3: Ciao Lucifer, Patronaat
10-3: De Kift, Tivoli
10-3: The Dirty Daddies, De Oosterpoort
10-3: Death Cab for Cutie + Slow Pulp, 013
10-3: Jungle By Night, Gashouder
10-3: Hang Youth, Paard
10-3: Candy Dulfer, De Bosuil
10-3: Adje, Tivoli
10-3: Cannibal Corpse + Dark Funeral + Ingested + Stormruler, Metropool
10-3: Somebody's Child, Paradiso
10-3: Trijntje Oosterhuis, Patronaat
11-3: Starset, Melkweg
11-3: Ciao Lucifer, Hedon
11-3: The Protomen, Melkweg
11-3: Rowwen Hèze, De Bosuil
11-3: The Dirty Daddies, 013
11-3: Mick Pointer Band, De Boerderij
11-3: Hang Youth, Tivoli
11-3: Death Cab for Cutie + Slow Pulp, Paradiso
12-3: Blanks, Tivoli
12-3: Flemming, Tivoli
12-3: Big Country + The Dreamside, Baroeg
12-3: Avatar, 013
12-3: Giants of Bluesrock, Paard
12-3: I Prevail + Thrash Boat, Melkweg
12-3: Human Tretis, Melkweg
12-3: Henrik Freischlader, De Bosuil
12-3: Human Tetris, Melkweg
13-3: Nick Hakim, Melkweg
13-3: Courtney Marie Andrews, Tolhuistuin
14-3: Marcus King, 013
14-3: VNV Nation, Melkweg
14-3: Laetitia Gerards + Thomas Beijer, Tivoli
15-3: Noord Nederlands Orkest, Tivoli
15-3: Son Lux, Tivoli
15-3: Ciao Lucifer, Vera
15-3: Samantha Fish, Melkweg
15-3: I Prevail + Thrash Boat, 013
16-3: Ferocious Dog, Little Devil
16-3: Tarja + Temperance + Serpentyne, Doornroosje
16-3: Marc Almond, Paard
16-3: Cloudy June, Paradiso
16-3: Dance Gavin Dance, Melkweg
16-3: Trio Faust, Melnikov & Van der Zwart, Tivoli
16-3: JP Harris + John R. Miller, Tivoli
16-3: Ciao Lucifer, Paard
16-3: Flemming, De Oosterpoort
17-3: Ella van Poucke, Tivoli
17-3: De Kift, Hall of Fame
17-3: Tarja + Temperance + Serpentyne Patronaat
17-3: Goldband, AFAS Live
17-3: Milow, Philharmonie Haarlem
17-3: Ferocious Dog, Melkweg
17-3: Ciao Lucifer, Muziekgieterij Maastricht
18-3: Goldband, AFAS Live
18-3: Fuzz, Doornroosje
18-3: Transport League, Mezz
18-3: Lauren Ruth Ward, Tivoli
18-3: James TW, Melkweg
19-3: Olivier Laurent, Tivoli
19-3: Nederlands Philharmonisch Orkest, Tivoli
19-3: Sylvie Kreusch, Tolhuistuin
19-3: Goldband, AFAS Live
19-3: Lauren Ruth Ward, De Oosterpoort
19-3: Candy Dulfer, De Oosterpoort
19-3: Dry Cleaning, Vera
19-3: Isla, Bimhuis
