Maandelijkse Concertagenda

wenteldave

Headliner
21 apr 2019
9.005
4.516
Vooruit...
Ik heb dus jullie hulp nodig om dit te kunnen doen, want het is wel heel erg veel in m'n uppie. Stuur de concerten die jij interessant vindt (met het volledige programma) naar mij in een DM. Deze voeg ik dan toe aan de lijst van de maand.

Ik plaats in dit bericht altijd de lijst. Hier worden ook alle bewerkingen gedaan! En ja, er wordt onderscheid gemaakt tussen Nederland en België, maar dan heb ik wel input nodig van de Belgen (want die ga ik zeker zelf niet doen).

December (NL)
1-12: Alter Bridge + Halestorm + Mammoth WVH, Ziggo Dome
1-12: Fabrizio Paterlini, Tivoli
1-12: Snelle, Doornroosje
1-12: Tanya Stephens, Tolhuistuin
1-12: Die Nerven, Vera
1-12; The 5th Element + Floodlines, P60
1-12: Little Simz, Melkweg
1-12: Ten Times a Million, Merleyn
1-12: Airelle Posen Quartet, Bimhuis
1-12: Jungle By Night, Muziekgieterij Maastricht
1-12: The Indien, Paradiso
1-12: Meute, Paradiso
1-12: Nina Nesbitt, Tolhuistuin
1-12: Orange Skyline, Effenaar
1-12: Powerwolf + Dragonforce + Warkings, AFAS Live
1-12: Jethro Tull, Tivoli
1-12: The Analogues, Mezz
1-12: Joep Beving, Carré
1-12: Goldband, Paard
1-12: Roxeanne Hazes, Tivoli
1-12: Tribute to Jimi Hendrix, Patronaat
1-12: Maxine + Kuzko, Mezz
2-12: Kika Sprangers + Kit Downes, Tivoli
2-12: Kate Moore + Schumann & Bartók, Tivoli
2-12: The Districts, Ekko
2-12: Guus Meeuwis, Doornroosje
2-12: Elephant + Géonne Hartman, Willem Twee
2-12: Bleed from Within + Humanity's Last Breath + ALLT, Doornroosje
2-12: Poppy, Melkweg
2-12: Turfy Gang + La$$a, Bitterzoet
2-12: Die Nerven, Melkweg
2-12: De Dijk, De Oosterpoort
2-12: Philharmonix, De Oosterpoort
2-12: The Districts, Ekko
2-12: Jungle By Night, Metropool
2-12: Boogie Beasts, Mezz
2-12: Marco Mezquida Trio, Bimhuis
2-12: Fresku, Effenaar
2-12: Ultimate Eagles, De Boerderij
2-12: Smash into Pieces + Jason Waterfalls + Dream Drop, De Bosuil
2-12: Jungle By Night, Metropool
2-12: Racoon, Victorie
2-12: De Staat + Personal Trainer, Paard
2-12: Big One, Muziekgieterij Maastricht
2-12: Snelle, Muziekgieterij Maastricht
2-12: The Mauskovic Dance Band, Melkweg
2-12: Naos Extended, Paradox
2-12: Tamino, Paradiso
2-12: T-Shawn, Paradiso
2-12: Last Decade + Salesmen, Paard
2-12: New Cool Collective, Mezz
2-12: Tante Joke Karaoke Band, 013
2-12: BADBADNOTGOOD, Tivoli
2-12: Elephant, Willem Twee
3-12: Hardwell, Ziggo Dome
3-12: Kriol Kings, Ahoy - RTM
3-12: Ray Wilson, De Boerderij
3-12: Airelle Besson, Paradox
3-12: Danielle Ponder, Paradiso
3-12: Elephant + Géonne Hartman, Hedon
3-12: Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Bimhuis
3-12: Being as an Ocean + Hail the Sun + Savage Hands, Willem Twee
3-12: The Hillbilly Moonshiners, De Bosuil
3-12: Frank Carter & the Rattlesnakes, Tivoli
3-12: My Baby, Annabel
3-12: Die Nerven, V11
3-12: BENR, Tivoli
3-12: De Dijk, De Oosterpoort
3-12: Flemming, De Oosterpoort
3-12: Snow Coats, Vera
3-12: Sanaa Marahati ft. Amsterdams Andalusisch Orkest, Tivoli
3-12: MDC III, Tivoli
3-12: Tamino, Paradiso
3-12: Ethel Cain, Bitterzoet
3-12: Cochise, Paradiso
3-12: Tufy Gang + La$$a, 013
4-12: Bobby Dove, Tivoli
4-12: Billy Strings, Melkweg
4-12: Miners of Muzo, Altstadt
4-12: Charlie Puth, Carré
4-12: Dave East, Melkweg
4-12: Coeur de Pirate, Paradiso
4-12: Yuri Honing Acoustic Quartet, Tivoli
4-12: Arthur & Lucas Jussen, Tivoli
4-12: Coeur de Pirate, Paradiso
4-12: Cello Octet Amsterdam, Tivoli
4-12: Zwangere Guy + Lander Gyselinck, Tolhuistuin
4-12: Lera Lynn, Tivoli
4-12: KRS-One, Effenaar
4-12: Rivers of Nihil + Fallujah + Allegaeon + Inferi + Harbinger, Bibelot
4-12: Ultimate Eagles, Muziekgieterij Maastricht
4-12: Jethro Tull, 013
4-12: Cortex, Bimhuis
4-12: Mercy John, De Bosuil
5-12: Eefje de Visser, Koninklijk Theater Carré
5-12: Bonnie 'Prince' Billy, Doornroosje
6-12: Bonnie 'Prince' Billy, Paradiso
6-12: Charlie Winston, Tolhuistuin
6-12: Oscar Jerome, Bitterzoet
6-12: Eefje de Visser, Koninklijk Theater Carré
6-12: In Flames + At the Gates + Imminence + Orbit Culture, 013
6-12: The New London Chorale, Tivoli
7-12: Wasted Youth Club + Bad Penny, The Cat's Back
7-12: Ter Ziele + Pothamus, Effenaar
7-12: Shy Girl, Melkweg
7-12: Leprince, Melkweg
7-12: Paskal Jakobsen & Bertolf lentink & Paul de Munnik, De Oosterpoort
7-12: Bram Stadhouders Séances, Paradox
7-12: Selah Sue, Doornroosje
7-12: maNga, Tolhuistuin
7-12: Orange Skyline + Inge Lamboo, Merleyn
8-12: Flemming, 013
8-12: Joey Bada$$, Melkweg
8-12: Sophie & the Giants, Melkweg
8-12: Sofie Royer, Toekomstmuziek
8-12: Elliot Brood, Mezz
8-12: De Likt, Victorie
8-12: Heideroosjes, De Oosterpoort
8-12: Goldband, De Oosterpoort
8-12: Fergus McCreadie Trio, Bimhuis
8-12: Joey Bada$$, Melkweg
8-12: Maxine + Kuzko, Merleyn
8-12: Los Bitchos + Takeshi's Cashew, Tolhuistuin
8-12: Merel Vercammen + Maya Fridman, Willem Twee
8-12: Nusantra Beat + Newt, Paradiso
8-12: John Corabi, De Bosuil
8-12: KRS-One, Paradiso
8-12: Chibi Ichigo + Meetsysteem + Victor de Roo, Ekko
8-12: De Staat, Tivoli
8-12: The Musical Box, Tivoli
8-12: Pete Rock, Melkweg
8-12: Young Gun Silver Fox, Doornroosje
8-12: Rooise Jos en de Foute Band, Patronaat
8-12: Sasha Witteveen, Tivoli
8-12: De Dijk, Maassilo
8-12: Doodseskader, Vera
8-12: Nile + Krisiun + In Element + Wrath of the Nebula, Baroeg
9-12: Amsterdam Sifonietta + Hakan Hardenberger, Tivoli
9-12: Elliot Brood, Tivoli
9-12: De Dijk, Maassilo
9-12: Igor, Melkweg
9-12: Earthgang, Melkweg
9-12: Kovacs, De Oosterpoort
9-12: Madison Cunningham, Paradiso
9-12: Duckwrth, Tolhuistuin
9-12: Dikke, Bitterzoet
9-12: Edip Akbayram, Tivoli
9-12: Temple Fang, Mezz
9-12: Jeffrey Bruinsma, Paradox
9-12: Estrella Acosta, Bimhuis
9-12: Young Gun Silver Fox + Super DB, 013
9-12: Volbeat + Skindred + Bad Wolves, Gelredome
9-12: Viagra Boys, Paradiso
9-12: The Analogues, Annabel
9-12: POM, ACU
9-12: Wargasm, Melkweg
9-12: BENR, Patronaat
9-12: Snelle, Paard
9-12: Voltage, De Pul
9-12: Stahlzeit, De Bosuil
9-12: Goldband, Victorie
9-12: Elephant + Géonne Hartman, Rotown
9-12: Fergus McCreadie Trio, LantarenVenster
9-12: BRUUT!, Gebr. De Nobel
9-12: Jungle By Night, De Oosterpoort
10-12: Finntroll + Skálmöld + Brymir, 013
10-12: Bacchanalia Orchestra, Bimhuis
10-12: Turfy Gang + La$$a, Vios
10-12: BENR, Metropool
10-12: Stahlzeit, De Bosuil
10-12: Sinéad Harnett, Melkweg
10-12: IQ, De Boerderij
10-12: Fergus McCreadie Trio, Paradox
10-12: School Is Cool, Ekko
10-12: The Analogues, Paradiso
10-12: Rosalía, AFAS Live
10-12: Gare du Nord, De Oosterpoort
10-12: Släpstick, De Oosterpoort
10-12: Snelle, De Oosterpoort
10-12: Maxine + Kuzko, Hedon
10-12: De Staat + Personal Trainer, 013
10-12: Viagra Boys, Tivoli
10-12: Dezerter, Baroeg
10-12: Flemming, Doornroosje
10-12: Ruben Annink, Tivoli
10-12: Eric Vaarzon Morel, Tivoli
10-12: Hallo Venray, Merleyn
10-12: Earthgang, Annabel
11-12: Ruysdael Kwartet, Tivoli
11-12: Bløf, Effenaar
11-12: Duckwrth, Tolhuistuin
11-12: Peter Beets New Jazz Orchestra, Tivoli
11-12: Silbersee, Tivoli
11-12: Finntroll + Skálmöld + Brymir, Melkweg
11-12: Kruidkoek, Bimhuis
11-12: Bløf, Effenaar
11-12: Guus Meeuwis, Doornroosje
11-12: Enter Shikari + Thrash Boat + Wargasm, De Oosterpoort
11-12: Stahlzeit, De Bosuil
11-12: VanWyck, Paradiso
11-12: Young Gun Silver Fox, Paradiso
11-12: The Analogues, Tivoli
11-12: John Corabi, De Boerderij
11-12: Jan Akkerman, Paard
12-12: Against the Current, 013
12-12: Pusha T, Paradiso
12-12: Heino, Gebr. De Nobel
12-12: Nederlands Kamerkoor + Les Talens Lyriques, Tivoli
12-12: Chiaroscuro Quartet, Tivoli
12-12: Bløf, De Oosterpoort
13-12: Parov Stelar, Tivoli
13-12: Masego, 013
13-12: Gashi, Melkweg
13-12: Heino, De Oosterpoort
13-12: De Staat, Muziekgieterij Maastricht
13-12: Nada Surf + Kevin Devine, Paradiso
13-12: OZ Noy Trio, De Boerderij
13-12: The Third Sound + Light by the Sea, Merleyn
14-12, Heino, 013
14-12: Hackensaw Boys, Vera
14-12, Dolly Dots, Ziggo Dome
14-12: Nazareth, Gebr. De Nobel
14-12: Alessandro Fongaro's Pietre, Bimhuis
14-12: Sjako!, Paradox
14-12: Selah Sue, Paradiso
14-12: Parov Stelar, Tivoli
14-12: Bløf, Metropool
14-12: Ciconia Consort, Tivoli
14-12: Jett Rebel, Effenaar
14-12: John Blek, Tivoli
14-12: Elias, Paradiso
14-12: Kovacs, Tivoli
14-12: Steve Lacy, Melkweg
14-12: The Doors Alive, Muziekgieterij Maastricht
14-12: Nervy, Patronaat
15-12: Danko Jones, 013
15-12: De Dijk, Paradiso
15-12: Novits + Loeki + Stijn, Paradiso
15-12: Duman, AFAS Live
15-12: Bokoesam, Melkweg
15-12: John Blek, Lutherse Kerk Groningen
15-12: The Visual, Melkweg
15-12: The Analogues, Effenaar
15-12: Jan Akkerman, Melkweg
15-12: Orange Skyline, Victorie
15-12: Hackberry, Vera
15-12: Atlanta + Soothsayer Orchestra, Effenaar
15-12: Maxine + Kuzko, Tivoli
15-12: The Doors Alive, Victorie
15-12: Mt. Atlas, De Bosuil
15-12: BRUIT ≤, Oefenbunker Landgraaf
15-12: Anvil, Gebr. De Nobel
16-12: John West + Mart Hoogkamer + Henk Dissel + Het Feestteam + DJ Coenio, 013
16-12: Peter Beets New Jazz Orchestra, Bimhuis
16-12: Jungle By Night, Hedon
16-12: BRUIT ≤, Tolhuistuin
16-12: Starklinneman Trio/Quintet, Paradox
16-12: BRUUT!, Mezz
16-12: Elephant + Géonne Hartman, Vera
16-12: Bløf, Tivoli
16-12: De Dijk, Paradiso
16-12: Anne Soldaat, Paradiso
16-12: The Doors Alive + The Mocks, De Boerderij
16-12: Ronnie James Dio Memorial Concert, De Bosuil
16-12: Gare du Nord, Paard
16-12: Wodan Boys, Paard
16-12: Gladde Paling, 013
16-12: Goldband, Melkweg
16-12: Flemming, Melkweg
16-12: Elephant, Vera
16-12: De Staat + Personal Trainer, Doornroosje
16-12: My Baby, Effenaar
16-12: Two and a Half Girl, V11
16-12: James Sayer, Tivoli
16-12: Mayhem, Muziekgieterij Maastricht
16-12: Maan, Ziggo Dome
16-12: Trio Verploegen, Verhoeff & Van der Westen, Tivoli
16-12: Nederlandse Bachvereniging, Tivoli
16-12: Anúna, Tivoli
16-12: Turfy Gang + La$$a, Gebr. De Nobel
16-12: Harry Sacksioni, Tivoli
16-12: The Analogues, Luxor Live
16-12: Def Americans, P60
17-12: Snelle, Tivoli
17-12: Elephant, Paradiso
17-12: Pene Corrida, Baroeg
17-12: Danko Jones, Tivoli
17-12: GoGo Penguin, Tivoli
17-12: Tenebrae, Tivoli
17-12: Mercy John, De Oosterpoort
17-12: Jon Cleary, LantarenVenster
17-12: Def Americans, Tivoli
17-12: De Staat + Personal Trainer, Doornroosje
17-12: The Dirty Daddies, Muziekgieterij Maastricht
17-12: Antoon, Ziggo Dome
17-12: Jungle By Night, Annabel
17-12: Mostly Autumn + Kaprekar's Constant, De Boerderij
17-12: The BVR Flamenco Big Band, Paradox
17-12: Turfy Gang + La$$a, Doornroosje
17-12: Southern Avenue, Mezz
17-12: Kourosh, Melkweg
17-12: BRUUT!, Willem Twee
17-12: De Dijk, Paradiso
17-12: Fjaak + I Hate Models, 013
17-12: Elephant, Paradiso
17-12: Meau, Melkweg
17-12: Tilly Tape, 013
17-12: Evilcentric, Vera
17-12: The Pink Floyd Sound, De Bosuil
17-12: My Baby, Gebr. De Nobel
18-12: Antoon, Ziggo Dome
18-12: Courbois Courbois, De Boerderij
18-12: Bömbers, Effenaar
18-12: Heino, Effenaar
18-12: Jett Rebel, Bitterzoet
18-12: Badflower, Melkweg
18-12: Terzij de Horde + Laster + Verwoed + GGU:ll + Wesenwille, Tivoli
18-12: Clean Pete, De Oosterpoort
18-12: Ellen ten Damme & the Magpie Orchestra, De Oosterpoort
18-12: Soweto Gospel Choir, De Oosterpoort
18-12: Hackensaw Boys, De Bosuil
18-12: Stippenlift, Hall of Fame
18-12: De Dijk, Paradiso
18-12: Carnifex + Chelsea Grin + Bodysnatcher + Varials + The Convalescence, Willem Twee
18-12: ICP Orchestra, Bimhuis
18-12: Residentie-orkest, Tivoli
18-12: Savine, Paradiso
18-12: De Staat + Personal Trainer, Doornroosje
18-12: Kiraç, Tivoli
19-12: Heino, Tivoli
19-12: Badflower, 013
19-12: GoGo Penguin + Josin, Paradiso
19-12: Yorick van Norden, Paradiso
19-12: BENR, De Oosterpoort
20-12: Masego, Tivoli
20-12: Anneke van Giersbergen, Tivoli
20-12: Daniel Norgren, Tivoli
20-12: Hackensaw Boys, Tivoli
20-12: Drag-a-Snack, Paradiso
20-12: Tijs Klaassen Quintet, Tivoli
21-12: Nieuwe Philharmonie Utrecht, Tivoli
21-12: Masego, Tivoli
21-12: Izaline Calister + Thijs Borsten, De Oosterpoort
21-12: Insomnio, Tivoli
21-12: The Simon and Garfunkel Revival Band, Tivoli
21-12: A.A. Williams + Karin Park, Patronaat
21-12: Hackensaw Boys, Mezz
21-12: Philm, Bimhuis
21-12: Jett Rebel, LantarenVenster
22-12: Jan Akkerman, De Oosterpoort
22-12: Edwin Evers Band, AFAS Live
22-12: Clean Pete, Doornroosje
22-12: Maxine + Kuzko, Rotown
22-12: Hallo Venray, Paradiso
22-12: The Reflex, De Bosuil
22-12: This Is Losvki, Melkweg
22-12: My Baby, Tivoli
22-12: Cloudsurfers, Merleyn
22-12: Flemming, Tivoli
22-12: Noord Nederland Orkest + Eric Corton, Tivoli
22-12: Blackpink, Ziggo Dome
22-12: Abba Gold, Effenaar
22-12: Hef, Paradiso
22-12: Licks & Brains, Gebr. De Nobel
22-12: Lucas Santana Quintet, Bimhuis
22-12: This Is Lovski + Balkanbeats, Melkweg
23-12: De Kraaien, Paard
23-12: Coco & Clair Clair, Melkweg
23-12: Turfy Gang + La$$a, Tivoli
23-12: Jett Rebel, De Oosterpoort
23-12: Goldband, Effenaar
23-12: Jungle By Night, Mezz
23-12: Edwin Evers Band, AFAS Live
23-12: Snelle, 013
23-12: Stippenlift, Paradiso
23-12: Youngrubbi + Bottlecap Accident, Mezz
23-12: Michelle David & the True-Tones, Paradiso
23-12: Nits, De Duif
23-12: My Baby, Doornroosje
23-12: Jan Akkerman, Doornroosje
23-12: Clean Pete, Tivoli
24-12: Pyranello, Tivoli
24-12: My Baby, Melkweg
24-12: Camerata RCO, Tivoli
24-12: Paul van Kemenade Classic Quintet, Paradox
27-12: Teun Cremers & Band, Paradox
27-12: Mell & Vintage Future, De Oosterpoort
27-12: Jett Rebel, Paard
28-12: Jett Rebel, Neushoorn
28-12: Amsterdams Ballongezelschap, Paradiso
29-12: Maxine + Kuzko, Paard
29-12: PYRO, Effenaar
29-12: The Dean & Friends, Melkweg
29-12: Noor + Rosa van Bommel, Melkweg
29-12: Jett Rebel, De Nieuwe Nor
29-12: Moss, Bitterzoet
30-12: Fever of Life, De Bosuil
30-12: Jett Rebel, De Spot
30-12: Damian Wilson + Hubert Heeringa + Robby Valentine, De Boerderij
30-12: Anne Soldaat, Merleyn
30-12: New Cool Collective, De Oosterpoort
30-12: Snelle, Paradiso
31-12: The Opposites, Paradiso

