Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Disco arabesquo , Styn en Rozaly zijn leuke toevoegingen. De andere namen zeggen me ook niet zo veel. Ik had stiekem ook willen gehoopt op het laatste pakketje namen voor de hotot, teddy en fuzzy. Ergens in mei dan pas waarschijnlijk?
Even snel opzoek gegaan naar welke data al bekend zijn, iemand toevoegingen?
Vrijdag:
S10 - Ezra Collective - Maribou State - Amyl and the Sniffers - Beth Gibbons - Massive Attack
Zaterdag
Nieve Ella - Durand Jones - Wunderhorse - Underworld
Zondag
Yseult - Ichiko Aoba - Viagra Boys -...
Wat verwachten we dat er nog bijkomt? Ik hoop op iets uit het volgende lijstje: Foster the People, Father John Misty, Doechii, Four Tet, Leftfield, AJ Tracey, Jessica Pratt, HiTech, Heilung, Overmono
Het grootste probleem van deze prijzen is natuurlijk dat festivals als bks hierdoor steeds meer een ding wordt voor de (havermelk)elite of jonge hoogopgeleide tweeverdieners zonder kinderen. Daar gaan die generatie tickets helaas niet zoveel aan veranderen vrees ik
Leuk idee! Heb hier weleens over nagedacht en de volgende covers zouden direct in mijn all time playlist komen te staan denk ik
- Lana Del Rey - In The Modern World (FDC cover)
- Zach Bryan - Zombie Girl (Adrianne Lenker cover)
- Idles - Knifey (amyl and the sniffers cover)
- PJ Harvey -...
Ja! Veel dank daarvoor. Ze zei dat ze wat water ging halen en toen ik omkeek zag ik haar inderdaad met jou dus naar de bar lopen, haha. Bleek een combi te zijn van weinig eten en het heel warm hebben. Ging gelukkig na wat eten en drinken snel weer weg:)