19-3: ERRA +Silent Planet + Invent Animate + Sentinels, 013
20-3: Cult of Luna + Russian Circles + Svalbard, Tivoli
20-3: Dry Cleaning, Paradiso
20-3: Scottish Ensemble + Andersson Dance, Tivoli
21-3: Marc Almond, Tivoli
21-3: Beartooth + Motionless in White + Stray from the Path, 013
22-3: Haken + Between the Buried and Me + Cryptodira, 013
22-3: Hank Roberts Trio, Paradox
22-3: Easy Life, Paradiso
22-3: Michael Bublé, Ziggo Dome
22-3: Blackberry Smoke + Read Southall Band, Tivoli
23-3: Aldous Harding, Tivoli
23-3: The Vices, Maassilo
23-3: Beth & Flo, De Oosterpoort
23-3: John R. Miller + JP Harris Dreadful Wind & Rain, Effenaar
23-3: Meau, De Oosterpoort
23-3: Blood Youth + Cane Hill + Diamond Construct, Willem Twee
23-3: Joost Willemze, Tivoli
23-3: Ramkot, Hall of Fame
24-3: Philharmonie ZuidNederland + Wu Wei, Tivoli
24-3: Jaap Reesema, 013
24-3: Flemming, Melkweg
24-3: Nova Twins, Melkweg
24-3: John R. Miller + JP Harris, Paradiso
24-3: Hang Youth, Paradiso
24-3: Aldous Harding, De Oosterpoort
24-3: Alex Roeka, De Oosterpoort
24-3: Paul Carrack, De Bosuil
24-3: Melissa Aldana Quartet, Paradox
24-3: Nick & Simon, Victorie
25-3: Blanks , Victorie
25-3: Nneka, Melkweg
25-3: More Elektra, Melkweg
25-3: Milow, Musis Arnhem
25-3: Haevn, Stadsschouwburg Utrecht
25-3: Kingfisher Sky, De Boerderij
25-3: Jasper Høiby, Paradox
26-3: Bohemian Betyars, Mezz
26-3: Sem Jansen, De Bosuil
27-3: We Are Scientists, Muziekgieterij Maastricht
27-3: Dianne Reeves + Stacey Kent, Tivoli
27-3: Oska, Paradiso
27-3: The Waterboys, De Oosterpoort
28-3: Barbara Pravi, Amare
28-3: Dean Lewis, 013
28-3: Emiliana Torrini & the Colorist Orchestra, Paradiso
29-3: Paradox Jazz Orchestra, Paradox
29-3: Anneke van Giersbergen, De Oosterpoort
29-3: The Waterboys, Tivoli
30-3: The Vices, Tivoli
30-3: Marlijn Weerdenburg, Tivoli
30-3: We Are Scientists, Tolhuistuin
30-3: Dardust, Melkweg
30-3: Meau, De Vereeniging
31-3: The Handsome Family, Effenaar
31-3: De Kift, Willem Twee
31-3: Polyphonic, Melkweg
31-3: Son Mieux, Paard
31-3: Mezerg, Melkweg
31-3: Altin Gün, Paradiso
31-3: The Vices, Metropool
31-3: The Waterboys, De Bosuil
31-3: L'Hijâz'Car, Paradox
31-3: Dry Cleaning, Maassilo