December (BE)
01/12 Bart Peeters Trixxo Theater Hasselt
01/12 Bryan MG AB
01/12 Sam De Nef De Roma
01/12 Gabriel Rios Viernulvier (Vooruit)
02/12 Naima Joris De Roma
02/12 Emma Peters Botanique
02/12 Marie-FLore Botanique
02/12 Bart Peeters Trixxo Theater Hasselt
02/12 Doodseskader AB
02/12 Meute AB
03/12 BADBADNOTGOOD AB
03/12 Mama's Jasje De Roma
03/12 De Mens Het Depot
03/12 Aloïse Sauvage + Simia Botanique
03/12 La Zik Du Pavé Botanique
04/12 Ennio Morricone Paleis 12
04/12 Nele Bauwens & The Whodads De Roma
04/12 Talk To Me In French De Roma
04/12 Mother Mother Botanique
04/12 Being As An Ocean Kavka Oudaan
04/12 Powerwolf Lotto Arena
04/12 Bluai AB
04/12 ISHA AB
05/12 Juliette Armanet AB
05/12 Tamino Cirque Royal
05/12 Badflower Kavka Zappa
06/12 Tamino Cirque Royal
06/12 Rhea Het Depot
06/12 Ibeyi AB
07/12 In Flames + At The Gates + Imminence + Orbit Culture AB
07/12 Tamino Cirque Royal
07/12 Joey Bada$$ De Roma
07/12 Snelle & De Lieve Jongens Band Trix
07/12 Glass Museum + Tukan Trix
07/12 Sophie & The Giants Botanique
07/12 Léonie pernet + Sarah Espour Botanique
08/12 Bonnie Prince Billy De Roma
08/12 Gentlemanagement Viernulvier (Vooruit)
08/12 Silverstein + Comeback Kid + Senses Fail + Koyo Trix
08/12 Sura Botanique
08/12 Volbeat Sportpaleis
8-12: ERA, Vorst Nationaal
08/12 Eefje De Visser AB
08/12 Yacid AB
09/12 Simply Red Sportpaleis
09/12 Intergalactic Lovers AB
09/12 Hélène Segara Cirque Royal
09/12 Davina Michelle Trix
10/12 Damso Paleis 12
10/12 Sylvie Kreusch + Emily Wells De Roma
10/12 Davina Michelle Het Depot
10/12 Channel Zero De Casino
10/12 Dikke Trix
10/12 Makala Botanique
10/12 Angèle Sportpaleis
10-12: Sylvie Kreusch, De Roma
10/12 Bonobo Vorst Nationaal
10/12 Otis Kane AB
11/12 Julien Dore Vorst Nationaal
11/12 Africa Negra AB
11/12 Clutch AB
11/12 Imen ES Cirque Royal
11/12 Nicolas Rombouts & Matt Watts De Roma
11/12 Karen Willems Terre Sol Four De Casino
11/12 Earthgang Trix
12/12 Véronique Sanson Cirque Royal
12/12 Young Gun Silver Fox Het Depot
12/12 Viagra Boys Trix
12/12 Gashi Trix
12/12 Duckwrth Botanique
12/12 Rosalia Vorst Nationaal
13/12 Dutronc & Dutronc Vorst Nationaal
14-12: BRUIT ≤, Magasin 4
15/12 Vianney AB
15/12 Lucid Lucia De Roma
15/12 Brihang Viernulvier (Vooruit)
15/12 Sam Joris Octet Ft. Bert Joris De Casino
15/12 Nada Surf + Kevin Devine Trix
15/12 Masego Trix
16/12 Airbourne Cirque Royal
16/12 Edouard Van Praet Botanique
16/12 Dimitri Vegas & Like Mike Sportpaleis
17/12 Axelle Red Cirque Royal
17/12 Bert Joris Ft. Sam Joris Octet De Roma
17/12 STAKE Trix
18/12 Véronic Dicaire vorst Nationaal
19/12 Angèle Vorst Nationaal
20/12 CPeX De Roma
20/12 Axelle Red Het Depot
20/12 Poppy Kavka Zappa
21/12 Bart Peeters AB
22/12 Bart Peeters AB
22/12 CPeX De Roma
22/12 Naima Joris Viernulvier (Vooruit)
22/12 Sons De Casino
23/12 CPeX De Roma
23/12 Otto-Jan Ham & Band Het Depot
23/12 Bark + Mordkaul + Tankzilla Trix
23/12 Heideroosjes + Boskat Trix
26/12 CPeX De Roma
27/12 CPeX De Roma
28/12 Axelle Red De Roma
29/12 CPeX De Roma
30/12 CPeX De Roma



2023
Januari (NL)

5-1: Noordpool Orkest ft. Frédérique Spigt en Annet Malherbe, Tivoli
5-1: DeWolff, Paradiso
5-1: Psychonaut, Paradiso
6-1: Van Dik Hout, Paradiso
6-1: De Likt, Bibelot
6-1: Heilung + Lili Refrain, 013
6-1: Amsterdam Sinfonietta & Rufus Wrainwright, De Oosterpoort
6-1: The Dutch Eagles, De Oosterpoort
6-1: Metamorphosis, De Helling
6-1: Thrak, De Boerderij
6-1: Gladde Paling, Melkweg
7-1: Kutschurft, Gebr. De Nobel
7-1: Cervus, Vera
7-1: André Rieu, Ziggo Dome
7-1: Whiff & the Wet Socks, Effenaar
7-1: Tim Knol & the Wandering Hearts, Paradiso
7-1: Thin White Duke
7-1: Ronnie James Dio Memorial Concert, De Boerderij
7-1: Temple of Rock on Tour, De Bosuil
8-1: Teus Nobel Liberty Group, LantarenVenster
8-1: Woody Sings, Effenaar
8-1: Rufus Wainwright & Amsterdam Sinfonietta, Philharmonie Haarlem
8-1: Shadow of Intent + Aversions Crown + Angelmaker + The Zenith Passage + Distant, 013
8-1 : Christian Poltéra + Ronald Brautigam, Tivoli
8-1: Sjors van der Panne, Paradiso
10-1: Conrad Herwig, Neushoorn
11-1: Justin Bieber Ziggo Dome
11-1: Abdelkader Benali + Club Classique, Tivoli
11-1: Belle and Sebastian, Tivoli
11-1: Grollo, Tivoli
11-1: Wolfmother, Paradiso
11-1: Darling West, Der Aa-Theater
12-1: Heilung + Eivør + Lili Refrain, 013
12-1: Monstrosity + Origin, P60
12-1: Ellen Foley, Paard
12-1: De Likt, De Helling
12-1: Robin Kester, Gebr. De Nobel
13-1: Westside Gunn, Melkweg
13-1: Darker + P0L + Palais Ideal, Hall of Fame
13-1: Justin Bieber Ziggo Dome
13-1: Ronnie James Dio Memorial Concert, Mezz
13-1: Blixa Bargeld, Patronaat
13-1: Robert Jay Band, Paradiso
13-1: Joost Dijkema & Friday the 13th Band + WasWas, Vera
13-1: De Likt, Gebr. De Nobel
13-1: Fleur, Mezz
13-1: Fire Horse, Merleyn
13-1: Calefax + Rembrandt Frerichs Trio, Tivoli
13-1: Drukwerk, Metropool
13-1: Magic Tom & Yuri, Melkweg
13-1: Heideroosjes, Paradiso
13-1: Mothership, P60
13-1: Downtown District, Gebr. De Nobel
13-1: Alto for Two & Alba Careta Quintet, Bimhuis
13-1: The Dirty Daddies, Tivoli
13-1: The Rosenberg Trio, LantarenVenster
13-1: Bram Kortekaas, Tivoli
13-1: Elephant + Géonne Hartman, Neushoorn
14-1: Fleur, V11
14-1: ZEP, Paard
14-1: Rantsoen + Landlord, Vera
14-1: Physical Grafitti, Metropool
14-1: Eric van der Westen, Paradox
14-1: Elephant + Géonne Hartman, Victorie
14-1: Tineke Steenbrink + Lambert Colson, Tivoli
14-1: Justin Bieber Ziggo Dome
14-1: Mothership , Victorie
14-1: Julian Sas, De Boerderij
14-1: Elephant, Victorie
14-1: Supersister & Het Residentie-orkest, Paard
14-1: Still Collins, Effenaar
14-1: Ray Fuego, Melkweg
15-1: Ronnie James Dio Memorial Concert, Willem Twee
15-1: Thomas Meeuwis, Bibelot
15-1: John the Revelator + Bintangs, Patronaat
15-1: Mariza, Muziekgebouw Eindhoven
15-1: Grollo, Melkweg
15-1: Cepasa + Latexfauna + Cape Cod, Melkweg
16-1: Animals as Leaders + Alluvial + Allt, De Boerderij
16-1: Loyle Carner, Paradiso
17-1: Animals as Leaders + Alluvial + Allt, Doornroosje
17-1: Heaven Shall Burn + Trivium + Obituary + Malevolence, 013
17-1: Loyle Carner, Paradiso
18-1: Loyle Carner, Paradiso
18-1: Anneke van Giersbergen, Tivoli
18-1: Lackner, Eick, Régard, Katché, LantarenVenster
18-1: The Bug Club, Paradiso
18-1: CIX, 013
19-1: Karnivool + The Ocean, 013
19-1: Lucinda Williams, Paradiso
19-1: Jeroen Kramer, Melkweg
19-1: Cristovám, Tivoli
19-1: The Hello Darlins, Paradiso
19-1: Kolbak + The Multi Frank, P60
19-1: Eyesciv, Paradiso
19-1: Eva Lima, Metropool
19-1: The Amity Affliction + Fit for a King + Gideon + Seeyouspacecowboy, Effenaar
20-1: Rick de Leeuw, Effenaar
20-1: Ana Moura, Melkweg
20-1: Ray Fuego, Merleyn
20-1: Dave Douglas Quintet, Paradox
20-1: Ad Vanderveen Quartet & Kersten de Ligny, Tivoli
20-1: Barrelhouse, P60
20-1: Sem Jansen, De Boerderij
20-1: Front 242 + Nitzer Ebb + Liebknecht, Paradiso
20-1: Veul Gère, 013
20-1: Wallows, Tivoli
20-1: De Likt, Burgerweeshuis
20-1: Daan, De Bosuil
20-1: Sprints + Fiep + Poodle, Ekko
20-1: Goldkimono, Doornroosje
20-1: Stevie Wonder Tribute, Effenaar
20-1: Denis Kozhukhin, Tivoli
20-1: Rob & Flammer Dance Band, Paard
20-1: ADF Samski, Neushoorn
20-1: Radio Filharmonisch Orkest + Groot Omroepkoor, Tivoli
20-1: Chillera, Gebr. De Nobel
20-1: Ad Vanderveen Quartet + Kersten de Ligny, Tivoli
21-1: Wallows, Tivoli
21-1: Minyeshu, Paradox
21-1: Big Joanie, Paradiso
21-1: Jazz Orchestra of the Concertgebouw, LantarenVenster
21-1: Pablo Brooks, Melkweg
21-1: Revocation + Goathwore + Alluvial + Creeping Death, Doornroosje
21-1: Goldkimono, Tivoli
21-1: Dayna Kurtz & Robert Maché, Paradiso
21-1: Amarok + Semistereo, De Boerderij
22-1: Twilight Force, Effenaar
22-1: The Sound Undercover, De Helling
22-1: Dayna Kurtz, Paradox
22-1: B Young, Melkweg
22-1: Marie Lys + Abchordis, Tivoli
22-1: Maaike den Dunnen, LantarenVenster
22-1: Simon Oslender, Metropool
22-1: Bruce Dickinson, 013
23-1: Amsterdam Sinfonietta + Rufus Wainwright, Tivoli
23-1: Jessie Rayez, Melkweg
24-1: Kimbra, Tolhuistuin
25-1: Paradox Jazz Orchestra, Paradox
25-1: Kate Bollinger, De Kromme Haring (Utrecht)
25-1: Waylon, Tivoli
25-1: Sarita Lorena, Tivoli
25-1: Michael Franti & Spearhead, Paradiso
25-1: Kane Brown, Melkweg
26-1: Michael Franti and Spearhead, Doornroosje
26-1: Nederlands Philharmonisch Orkest + Maria Joao Pires, Tivoli
26-1: Elephant + Géonne Hartman, Merleyn
26-1: Traumahelikopter, Doka
26-1: Mich, Tivoli
26-1: The Pleasure Dome, Vera
26-1: SeptNoir Trio, Tivoli
26-1: Jack and the Weathermen + Will and the People, Paradiso
26-1: Goldkimino, Melkweg
26-1: The Sound Undercover, P60
26-1: Taksim Trio, Philharmonie Haarlem
26-1: Jack and the Weatherman, Paradiso
26-1: Thomas Dulfer + Deborah Witteveen, Tivoli
27-1: Sachee + Iknownoa, Melkweg
27-1: Epica + Apocalyptica + Wheel, AFAS Live
27-1: A-Fever, De Boerderij
27-1: Personal Trainer, Vera
27-1: Julian Sas, Bibelot
27-1: Ten Years After, De Duycker
27-1: Nonchelange, Ekko
27-1: Pinhani, Melkweg
27-1: The Residents, Melkweg
27-1: De Likt, Doornroosje
27-1: Goldkimono, Paard
27-1: Dead Duck, Mezz
27-1: Josephine Odhil, Paradiso
27-1: Deville + Swamp Fire + Don't Despair + The Kettle, Innocent
27-1: Jaap Reesema, Victorie
27-1: Tinlicker, Paradiso
27-1: Avalanche Kaito, Merleyn
27-1: Discophonic Orchestra, 013
27-1: Michael Franti & Spearhead, De Oosterpoort
27-1: Sarita Lorena, 013
27-1: Duke Garwood, Effenaar
27-1: For I Am King + Another Now, Volt
27-1: Autarkh + Inferum, Willem Twee
27-1: Togo All Stars, Muziekgieterij Maastricht
28-1: De Kraaien, Mezz
28-1: Duimalot, Ekko
28-1: Savarah, Vera
28-1: The Mystic Dream, Metropool
28-1: Speedmobile, Victorie
28-1: The Koalaz, Bitterzoet
28-1: Matt Corby, Zonnehuis
28-1: Laura Macrì, Neushoorn
28-1: DVSN, Melkweg
28-1: Pyxls, Melkweg
28-1: Togo All Stars, Vera
28-1: For I Am King + Another Now, Gebouw-T
28-1: De Likt, Paradiso
28-1: Asphyx, P60
28-1: The Dirty Daddies, Paard
28-1: Elephant + Géonne Hartman, Paard
28-1: Canto Ostinato, De Oosterpoort
28-1: Michelle David & the True-Tones, Effenaar
28-1: Robbie Williams, Ziggo Dome
29-1: Will and the People, Patronaat
29-1: Robbie Williams, Ziggo Dome
29-1: Fever 333, Melkweg
29-1: Togo All Stars, Effenaar
29-1: Popkoor Haarlem, Patronaat
29-1: Alestorm + Gloryhammer +Windrose + Rumahoy, Mainstage (Brabanthallen)
29-1: Canto Ostinato, Tivoli
29-1: Elephant + Bob uit Zuid + Wodan Boys + The Visual, Tivoli
29-1: Yorick van Noorden, Patronaat
29-1: Michael Franti & Spearhead, Maassilo
30-1: Sik-K, Melkweg
30-1: Betty Who, Melkweg
30-1: MonoNeon, Paradiso
31-1: Pvris, 013
31-1: J.I., Tolhuistuin
31-1: Maria Mena, Paradiso
31-1: Mooi Wark, De Oosterpoort
31-1: Aitch, Melkweg

Januari (BE)
04/01 CPeX De Roma
06/01 CPeX De Roma
07/01 CPeX De Roma
7-1: Garou, Koninklijk Circus
07/01 The Wall In Concert Vorst Nationaal
08/01 André Rieu Sportpaleis
09/01 Shadow Of Intent Kavka Oudaan
10/01 Michel Fugain Cirque Royal
11/01 Ciari Luciani Vorst Nationaal
12/01 The Musical Box Cirque Royal
13-1: Psychonaut, Rockerill
13/01 Marc Lavione Cirque Royal
18/01 Raphael Cirque Royal
18/01 Lucinda Williams De Roma
19/01 Boho Strings & Gwen Cresens De Roma
19-1: Jasper Erkens, 't Onkrooid
20/01 The Doug Botanique
20/01 The Amity Affliction + Fit For A King Kavka Zappa
21/01 Ziak AB
22/01 Wallows + MAY-A AB
24/01 Bigflo & Oli AB
25/01 Dropkick Murphys Vorst Nationaal
26/01 Wim Mertens De Roma
26/01 Raymond van het Groenewoud Het Depot
26/01 Oi Boys Botanique
27/01 HYPHEN HYPHEN AB
28/01 Fever 333 AB
28-1: Alestorm + Gloryhammer +Windrose + Rumahoy, De Mast
28/01 Aitch Botanique
29/01 Epica + Apocalyptica AB
29/01 The Residents Botanique
29/01 Pvris Kavka Zappa
30/01 Michael Franti & Spearhead AB
30-1: Jasper Erkens, Het Depot
31/01 Heaven Shall Burn + Trivium AB

