Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ik denk eigenlijk dat de kaartverkoop van Lowlands niet zo enorm tegenvalt en dat ze vooral bij dtrh wat meer problemen hebben. Ik ga er vanuit dat we het bij Lowlands niet eens echt gaan merken. Gebaseerd op niks anders dan onderbuikgevoelens.
Wat een ontzettend rare kronkels maak je. Lowlands is enkel eenzijdig als je de hele grote groep aan diverse meningen en en geluiden die niet lijken op Rogier Kahlman als eenheidsworst wegzet. Dat zegt veel meer over hoe jij naar de wereld kijkt dan dat er sprake is van echte eenzijdigheid...
Live =/= met band. Er zijn genoeg artiesten in het elektronische genre die live spelen zonder band maar met drumcomputers, synthesizers en samplers. Ninajirachi is voor zover ik weet gewoon een DJ-set.
Ja, ik denk dat ze dit gedaan hadden als de kaartverkoop echt zorgelijk was. Het blijft natuurlijk giswerk, maar het uitblijven van dat soort namen doet mij vermoeden dat ze zich bij Lowlands niet zo druk maken om de kaartverkoop.
Omdat publiekstrekkers niet per se de grote namen hoeven te zijn. Ik zeg nergens dat ik dit specifiek verwacht had, maar meer dat ik het me had voor kunnen stellen dat ze in deze laatste drop nog wat mensen over de streep willen trekken.
Ja, begrijp me niet verkeerd hoor. Ik vind het een coole drop maar ik kan me niet voorstellen dat Celeste of Viagra Boys de reden zijn dat veel mensen zullen zeggen: "laten we toch maar naar Lowlands gaan dit jaar".
Prima set nieuwe namen. Ik was zelf al enorm te spreken over de line-up dus dit is alleen maar bonus, maar dit zijn ook weer geen namen waar je twijfelaars mee over de streep trekt, denk ik?