Maart (BE)
02/03 Maneskin vorst Nationaal
02/03 Electric Callboy Lotto Arena
02/03 Merol De Roma
03/03 Merol De Roma
04/03 Merol De Roma
4-3: Eden, La Madeleine
05/03 The Academic Botanique
05/03 George Ezra Vorst Nationaal
05/03 Stef Kamil Carlens & The Gates Of Eden Plays Bob Dylan AB
06/03 Father John Misty AB
07/03 Suzanne Vega De Roma
08/03 Pomme Cirque Royal
08/03 Suzanne Vega De Roma
09/03 Somebody's Child Trix
09/03 La Grande Sophie Cirque Royal
09/03 Lorenzo AB
10/03 Igorrr + Amenra + Der Weg Einer Freiheit+ Hangman's Chair Vorst Nationaal
10/03 Ozark Henry AB
11/03 Goldband Lotto Arena
12/03 Tiken Jah Fakoly AB
12/03 Courtney Marie Andrews Botanique
14/03 Christophe Willem Cirque Royal
14/03 Death Cab For Cutie + Slow Pulp De Roma
14/03 I Prevail + Trash Boat Trix
14/03 Les Louanges Botanique
15/03 Stromae Paleis 12
16/03 Stromae Paleis 12
17/03 Maxime Le Forestier Cirque Royal
17/03 Stromae Paleis 12
18/03 Aron Botanique
18/03 OLIVIA AB
18-3: Marcus King, De Roma
20/03 Justin Bieber Sportpaleis
21/03 Cult Of Luna + Russian Circles + Svalbard AB
21/03 Aldous Harding Cirque Royal
21/03 Haken + Between The Buried And Me + Cryptodira Trix
21/03 Easy Life Botanique
22/03 Loise Attaque Vorst Nationaal
23/03 Blackberry Smoke Het Depot
23/03 Nova Twins Botanique
24/03 Biflo & Oli Paleis 12
24/03 Nneka De Roma
24/03 Johnny Vorst Nationaal
24/03 Devin Townsend AB
25/03 Jenifer Vorst Nationaal
25/03 Coely AB
25/03 Starset Trix
26/03 Blood Youth + Cane Hill Kavka Oudaan
28/03 The Waterboys De Roma
28/03 Alex G Trix
28/03 We Are Scientists Kavka Oudaan
28/03 Beartooth AB
29-3: Dardust, Ancienne Belgique
29/03 Hetty Hersmoortel Het Depot
30/03 Arthur H Cirque Royal
30/03 November Ultra De Roma
30/03 Stef Kamil Carlens & The Gates Of Eden Play Bob Dylan Het Depot
30/03 Sylvie Kreusch AB
31/03 Stef Kamil Carlens & The Gates Of Eden Play Bob Dylan Viernulvier (Vooruit)