Februari (NL)
1-2: Bullet for My Valentine + Jinjer + Atreyu, 013
1-2: Life of Agony + Prong + Tarah Who?, Melkweg
1-2: Nogu Svelo!, De Helling
1-2: Peel Dream Magazine, Vera
1-2: Brutus, Tolhuistuin
1-2: L.S. Dunes, Melkweg
1-2: Ben Caplan, Bird
1-2: L.A. Edwards, Merleyn
1-2: Stahlzeit, De Bosuil
2-2: Stahlzeit, De Bosuil
2-2: Wayne Marshall + Noord Nederlands Orkest, Tivoli
2-2: Gino Cochise, Melkweg
2-2: Sarita Lorena, Merleyn
2-2: Gildor, Tivoli
2-2: Palaye Royale, Melkweg
2-2: Roosbeef, Paard
2-2: Kang Daniel, Tivoli
2-2: Personal Trainer, Hall of Fame
2-2: Hotel Lux, Paradiso
2-2: Sammy Rae & Friends, Paradiso
2-2: Ben Caplan, Doornroosje
2-2: An Evening with Knives, Effenaar
3-2: Ben Caplan, Victorie
3-2: Personal Trainer, Paard
3-2: Undawn + Crown Gold, Metropool
3-2: Wormrot, Baroeg
3-2: DeWolff, Effenaar
3-2: Shabazz Palaces, Melkweg
3-2: Manfred Mann's Earth Band, De Boerderij
3-2: Pronk, Neushoorn
3-2: Palaye Royale + Yonaka, 013
3-2: The Alchemist & Boldy James, Melkweg
3-2: The Reflex + Sneakers, Willem Twee
3-2: Hef + Crooks, Bibelot
3-2: Robert Jon & the Wreck + Meghan Parnell & David Barnes, De Bosuil
3-2: The Dirty Daddies, Victorie
3-2: Traumahelikopter, Eureka
3-2: Sully + Coco Bryce, 013
3-2: For I Am King, Melkweg
3-2: Splendid, Rotown
3-2: Benjamin Herman & Mayuko Katakura Quintet, Paradox
3-2: Colin Benders, Tivoli
3-2: DeWolff, Effenaar
3-2: Def Americans, Hemkade 48 (Zaandam)
4-2: Def Americans, 't Beest
4-2: DeWolff, Muziekgieterij Maastricht
4-2: J3MS, Metropool
4-2: Tribute to Bob Marley, Patronaat
4-2: Colin Benders, Tivoli
4-2: Cloud Café, DOOR
4-2: Dying Fetus, Metropool
4-2: The Dirty Daddies, Victorie
4-2: Roxeanne Hazes, De Nieuwe Nor
4-2: Doctor Krapula, Melkweg
4-2: Ben L'Oncle Soul, De Oosterpoort
4-2: The Martial, Mezz
4-2: Harakiri For The Sky + Gaerea + Schammasch, Gebr. De Nobel
4-2: Dans Dans, Paradox
4-2: Splendid, Melkweg
4-2: Bente, Paard
4-2: Dirty Honey, Doornroosje
4-2: Focus, De Boerderij
4-2: Jeroen Antoine, Merleyn
4-2: Jasper Erkens, Muziekgieterij Maastricht
5-2: Leprous + Kalandra, Tivoli
5-2: Madeleine Peyroux, De Oosterpoort
5-2: Jerry Joseph, Muziekcafé De Cactus (Hengelo)
5-2: For I Am King + Another Now, Willem Twee
5-2: Jasper Erkens, Patronaat
5-2: Woody Sings, Effenaar
5-2: Billy Woods, Ekko
5-2: Soilwork + Kataklysm, Metropool
5-2: Cacha Mundinho, Bimhuis
5-2: Tess Merlot Trio, Paradox
5-2: Manfred Mann's Earth Band, De Bosuil
5-2: AJ Plug, De Boerderij
5-2: Holland Baroque + Thomas Oliemans, Tivoli
5-2: Avishai Cohen Trio, Tivoli
5-2: Berenice van leer, Paradiso
6-2: Metric, Tivoli
6-2: Lous and the Yakuza, Melkweg
6-2: Leprous + Kalandra, Muziekgieterij Maastricht
6-2: Ryan McMullan, Paradiso
6-2: OFF!, Melkweg
6-2: M. Lucky, Paradiso
6-2: Dirty Honey, Effenaar
6-2: Vieux Farka Touré, Bird
6-2: Weyes Blood, Paradiso
7-2: Lionel Loueke, Paradox
7-2: Randy Newman, Tivoli
7-2: Matt Maeson, Tolhuistuin
7-2: Chloe Moriondo, Doornroosje
8-2: Manowar, Ahoy – RTM Stage
8-2: Songs of South Africa, Paradox
8-2: Candy Dulfer, Paradiso
8-2: Thus Love, Merleyn
8-2: Chloe Moriondo, Melkweg
8-2: Ben Caplan, Tivoli
8-2: Old Sea Brigade, Paradiso
8-2: Lionel Loueke, Bimhuis
9-2: John Mitchell, Muziekgieterij Maastricht
9-2: Pinhani, Effenaar
9-2: Charlotte Wessels, P60
9-2: Flip Noorman, Stadsschouwburg Arnhem
9-2: Gyða Valtýsdóttir, Merleyn
9-2: Personal Trainer, De Nieuwe Nor
9-2: Splendid, Doornroosje
9-2: DeWolff + Jared James Nichols, Annabel
9-2: Togo All Stars, Metropool
9-2: Randy Newman, De Oosterpoort
9-2: First Aid Kit, Melkweg
9-2: Nederlandse Bachvereniging, Tivoli
9-2: Ray Fuego, Hall of Fame
9-2: Joël Domingos, Paradiso
9-2: Madeleine Peyroux, Tivoli
9-2: Gino Cochise, Patronaat
9-2: Traumahelikopter, Altstadt
9-2: Hoodie Allen, Tolhuistuin
10-2: Ella van Pucke & Friends, Tivoli
10-2: Togo All Stars, Patronaat
10-2: Atiny, Ziggo Dome
10-2: Rhys Lewis, Melkweg
10-2: Emma Ruth Rundle + Jo Quail, De Nieuwe Kerk Groningen
10-2: For I Am King + Another Now, Merleyn
10-2: Splendid, Hall of Fame
10-2: Roosbeef, Tivoli
10-2: Sarita Lorena, Paradiso
10-2: Bätwolf, Gebr. De Nobel
10-2: Traumahelikopter, dB's
10-2: The Legend of Springsteen, De Bosuil
10-2: Ben Caplan, Effenaar
10-2: Diego Nogueira, Melkweg
10-2: Roxeanne Hazes, Metropool
10-2: Jasper Erkens, Mezz
10-2: Def Americans, De Groene Engel
10-2: Personal Trainer, Tolhuistuin
10-2: Hans Dulfer, P60
10-2: Astori Amsterdam, Tivoli
10-2: Sef, Carré
10-2: Ateez, Ziggo Dome
10-2: Roxeanne Hazes, Metropool
10-2: The Hands Off Project, Vera
10-2: Diablo Swing, De Helling
10-2: Nico Dijkshoorn & the Hank Five, De Oosterpoort
10-2: Jaap Reesema, Gebr. De Nobel
10-2: The Dirty Daddies, Effenaar
10-2: Marcin Wasilewski Trio, LantarenVenster
10-2: Dream Theater + Arion, De Oosterpoort
11-2: The Dirty Daddies, Effenaar
11-2: Michelle Gurevich + Patches, Tolhuistuin
11-2: Dizzy Mizz Lizzy, De Bosuil
11-2: For I Am King + Another Now, Simplon
11-2: Def Americans, Bibelot
11-2: DeWolff + Jared James Nichols, Tivoli
11-2: Speedmobile, Vera
11-2: Eyecloser, Iduna
11-2: Kayhan Kalkor & Erdal Erzincan, Tivoli
11-2: Sticky Fingers, Gashouder
11-2: Thomas Nicolas, Tolhuistuin
11-2: Murda, Paradiso
11-2: Seksendört, Melkweg
11-2: Bente, Tivoli
11-2: Roosbeef, Doornroosje
11-2: Splendid, Tivoli
11-2: Amanda Tenfjord, Bitterzoet
11-2: Ben Caplan, Nieuwe Kerk Groningen
11-2: John Mitchell + Eddie Mulder, De Boerderij
11-2: Roxeanne Hazes, 013
11-2: Skating Polly, Melkweg
12-2: The Rose, Tivoli
12-2: The Paper Kites, Tivoli
12-2: Skullcrusher, Paradiso
12-2: The Legend of Springsteen, Iduna
12-2: The Ocean + Hippotraktor, Muziekgieterij Maastricht
12-2: Togo All Stars, Victorie
12-2: Crows + Drahla, Effenaar
12-2: Dream Theater + Arion, 013
12-2: Mom Jeans., Melkweg
12-2: Flip Noorman, LantarenVenster
12-2: The Cool Greenhouse, Eureka
13-2: The Cool Greenhouse, Rotown
13-2: Rolo Tomassi + Holy Fawn + Heriot, Willem Twee
13-2: Robbie Williams, Ziggo Dome
13-2: Keshi, AFAS Live
13-2: Fantastic Negrito, LantarenVenster
13-2: Headie One, Tolhuistuin
14-2: The Cool Greenhouse, Merleyn
14-2: Alela Diane, Doornroosje
14-2: Sorry, Tolhuistuin
14-2: Crows, Rotown
14-2: Koosje ft. Ruben Hein, Tivoli
14-2: The Cool Greenhouse, Merleyn
14-2: American Aquarium, Tivoli
15-2: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
15-2: Alela Diane, Tolhuistuin
15-2: Vinnie Vibes & the Polestar Project, Paradox
15-2: Monetochka, Patronaat
15-2: The Cool Greenhouse, ACU
15-2: Bootleg Beatles, Tivoli
15-2: Crows, Vera
15-2: Ezra Collective, Paradiso
15-2: Tove Stryke, Melkweg
15-2: Dayglow, Doornroosje
15-2: Terence Blanchard E-Collective & Turtle Island Quartet, Bimhuis
16-2: Long Distance Calling, Hall of Fame
16-2: Eros Ramazotti, Ziggo Dome
16-2: Candy Dulfer, Metropool
16-2: Crows, Ekko
16-2: Deathstars, Tivoli
16-2: Murray A. Lightburn, Tivoli
16-2: Elmer + Duimalot, Melkweg
16-2: DeWolff, De Oosterpoort
16-2: Roosbeef, De Spot
16-2: Stars, Paradiso
16-2: Dayglow, Melkweg
16-2: Alela Diane, LantarenVenster
16-2: American Aquarium, De Oosterpoort
16-2: Amsterdam Sinfonietta + Lucie Horsch, Tivoli
16-2: Polyphonic, Tivoli
16-2: Feder, Melkweg
17-2: Savine, Patronaat
17-2: DeWolff, Doornroosje
17-2: Toontje Lager, Bibelot
17-2: L'Eclair, Merleyn
17-2: Candy Dulfer, Victorie
17-2: Het Noord Nederland Orkest, Neushoorn
17-2: Danique, Tolhuistuin
17-2: Karina Canellakis, Tivoli
17-2: Splendid, Simplon
17-2: Def Americans, Fluor
17-2: Roxeanne Hazes, Maassilo
17-2: Manimal + Black Night + Martyr, P60
17-2: Hallo Venray, Victorie
17-2: Ryan Mack, Melkweg
17-2: Roosbeef, Burgerweeshuis
17-2: Steffen Morrison, Tivoli
17-2: Personal Trainer, Luxor Live
17-2: Dropkick Murphys + The Interrupters, Ziggo Dome
17-2: Katatonia + Sólstafir + SOM, Patronaat
17-2: KT Tunstall, Melkweg
17-2: Julien Clerc, De Oosterpoort
17-2: Brian Jonestown Massacre, De Oosterpoort
17-2: The Kooks + The Snuts, AFAS Live
17-2: The Bootleg Beatles, De Boerderij
17-2: Sevn Alias, Paradiso
17-2: For I Am King + Another Now, De Helling
18-2: For I Am King + Another Now, Baroeg
18-2: Polyphonic, 01
18-2: Amsterdam Klezmer Band, Paradox
18-2: Marina Allen, Tolhuistuin
18-2: EZG, De Helling
18-2: Sticks, Tolhuistuin
18-2: Candy Dulfer, De Boerderij
18-2: Matt Carmichael, LantarenVenster
18-2: Joel Sarakula, Bibelot
18-2: Roosbeef, Maassilo
18-2: Dunky Sr., Victorie
18-2: Joy Division Undercover, Patronaat
18-2: Roxeanne Hazes, Hedon
18-2: The Black Angels, Doornroosje
18-2: Siv Jakobsen, Paradiso
18-2: Lee Fields, Paradiso
18-2: Röyskopp, Gashouder
18-2: Adje, Annabel
18-2: Jaap Reesema, De Oosterpoort
19-2: Antwerp Symphony Orchestra, Tivoli
19-2: Spacey Jane, Melkweg
19-2: Batushka + Hate, Baroeg
19-2: "Weird Al" Yankovic + Emo Phillips, 013
19-2: Julian Taylor, Tivoli
19-2: Roosbeef, De Oosterpoort
19-2: Alice Boman, Paradiso
19-2: Sticks, Tolhuistuin
19-2: Togo All Stars, Bird
19-2: Arun Ramamurthy Trio, LantarenVenster
19-2: Jesse Malin + Tommy Stinson, dB;s
19-2: The Hoosiers, Melkweg
19-2: The Black Angels, Paradiso
20-2: Nick Mulvey, Maassilo
20-2: Hyd, Paradiso
20-2: "Weird Al" Yankovic + Emo Phillips, Tivoli
20-2: VV, Paradiso
20-2: Rini, Paradiso
20-2: Ken Carson, Melkweg
21-2: Nick Mulvey, Melkweg
21-2: Rina Sawayama, Tivoli
21-2: Young Fathers, Paradiso
22-2: Israel Nash, Tivoli
22-2: Musa Eroglu, Tivoli
22-2: Vadim Neselovskyi, LantarenVenster
22-2: Kid Kapachi, Melkweg
22-2: Randy Newman, De Vereeniging
22-2: Julien Clerc, Tivoli
22-2: John Cale, Paradiso
22-2: Seth Lakeman, Metropool
23-2: Seth Lakeman, Tivoli
23-2: Van Baerle Trio, Tivoli
23-2: Half*Alive, Melkweg
23-2: Julien Clerc, De Vereeniging
23-2: Hang Youth, Baroeg
23-2: In Extremo, De Helling
23-2: Vonda Shephard, De Boerderij
23-2: Naima Joris, LantarenVenster
23-2: Elmer + Suzooki Swift, Doka
23-2: Roosbeef, Muziekgieterij Maastricht
23-2: Preoccupations, Ekko
23-2: You Me At Six + The Hunna, Melkweg
23-2: Kids with Buns, Rotown
23-2: Traumahelikopter, Vera
23-2: D-Block Europe, Paradiso
23-2: De Toegift, Merleyn
23-2: Lizzo + Bree Runaway, Ziggo Dome
23-2: Circa Waves, Tolhuistuin
23-2: Turin Brakes, Paradiso
24-2: Scott Stapp, Gebr. De Nobel
24-2: Newton Faulkner + Nati Dreddd, LantarenVenster
24-2: Andy C, Melkweg
24-2: Drukwerk, Iduna
24-2: Caroline Polachek + Doss, Paradiso
24-2: Iron Jinn + Skallebieter, Neushoorn
24-2: Wunderhorse, Paradiso
24-2: Alewya, Melkweg
24-2: Eden, Melkweg
24-2: Hallo Venray + Stuurbaard Bakkebaard + Spasmodique, Tivoli
24-2: Seth Lakeman, Café 't Rozenknopje
24-2: Def Americans, Paard
24-2: Roofman, Ekko
24-2: Rick de Leeuw & Band, Metropool
24-2: Traumahelikopter, De Nieuwe Nor
24-2: Jeroen van Vliet & Sanne Rambags & Hildegunn Øiseth & Jakop Janssønn, Paradox
24-2: Bring Me the Horizon + A Day To Remember + POORSTACY + Static Dress, Ziggo Dome
24-2: Batmobile, Mezz
24-2: Joss Stone, 013
24-2: Nonchelange, Hedon
24-2: Toontje Lager, De Boerderij
24-2: Roxeanne Hazes, Luxor Live
24-2: Roosbeef, 013
24-2: Hang Youth, Vera
24-2: Flemming, Paard
24-2: Adje, Doornroosje
24-2: Nederlands Kamerkoor, Tivoli
24-2: Liza Ferschtman, Tivoli
24-2: Bente, Rotown
24-2: Tessel, Neushoorn
25-2: Jaap Reesema, Tivoli
25-2: The LSB Experience, De Bosuil
25-2: Nick Mulvey, Tivoli
25-2: Newton Faulkner + Nati Dreddd, Mezz
25-2: Traumahelikopter, V11
25-2: Tiburtina, Tivoli
25-2: Lewis Capaldi, Ziggo Dome
25-2: Kids with Buns, Ekko
25-2: Roosbeef, Gebouw-T
25-2: Larry Goldings & Peter Bernstein & Bill Stewart, Paradox
25-2: Merol, Gebr. De Nobel
25-2: Sem Jansen, Victorie
25-2: Bente, Hall of Fame
25-2: Hang Youth, Doornroosje
25-2: Raye, Melkweg
25-2: Roxeanne Hazes, De Oosterpoort
25-2: Wardruna, Tivoli
25-2: The Paradox Twin + Vault, De Boerderij
26-2: Wardruna, Tivoli
26-2: Joy Division Undercover, Melkweg
26-2: Newton Faulkner + Nati Dreddd, Tivoli
26-2: De Toegift, Tivoli
26-2: Heidevolk, iduna
26-2: Eamonn McCormack, De Boerderij
26-2: Neptunian Maximalism, Hall of Fame
26-2: The Luther Vandross Experience, Paradiso
26-2: Cian Ducrot, Paradiso
26-2: iamamiwhoami + Ionnalee, Tolhuistuin
26-2: Larry Goldings + Peter Bernstein + Bill Stewart, Bimhuis
26-2: Hang Youth, 013
26-2: Turmion Kätilöt + Bloodred Hourglass, De Helling
26-2: Flemming, 013
26-2: Mind Your Step, Patronaat
26-2: Samara Joy, LantarenVenster
26-2: Jo Harman Trio, LantarenVenster
26-2: Ahmet Aslan, Tivoli
27-2: Måneskin, Ziggo Dome
27-2: The Unthanks, De Oosterpoort
27-2: St. Lundi, Paradiso
27-2: XINK, Tolhuistuin
28-2: Lukas Graham, De Oosterpoort
28-2: Electric Callboy, 013
28-2: Psychonaut + Doodseskader, Paard
28-2: Messa + Julinko, Merleyn
28-2: Stas Koriolov + Kurs Valüt + Zbarski, Melkweg
28-2: Def Americans, Metropool
28-2: The Vamps, Tivoli