April (NL)
1-4: Madness, AFAS Live
1-4: Son Mieux, Paard
1-4: The Slow Readers Club, Tolhuistuin
1-4: The Handsome Family + Daniel Knox, De Oosterpoort
1-4: Flemming, Doornroosje
1-4: The Vices, Doornroosje
1-4: The Waterboys, Muziekgieterij Maastricht
2-4: Altin Gün, 013
2-4: The Handsome Family, Bitterzoet
2-4: The Waterboys, Doornroosje
2-4: The Music of Cream, De Bosuil
3-4: The Waterboys, Paradiso
4-4: Roger Waters, Ziggo Dome
5-4: girl in red + Alexander 23, AFAS Live
5-4: Akua Naru, Paard
5-4: Altin Gün, Doornroosje
5-4: Meau, Tivoli
5-4: Tania Kross + Ernst Munneke + Randal Corsen, Stadsschouwburg Utrecht
5-4: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
5-4: Ocobar, Tivoli
6-4: Altin Gün, De Oosterpoort
6-4: Meau, Muziekgebouw Eindhoven
6-4: Swallow the Sun + Draconian, Doornroosje
6-4: The Vices, Effenaar
7-4: EELS, AFAS Live
7-4: Nederlands Blazers Ensemble & Duda Paiva Company, Paradiso
7-4: The Vices, Tolhuistuin
7-4: The Sha-La-Lee's, De Bosuil
7-4: Bram Stadhouders & B.O.X., Paradox
7-4: Pyranello, Tivoli
7-4: The Vices, Tolhuistuin
8-4: Radio Filharmonisch Orkest + Radio Omroepkoor, Tivoli
8-4: Kölner Akademie, Tivoli
8-4: Krezip, De Oosterpoort
8-4: Haevn, Stadsschouwburg Groningen
8-4: Jools Holland and His Rhythm & Blues Orchestra, Paradiso
8-4: Ramkot, Stroomhuis
8-4: The Vices, Vera
8-4: Mike and the Moonpies, Merleyn
8-4: Black Flower, Paradox
8-4: W.A.S.P., Effenaar
9-4: Godspeed You! Black Emperor, Paradiso
9-4: Bare Jams, Tivoli
9-4: Sandra van Veen + Jeroen van Veen, Tivoli
9-4: Krezip, De Oosterpoort
10-4: Mike and the Moonpies, De Oosterpoort
11-4: Floor Jansen, Paradiso
12-4: Floor Jansen, 013
12-4: Grant-Lee Phillips, De Helling
12-4: Boyzlife, Carré
12-4: Igorrr + Amenra + Der Weg Einer Freiheit + Hangman’s Chair, Melkweg
12-4: Cannibal Corpse + Dark Funeral + Ingested + Stormruler, Gebr. De Nobel
13-4: Stromae, Ziggo Dome
13-4: Son Mieux, 013
13-4: Meau, Carré
13-4: Joesef, Tolhuistuin
13-4: Joe Satriani, Metropool
13-4: Igorrr + Amenra + Der Weg Einer Freiheit + Hangman’s Chair, De Oosterpoort
13-4: Floot Jansen, Tivoli
13-4: Blanko, Tivoli
14-4: Ludwig + Vincent van Amsterdam, Tivoli
14-4: Joe Satriani, Melkweg
14-4: Espen Berg Trio, Paradox
14-4: Rootsriders, Victorie
14-4: Edsilia Rombley, De Oosterpoort
14-4: Krezip, 013
14-4: Avril Lavigne + The Spvrk, AFAS Live
14-4: Stromae, Ziggo Dome
14-4: Delain, 013
15-4: Delain, Patronaat
15-4: Stromae, Ziggo Dome
15-4: Dana Winner, Tivoli
15-4: Rootsriders, Metropool
15-4: Frank Boeijen, De Oosterpoort
15-4: Ramkot, Metropool
16-4: Noord Nederlands Orkest, Tivoli
16-4: Helstar, Dynamo
16-4: Floor Jansen, Paard
16-4: Big Thief, De Oosterpoort
17-4: Floor Jansen, De Oosterpoort
17-4: Nathan Bell, De Oosterpoort
18-4: Van Swieten Society, Tivoli
19-4: Steve Harley & Cockney Rebel, De Oosterpoort
19-4: Hamilton de Holanda + Nduduzo Makhathini, Bimhuis
20-4: Krezip, Melkweg
20-4: Conception, Melkweg
20-4: Pink Floyd Project, Tivoli
21-4: Edo de Waart, Tivoli
21-4: The Mission + Wires & Lights, Tolhuistuin
21-4: Son Mieux, Doornroosje
21-4: De Kift, De Oosterpoort
21-4: Steve Harley & Cockney Rebel, Patronaat
21-4: Helstar, Metropool
22-4: Christina Branco, Tivoli
22-4: The Living Room, Tivoli
23-4: Steve Harley & Cockney Rebel, Tivoli
23-4: The Haunted Youth, Tolhuistuin
23-4: Sem Jansen, Effenaar
24-4: The Tallest Man on Earth, Paradiso
25-4: Systir, Tivoli
26-4: Aesthetic Perfection, Paard
26-4: Blaudzun, De Oosterpoort
26-4: Scott Kinsey Group, Paradox
26-4: Thijs Boontjes, Paradiso
28-4: Go Now!, De Boerderij
28-4: Son Mieux, De Oosterpoort
28-4: Welshly Arms, De Helling
28-4: Carminho, Tivoli
29-4: Estrella Acosta
29-4: Son Mieux, Tivoli
29-4: Daniël Lohues, Tivoli