Februari (BE)
01/02 Shabazz Palaces AB
1-2: Jasper Erkens, Amor
2-2: Dirty Honey, Trix
03/02 Brutus AB
03/02 The Bootleg Beatles Cirque Royal
03/02 Randy Newman De Roma
3-2: Kataklysm + Soilwork, Vosselaar
03/02 Laura Tesoro Trix
03/02 Rolo Tomassi + Holy Fawn + Heriot, Trix
04/02 Randy Newman De Roma
4-2: Alestorm + Gloryhammer +Windrose + Rumahoy, Le Sassin
4-2: Ben Caplan, René Magritte Cultural Center
04/02 The Kooks vorst Nationaal
04/02 Avishai Cohen Trio AB
5-2: Ben Caplan, Dranouter Center
6-2: Ben Caplan, Rock Lobster Guesthouse
7-2: Lous and the Yakuza, AB
08/02 First Aid Kit AB
08/02 Sqürl De Roma
09/02 YellowStraps AB
9-2: Ben Caplan, GC De Wildeman
10-2: Psychonaut, De Kreun
11/02 Izïa AB
11/02 Sorry AB
11-2: Dying Fetus, Zappa
11-2: A Place To Bury Strangers, Wilde Westen
12/02 Barbara Dex De Roma
12-2: Emma Ruth Rundle + Jo Quail, Trocadero
12-2: Roosbeef + Lucky Fonz III, AB
12/02 Deathstars Kavka Oudaan
14/02 Laurence Mekhitarian Botanique
14-2: Rina Sawayama, AB
14/02 The Paper Kites Botanique
16/02 Eagle-Eye Cherry De Roma
16-2: Togo All Stars, AB
16/02 Siv Jakobsen Botanique
16/02 Dabeull AB
17-2: The Cool Greenhouse, Botanique
17-2: Togo All Stars, Cactus
17/02 Revocation + Goatwhore + Alluvial + Creeping Death Kavka Zappa
18/02 Laura Tesoro Het Depot
18/02 Katatonia + Solstafir + SOm Trix
18/02 Alice Boman Trix
18/02 HYD Botanique
18-2: "Weird Al" Yankovic + Emo Phillips, Koninklijk Circus
18/02 Julien Clerc Trixxo Theater Hasselt
18/02 Zornik AB
18-2: DeWolff, AB
18-2: Ateez, Paleis 12
19/02 Umberto Tozzi Trixxo Theater Hasselt
19/02 Preoccupations AB
19/02 Julien Clerc De Roma
19/02 Beast In Black Trix
20/02 Randy Newman Cirque Royal
20-2: Röyskopp, AB
21/02 Robert Jon & The Wreck Het Depot
21/02 Bad Omens + Ghostkid + Oxymorrons Trix
21/02 Semino Rossi Trixxo Theater Hasselt
21/02 Eros Ramazzoti vorst Nationaal
21/02 KT Tunstall AB
22/02 Son Lux AB
22/02 Frank Boeijen Viernulvier (Vooruit)
23/02 Lomepal Paleis 12
23-2: Lewis Capaldi, Sportpaleis
23/02 Ben Böhmer Trix
24/02 Wardruna Cirque Royal
24-2: Lizzo + Bree Runaway, Sportpaleis
25/02 Scott Stapp Trix
25/02 Brandt Brauer Frick Botanique
25/02 Folamour A/V Show AB
26/02 Bullet For My Valentine + Jinjer + Atreyu AB
26/02 In Extremo Trix
27-2: Messa + Julinko, Kavka
28/02 Zebrahead Kavka Zappa
28-2: Fuzz, Trix
28-2: Lamb of God + Kreator + Municipal Waste, AB
28/02 Bring Me the Horizon + A Day To Remember + POORSTACY + Static Dress Lotto Arena
28/02 Panic! At The Disco Sportpaleis

Maart (NL)
1-3: Electric Callboy, 013
1-3: Tessel, Paard
1-3: Fuzz, Rotown
1-3: No Age, Vera
1-3: Messa + Julinko, dB's
1-3: Newton Faulkner + Nati Dreddd, Tolhuistuin
1-3: Litzberg, Tivoli
1-3: The Vamps, Paradiso
1-3: Brutus + Psychonaut + Doodseskader, Tivoli
1-3: George Ezra + Passenger, Ziggo Dome
1-3: Black Belt Eagle Scout, Paradiso
1-3: Ice Nine Kills, Melkweg
1-3: Sweet Caroline, Tivoli
1-3: Patrick Watson, Tivoli
2-3: Zebrahead, Tivoli
2-3: No Age, Rotown
2-3: L-Gante, Melkweg
2-3: Kids with Buns, Merleyn
2-3: Litzberg, Paradiso
2-3: Brutus + Psychonaut + Doodseskader, Doornroosje
2-3: Sophie Ellis Bextor, Melkweg
2-3: Vicente Amigo, Tivoli
2-3: Honey Harper, Tivoli
2-3: Floodlines, P60
2-3: Jacob Lee, Tivoli
2-3: Klakmatrak + Kabourtje Putlucht, Dynamo
2-3: Tamino, Gashouder
2-3: Lamb of God + Kreator + Municipal Waste, 013
2-3: Shakatak + Tristan, De Boerderij
2-3: Spidergawd, Vera
2-3: Candy Dulfer, De Duycker
2-3: Faada Freddy, Melkweg
2-3: Clown Core, Bimhuis
2-3: The Backseat Lovers, Doornroosje
3-3: Clown Core, Bimhuis
3-3: SØWT, Stroomhuis
3-3: Ruben Block, Bibelot
3-3: Nonchelange, Merleyn
3-3: Metejoor, Melkweg
3-3: LeNoise, De Boerderij
3-3: Navarone, Doornroosje
3-3: Honey Harper, Vera
3-3: Tunnelvisie, Mezz
3-3: Altin Gün, Metropool
3-3: Hallo Venray, Gebr. De Nobel
3-3: King Gizzard & the Lizard Wizard, Gashouder
3-3: Def Americans, De Nieuwe Nor
3-3: Christian Kuria, Paradiso
3-3: Spidergawd, De Helling
3-3: Joe Buck, Paard
3-3: Maya Hawke, Melkweg
3-3: Lucia Cadotsch Trio, Paradox
3-3: Trijntje Oosterhuis, Victorie
3-3: Merol, Muziekgieterij Maastricht
3-3: Lissie, Melkweg
3-3: Blanks, De Oosterpoort
3-3: Pixies, De Oosterpoort
3-3: Devin Townsend, 013
3-3: Harlem Lake, De Gelderlandfabriek
3-3: Eek-a-Mouse, Patronaat
3-3: De Kift, Victorie
3-3: Broederliefde, Paradiso
3-3: The Electric Sugar + Vintage Rebel + Copperhead County, Metropool
3-3: Plini + Jakub Zytecki + Owane & Jack Gardner, Doornroosje
3-3: Avishai Cohen Quartet, LantarenVenster
3-3: Ella van Pucke, Tivoli
3-3: Latanya Alberto, Parallel
4-3: Latanya Alberto, Mezz
4-3: Trijntje Oosterhuis, Grenswerk
4-3: Def Americans, Corneel
4-3: hubris. + All Shall Be Well (and All Shall be Well and All Manner of Things Shall Be Well), ACU
4-3: Mojothunder, De Bosuil
4-3: Orange Skyline, De Oosterpoort
4-3: Tugçe Kandemir, Patronaat
4-3: Stevie Wonder Tribute, Bibelot
4-3: Riovaz, Melkweg
4-3: Wiegedood + Consolation + Knife + Deadspeak, Baroeg
4-3: Plini + Jakub Zytecki + Owane & Jack Gardner, 013
4-3: Joe Buck, Metropool
4-3: Alex Vargas, Tolhuistuin
4-3: Orange Skyline, De Oosterpoort
4-3: Suzanne Vega, Arminiuskerk
4-3: Kids with Buns, Muziekgieterij Maastricht
4-3: King Gizzard & the Lizard Wizard, 013
4-3: Ton Koopman + Tini Mathot, Tivoli
4-3: Pixies, Paard
4-3: Avishai Cohen Quartet, LantarenVenster
4-3: Clown Core, Bimhuis
4-3: The Backseat Lovers, Paradiso
4-3: Tijn Wybenga AM.OK, Paradox
4-3: Adje, Melkweg
4-3: Father John Misty, Melkweg
4-3: Blanks, Paard
4-3: Feuerengel, Q-Factory
4-3: Cian Ducrot, Paradiso
5-3: Napalm Death, Tivoli
5-3: The Damned, Patronaat
5-3: Blanks, 013
5-3: Pixies, Tivoli
5-3: Woody Sings, Effenaar
5-3: John Scofield, De Oosterpoort
5-3: The Dashboard Danglers, Patronaat
5-3: Plini + Jakub Zytecki + Owane & Jack Gardner, Melkweg
5-3: The African Mama's, De Oosterpoort
5-3: The Unthanks, Paard
6-3: John Scofield, Tivoli
6-3: Dobrawa Czocher, Tivoli
6-3: José James, Annabel
6-3: Chris Brown, Ziggo Dome
6-3: Kabaka Pyramid, De Oosterpoort
7-3: Kabaka Pyramid, Melkweg
7-3: GEL + Cold Brats, Merleyn
7-3: Chris Brown, Ziggo Dome
7-3: All Time Low, 013
7-3: José James, Paradiso
7-3: Elisabeth Leonskaja, Tivoli
7-3: Mitchell Tenpenny & Morgan Evans, Tivoli
7-3: Angie Stone, Philharmonie Haarlem
7-3: John Scofield, LantarenVenster
7-3: Barbara Pravi, Tivoli
7-3: Wim Mertens, De Oosterpoort
8-3: Rosalie Cunningham, De Boerderij
8-3: Ciao Lucifer, Hall of Fame
8-3: David Krakauer & Kathleen Tagg, Paradox
8-3: Bloodywood, Merleyn
8-3: Trijntje Oosterhuis, Flint
8-3: Jeshi, Paradiso
8-3: Old Crow Medicine Show, Paradiso
8-3: Def Americans, Den Driehoek (Vinkel)
8-3: Charlot!, Gebr. De Nobel
9-3: Ciao Lucifer, De Helling
9-3: Bloodywood, Melkweg
9-3: Too Many Fish, Tivoli
9-3: Harouna Samake, Tolhuistuin
9-3: Sematary, Melkweg
9-3: SYML, Paradiso
9-3: Scott Henderson Trio + Maarten Ouweneel Band + Jeff Aug, De Boerderij
9-3: Kids with Buns, Altstadt
9-3: Igorrr + Amenra + Der Weg Einer Freiheit + Hangman’s Chair, 013
9-3: Edwin Evers Band, Effenaar
9-3: The Tallis Scholars, Tivoli
9-3: Spinvis + Saartje van Camp, De Oosterpoort
9-3: Kovacs, Melkweg
9-3: Navarone, Tivoli
9-3: SONS, Vera
9-3: Hallo Venray, Hall of Fame
9-3: Joe Buck, 013
9-3: Gallowstreet, LantarenVenster
9-3: L.A. Salami, Paradiso
9-3: Skipinnish, P60
9-3: La Jungle + The Cold Vein, Paard
9-3: Kieran Goss & Annie Kinsella, Tivoli
10-3: Jools Holland, Tivoli
10-3: Blanks, Doornroosje
10-3: Trijntje Oosterhuis, Patronaat
10-3: Ciao Lucifer, Patronaat
10-3: De Kift, Tivoli
10-3: Bente, De Oosterpoort
10-3: Altin Gün, Muziekgieterij Maastricht
10-3: Dune Rats, Bitterzoet
10-3: The Dirty Daddies, De Oosterpoort
10-3: Death Cab for Cutie + Slow Pulp, 013
10-3: Ramkot, Mezz
10-3: Gotu Jim, 013
10-3: Rudeboy, Neushoorn
10-3: Jungle By Night, Gashouder
10-3: Tankcsapda, Dynamo
10-3: Angie Stone, De Oosterpoort
10-3: Sef & het El Salvador Ensemble, LantarenVenster
10-3: Hang Youth, Paard
10-3: Candy Dulfer, De Bosuil
10-3: Muylike, Ekko
10-3: Adje, Tivoli
10-3: De Toegift, V11
10-3: The Godfathers, De Boerderij
10-3: Cannibal Corpse + Dark Funeral + Ingested + Stormruler, Metropool
10-3: Somebody's Child, Paradiso
10-3: Trijntje Oosterhuis, Patronaat
10-3: Isaiah Rashid, Paradiso
10-3: SONS, Melkweg
10-3: Navarone, 013
10-3: Malcolm MacWatt, Tivoli
10-3: Bintangs, Metropool
10-3: dEUS, Hedon
10-3: Jarrod Dickenson, Melkweg
10-3: Sleeping with Sirens + Don Broco, Melkweg
10-3: The Teskey Brothers + CMAT, AFAS Live
11-3: The Teskey Brothers + CMAT, AFAS Live
11-3: Starset, Melkweg
11-3: Jeroen van Koningsbrugge & ZEUS, Groene Engel
11-3: Isaiah Rashid, Annabel
11-3: Boef, Neushoorn
11-3: Gotu Jim, Doornroosje
11-3: Joris Roelofs + Ambergris, Willem Twee
11-3: Ares + Jiri11, Mezz
11-3: Ciao Lucifer, Hedon
11-3: Rudeboy, Metropool
11-3: Soul Power, Metropool
11-3: The Protomen, Melkweg
11-3: Bente, Tolhuistuin
11-3: dEUS, Doornroosje
11-3: Rowwen Hèze, De Bosuil
11-3: Van Dik Hout, De Oosterpoort
11-3: Nonchelange, Rotown
11-3: The Dirty Daddies, 013
11-3: Mick Pointer Band, De Boerderij
11-3: Vök, Tivoli
11-3: Edwin Evers Band, Grenswerk
11-3: Hang Youth, Tivoli
11-3: Mary Halverson Amaryllis Sextet, LantarenVenster
11-3: Death Cab for Cutie + Slow Pulp, Paradiso
12-3: Blanks, Tivoli
12-3: Flemming, Tivoli
12-3: Edwin Evers Band, Hedon
12-3: Mo Ali, Patronaat
12-3: Biig Piig, Melkweg
12-3: Selda Bagcan, Tivoli
12-3: Kieran Goss & Annie Kinsella, LantarenVenster
12-3: Get the Shot + Ithaca + Thrown, Willem Twee
12-3: Gallowstreet, Tivoli
12-3: Litzberg, So What!
12-3: Ghost Woman, De Helling
12-3: Will Sheff, Paradiso
12-3: Big Country + The Dreamside, Baroeg
12-3: Avatar, 013
12-3: Giants of Bluesrock, Paard
12-3: I Prevail + Thrash Boat, Melkweg
12-3: Human Tretis, Melkweg
12-3: Henrik Freischlader, De Bosuil
12-3: The Hillbilly Moonshiners, Effenaar
12-3: Human Tetris, Melkweg
12-3: Ramkot, Volt
13-3: Nick Hakim, Melkweg
13-3: Henry Rollins, 013
13-3: Courtney Marie Andrews, Tolhuistuin
14-3: Marcus King, 013
14-3: The Waterboys, Metropool
13-3: Angie Stone, Musis
14-3: VNV Nation, Melkweg
14-3: Laetitia Gerards + Thomas Beijer, Tivoli
14-3: Dean Wareham, Merleyn
14-3: Martha Wainright, Paradiso
14-3: Danny Vera, Staddschouwburg De Kring (Leeuwarden)
14-3: Weval, Bitterzoet
15-3: Danny Vera, Scheldethater (Terneuzen)
15-3: Martha Wainwright, LantarenVenster
15-3: Dean Wareham, dB's
15-3: Noord Nederlands Orkest, Tivoli
15-3: Son Lux, Tivoli
15-3: The Kilkennys, Mezz
15-3: Nobu, Melkweg
15-3: Ciao Lucifer, Vera
15-3: Samantha Fish, Melkweg
15-3: Lolo Zouai, Melkweg
15-3: Intergalactic Lovers, Paard
15-3: The Waterboys, Muziekgebouw Eindhoven
15-3: I Prevail + Thrash Boat, 013
15-3: Ashe, Tivoli
15-3: Kids with Buns, Paradiso
16-3: Ferocious Dog, Little Devil
16-3: Weval, Annabel
16-3: Gioli & Assia, Paradiso
16-3: Tarja + Temperance + Serpentyne, Doornroosje
16-3: Marc Almond, Paard
16-3: Joe Buck, Tivoli
16-3: Gotu Jim, Rotown
16-3: Souls of Mischief, Patronaat
16-3: Hedvig Mollestad Trio, Merleyn
16-3: From the Jam, De Duycker
16-3: Edwin Evers Band, Tivoli
16-3: Cloudy June, Paradiso
16-3: Emma Peters, Melkweg
16-3: Dance Gavin Dance, Melkweg
16-3: Ramkot, Luxor Live
16-3: Van Dik Hout, Hedon
16-3: Trio Faust, Melnikov & Van der Zwart, Tivoli
16-3: JP Harris + John R. Miller, Tivoli
16-3: Ciao Lucifer, Paard
16-3: Flemming, De Oosterpoort
16-3: Lawrence, Tolhuistuin
16-3: Blackbird, Willem Twee
16-3: Gyo Kertz, Bitterzoet
16-3: $uicideboy$ + Germ + Shakewell + Chetta + Ski Mask the Slump God, AFAS Live
16-3: Klangstof, Neushoorn
16-3: Lari Basilio Trio, De Boerderij
17-3: Pure Reason Revoltuion + Inhalo, De Boerderij
17-3: Klangstof, Ekko
17-3: Kissin' Dynamite + Dynazty, Metropool
17-3: Blackbird, Paard
17-3: Marc Almond, Muziekgebouw Eindhoven
17-3: Weval, Doornroosje
17-3: Martha Wainwright, Grand Theatre (Groningen)
17-3: Ella van Poucke, Tivoli
17-3: Dick de Graaf Quartet, Paradox
17-3: The Midnight, Paradiso
17-3: Orange Skyline, Manifesto
17-3: Rudeboy, Gebr. De Nobel
17-3: Purple Imp, Dynamo
17-3: The Jerry Hormone Ego Trip, Mezz
17-3: La Villa Strangiato, De Bosuil
17-3: Edwin Evers Band, Tivoli
17-3: Van Dik Hout, Mezz
17-3: Trijntje Oosterhuis, Neushoorn
17-3: Dutch Jazz Collective ft. Paul Heller & Ilja Reijngoud, LantarenVenster
17-3: Destroy Lonely, Melkweg
17-3: De Kift, Hall of Fame
17-3: Gotu Jim, Tivoli
17-3: Def Americans, Gebouw-T
17-3: Warhaus, Hedon
17-3: Joe Buck, De Nieuwe Nor
17-3: Tarja + Temperance + Serpentyne Patronaat
17-3: Goldband, AFAS Live
17-3: NAFT, Willem Twee
17-3: Milow, Philharmonie Haarlem
17-3: EUT, Paradiso
17-3: beabadoobee, Tolhuistuin
17-3: Coldborn + Ibex Angel Order + Witchfukker, Stroomhuis
17-3: Ferocious Dog, Melkweg
17-3: Navarone, Paard
17-3: From the Jam, Metropool
17-3: Mimi Barks, Patronaat
17-3: Ciao Lucifer, Muziekgieterij Maastricht
18-3: Goldband, AFAS Live
18-3: De Toegift, Cinetol
18-3: Nonchelange, Melkweg
18-3: Rudeboy, Melkweg
18-3: Orange Skyline, Rotown
18-3: Danny Vera, Nieuwe Luxor
18-3: Klangstof, Merleyn
18-3: Kamelot + Myrath + Eleine + League of Distortion, Mainstage
18-3: Gotu Jim, Simplon
18-3: Wayne Krantz, Keith Carlock & Tim Lefebre, Paradox
18-3: Fuzz, Doornroosje
18-3: Litzberg, De Piek
18-3: Fuzz, Doornroosje
18-3: The Cat Empire, Paradiso
18-3: Metropole Orkest Big Band ft. Philip Catherine & Peter Tiehuis, LantarenVenster
18-3: Transport League, Mezz
18-3: Lauren Ruth Ward, Tivoli
18-3: James TW, Melkweg
18-3: Trijntje Oosterhuis, Stadstheater De Kom
19-3: Kendra Dust, Melkweg
19-3: Olivier Laurent, Tivoli
19-3: Ragazze Quartet + Third Coast Percussion + Jlin, Tivoli
19-3: Henry Rollins, Paradiso
19-3: Carlos Cipa, Tivoli
19-3: Def Americans, Patronaat
19-3: Nederlands Philharmonisch Orkest, Tivoli
19-3: Sylvie Kreusch, Tolhuistuin
19-3: Fantastic Cat, De Oosterpoort
19-3: Goldband, AFAS Live
19-3: Lauren Ruth Ward, De Oosterpoort
19-3: Candy Dulfer, De Oosterpoort
19-3: Dry Cleaning, Vera
19-3: Isla, Bimhuis
19-3: Komodo, Little Devil
19-3: ERRA +Silent Planet + Invent Animate + Sentinels, 013
20-3: Cult of Luna + Russian Circles + Svalbard, Tivoli
20-3: Quinn XCII, Melkweg
20-3: Fantastic Cat, Paradiso
20-3: Dry Cleaning, Paradiso
20-3: Henry Rollins, De Oosterpoort
20-3: Snoop Dogg, Ziggo Dome
20-3: Olivia Dean, Tolhuistuin
20-3: Scottish Ensemble + Andersson Dance, Tivoli
21-3: Marc Almond, Tivoli
21-3: Channel Tres, Paradiso
21-3: Danny Vera, Wilminktheater
21-3: Grayson Capps, Tivoli
21-3: Hans Theesink & Big Daddy Wilson, De Oosterpoort
21-3: SG Lewis, Melkweg
21-3: Beartooth + Motionless in White + Stray from the Path, 013
22-3: Haken + Between the Buried and Me + Cryptodira, 013
22-3: Van Dik Hout, Tivoli
22-3: Jaya the Cat, Melkweg
22-3: Blue Man Group, Ahoy - RTM
22-3: Hank Roberts Trio, Paradox
22-3: Easy Life, Paradiso
22-3: Joe Buck, De Oosterpoort
22-3: Michael Bublé, Ziggo Dome
22-3: Amber Arcades + Robin Kester, Patronaat
22-3: FKJ, Melkweg
22-3: Florist, Ekko
22-3: Boaz, Paradiso
22-3: Blackberry Smoke + Read Southall Band, Tivoli
22-3: Damien Rice, Carré
23-3: Damien Rice, Carré
23-3: Klangstof, Victorie
23-3: Orange Skyline, De Nieuwe Nor
23-3: Aldous Harding, Tivoli
23-3: Blackbird, Tivoli
23-3: Amber Arcades + Robin Kester, Merleyn
23-3: Gotu Jim, Metropool
23-3: Danny Vera, Concertgebouw De Vereeniging
23-3: Kabaka Pyramid, Doornroosje
23-3: Cloudsurfers, Paradiso
23-3: Ramkot, Hall of Fame
23-3: Glashart, Paard
23-3: New Candys + The Third Sound, Vera
23-3: DIRK., Altstadt
23-3: Warhaus, Effenaar
23-3: Van Dik Hout, Victorie
23-3: Frank Gambale All Star Band, De Boerderij
23-3: The Vices, Maassilo
23-3: Okean Elzy, AFAS Live
23-3: Beth & Flo, De Oosterpoort
23-3: Joe Buck, Luxor Live
23-3: John R. Miller + JP Harris Dreadful Wind & Rain, Effenaar
23-3: Meau, De Oosterpoort
23-3: Blood Youth + Cane Hill + Diamond Construct, Willem Twee
23-3: Joost Willemze, Tivoli
23-3: Frankie Stew + Harvey Gunn, Bitterzoet
23-3: Wiegedood, Patronaat
23-3: The Jordan, Paradiso
23-3: Ramkot, Hall of Fame
23-3: Blue Man Group, Ahoy - RTM
24-3: Blue Man Group, Ahoy - RTM
24-3: Harlem Lake, Iduna
24-3: Sef & het El Salvador Ensemble, Tivoli
24-3: Philharmonie ZuidNederland + Wu Wei, Tivoli
24-3: Edwin Evers Band, De Boerderij
24-3: Wako, LantarenVenster
24-3: Jeroen van Koningsbrugge & ZEUS, Grenswerk
24-3: Grade 2 + Death by Stereo, Little Devil
24-3: Dermot Kennedy, AFAS Live
24-3: Jaap Reesema, 013
24-3: Rudeboy, Luxor Live
24-3: New Candys + The Third Sound, Stroomhuis
24-3: Sophie Straat, Vera
24-3: Blackbird, De Nieuwe Nor
24-3: Warhaus, Muziekgieterij Maastricht
24-3: Beharie, Tivoli
24-3: Flemming, Melkweg
24-3: Van Dik Hout, Metropool
24-3: Nova Twins, Melkweg
24-3: John R. Miller + JP Harris, Paradiso
24-3: Hang Youth, Paradiso
24-3: Aldous Harding, De Oosterpoort
24-3: Ramkot, De Pul
24-3: Alex Roeka, De Oosterpoort
24-3: Paul Carrack, De Bosuil
24-3: Melissa Aldana Quartet, Paradox
24-3: Nick & Simon, Victorie
24-3: Klangstof, Muziekgieterij Maastricht
25-3: Klangstof, Cacaofabriek
25-3: Blanks , Victorie
25-3: Nneka, Melkweg
25-3: Rudeboy, Corneel (Lelystad)
25-3: Sophie Straat, Doornroosje
25-3: Boaz, Mezz
25-3: Benny Sings, Paradiso
25-3: Danny Vera, Tivoli
25-3: More Elektra, Melkweg
25-3: Orange Skyline, De Vorstin
25-3: Milow, Musis Arnhem
25-3: An Evening with the Blues ft. Bai Kamara Jr, Hans Theesink & Big Daddy Wilson en Curtis Salgado, LantarenVenster
25-3: The Answer, Patronaat
25-3: Amber Arcades + Robin Kester, Ekko
25-3: Rootsriders, P60
25-3: RY X, Doornroosje
25-3: Blackbird, Metropool
25-3: Ramkot, Paradiso
25-3: Haevn, Stadsschouwburg Utrecht
25-3: Kingfisher Sky, De Boerderij
25-3: Navarone, De Oosterpoort
25-3: Jasper Høiby, Paradox
25-3: Blue Man Group, Ahoy - RTM
25-3: Alex G + Momma, Tolhuistuin
25-3: Edwin Evers Band, P3
26-3: Edwin Evers Band, Patronaat
26-3: Crowbar, Metropool
26-3: Blue Man Group, Ahoy - RTM
26-3: Alex G + Momma, Tolhuistuin
26-3: Tristan, Patronaat
26-3: Bohemian Betyars, Mezz
26-3: A Boogie Wit Da Hoodie, 013
26-3: Mimi Webb, Melkweg
26-3: RY X, De Oosterpoort
26-3: Grade 2 + Death by Stereo, Iduna
26-3: Lachy Doley Group + Copperhead County, De Boerderij
26-3: The Answer, Willem Twee
26-3: Ashley Henry Trio, Tivoli
26-3: Amber Arcades + Robin Kester, Patronaat
26-3: Sem Jansen, De Bosuil
27-3: We Are Scientists, Muziekgieterij Maastricht
27-3: Dianne Reeves + Stacey Kent, Tivoli
27-3: Hania Rani, Tolhuistuin
27-3: Oska, Paradiso
27-3: Franc Moody, Paradiso
27-3: The Waterboys, De Oosterpoort
28-3: Two Another, Melkweg
28-3: Barbara Pravi, Amare
28-3: Dean Lewis, 013
28-3: Lee Ritenour & Band, De Boerderij
28-3: Emiliana Torrini & the Colorist Orchestra, Paradiso
29-3: Paradox Jazz Orchestra, Paradox
29-3: Tom Grennan, Melkweg
29-3: Anneke van Giersbergen, De Oosterpoort
29-3: Kim Churchill, Paradiso
29-3: Pierre de Maere, Melkweg
29-3: Dean Lewis, 013
29-3: Vasilis Papakonstantinou, Paradiso
29-3: Pile + Crowd of Chairs, Vera
29-3: Wiegedood, Effenaar
29-3: The Lathums, Doornroosje
29-3: The Waterboys, Tivoli
30-3: The Vices, Tivoli
30-3: Edwin Evers Band, Metropool
30-3: Blackbird, Hedon
30-3: Marlijn Weerdenburg, Tivoli
30-3: Ags Connolly, Tivoli
30-3: Prins S. en de Geit, Paard
30-3: Future Palace, Metropool
30-3: Boaz, Fluor
30-3: We Are Scientists, Tolhuistuin
30-3: Dardust, Melkweg
30-3: Amy Root, Paradiso
30-3: Cory Henry, Tivoli
30-3: Bon Entendeur, Melkweg
30-3: Ramkot, Eureka (Zwolle)
30-3: EUT, Merleyn
30-3: Van Dik Hout, Patronaat
30-3: Broederliefde, 013
30-3: Hallo Venray, Patronaat
30-3: Warhaus, De Oosterpoort
30-3: Meau, De Vereeniging
30-3: Wiegedood, Vera
30-3: Altin Gün, Paradiso
31-3: Altin Gün, Paradiso
31-3: The Handsome Family, Effenaar
31-3: Prins S. en de Geit, Victorie
31-3: Sophie Straat, Metropool
31-3: Boaz, Paard
31-3: Van Dik Hout, Bibelot
31-3: Edwin Evers Band, Luxor Live
31-3: Cory Henry, De Oosterpoort
31-3: Amber Arcades + Robin Kester, Vera
31-3: Ramkot, Het Podium (Hoogeveen)
31-3: Michael Olivera & The Cuban Jazz Syndicate, LantarenVenster
31-3: Def Americans, Grenswerk
31-3: Danny Vera, Theater Heerlen
31-3: Komodo, Gebr. De Nobel
31-3: De Kift, Willem Twee
31-3: Blackbird, Patronaat
31-3: Silver Lake, Melkweg
31-3: Polyphonic, Melkweg
31-3: Son Mieux, Paard
31-3: ARON, Tolhuistuin
31-3: Navarone, Muziekgieterij Maastricht
31-3: Mezerg, Melkweg
31-3: Amy Root, Ekko
31-3: The Vices, Metropool
31-3: Tabitha, De Oosterpoort
31-3: The Waterboys, De Bosuil
31-3: L'Hijâz'Car, Paradox
31-3: Warhaus, Doornroosje
31-3: Dry Cleaning, Maassilo

Maart (BE)
02/03 Maneskin vorst Nationaal
02/03 Electric Callboy Lotto Arena
02/03 Merol De Roma
03/03 Merol De Roma
3-3: Chris Brown, Paleis 12
3-3: hubris. + Wanheda, De Klinker
04/03 Merol De Roma
4-3: Eden, La Madeleine
4-3: Tramhaus, ergens in Turnhout
4-3: Ramkot, Harmonie (Oudenaarde)
05/03 The Academic Botanique
5-3: Camille, Kursaal Oostende
5-3: The Backseat Lovers, Trix
05/03 George Ezra Vorst Nationaal
05/03 Stef Kamil Carlens & The Gates Of Eden Plays Bob Dylan AB
06/03 Father John Misty AB
07/03 Suzanne Vega De Roma
7-3: Ramkot, AB
08/03 Pomme Cirque Royal
08/03 Suzanne Vega De Roma
09/03 Somebody's Child Trix
09/03 La Grande Sophie Cirque Royal
09/03 Lorenzo AB
9-3: Roosbeef + Lucky Fonz III, De Roma
10/03 Igorrr + Amenra + Der Weg Einer Freiheit+ Hangman's Chair Vorst Nationaal
10/03 Ozark Henry AB
11/03 Goldband Lotto Arena
11-3: Ramkot, Lux (Herenhout)
12/03 Tiken Jah Fakoly AB
12-3: Isaiah Rashid, La Madeleine
12/03 Courtney Marie Andrews Botanique
13-3: beabadoobe, La Madeleine
14/03 Christophe Willem Cirque Royal
14/03 Death Cab For Cutie + Slow Pulp De Roma
14/03 I Prevail + Trash Boat Trix
14/03 Les Louanges Botanique
14-3: dEUS, AB
15-3: dEUS, AB
15-3: Morrissey, Stadsschouwburg Antwerpen
15/03 Stromae Paleis 12
16/03 Stromae Paleis 12
16-3: Morrissey, Bozar
17/03 Maxime Le Forestier Cirque Royal
17/03 Stromae Paleis 12
17-3: Roosbeef + Lucky Fonz III, Wilde Westen
18/03 Aron Botanique
18/03 OLIVIA AB
18-3: Ramkot, Zik Zak (Ittre)
18-3: Marcus King, De Roma
18-3: Def Americans, EMotia (Erpe-Mere)
18-3: Damien Rice, Stadsschouwburg Antwerpen
20/03 Justin Bieber Sportpaleis
20-3: King Gizzard & the Lizard Wizard, Koninklijk Circus
20-3: Warhaus, AB
21/03 Cult Of Luna + Russian Circles + Svalbard AB
21/03 Aldous Harding Cirque Royal
21/03 Haken + Between The Buried And Me + Cryptodira Trix
21/03 Easy Life Botanique
22/03 Loise Attaque Vorst Nationaal
22-3: Christine and the Queens, AB
22-3: EUT, Trix
23/03 Blackberry Smoke Het Depot
23-3: Michael Bublé, Sportpaleis
23/03 Nova Twins Botanique
23-3: Tamino, Vorst Nationaal
24/03 Biflo & Oli Paleis 12
24/03 Nneka De Roma
24-3: Roosbeef + Lucky Fonz III, Het Depot
24/03 Johnny Vorst Nationaal
24-3: The Teskey Brothers, La Madeleine
24/03 Devin Townsend AB
25/03 Jenifer Vorst Nationaal
25-3: Warhaus, De Roma
25-3: Vive La Fête, De Zwerver
25/03 Coely AB
25/03 Starset Trix
26-3: Dermot Kennedy, Vorst Nationaal
26/03 Blood Youth + Cane Hill Kavka Oudaan
27-3: Mimi Webb, La Madeleine
27-3: FKJ, Koninklijk Circus
28/03 The Waterboys De Roma
28/03 Alex G Trix
28/03 We Are Scientists Kavka Oudaan
28/03 Beartooth AB
29-3: Dardust, Ancienne Belgique
29/03 Hetty Hersmoortel Het Depot
30/03 Arthur H Cirque Royal
30/03 November Ultra De Roma
30-3: Vive La Fête, De Casino
30/03 Stef Kamil Carlens & The Gates Of Eden Play Bob Dylan Het Depot
30/03 Sylvie Kreusch AB
31-3: Roosbeef + Lucky Fonz III, Ha'Concerts
31/03 Stef Kamil Carlens & The Gates Of Eden Play Bob Dylan Viernulvier (Vooruit)