April (BE)
1-4: Dry Cleaning, Trix
01/04 Youv Dee Botanique
05/04 Tori Amos Cirque Royal
06/04 Jools Holland & His Rythm & Blues Orchestra De Roma
08/04 Eels Vorst Nationaal
10/04 Birdy Cirque Royal
11/04 Altin Gün De Roma
13/04 Cannibal Corpse + Dark Funeral + Ingested + Stormruler Trix
16/04 Joe Satriani De Roma
18/04 Angelo Branduardi Cirque Royal
18/04 Jonathan Jeremiah Trix
18-4: Big Thief, de Roma
21/04 Zornik trixxo Theater Hasselt
22/04 The 100 Voices Of Gospel Cirque Royal
22/04 The Seatsniffers + Dry Riverbed Trio De Roma
22/04 The Mission Het Depot
23/04 Martin Kohlstedt AB
25/04 Hans Zimmer Sportpaleis
27/04 Kommil Foo AB
28/04 Typh Barrow Vorst Nationaal
28/04 Kommil Foo AB
28-4: Meau, De Roma
29/04 Kommil Foo AB

Mei (NL)
1-5: Kamrad, Paradiso
2-5: The Undertones, Paradiso
3-5: Sabaton, Ziggo Dome
3-5: Camel, Tivoli
3-5: Shantel & Bucovina Club Orkestar, Hall of Fame
3-5: Blue October, Melkweg
4-5: Camel, Tivoli
6-5: Amsterdam Sinfonietta + Nederlands Kamerkoor, Tivoli
6-5: Shantel & Bucovina Club Orkestar, Tivoli
7-5: Nederlandse Bachvereniging, Tivoli
7-5: The Elvis Concert, Effenaar
8-5: Steve Hackett, Tivoli
9-5: Barbican Quartet, Tivoli
9-5: Gretchen Peters + Kim Richey, De Oosterpoort
10-5: Nils Frahm, Tivoli
10-5: Pentatonix, AFAS Live
11-5: Pentatonix, AFAS Live
11-5: VanWyck, Tivoli
12-5: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
12-5: Thomas Enhco, Tivoli
12-5: Eisbrecher, Effenaar
12-5: Pendragon, De Boerderij
12-5: Bat Out of Hell, De Bosuil
13-5: Pendragon, De Boerderij
13-5: Gretchen Peters, Tivoli
14-5: Phion, Tivoli
17-5: Otoboke Beaver, Vera
18-5: The Baby, De Boerderij
19-5: The Babys, De Bosuil
19-5: Holland Baroque + Julie Roset, Tivoli
19-5: Rootsriders, De Helling
19-5: Otoboke Beaver, Doornroosje
20-5: The Offspring, AFAS Live
20-5: Otoboke Beaver, Paard
21-5: Dire Straits Experience, Paard
21-5: Splean, Melkweg
21-5: The 100 Voices of Gospel, De Oosterpoort
21-5: Hugh Cornwell, Melkweg
21-5: Nederlands Kamerkoor, Tivoli
22-5: Tania Kross, De Oosterpoort
23-5: Marco Beasley + Stefano Rocco, Tivoli
23-5: The Dire Straits Experience, Tivoli
24-5: Brad Mehldau & het Nederlands Kamerorkest, Tivoli
25-5: Bruce Springsteen, Johan Cruijff ArenA
25-5: Quatuor Ébène, Tivoli
26-5: Mary Black, Tivoli
26-5: Rob DeKay, De Oosterpoort
26-5: Angèle, AFAS Live
26-5: Orphaned Land + Dirty Shirt + Dead Venus + Ring of Gyges, De Boerderij
27-5: Bruce Springsteen, Johan Cruijff ArenA
27-5: Mary Coughlan, Tivoli
27-5: Scary Pockets, Tolhuistuin
27-5: Fatoumata Diawara, De Oosterpoort
28-5: Fatoumata Diawara, Paradiso
28-5: Mary Coughlan, De Oosterpoort
29-5: The Analogues, Carré
30-5: The Analogues, Carré
30-5: Fatoumata Diawara, Paard
31-5: Paradox Jazz Orchestra, Paradox

Mei (BE)
02/05 Tokio Hotel AB
04/05 Avril Lavigne Vorst Nationaal
07/05 Pentatonix Vorst Nationaal
07/05 Pupo Cirque Royal
11/05 Eisbrecher + Maerzfeld Trix
11/05 Channel Zero AB
12/05 Channel Zero AB
12/05 Metejoor Het Depot
13/05 Metejoor Het Depot
13/05 Sabaton Sportpaleis
13/05 Channel Zero AB
14-5: Roger Waters, Sportpaleis
16/05 Otoboke Beaver AB
19/05 The Offspring Vorst Nationaal
27/05 Metejoor AB
27-5: Elton John, Sportpaleis
28-5: Elton John, Sportpaleis
28/05 The Dire Straits Experience Cirque Royal
29/05 The Chats Trix

Juni (NL)
2-6: Anderson & Bennink & Glerum & Van Kemenade, Paradox
3-6: Yes, Tivoli
4-6: Pyranello, Tivoli
4-6: The Chats, Paradiso
5-6: Harry Styles + Wet Leg, Johan Cruijf ArenA
6-6: Louis Cole & het Metropole Orkest, Tivoli
7-6: Muse + Royal Blood, Malieveld
7-6: Beatenberg, Melkweg
10-6: Hans Zimmer, Ziggo Dome
10-6: Daniël Lohues, De Oosterpoort
11-6: Daniël Lohues, De Oosterpoort
11-6: Bruce Springsteen, Megaland
11-6: Rakim, Melkweg
11-6: Hans Zimmer, Ziggo Dome
11-6: Julien Libeer, Tivoli

Juni (BE)
01/06 Stromae Paleis 12
02/06 Stromae Paleis 12
03/06 Stromae Paleis 12
08/06 Yes Het Depot
09/06 Goldmen Cirque Royal
09/06 Beatenberg AB
18-6: Bruce Springsteen, Festivalpark Werchter
22/06 Hans Zimmer Paleis 12
24-6: Harry Styles + Wet Leg, Festivalpark Werchter

Juli (NL)
6-7: Rammstein, Stadspark Groningen
7-7: Rammstein, Stadspark Groningen
15-7: Coldplay, Johan Cruijf ArenA
16-7: Coldplay, Johan Cruijf ArenA
18-7: Coldplay, Johan Cruijf ArenA

Juli (BE)

Augustus (NL)

26-8: Céline Dion, Ziggo Dome
27-8: Céline Dion, Ziggo Dome
29-8: Céline Dion, Ziggo Dome

Augustus (BE)
4-8: Rammstein, Koning Boudewijnstadion
5-8: Rammstein, Koning Boudewijnstadion

September (NL)
1-9: Richard Bona & Metropole Orkest, Bimhuis
2-9: Richard Bona & Metropole Orkest, De Oosterpoort
5-9: Richard Bona & Metropole Orkest, Tivoli

September (BE)

Oktober (NL)

4-10: Half Moon Run, Doornroosje
7-10: Luke Combs, AFAS Live
7-10: Half Moon Run, De Oosterpoort
13-10: Danny Vera, Ziggo Dome

Oktober (BE)

November (NL)

22-11: Stromae, Ziggo Dome
23-11: Stromae, Ziggo Dome

November (BE)

December (NL)

December (BE)
 
Laatst bewerkt:

HollandiaFCB

Geliefde act
24 jan 2016
1.329
1.484
hero GIF
 

teunajax

Dagopener
18 jul 2018
651
518
Vooruit...
Ik heb dus jullie hulp nodig om dit te kunnen doen, want het is wel heel erg veel in m'n uppie. Stuur de concerten die jij interessant vindt (met het volledige programma) naar mij in een DM. Deze voeg ik dan toe aan de lijst van de maand. Omdat het het begin is, doen we alvast september en oktober. Voortaan komt de lijst van november half oktober, de lijst van december half november, etc.

Ik plaats in dit bericht altijd de lijst. Hier worden ook alle bewerkingen gedaan! En ja, er wordt onderscheid gemaakt tussen Nederland en België, maar dan heb ik wel input nodig van de Belgen (want die ga ik zeker zelf niet doen). Hier alvast een opzetje voor september. Oktober volgt.