April (NL)
1-4: Madness, AFAS Live
1-4: Danny Vera, Philharmonie Haarlem
1-4: Son Mieux, Paard
1-4: RPWL, De Boerderij
1-4: Boombox, Patronaat
1-4: Elske DeWall, Bibelot
1-4: Jack Broadbent, Paradiso
1-4: The Blue Stones, Melkweg
1-4: Prins S. en de Geit, De Oosterpoort
1-4: Charlotte Wessels, De Bosuil
1-4: Fever Ray, Melkweg
1-4: Sophie Straat, Paard
1-4: Trijntje Oosterhuis, Gebr. De Nobel
1-4: The Slow Readers Club, Tolhuistuin
1-4: The Handsome Family + Daniel Knox, De Oosterpoort
1-4: Flemming, Doornroosje
1-4: The Vices, Doornroosje
1-4: Edwin Evers Band, De Vorstin
1-4: Warhaus, Paradiso
1-4: The Waterboys, Muziekgieterij Maastricht
1-4: Never Been to Berlin, DOOR
2-4: Uada + Afsky, Hall of Fame
2-4: Altin Gün, 013
2-4: No Fun At All, Melkweg
2-4: Warhaus, Maassilo
2-4: Jack Broadbent, Paard
2-4: Gaz Coombes, Tolhuistuin
2-4: Stefania, Tivoli
2-4: The Handsome Family, Bitterzoet
2-4: Roosbeef, Paradiso
2-4: The Waterboys, Doornroosje
2-4: The Music of Cream, De Bosuil
3-4: Jadu Heart, Paradiso
3-4: pH-1, Melkweg
3-4: Riverdance, Ahoy - RTM
3-4: The Life on Mars Orchestra, Tivoli
3-4: No Fun at All, Metropool
3-4: The Waterboys, Paradiso
3-4: Sungazer, Tolhuistuin
4-4: The Comet Is Coming, Melkweg
4-4: Riverdance, Ahoy - RTM
4-4: Roger Waters, Ziggo Dome
4-4: No Fun At All, Willem Twee
4-4: Shonen Knife, Melkweg
4-4: BBNO$, Melkweg
5-4: girl in red + Alexander 23, AFAS Live
5-4: Akua Naru, Paard
5-4: Altin Gün, Doornroosje
5-4: Meau, Tivoli
5-4: Billy Nomates, Tolhuistuin
5-4: Joe Buck, Melkweg
5-4: Sophie Straat, Tivoli
5-4: Tania Kross + Ernst Munneke + Randal Corsen, Stadsschouwburg Utrecht
5-4: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
5-4: Altin Gün, Doornroosje
5-4: Geoff Tate, De Boerderij
5-4: Ian Siegal, Tivoli
5-4: Kataklysm + Soilwork, Metropool
5-4: dEUS, Melkweg
5-4: Unearth + Misery Index + Year of the Knife, Dynamo
5-4: Peter Gabriel, Ziggo Dome
5-4: Amber Arcades + Robin Kester, Rotown
5-4: Ocobar, Tivoli
5-4: Lambert, Paradox
5-4: Milo Meskens, Merleyn
5-4: Benny Sings, Maassilo
5-4: Ensiferum, Mezz
6-4: Ensiferum, Iduna
6-4: Magda Novels, P60
6-4: Benny Sings, Tivoli
6-4: Gallus, Melkweg
6-4: Eljuri, Patronaat
6-4: Lambert, LantarenVenster
6-4: Altin Gün, De Oosterpoort
6-4: Geoff Tate, Iduna
6-4: Ramkot, Rotown
6-4: EUT, Vera
6-4: Prins S. en de Geit, Paradiso
6-4: Meau, Muziekgebouw Eindhoven
6-4: Amber Arcades + Robin Kester, Cul de Sac
6-4: Amy Root, Merleyn
6-4: Swallow the Sun + Draconian, Doornroosje
6-4: The Vices, Effenaar
6-4: Sophie Straat, Burgerweeshuis
6-4: Shame, Melkweg
6-4: dEUS, Maassilo
6-4: Roger Waters, Ziggo Dome
6-4: Laurence Jones, Patronaat
6-4: Klangstof, Metropool
6-4: Hockey Dad, Paradiso
6-4: Rondé, Effenaar
6-4: Vive La Fête, Melkweg
7-4: Klangstof, Gebr. De Nobel
7-4: Charlotte Wessels, Patronaat
7-4: Sef & het El Salvador Ensemble, De Oosterpoort
7-4: Alpha Wolf + King 810 + ten56 + Xile, Doornroosje
7-4: EELS, AFAS Live
7-4: Nederlands Blazers Ensemble & Duda Paiva Company, Paradiso
7-4: The Vices, Tolhuistuin
7-4: Edwin Evers Band, Metropool
7-4: Feuerengel, Bibelot
7-4: Vive La Fête, Muziekgieterij Maastricht
7-4: Roger Waters, Ziggo Dome
7-4: SERA, Tivoli
7-4: Tommy Emmanuel, Muziekgebouw Eindhoven
7-4: Gotu Jim, Melkweg
7-4: The Sha-La-Lee's, De Bosuil
7-4: Bram Stadhouders & B.O.X., Paradox
7-4: Prins S. en de Geit, Metropool
7-4: Pyranello, Tivoli
7-4: Broederliefde, Tivoli
7-4: La Brigade du Kif, Melkweg
7-4: The Vices, Tolhuistuin
7-4: Ramkot, Merleyn
7-4: The Lathums, Rotown
8-4: The Lathums, Tolhuistuin
8-4: Yori, Simplon
8-4: Musest, De Bosuil
8-4: Ramkot, Stroomhuis
8-4: Dirty Loops, Tivoli
8-4: Klangstof, Rotown
8-4: Joya Mooi, Melkweg
8-4: Hypno5e + Probation + No Permission, Grenswerk
8-4: Feuerengel, Musis
8-4: Jack Parow, Melkweg
8-4: Radio Filharmonisch Orkest + Radio Omroepkoor, Tivoli
8-4: Kölner Akademie, Tivoli
8-4: Krezip, De Oosterpoort
8-4: Tabitha, Doornroosje
8-4: Hallo Venray, Neushoorn
8-4: Haevn, Stadsschouwburg Groningen
8-4: Jools Holland and His Rhythm & Blues Orchestra, Paradiso
8-4: Ramkot, Stroomhuis
8-4: The Vices, Vera
8-4: Mike and the Moonpies, Merleyn
8-4: Black Flower, Paradox
8-4: W.A.S.P., Effenaar
8-4: CARM, Tivoli
8-4: Lil Gnar, 013
8-4: Jeroen van Koningsbrugge & ZEUS, Metropool
9-4: Godspeed You! Black Emperor, Paradiso
9-4: Amber Arcades + Robin Kester, Tolhuistuin
9-4: Bare Jams, Tivoli
9-4: Lila Ike + Max Romeo ft. Azizzi & Xana Romeo + Queenn Ifrica + Droop Lion, Melkweg
9-4: Sandra van Veen + Jeroen van Veen, Tivoli
9-4: Krezip, De Oosterpoort
9-4: Märzfeld, De Bosuil
9-4: Limp Bizkit + Wargasm + Blackgold, 013
9-4: Russkaja, Patronaat
9-4: Ramkot, Corneel (Lelystad)
10-4: Mike and the Moonpies, De Oosterpoort
10-4: Santrofi, Tolhuistuin
10-4: Artvark & Claton McFadden, LantarenVenster
10-4: J.I.D., Melkweg
11-4: Floor Jansen, Paradiso
11-4: Mystery, Melkweg
11-4: Eamonn McCormack, Metropool
11-4: Lovejoy, Bitterzoet
11-4: J.I.D., Melkweg
12-4: Floor Jansen, 013
12-4: Grant-Lee Phillips, De Helling
12-4: Typhoon, Paradiso
12-4: Boyzlife, Carré
12-4: Michael Mayo, Bird
12-4: Igorrr + Amenra + Der Weg Einer Freiheit + Hangman’s Chair, Melkweg
12-4: Cannibal Corpse + Dark Funeral + Ingested + Stormruler, Gebr. De Nobel
12-4: Rare Americans, Melkweg
12-4: Phoebe Go, Paradiso
12-4: Che Lingo, Melkweg
12-4: Matthews Southern Comfort, Tivoli
13-4: Stromae, Ziggo Dome
13-4: Yori, Hedon
13-4: Son Mieux, 013
13-4: Tabitha, Tivoli
13-4: Rondé, Paard
13-4: Meau, Carré
13-4: Joe Louis Walker, De Bosuil
13-4: Lâpsley, Melkweg
13-4: Ramkot, Ekko
13-4: Joesef, Tolhuistuin
13-4: dEUS, Muziekgieterij Maastricht
13-4: Joe Satriani, Metropool
13-4: Wytiki, Paradiso
13-4: Super db, Bitterzoet
13-4: Typhoon, Paradiso
13-4: Igorrr + Amenra + Der Weg Einer Freiheit + Hangman’s Chair, De Oosterpoort
13-4: Floot Jansen, Tivoli
13-4: Ultimate Eagles, Metropool
13-4: Blanko, Tivoli
14-4: Ludwig + Vincent van Amsterdam, Tivoli
14-4: Joe Satriani, Melkweg
14-4: Danny Vera, Theater Orpheus (Apeldoorn)
14-4: Espen Berg Trio, Paradox
14-4: Sophie Straat, Hall of Fame
14-4: Vive La Fête, Luxor Live
14-4: EUT, Ekko
14-4: Yori, Paradiso
14-4: Ultimate Eagles, De Bosuil
14-4: Michael Borstlap, Patronaat
14-4: Orange Skyline, Corneel
14-4: Boaz, De Nieuwe Nor
14-4: Liquid Sun Orchestra, Gebr. De Nobel
14-4: Rootsriders, Victorie
14-4: Jimmy Diamond, Metropool
14-4: Edsilia Rombley, De Oosterpoort
14-4: Navarone, Paradiso
14-4: dEUS, Muziekgieterij Maastricht
14-4: Krezip, 013
14-4: Edwin Evers Band, Paard
14-4: Fleddy Melculy + Tusky, Tivoli
14-4: Pitou, Bitterzoet
14-4: Avril Lavigne + The Spvrk, AFAS Live
14-4: Stromae, Ziggo Dome
14-4: Racoon, Doornroosje
14-4: Delain, 013
15-4: Delain, Patronaat
15-4: Yori, De Vorstin
15-4: Michael Mayo, Paradox
15-4: Orange Skyline, Mezz
15-4: Vive La Fête, Paard
15-4: Eurovision in Concert, AFAS Live
15-4: Waxa-Hatchee, Zonnehuis
15-4: Nobu, Tivoli
15-4: Artvark + Claton McFadden, Willem Twee
15-4: Stromae, Ziggo Dome
15-4: The Luka State, Bitterzoet
15-4: Pomme, Melkweg
15-4: Fleddy Melculy + Tusky, Muziekgieterj Maastricht
15-4: Prins S. en de Geit, Bibelot
15-4: Ramkot, Metropool
15-4: Sjako!, Victorie
15-4: Amsterdam Funk Orchestra, De Boerderij
15-4: Dennis van Aarssen, Neushoorn
15-4: Trijntje Oosterhuis, De Vorstin
15-4: Dana Winner, Tivoli
15-4: Mart Hoogkamer, Ahoy
15-4: Rondé, De Oosterpoort
15-4: The Cavemen., Tolhuistuin
15-4: Rootsriders, Metropool
15-4: Holy Moly & the Crackers, Melkweg
15-4: Frank Boeijen, De Oosterpoort
15-4: Ramkot, Metropool
16-4: Noord Nederlands Orkest, Tivoli
16-4: Helstar, Dynamo
16-4: O.R.K. + Lizzard, Effenaar
16-4: Fleddy Melculy + Tusky, 013
16-4: Boaz, De Bosuil
16-4: Fun Lovin' Criminals, Melkweg
16-4: The Fortunate Sons, Patronaat
16-4: Macklemore + Tones and I + charlieonafriday, AFAS Live
16-4: Ramkot, Willem Twee
16-4: Floor Jansen, Paard
16-4: Rondé, Doornroosje
16-4: Baco Exu do Blues, Melkweg
16-4: Danny Vera, Staddschouwburg De Harmonie (Leeuwarden)
16-4: Big Thief, De Oosterpoort
16-4: Edwin Evers Band, 013
17-4: Floor Jansen, De Oosterpoort
17-4: Nathan Bell, De Oosterpoort
17-4: Katie Melua, Carré
18-4: Van Swieten Society, Tivoli
18-4: Picture This, Tolhuistuin
18-4: Danny Vera, Parktheater Eindhoven
18-4: Yo La Tengo, Paradiso
18-4: Fun Lovin' Criminals, iduna
18-4: Smino, Melkweg
19-4: Steve Harley & Cockney Rebel, De Oosterpoort
19-4: Racoon, Paradiso
19-4: Hamilton de Holanda + Nduduzo Makhathini, Bimhuis
19-4: Girli, Paradiso
19-4: Yellow Days, Melkweg
19-4: Yo La Tengo, LantarenVenster
19-4: Winston Surfshirt, Tolhuistuin
20-4: Krezip, Melkweg
20-4: Conception, Melkweg
20-4: Portland, Bitterzoet
20-4: Rondé, Hedon
20-4: Mike Stern Band, De Boerderij
20-4: Pink Floyd Project, Tivoli
20-4: The Gumbo Kings, Café Wilhelmina
20-4: Boaz, Willem Twee
20-4: Tabitha, Effenaar
20-4: Jaap Reesema, Patronaat
20-4: Psychonaut + Doodseskader, Vera
20-4: Mark Wilkinson, Melkweg
20-4: Dragonfruit, Paradiso
20-4: Steffen Morrison, LantarenVenster
20-4: Gino Cochise, Merleyn
21-4: Edo de Waart, Tivoli
21-4: Loupe, Paradiso
21-4: Thee Sacred Souls, Melkweg
21-4: Thijs Boontjes, Metropool
21-4: Yori, Victorie
21-4: Maduk, Melkweg
21-4: Ruben Block, Neushoorn
21-4: Threshold, De Boerderij
21-4: Michael W. Smith, Ahoy
21-4: Sophie Straat, Paradiso
21-4: Christoph Irniger Trio + Ben van Gelder, Tivoli
21-4: Black Box Revelation, Bitterzoet
21-4: Prins S. en de Geit, Tivoli
21-4: Rondé, Tivoli
21-4: Mazey Haze, Neushoorn
21-4: The Mission + Wires & Lights, Tolhuistuin
21-4: Son Mieux, Doornroosje
21-4: Gert Vlok Nel, Willem Twee
21-4: MEYY, Paradiso
21-4: Edwin Evers Band, De Oosterpoort
21-4: De Kift, De Oosterpoort
21-4: Steve Harley & Cockney Rebel, Patronaat
21-4: Helstar, Metropool
22-4: Christina Branco, Tivoli
22-4: De Jonge Boschfazant & Meindert Talma, Vera
22-4: Anna B Savage, Paradiso
22-4: Fleddy Melculy + Tusky, Q-Factory
22-4: Gruppo Sportivo, Muziekgieterij Maastricht
22-4: Pene Corrida, Bibelot
22-4: Prins S. en de Geit, Effenaar
22-4: Trijntje Oosterhuis, Theater De Stoep
22-4: Bill Frisell & Thomas Morgan, LantarenVenster
22-4: The Living Room, Tivoli
22-4: Jeroen van Koningsbrugge & ZEUS, De Boerderij
22-4: Roos Blufpand, Tivoli
22-4: Sjako!, De Bosuil
22-4: Edwin Evers Band, Victorie
23-4: Edwin Evers Band, Melkweg
22-4: EUT, Rotown
23-4: Dudley Taft, Muziekcafé De Cactus
23-4: Threshold, De Bosuil
23-4: Steve Harley & Cockney Rebel, Tivoli
23-4: Front Line Assembly, Paard
23-4: Shea Couleé, Melkweg
23-4: The Haunted Youth, Tolhuistuin
23-4: Sem Jansen, Effenaar
23-4: Chew, Paard
23-4: MaYaN, Victorie
23-4: Racoon, De Oosterpoort
23-4: The Selecter, Paradiso
24-4: The Tallest Man on Earth, Paradiso
24-4: DMA's, Melkweg
24-4: David Eugene Edwards, Tivoli
25-4: Systir, Tivoli
25-4: God Is an Astronaut, Patronaat
25-4: Bill Callahan, Paradiso
25-4: The Hara, Dynamo
26-4: Aesthetic Perfection, Paard
26-4: Blaudzun, De Oosterpoort
26-4: Fat Dog, De Nijverheid
26-4: Scott Kinsey Group, Paradox
26-4: Gladde Paling, 013
26-4: Trijntje Oosterhuis, Theater De Purmaryn
26-4: Thijs Boontjes, Paradiso
27-4: Dave Weckl + Tom Kennedy Project, De Boerderij
27-4: Metallica + Architects + Mammoth WVH, Johan Cruijf ArenA
27-4: Kataklysm + Soilwork, Iduna
28-4: Go Now!, De Boerderij
28-4: Theo Lawrence, Paradiso
28-4: Son Mieux, De Oosterpoort
28-4: Welshly Arms, De Helling
28-4: Carminho, Tivoli
28-4: Boaz, Merleyn
28-4: Mother's Finest, Q-Factory
28-4: Hamilton de Holanda & Nduduzo Makhathini, LantarenVenster
28-4: Fleddy Melculy + Tusky, Vera
28-4: Chuck Prophet & the Mission Express + Kris Groen, Ekko
28-4: Lankum, Tolhuistuin
28-4: Vive La Fête, Tivoli
28-4: Jim Jones All Stars, Paradiso
28-4: Elske DeWall, Neushoorn
28-4: Counterparts + Kublai Khan TX + Paleface + Dying Wish, Dynamo
28-4: Graveyard + Kadaver, Doornroosje
28-4: EUT, De Nieuwe Nor
29-4: Chef Special, Ziggo Dome
29-4: Michiel Borstlap, LantarenVenster
29-4: The Cosmic Carnival, Victorie
29-4: Elske DeWall, De Vorstin
29-4: Trijntje Oosterhuis, Theater Castellum
29-4: Metallica + Five Finger Death Punch + Ice Nine Kills, Johan Cruijf ArenA
29-4: Mother's Finest, De Duyckerf
29-4: Noémie Wolfs, Tivoli
29-4: Kaitlyn Aurelia Smith, Melkweg
29-4: Fleddy Melculy + Tusky,D Doornroosje
29-4: Pitou, Merleyn
29-4: Estrella Acosta
29-4: Vive La Fête, Effenaar
29-4: Graveyard + Kadaver, Melkweg
29-4: The Fortunate Sons, Paard
29-4: Mark Foggo, Bibelot
29-4: Son Mieux, Tivoli
29-4: Krezip, Patronaat
29-4: Daniël Lohues, Tivoli
29-4: Prins S. en de Geit, Doornroosje
30-4: Kataklysm + Soilwork, P60
30-4: Racoon, De Oosterpoort
30-4: Orange Skyline, Tolhuistuin
30-4: Lee Bains + The Glory Fires, Willem Twee
30-4: Selah Sue, 013
30-4: Queen Must Go On, Ziggo Dome
30-4: Sjako!, Patronaat

April (BE)
1-4: Dry Cleaning, Trix
1-4: Bente, Trix
01/04 Youv Dee Botanique
3-4: Fever Ray, Koninklijk Circus
4-4: Patrice, La Madeleine
05/04 Tori Amos Cirque Royal
06/04 Jools Holland & His Rythm & Blues Orchestra De Roma
7-4: Hypno5e, Botanique
08/04 Eels Vorst Nationaal
8-4: Psychonaut, Trix
9-4: Thy Art Is Murder, De Casino
10/04 Birdy Cirque Royal
11/04 Altin Gün De Roma
12-4: J.I.D., La Madeleine
13/04 Cannibal Corpse + Dark Funeral + Ingested + Stormruler Trix
13-4: Nonchelange, Trix
16/04 Joe Satriani De Roma
17-4: Macklemore + Tones and I + charlieonafriday, Vorst Nationaal
18/04 Angelo Branduardi Cirque Royal
18/04 Jonathan Jeremiah Trix
18-4: Big Thief, de Roma
20-4: Julien Clerc, Koninklijk Circus
20-4: Fleddy Melculy + Tusky, Viernulvier
21/04 Zornik trixxo Theater Hasselt
21-4: Ramkot, L'Entrepot (Arlon)
22-4: Ramkot, Wilde Westen (Kortrijk)
22/04 The 100 Voices Of Gospel Cirque Royal
22/04 The Seatsniffers + Dry Riverbed Trio De Roma
22/04 The Mission Het Depot
23/04 Martin Kohlstedt AB
23-4: Ryan Adams, Koninklijk Circus
25/04 Hans Zimmer Sportpaleis
26-4: Fleddy Melculy + Tusky, Het Depot
27/04 Kommil Foo AB
27-4: Ramkot, Trix
28/04 Typh Barrow Vorst Nationaal
28/04 Kommil Foo AB
28-4: Pitou, Botanique
28-4: Meau, De Roma
29/04 Kommil Foo AB
30-4: Ramkot, Geruis (Dendermonde)
30-4: Pokey LaFarge, De Roma

Mei (NL)
1-5: Kamrad, Paradiso
1-5: Joshua Bassett + Stacey Ryan, Paradiso
1-5: Judith Hill, De Boerderij
2-5: The Undertones, Paradiso
3-5: Sabaton, Ziggo Dome
3-5: Petite Noir, Melkweg
3-5: Camel, Tivoli
3-5: Shantel & Bucovina Club Orkestar, Hall of Fame
3-5: Blue October, Melkweg
3-5: Pokey LaFarge, Doornroosje
3-5: Thylacine, Paradiso
3-5: Warhaus, Tivoli
3-5: Trijntje Oosterhuis, Tivoli
3-5: Pokey LaFarge, Doornroosje
4-5: Pokey LaFarge, Maassilo
4-5: Camel, Tivoli
4-5: Tramhaus, Ekko
5-5: Maisie Peters, Melkweg
5-5: Jonathan Roy, Paradiso
5-5: Dark Fortress + The Spirit + Asphagor, Baroeg
5-5: Arctic Monkeys + Inhaler, Ziggo Dome
5-5: Paolo Fresu + Rembrandt Frerichs Trio, Paradox
6-5: Arctic Monkeys + Inhaler, Ziggo Dome
6-5: Amsterdam Sinfonietta + Nederlands Kamerkoor, Tivoli
6-5: Shantel & Bucovina Club Orkestar, Tivoli
6-5: O.R.K. + Lizzard, De Boerderij
6-5: Jeroen van Koningsbrugge & ZEUS, Victorie
6-5: La Dispute, Melkweg
6-5: Julian Lage Trio, Paradox
6-5: The Cosmic Carnival, Bibelot
6-5: The Last Internationale, Metropool
6-5: Racoon, Paradiso
6-5: Michiel Borstlap, Willem Twee
6-5: Tokio Hotel, Musis Arnhem
6-5: Voltage, De Groene Engel
7-5: Voltage, Grenswerk
7-5: Ross the Boss + Sanhedrin + Trauma, Iduna
7-5: Nederlandse Bachvereniging, Tivoli
7-5: The Elvis Concert, Effenaar
7-5: Sjako!, Luxor Live
7-5: Jim Keller & Guy Davis, Tivoli
7-5: néomí, Paradiso
7-5: Alice Francis, De Helling
7-5: Gino Cochise, Tivoli
7-5: Krezip, Paard
7-5: Racoon, 013
8-5: Ndlovu Youth Choir, Melkweg
8-5: Charlie Cunningham, Paradiso
8-5: Steve Hackett, Tivoli
9-5: Barbican Quartet, Tivoli
9-5: Steph Strings, Merleyn
9-5: Rens, Jaïr & Ome Uncle, Melkweg
9-5: Giannis Haroulis, Melkweg
9-5: Gretchen Peters + Kim Richey, De Oosterpoort
9-5: Sam Smith, Ziggo Dome
9-5: Froukje, Paradiso
10-5: Froukje, Paradiso
10-5: Racoon, Tivoli
10-5: Nils Frahm, Tivoli
10-5: Omar Souleyman, Tolhuistuin
10-5: Postmodern Jukebox, Effenaar
10-5: Kenny Wayne Shepherd, Melkweg
10-5: Pentatonix, AFAS Live
11-5: Pentatonix, AFAS Live
11-5: Van Pletzen, Melkweg
11-5: Froukje, Doornroosje
11-5: Souad Massi, Tivoli
11-5: Rootsriders, Melkweg
11-5: VanWyck, Tivoli
11-5: The Indien, Patronaat
11-5: K's Choice, Maassilo
11-5: Racoon, Tivoli
11-5: HAWXX, Metropool
11-5: Ben Wendel Group, LantarenVenster
11-5: Nils Frahm, Tivoli
12-5: Anouar Brahem Quartet, De Oosterpoort
12-5: Nederlands Blazers Ensemble, Tivoli
12-5: Michiel Borstlap, Gebr. De Nobel
12-5: Dear Mother, Metropool
12-5: Trijntje Oosterhuis, Luxor Live
12-5: Thomas Enhco, Tivoli
12-5: Diana Krall, Carré
12-5: Boaz, Het Bolwerk
12-5: Eisbrecher, Effenaar
12-5: Prins S. en de Geit, Rotown
12-5: Pendragon, De Boerderij
12-5: Bat Out of Hell, De Bosuil
12-5: Laurence Jones, P60
12-5: Postmodern Jukebox, Melkweg
13-5: Pendragon, De Boerderij
13-5: Diana Krall, Carré
13-5: Asian Dub Foundation, De Duycker
13-5: Trijntje Oosterhuis, Stadsschouwburg Nijmegen
13-5: Gretchen Peters, Tivoli
13-5: Froukje, Hedon
13-5: Sera, Melkweg
13-5: Krezip, Maassilo
13-5: Karpe, Melkweg
13-5: The Bluesbones, De Bosuil
13-5: Charlotte Wessels, Neushoorn
13-5: Jon Allen, Melkweg
14-5: Phion, Tivoli
14-5: Simon Phillips, De Boerderij
14-5: K's Choice, Tivoli
14-5: Froukje, Doornroosje
14-5: Mahsa Vandat + Rembrandt Frerichs + Alma Quartet, De Oosterpoort
14-5: Channel Zero, De Bosuil
15-5: Pop Evil, Melkweg
15-5: Noémie Wolfs ft. Simon Casier, De Oosterpoort
16-5: K's Choice, Doornroosje
16-5: Depeche Mode, Ziggo Dome
16-5: Ingrid Andress, Melkweg
16-5: Froukje, Paard
17-5: Otoboke Beaver, Vera
17-5: Kip Moore, Melkweg
17-5: Ziggy Alberts, Paradiso
18-5: Normaal + Miss Montreal + Rowwen Hèze + Tim Knol & the Blues Grass Boogiemen, Terrein Tractorpulling Lochem
18-5: The Baby, De Boerderij
18-3: Ron Gallo, Merleyn
18-5: Nena, Tivoli
18-5: Jef Neve, Paard
18-5: Kayhan Kalhor + Erdal Erzincan + Rembrandt Trio, De Oosterpoort
18-5: Don Kapot + MDC III, Paard
18-5: Zak Abel, Paradiso
18-5: Depeche Mode, Ziggo Dome
18-5: Froukje, 013
18-5: Eileen Rose and the Legendary Rich Gilbert, Tivoli
19-5: The Babys, De Bosuil
19-5: Edwin Evers Band, Zuiderparktheater
19-5: Ron Gallo, Vera
19-5: Geowulf, Tivoli
19-5: Froukje, Paard
19-5: Trijntje Oosterhuis, Theater Junushoff
19-5: Billy Raffoul, Tolhuistuin
19-5: Holland Baroque + Julie Roset, Tivoli
19-5: Rootsriders, De Helling
19-5: Otoboke Beaver, Doornroosje
19-5: Lijpe, AFAS Live
19-5: The Innes Sibun Trio, Neushoorn
19-5: Alogte Oho & His Sounds of Joy, Tolhuistuin
19-5: Dez Mona, Melkweg
19-5: Tramhaus, Maassilo
19-5: Ziggy Alberts, Effenaar
20-5: The Offspring, AFAS Live
20-5: Splendid, Zuiderparktheater
20-5: Tineke Postma ft. Ben Monder, Paradox
20-5: Trijntje Oosterhuis, Goudse Schouwburg
20-5: Otoboke Beaver, Paard
20-5: Tramhaus, Patronaat
20-5: Ne Obliviscaris, Gebr. De Nobel
20-5: And So Watch I You From Afar, De Helling
20-5: James Brandon Lewis Trio, LantarenVenster
21-5: Dire Straits Experience, Paard
21-5: Jon Allen, De Oosterpoort
21-5: Splean, Melkweg
21-5: The 100 Voices of Gospel, De Oosterpoort
21-5: Metropole Orkst ft. Fresku, Tivoli
21-5: Hugh Cornwell, Melkweg
21-5: Neeve, Melkweg
21-5: Ollie, Paradiso
21-5: Nederlands Kamerkoor, Tivoli
22-5: Tania Kross, De Oosterpoort
22-5: The Robert Cray Band, Tivoli
23-5: Marco Beasley + Stefano Rocco, Tivoli
23-5: The Dire Straits Experience, Tivoli
23-5: Andy Shauf, Paradiso
23-5: Paul Weller, 013
23-5: Christian Löffler, Tivoli
23-5: K's Choice, Paard
24-5: Brad Mehldau & het Nederlands Kamerorkest, Tivoli
24-5: K's Choice, De Oosterpoort
25-5: Bruce Springsteen, Johan Cruijff ArenA
25-5: K's Choice, 013
25-5: The Robert Cray Band, De Oosterpoort
25-5: Cyan Kicks + Moon Shot, Willem Twee
25-5: Tramhaus, Eureka
25-5: Quatuor Ébène, Tivoli
25-5: Krezip, Tivoli
25-5: Fred Wesley & the New J.B.'s, Paard
25-5: Trijntje Oosterhuis, Schouwburg Odeon
25-5: Arifa, Gebr. De Nobel
25-5: Abel van Gijlswijk, Tivoli
25-5: Hedvig Mollestad Trio, Metropool
25-5: Randy Hansen, De Helling
25-5: Someone, Luxor Live
26-5: Someone, Simplon
26-5: Robert Jon & the Wreck, De Spot
26-5: Froukje, Tivoli
26-5: Mary Black, Tivoli
26-5: Randy Hansen, Patronaat
26-5: K's Choice, Metropool
26-5: Hybrid Minds, 013
26-5: Rob DeKay, De Oosterpoort
26-5: Angèle, AFAS Live
26-5: The Robert Cray Band, OLT De Goffert
26-5: Tramhaus, Effenaar
26-5: The Billy Joel Experience, Neushoorn
26-5: Robin McKelle, LantarenVenster
26-5: Lingua Ignota + Midwife, Tivoli
26-5: Orphaned Land + Dirty Shirt + Dead Venus + Ring of Gyges, De Boerderij
27-5: Bruce Springsteen, Johan Cruijff ArenA
27-5: Alain Clark, AFAS Live
27-5: Trijntje Oosterhuis, De Meerse
27-5: Robert Jon & the Wreck, Het Bolwerk
27-5: Cengiz Özkan, Tivoli
27-5: The Long Ryders, De Oosterpoort
27-5: Charlotte Wessels, Mezz
27-5: Mary Coughlan, Tivoli
27-5: Mooneye, Neushoorn
27-5: Someone, De Nijverheid
27-5: Infloyd, De Boerderij
27-5: Scary Pockets, Tolhuistuin
27-5: Fatoumata Diawara, De Oosterpoort
28-5: Fatoumata Diawara, Paradiso
28-5: Mary Coughlan, De Oosterpoort
28-5: Froukje, De Oosterpoort
28-5: Fred Wesley & the New JB's, Effenaar
29-5: The Analogues, Carré
29-5: Scary Pockets, Tivoli
30-5: The Analogues, Carré
29-5: Polyphia, Melkweg
30-5: Fatoumata Diawara, Paard
30-5: Omar Sheriff, Melkweg
30-5: The Devil Makes Three, De Oosterpoort
31-5: The Devil Makes Three, Paradiso
31-5: Paradox Jazz Orchestra, Paradox
31-5: Pete Murray, Lantarenvenster
31-5: Jambinai, Vera
31-5: Trijntje Oosterhuis, Staddschouwburg Zoetermeer

Mei (BE)
02/05 Tokio Hotel AB
04/05 Avril Lavigne Vorst Nationaal
4-5: La Dispute, Botanique
6-5: Ramkot, De Warande (Turnhout)
6-5: Dark Fortress + The Spirit + Asphagor, Asgaard Gentbrugge
07/05 Pentatonix Vorst Nationaal
07/05 Pupo Cirque Royal
11/05 Eisbrecher + Maerzfeld Trix
11/05 Channel Zero AB
11-5: Fleddy Melculy + Tusky, Le Delta
12/05 Channel Zero AB
12-5: Psychonaut + Doodseskader, De Casino
12-5: Sam Smith, Sportpaleis
12/05 Metejoor Het Depot
13/05 Metejoor Het Depot
13/05 Sabaton Sportpaleis
13/05 Channel Zero AB
14-5: Ne Obliviscaris, Trix
14-5: Roger Waters, Sportpaleis
16/05 Otoboke Beaver AB
19/05 The Offspring Vorst Nationaal
20-5: Depeche Mode, Sportpaleis
25-5: Froukje, AB
26-5: Burna Boy, Paleis 12
27/05 Metejoor AB
27-5: Elton John, Sportpaleis
27-5: Lingua Ignota + Midwife, Viernulvier
28-5: Elton John, Sportpaleis
28-5: The Distillers, Trix
28/05 The Dire Straits Experience Cirque Royal
29/05 The Chats Trix

Juni (NL)
1-6: Rymden, Tivoli
2-6: Rymden, De Oosterpoort
2-6: Maggie Lindemann, Melkweg
2-6: Anderson & Bennink & Glerum & Van Kemenade, Paradox
2-6: Pete Murray, Tivoli
3-6: Yes, Tivoli
3-6: Steve Earle, De Oosterpoort
4-6: Pyranello, Tivoli
4-6: The Chats, Paradiso
4-6: Steve Earle, 013
4-6: Harry Styles + Wet Leg, Johan Cruijf ArenA
4-6: Froukje, De Oosterpoort
5-6: Harry Styles + Wet Leg, Johan Cruijf ArenA
5-6: Turnstile, 013
5-6: Steve Earle, Tivoli
6-6: Harry Styles + Wet Leg, Johan Cruijf ArenA
6-6: Louis Cole & het Metropole Orkest, Tivoli
7-6: Muse + Royal Blood, Malieveld
7-6: Beatenberg, Melkweg
7-6: Rumours, Patronaat
8-6: Curtis Harding, Zuiderparktheater
9-6: Rumours, De Boerderij
9-6: Lizzy McAlpine, Paradiso
9-6: Julian Sas, Patronaat
9-6: Curtis Harding, OLT De Goffert
10-6: Hans Zimmer, Ziggo Dome
10-6: Rumours, De Oosterpoort
10-6: Ellen Foley, Iduna
10-6: Krezip, Doornroosje
10-6: Daniël Lohues, De Oosterpoort
10-6: Pink Project, Zuiderparktheater
10-6: Curtis Harding, Burgerweeshuis
11-6: Daniël Lohues, De Oosterpoort
11-6: Bruce Springsteen, Megaland
11-6: Rakim, Melkweg
11-6: Hans Zimmer, Ziggo Dome
11-6: Julien Libeer, Tivoli
12-6: Kiss, Ziggo Dome
13-6: The Winery Dogs, De Boerderij
13-6: Roo Panes + Harrison Storm, Paradiso
13-6: Slipknot, Ziggo Dome
13-6: The Distillers, Melkweg
14-6: The Distillers, Melkweg
14-6: Tenacious D, Ahoy
15-6: Jack Johnson, AFAS Live
15-6: isolde Lasoen, De Bosuil
16-6: Djavan, Tivoli
16-6: Guus Meeuwis + Flemming, Phillips Stadion
17-6: Guus Meeuwis + Flemming, Phillips Stadion
18-6: Guus Meeuwis + Flemming, Phillips Stadion
20-6: Pantera, AFAS Live
21-6: Jack Botts, Patronaat
22-6: Jack Botts, Café 't Rozenknopje
22-6: Young Gun Silver Fox, 013
23-6: Dean Lewis, AFAS Live
23-6: Abba Gold Europe, Bibelot
23-6: Hilltop Hoods, Melkweg
23-6: Young Gun Silver Fox, Zuiderparktheater
23-6: The Weeknd + Kaytranada + Mike Dean, Johan Cruijf ArenA
24-6: The Weeknd + Kaytranada + Mike Dean, Johan Cruijf ArenA
24-6: The Analogues, OLT Hertme
24-6: Young Gun Silver Fox, Melkweg
25-6: Maroon 5, Ziggo Dome
28-6: Airbourne + Blues Pills, 013

Juni (BE)
01/06 Stromae Paleis 12
02/06 Stromae Paleis 12
03/06 Stromae Paleis 12
08/06 Yes Het Depot
8-6: John Fogerty, Sportpaleis
09/06 Goldmen Cirque Royal
09/06 Beatenberg AB
13-6: Kiss, Paleis 12
13-6: Tenacious D, Vorst Nationaal
17-6: Krezip, De Roma
18-6: Bruce Springsteen, Festivalpark Werchter
22/06 Hans Zimmer Paleis 12
24-6: Harry Styles + Wet Leg, Festivalpark Werchter