September (Nederland)
7-9: The Fearless Flyers, Paradiso
8-9: MaYaN + Off the Cross, Effenaar
10-9: Taake + Kampfar + Necrowretch, Gebr. De Nobel
13-9: Helloween + HammerFall, 013
13-9: Black Stone Cherry + The Georgia Thunderbolts, Tivoli
14-9: Ólafur Arnalds, Tivoli
14-9: Riverside, Melkweg
14-9: Jaga Jazzist+ DJ Cees Bruinsma + One Finger Snap, De Helling
15-9: King King + Black Bottle Riot, Mezz
16-9: Riverside, De Bosuil
16-9: Jaga Jazzist, De Oosterpoort
17-9: Jaga Jazzist, Doornroosje
17-9: The Animals, Q-Factory
17-9: Tides from Nebula + In2Elements, Little Devil
17-9: King King, P60
18-9: Jaga Jazzist, Bird
18-9: The Notwist, De Helling
19-9: La Femme, Tolhuistuin
20-9: Deafheaven + Whistler, Paradiso
20-9: Lindsey Buckingham, Philharmonie
22-9: Peter Hook and The Light, Paradiso
23-9: Peter Hook and The Light, De Oosterpoort
23-9: Parkway Drive + While She Sleeps, AFAS Live
23-9: Platon Karataev + Light by the Sea, Bibelot
24-9: Platon Karataev, Melkweg
24-9: New Model Army, Melkweg
25-9: New Model Army, Melkweg
27-9: Tricot, Melkweg
28-9: Biffy Clyro + De Staat, AFAS Live
29-9: Watain + Abbath + Tribulation + Bølzer, 013
29-9: Kaleo + Junius Meyvant, AFAS Live
30-9: Visions of Atlantis + Xandria + Ye Banished Privateers, De Helling
30-9: Vola + Voyager + Four Stroke Baron, 013
30-9: Gaahls WYRD + SAOR + Gaerea, Patronaat
30-9: Soen + Lizzard, De Boerderij

September (België)
12-9: Parkway Drive + While She Sleeps + Lorna Shore, Vorst Nationaal
21-9: Deafheaven + Whistler, Ancienne Belgique
28-9: The Stranglers + Sovjet War, Het Depot
29-9: Soen + Lizzard + Oceanhorse, Trix


Oktober (Nederland)
1-10: Vola + Voyager + Four Stroke Baron, Melkweg
1-10: Visions of Atlantis + Xandria + Ye Banished Privateers, 013
1-10: Dans Dans, Doornroosje
1-10: The Black Crowes + DeWolff, 013
1-10: Soen + Lizzard + Oceanhorse, De Boerderij
2-10: Machine Head + Amon Amarth + The Halo Effect, AFAS Live
3-10: Saxon + Diamond Head, 013
3-10: Foreigner, Tivoli
3-10: The Black Crowes + DeWolff, AFAS Live
4-10: Meitei, Merleyn
5-10: Liturgy, Hall of Fame
5-10: Cradle of Filth + Alvest + Naraka, Effenaar
5-10: Paradise Lost + Hangman’s Chair, Tivoli
6-10: Liturgy, OT301
7-10: Neptunian Maximalism, Hall of Fame
8-10: Paolo Nutini, Paradiso
8-10: Temple Fang+ TankZilla + Neptunian Maximalism + Spill Gold + Solar Temple x Dead Neanderthals, Doornroosje
9-10: Paolo Nutini, Paradiso
9-10: Don McLean, De Vereeniging
10-10: Alexis Fffrench, Tivoli
10-10: Don McLean, Carré
10-10: Deep Purple + Jefferson Starship, Ziggo Dome
12-10: Three Days Grace + 10 Years, 013
12-10: Blind Guardian, Volt
13-10: Saxon + Diamond Head, Patronaat
13-10: Uriah Heep, Tivoli
13-10: Wolves in the Throne Room + Incantation + Stygian Bough, Doornroosje
13-10: The Vintage Caravan + Volconova, Q-Factory
14-10: The Vintage Caravan + Volconova, Bolwerk Sneek
14-10: Wolves in the Throne Room + Incantation + Stygian Bough, Tivoli
14-10: Cult of Luna + Caspian + Birds in Row, Hedon
14-10: Airbag, De Boerderij
14-10: Danny Bryant + Demolition Brothers ft. Big Ritch, Willem Twee
15-10: The Vintage Caravan + Volconova, Little Devil
15-10: Nils Frahm, Parkstad Limburg
16-10: Elder + Pallbearer + Irist, 013
16-10: Bob Dylan, AFAS Live
16-10: Moonspell + Insomnium + Borknagar + Wolfheart + Hinayama, Tivoli
17-10: Bob Dylan, AFAS Live
17-10: Marillion, De Oosterpoort
18-10: Sum 41 + Simple Plan, 013
18-10: Bjorn Berge, Tivoli
19-10: Marillion, Muziekgebouw Eindhoven
20-10: Dans Dans, Tivoli
20-10: Nils Frahm, Concertgebouw
20-10: Marillion, Muziekgebouw Eindhoven
21-10: Danny Bryant + Emily H., Bibelot
22-10: Behemoth + Arch Enemy + Carcass + Unto Others, Brabanthallen
23-10: Muse, Carré
23-10: Our Hollow, Our Home + Aviana + THECITYISOURS, Willem Twee
24-10: Counting Crows, AFAS Live
25-10: Marillion, Tivoli
25-10: Brit Floyd, Muziekgebouw Eindhoven
26-10: Brit Floyd, AFAS Live
26-10: Marillion, Tivoli
27-10: All Them Witches, Paradiso
27-10: Sonata Arctica + Eleine, 013
28-10: Dans Dans, LantarenVenster
29-10: Sonata Arctica + Eleine, Tivoli
30-10: Echo & Bunnymen, Tivoli
30-10: Lady Blackbird, Paard
30-10: Laibach, Luxor Live
30-10: Jozef van Wissem + Midwife, Paradox
30-10: Tedeschi Trucks Band, Ahoy – RTM Stage