Juli (NL)
1-7: Lifesigns, De Boerderij
1-7: Puscifer, 013
1-7: 2000 Motels, Patronaat
1-7: Wardruna, OLT Caprera
2-7: Double Cream (DeWolff & The Dawn Brothers), Paradiso
3-7: Sylvan Esso, Paradiso
5-7: Bob Wayne & the Outlaw Carnies, Mezz
6-7: Rammstein, Stadspark Groningen
6-7: Floor Jansen + Anneke van Giersbergen, Paleis Soestdijk
7-7: Rammstein, Stadspark Groningen
7-7: The White Buffalo, Tivoli
8-7: Southside Johnny & Asbury Jokes, Paradiso
10-7: Live, Tivoli
11-7: Iron Maiden + The Raven Age, Ziggo Dome
12-7: Fat Freddy's Drop, Tivoli
15-7: Beth Hart, Paleis Soestdijk
15-7: Kiefer Sutherland, Zuiderparktheater
15-7: Coldplay, Johan Cruijf ArenA
16-7: Coldplay, Johan Cruijf ArenA
16-7: Neet oét Lottum, Paradiso
18-7: Coldplay, Johan Cruijf ArenA
20-7: Eagles of Death Metal, Victorie

Juli (BE)
11-7: The Weeknd + Kaytranada + Mike Dean, Koning Boudewijnstadion
12-7: The Weeknd + Kaytranada + Mike Dean, Koning Boudewijnstadion

Augustus (NL)
1-8: Me First and the Gimme Gimmes, Dynamo
18-8: Sons of the East, Zuiderparktheater
26-8: Céline Dion, Ziggo Dome
27-8: Céline Dion, Ziggo Dome
29-8: Céline Dion, Ziggo Dome

Augustus (BE)
4-8: Rammstein, Koning Boudewijnstadion
5-8: Rammstein, Koning Boudewijnstadion

September (NL)
1-9: Richard Bona & Metropole Orkest, Bimhuis
2-9: Richard Bona & Metropole Orkest, De Oosterpoort
5-9: Richard Bona & Metropole Orkest, Tivoli
6-9: Robert Jon & the Wreck, Melkweg
8-9: Steve Rothery Band, De Boerderij
8-9: Stream of Passion, Dynamo
9-9: Steve Rothery Band, De Boerderij
10-9: Emily Hill, De Boerderij
14-9: Unitopia, De Boerderij
15-9: Def Americans, Effenaar
15-9: Ayreon, 013
16-9: Ayreon, 013
16-9: Clan of Xymox + Silent Runners, De Boerderij
17-9: Ayreon, 013
21-9: Alceu Valença, Melkweg
22-9: Stone Foundation, Tivoli
22-9: Nabou, Paradox
23-9: The Royal Dutch Scam, De Boerderij
24-9: Ron Pope, Melkweg
27-9: Elephant, Paradiso
28-9: Benjamin Clementine, Tivoli
28-9: The Legend of Springsteen, De Boerderij
28-9: Jennie Lena & The Free Souls, Luxor Live
28-9: Marc Broussard, Doornroosje
29-9: Itamar Borochov, Paradox
30-9: Massada, De Boerderij
30-9: Jennie Lena & The Free Souls, Rotown
30-9: Marc Broussard, De Oosterpoort

September (BE)
8-9: Blink-182 + The Story So Far, Sportpaleis
15-9: Julieta Venegas, La Madeleine
23-9: Benjamin Clemtine, Koninklijk Circus

Oktober (NL)
1-10: Marc Broussard, Paradiso
2-10: Cory Wong, Paradiso
3-10: Marc Broussard, Paard
4-10: Half Moon Run, Doornroosje
5-10: Cory Wong, Tivoli
5-10: L.A.B., Paradiso
6-10: Jennie Lena & The Free Souls, De Nieuwe Nor
7-10: Luke Combs, AFAS Live
7-10: The Source ft. Trygve Seim, Paradox
7-10: Half Moon Run, De Oosterpoort
7-10: The Aristocrats, De Boerderij
8-10: The Aristocrats, De Boerderij
8-10: Blink-182 + The Story So Far, Ziggo Dome
9-10: Cory Wong, 013
13-10: Danny Vera, Ziggo Dome
13-10: Jennie Lena & The Free Souls, Paard
14-10: Jennie Lena & The Free Souls, Corneel (Lelystad)
15-10: Louis Tomlinson, Ziggo Dome
16-10: LaBrassaBanda, Melkweg
17-10: Iamx, De Helling
19-10: Jennie Lena & The Free Souls, Hedon
20-10: The Big 4 Tribute, Metropool
20-10: Jennie Lena & The Free Souls, Iduna
20-10: Kari Jobe + Cody Carnes, Ahoy _ RTM
20-10: Band with Benefits, Tivoli
20-10: AC/DC UK, Victorie
21-10: AC/DC UK, Metropool
22-10: Ane Brun, Tivoli
22-10; FKJ, Melkweg
23-10: FKJ, Melkweg
24-10: Larkin Poe, Tivoli
25-10: Herman van Veen, Carré
26-10: Herman van Veen, Carré
26-10: Protoje, Paradiso
27-10: Herman van Veen, Carré
27-10: AC/DC UK, Muziekgieterij Maastricht
28-10: AC/DC UK, De Pul
28-10: Herman van Veen, Carré
29-10: Herman van Veen, Carré
29-10: Hauser, Ziggo Dome

Oktober (BE)
6-10: Cory Wong, AB
12-10: Larkin Poe, AB
12-10: Louis Tomlinson, Sportpaleis
21-10: M.Pokora, Paleis 12
29-10: AC/DC UK, Kavka

November (NL)
1-11: Herman van Veen, Carré
2-11: Herman van Veen, Carré
3-11: Herman van Veen, Carré
3-11: Damian Wilson, De Bosuil
4-11: Damian Wilson, De Boerderij
4-11: Herman van Veen, Carré
5-11: Herman van Veen, Carré
6-11: Level 42, Paard
7-11: Level 42, De Oosterpoort
8-11: Level 42, Tivoli
10-11: Level 42, 013
11-11; Level 42, Paradiso
11-11: Against the Current, Melkweg
11-11: The Hillbilly Moonshiners, Neushoorn
11-11: Suzan en Freek, Ziggo Dome
12-11: Suzan en Freek, Ziggo Dome
12-11: Level 42, Parkstad Limburg Theater
13-11: Level 42, Metropool
14-11: Level 42, Muziekgebouw Eindhoven
14-11: Bill Frisell Trio, Tivoli
17-11: Rolf Sanchez, Patronaat
17-11: De Avond van de Filmmuziek (Metropole Orkest & Groot Omroepkoor Jules Buckley), Ziggo Dome
18-11: Rolf Sanchez, Hedon
18-11: De Avond van de Filmmuziek (Metropole Orkest & Groot Omroepkoor Jules Buckley), Ziggo Dome
22-11: Stromae, Ziggo Dome
22-11: Herman van Veen, Carré
23-11: Herman van Veen, Carré
23-11: Stromae, Ziggo Dome
23-11: Son Mieux, AFAS Live
24-11: Son Mieux, AFAS Live
24-11: The Magic of Santana ft. Alex Ligertwood & Tony Lindsay, De Boerderij
24-11: Herman van Veen, Carré
24-11: AC/DC UK, Fluor
24-11: Rolf Sanchez, Tivoli
25-11: AC/DC UK, De Bosuil
25-11: Rolf Sanchez, Doornroosje
25-11: Herman van Veen, Carré
25-11: Crazy Little Things, De Boerderij
26-11: Herman van Veen, Carré
26-11: Anne Clark, Tivoli
29-11: Herman van Veen, Carré
30-11: Herman van Veen, Carré
30-11: Sting + Joe Sumner, AFAS Live

November (BE)
2-11: ABBA Gold, Kursaal Oostende
17-11: Christophe Maé, Vorst Nationaal
19-11: Frans Bauer & Sieneke, Kursaal Oostende

December (NL)
1-12: Herman van Veen, Carré
1-12: AC/DC UK, P3
2-12: Herman van Veen, Carré
2-12: AC/DC UK, De Boerderij
2-12: Waylon, Ahoy
3-12: Herman van Veen, Carré
7-12: Raymond van het Groenewoud, Carré
8-12: Floor Jansen, AFAS Live
8-12: AC/DC UK, Mezz
9-12: AC/DC UK, De Meester
9-12: Rolf Sanchez, Paard
13-12: Moya Brennan, Philharmonie Haarlem
14-12: Rolf Sanchez, 013
15-12: Rolf Sanchez, De Oosterpoort
15-12: AC/DC UK, Iduna
15-12: Moya Brennan, De Oosterpoort
16-12: AC/DC UK, DRU-Cultuurfabriek (Ulft)
16-12: Moya Brennan, Tivoli
22-12: Abba Gold, Effenaar
23-12: Frans Bauer + Sieneke, Tivoli

December (BE)
1-12: KYO, Vorst Nationaal
8-12: Stromae, Paleis 12
9-12: Stromae, Paleis 12

2024
Januari (NL)

6-1: Crazy Little Things, Gebouw-T
12-1: Herman van Veen, Carré
13-1: Herman van Veen, Carré
14-1: Herman van Veen, Carré
17-1: Herman van Veen, Carré
18-1: Herman van Veen, Carré
19-1: Herman van Veen, Carré
20-1: Herman van Veen, Carré
21-1: Herman van Veen, Carré

Februari (BE)
28-2: ERA, Vorst Nationaal

Maart (NL)
30-3: Pierce the Veil, 013

Maart (BE)
14-3: Shaka Ponk, Vorst Nationaal

April (NL)
17-4: The Musical Box, Tivoli

Mei (BE)
25-5: Slimane, Vorst Nationaal
 
Laatst bewerkt:

HollandiaFCB

Geliefde act
24 jan 2016
1.527
1.776
hero GIF
 

teunajax

Support act
18 jul 2018
890
877
Vooruit...
Ik heb dus jullie hulp nodig om dit te kunnen doen, want het is wel heel erg veel in m'n uppie. Stuur de concerten die jij interessant vindt (met het volledige programma) naar mij in een DM. Deze voeg ik dan toe aan de lijst van de maand. Omdat het het begin is, doen we alvast september en oktober. Voortaan komt de lijst van november half oktober, de lijst van december half november, etc.

Ik plaats in dit bericht altijd de lijst. Hier worden ook alle bewerkingen gedaan! En ja, er wordt onderscheid gemaakt tussen Nederland en België, maar dan heb ik wel input nodig van de Belgen (want die ga ik zeker zelf niet doen). Hier alvast een opzetje voor september. Oktober volgt.

September (Nederland)
7-9: The Fearless Flyers, Paradiso
8-9: MaYaN + Off the Cross, Effenaar
10-9: Taake + Kampfar + Necrowretch, Gebr. De Nobel
13-9: Helloween + HammerFall, 013
13-9: Black Stone Cherry + The Georgia Thunderbolts, Tivoli
14-9: Ólafur Arnalds, Tivoli
14-9: Riverside, Melkweg
14-9: Jaga Jazzist+ DJ Cees Bruinsma + One Finger Snap, De Helling
15-9: King King + Black Bottle Riot, Mezz
16-9: Riverside, De Bosuil
16-9: Jaga Jazzist, De Oosterpoort
17-9: Jaga Jazzist, Doornroosje
17-9: The Animals, Q-Factory
17-9: Tides from Nebula + In2Elements, Little Devil
17-9: King King, P60
18-9: Jaga Jazzist, Bird
18-9: The Notwist, De Helling
19-9: La Femme, Tolhuistuin
20-9: Deafheaven + Whistler, Paradiso
20-9: Lindsey Buckingham, Philharmonie
22-9: Peter Hook and The Light, Paradiso
23-9: Peter Hook and The Light, De Oosterpoort
23-9: Parkway Drive + While She Sleeps, AFAS Live
23-9: Platon Karataev + Light by the Sea, Bibelot
24-9: Platon Karataev, Melkweg
24-9: New Model Army, Melkweg
25-9: New Model Army, Melkweg
27-9: Tricot, Melkweg
28-9: Biffy Clyro + De Staat, AFAS Live
29-9: Watain + Abbath + Tribulation + Bølzer, 013
29-9: Kaleo + Junius Meyvant, AFAS Live
30-9: Visions of Atlantis + Xandria + Ye Banished Privateers, De Helling
30-9: Vola + Voyager + Four Stroke Baron, 013
30-9: Gaahls WYRD + SAOR + Gaerea, Patronaat
30-9: Soen + Lizzard, De Boerderij

September (België)
12-9: Parkway Drive + While She Sleeps + Lorna Shore, Vorst Nationaal
21-9: Deafheaven + Whistler, Ancienne Belgique
28-9: The Stranglers + Sovjet War, Het Depot
29-9: Soen + Lizzard + Oceanhorse, Trix


Oktober (Nederland)
1-10: Vola + Voyager + Four Stroke Baron, Melkweg
1-10: Visions of Atlantis + Xandria + Ye Banished Privateers, 013
1-10: Dans Dans, Doornroosje
1-10: The Black Crowes + DeWolff, 013
1-10: Soen + Lizzard + Oceanhorse, De Boerderij
2-10: Machine Head + Amon Amarth + The Halo Effect, AFAS Live
3-10: Saxon + Diamond Head, 013
3-10: Foreigner, Tivoli
3-10: The Black Crowes + DeWolff, AFAS Live
4-10: Meitei, Merleyn
5-10: Liturgy, Hall of Fame
5-10: Cradle of Filth + Alvest + Naraka, Effenaar
5-10: Paradise Lost + Hangman’s Chair, Tivoli
6-10: Liturgy, OT301
7-10: Neptunian Maximalism, Hall of Fame
8-10: Paolo Nutini, Paradiso
8-10: Temple Fang+ TankZilla + Neptunian Maximalism + Spill Gold + Solar Temple x Dead Neanderthals, Doornroosje
9-10: Paolo Nutini, Paradiso
9-10: Don McLean, De Vereeniging
10-10: Alexis Fffrench, Tivoli
10-10: Don McLean, Carré
10-10: Deep Purple + Jefferson Starship, Ziggo Dome
12-10: Three Days Grace + 10 Years, 013
12-10: Blind Guardian, Volt
13-10: Saxon + Diamond Head, Patronaat
13-10: Uriah Heep, Tivoli
13-10: Wolves in the Throne Room + Incantation + Stygian Bough, Doornroosje
13-10: The Vintage Caravan + Volconova, Q-Factory
14-10: The Vintage Caravan + Volconova, Bolwerk Sneek
14-10: Wolves in the Throne Room + Incantation + Stygian Bough, Tivoli
14-10: Cult of Luna + Caspian + Birds in Row, Hedon
14-10: Airbag, De Boerderij
14-10: Danny Bryant + Demolition Brothers ft. Big Ritch, Willem Twee
15-10: The Vintage Caravan + Volconova, Little Devil
15-10: Nils Frahm, Parkstad Limburg
16-10: Elder + Pallbearer + Irist, 013
16-10: Bob Dylan, AFAS Live
16-10: Moonspell + Insomnium + Borknagar + Wolfheart + Hinayama, Tivoli
17-10: Bob Dylan, AFAS Live
17-10: Marillion, De Oosterpoort
18-10: Sum 41 + Simple Plan, 013
18-10: Bjorn Berge, Tivoli
19-10: Marillion, Muziekgebouw Eindhoven
20-10: Dans Dans, Tivoli
20-10: Nils Frahm, Concertgebouw
20-10: Marillion, Muziekgebouw Eindhoven
21-10: Danny Bryant + Emily H., Bibelot
22-10: Behemoth + Arch Enemy + Carcass + Unto Others, Brabanthallen
23-10: Muse, Carré
23-10: Our Hollow, Our Home + Aviana + THECITYISOURS, Willem Twee
24-10: Counting Crows, AFAS Live
25-10: Marillion, Tivoli
25-10: Brit Floyd, Muziekgebouw Eindhoven
26-10: Brit Floyd, AFAS Live
26-10: Marillion, Tivoli
27-10: All Them Witches, Paradiso
27-10: Sonata Arctica + Eleine, 013
28-10: Dans Dans, LantarenVenster
29-10: Sonata Arctica + Eleine, Tivoli
30-10: Echo & Bunnymen, Tivoli
30-10: Lady Blackbird, Paard
30-10: Laibach, Luxor Live
30-10: Jozef van Wissem + Midwife, Paradox
30-10: Tedeschi Trucks Band, Ahoy – RTM Stage

Oktober (België)
1-10: Moonspell + Insomnium + Borknagar + Wolfheart + Hinayama, Trix
1-10: Meltheads & Friends, Trix
2-10: Watain + Abbath + Tribulation + Bølzer, Trix
4-10: Cradle Of Filth + Alcest, Trix
8-10: Mudhoney, Het Depot
9-10: Levellers, Het Depot
10-10: Lionheart + Terror, Kavka
13-10: Wage War + The Devil Wears Prada, Kavka
19-10: Dinosaur Jr., Trix
20-10: The Dream Syndicate, Het Depot
21-10: Machine Head + Amon Amarth + The Halo Effect, Vorst Nationaal
22-10: Thrice + Coheed & Cambria + Touché Amoré, Trix
23-10: The Vintage Caravan, Ancienne Belgique
24-10: PUP, Ancienne Belgique
24-10: Alexisonfire + Boston Manor, Trix
26-10: Paradise Lost, De Casino
26-10: Editors, Vorst Nationaal
28-10: Carpenter Brut, Ancienne Belgique
28-10: Kendrick Lamar, Sportpaleis
28-10: Heideroosjes, Het Depot
30-10: Rudeboy plays UBS, Het Depot

Jpegmafia in Paradiso vanavond 👀 Edit: dit is geen DM
 

wenteldave

Headliner
21 apr 2019
9.005
4.516
Vraagje: vinden jullie het zo best of is het handiger als concerten na oktober er ook al komen te staan? Gewoon het programma t/m volgende zomer, zeg maar.
 

MarkD

Geliefde act
23 jan 2018
1.509
512
Lekker bezig pik. Als dit door iedereen wat wordt bijgehouden is dit een aanwinst voor het forum ja.
 
  • Leuk
Waarderingen: wenteldave

wenteldave

Headliner
21 apr 2019
9.005
4.516
Mezz (Breda) staat er in. Ekko (Utrecht) staat er in. Podium Victorie (Alkmaar) staat er in. Effenaar (Eindhoven) staat er in. Willem Twee ('s-Hertogenbosch) staat er in. Paard (Den Haag) staat er in. Vera (Groningen) staat er in.
 
Laatst bewerkt:
  • Leuk
Waarderingen: theblackmadness

eloelo

Sunset slot
3 dec 2013
2.937
1.217
Mezz (Breda) staat er in. Ekko (Utrecht) staat er in. Podium Victorie (Alkmaar) staat er in. Effenaar (Eindhoven) staat er in. Willem Twee ('s-Hertogenbosch) staat er in. Paard (Den Haag) staat er in.
Muziekgieterij Maastricht?
 

Gebruikers die dit onderwerp bekijken