Oktober (België)
1-10: Moonspell + Insomnium + Borknagar + Wolfheart + Hinayama, Trix
1-10: Meltheads & Friends, Trix
2-10: Watain + Abbath + Tribulation + Bølzer, Trix
4-10: Cradle Of Filth + Alcest, Trix
8-10: Mudhoney, Het Depot
9-10: Levellers, Het Depot
10-10: Lionheart + Terror, Kavka
13-10: Wage War + The Devil Wears Prada, Kavka
19-10: Dinosaur Jr., Trix
20-10: The Dream Syndicate, Het Depot
21-10: Machine Head + Amon Amarth + The Halo Effect, Vorst Nationaal
22-10: Thrice + Coheed & Cambria + Touché Amoré, Trix
23-10: The Vintage Caravan, Ancienne Belgique
24-10: PUP, Ancienne Belgique
24-10: Alexisonfire + Boston Manor, Trix
26-10: Paradise Lost, De Casino
26-10: Editors, Vorst Nationaal
28-10: Carpenter Brut, Ancienne Belgique
28-10: Kendrick Lamar, Sportpaleis
28-10: Heideroosjes, Het Depot
30-10: Rudeboy plays UBS, Het Depot

Jpegmafia in Paradiso vanavond 👀 Edit: dit is geen DM
 

wenteldave

Headliner
21 apr 2019
7.855
3.168
Vraagje: vinden jullie het zo best of is het handiger als concerten na oktober er ook al komen te staan? Gewoon het programma t/m volgende zomer, zeg maar.
 

MarkD

Support act
23 jan 2018
1.213
301
Lekker bezig pik. Als dit door iedereen wat wordt bijgehouden is dit een aanwinst voor het forum ja.
 
  • Leuk
Waarderingen: wenteldave

wenteldave

Headliner
21 apr 2019
7.855
3.168
Mezz (Breda) staat er in. Ekko (Utrecht) staat er in. Podium Victorie (Alkmaar) staat er in. Effenaar (Eindhoven) staat er in. Willem Twee ('s-Hertogenbosch) staat er in. Paard (Den Haag) staat er in. Vera (Groningen) staat er in.
 
Laatst bewerkt:
  • Leuk
Waarderingen: theblackmadness

eloelo

Sunset slot
3 dec 2013
2.533
747
Mezz (Breda) staat er in. Ekko (Utrecht) staat er in. Podium Victorie (Alkmaar) staat er in. Effenaar (Eindhoven) staat er in. Willem Twee ('s-Hertogenbosch) staat er in. Paard (Den Haag) staat er in.
Muziekgieterij Maastricht?
 

Gebruikers die dit onderwerp bekijken