Hoi iedereen,
Ik heb me een bezig gehouden met wie er van Pukkelpop 2017 zou kunnen overkomen. Ik heb hierbij gekeken wie er van PKP '16 naar RW '17 komt en die timeslots ingevuld met de namen van PKP'17.
Bazart: PKP '16 (Marque) --> RW '17 (The Barn) ==> Russ 19:45-20:55 The Barn op Vrijdag 29 Juni 2018
Blues Pills: PKP'16 (The Shelter) --> RW '17 (Main Stage) ==> Preoccupations 14:10-14:55 Main Stage op Zaterdag 30 Juni 2018
Cage The Elephant: PKP'16 (Club) --> RW '17 (The Barn) ==> The Naked And Famous 13:10-13:55 The Barn op Zondag 1 Juli 2018
Charlotte De Witte: PKP '16 (Boiler) --> RW'17 (KluB C) ==> Ben Klock 23:10 - 00:20 KluB C op Vrijdag 29 Juni 2018
Coely: PKP'16 (Main) --> RW'17 (Main) ==> Faces On TV 13:00-13:30 Main Stage op Vrijdag 29 Juni 2018
Dua Lipa: PKP '16 --> RW'17 (KluB C) ==> Clean Bandit 18:40-19:40 KluB C op Vrijdag 29 Juni 2018
Fatima Yamaha: PKP'16 (Castello) --> RW'17 (KluB C) ==> Tycho 15:30 --> 16:15 KluB C op Zondag 1 Juli 2018
Glass Animals: PKP'16 (Club) --> RW'17 (The Barn) ==> Sampha 14:35-15:25 The Barn op Zaterdag 30 Juni 2018
Mura Masa: PKP '16 (Marque) ==> RW'17 (KluB C) ==> The Shins 23:00-00:00 KluB C op Donderdag 28 Juni 2018
Oscar & The Wolf: PKP'16 (Main) --> RW'17 (The Barn) ==> Flume 21:55-23:10 The Barn op Vrijdag 29 Juni 2018
Soulwax: PKP'16 (Dance Hall) --> RW'17 (The Barn) ==> Marshmello 20:05-21:20 The Barn op Zondag 1 Juli 2018
The Lumineers: PKP'16 (Main) --> RW'17 (Main) ==> London Grammar 18:15-19:15 Main Stage op Zondag 1 Juli 2018
Warhaus: PKP'16 (Club) --> RW'17 (The Barn) ==> Sigrid 14:30-15:15 The Barn op Vrijdag 29 Juni 2017
Warpaint: PKP'16 (Club) --> RW'17 (KluB C) ==> Mac Demarco 19:05-20:05 KluB C op Zondag 1 Juli 2018
Warhola: PKP'16 (Castello) --> RW'17 (KluB C) ==> Floating Points Solo Live 16:45-17:35 KluB C op Donderdag 28 Juni 2018
Whitney: PKP'16 (Lift) --> RW'17 (KluB C) ==> Black Lips 15:00-15:45 KluB C op Donderdag 28 Juni 2018
Dus dat brengt ons tot volgend overzicht:
Donderdag 28 Juni 2018
The Shins (KluB C)
Floating Points Solo Live (KluB C)
Black Lips (KluB C)
Vrijdag 29 Juni 2018
Russ (The Barn)
Ben Klock (KluB C)
Faces On Tv (Main Stage)
Clean Bandit (KluB C)
Flume (The Barn)
Sigrid (The Barn)
Zaterdag 30 Juni 2018
Preoccupations (Main Stage)
Sampha (The Barn)
Zondag 1 Juli 2018
The Naked And Famous (The Barn)
Tycho (KluB C)
Marshmello (The Barn)
London Grammar (Main Stage)
Mac Demarco (KluB C)
Het een is al wat realistischer dan het ander, maar ik denk dat sommige artiesten uit dit lijstje zeker zullen komen.
Ik heb me een bezig gehouden met wie er van Pukkelpop 2017 zou kunnen overkomen. Ik heb hierbij gekeken wie er van PKP '16 naar RW '17 komt en die timeslots ingevuld met de namen van PKP'17.
Bazart: PKP '16 (Marque) --> RW '17 (The Barn) ==> Russ 19:45-20:55 The Barn op Vrijdag 29 Juni 2018
Blues Pills: PKP'16 (The Shelter) --> RW '17 (Main Stage) ==> Preoccupations 14:10-14:55 Main Stage op Zaterdag 30 Juni 2018
Cage The Elephant: PKP'16 (Club) --> RW '17 (The Barn) ==> The Naked And Famous 13:10-13:55 The Barn op Zondag 1 Juli 2018
Charlotte De Witte: PKP '16 (Boiler) --> RW'17 (KluB C) ==> Ben Klock 23:10 - 00:20 KluB C op Vrijdag 29 Juni 2018
Coely: PKP'16 (Main) --> RW'17 (Main) ==> Faces On TV 13:00-13:30 Main Stage op Vrijdag 29 Juni 2018
Dua Lipa: PKP '16 --> RW'17 (KluB C) ==> Clean Bandit 18:40-19:40 KluB C op Vrijdag 29 Juni 2018
Fatima Yamaha: PKP'16 (Castello) --> RW'17 (KluB C) ==> Tycho 15:30 --> 16:15 KluB C op Zondag 1 Juli 2018
Glass Animals: PKP'16 (Club) --> RW'17 (The Barn) ==> Sampha 14:35-15:25 The Barn op Zaterdag 30 Juni 2018
Mura Masa: PKP '16 (Marque) ==> RW'17 (KluB C) ==> The Shins 23:00-00:00 KluB C op Donderdag 28 Juni 2018
Oscar & The Wolf: PKP'16 (Main) --> RW'17 (The Barn) ==> Flume 21:55-23:10 The Barn op Vrijdag 29 Juni 2018
Soulwax: PKP'16 (Dance Hall) --> RW'17 (The Barn) ==> Marshmello 20:05-21:20 The Barn op Zondag 1 Juli 2018
The Lumineers: PKP'16 (Main) --> RW'17 (Main) ==> London Grammar 18:15-19:15 Main Stage op Zondag 1 Juli 2018
Warhaus: PKP'16 (Club) --> RW'17 (The Barn) ==> Sigrid 14:30-15:15 The Barn op Vrijdag 29 Juni 2017
Warpaint: PKP'16 (Club) --> RW'17 (KluB C) ==> Mac Demarco 19:05-20:05 KluB C op Zondag 1 Juli 2018
Warhola: PKP'16 (Castello) --> RW'17 (KluB C) ==> Floating Points Solo Live 16:45-17:35 KluB C op Donderdag 28 Juni 2018
Whitney: PKP'16 (Lift) --> RW'17 (KluB C) ==> Black Lips 15:00-15:45 KluB C op Donderdag 28 Juni 2018
Dus dat brengt ons tot volgend overzicht:
Donderdag 28 Juni 2018
The Shins (KluB C)
Floating Points Solo Live (KluB C)
Black Lips (KluB C)
Vrijdag 29 Juni 2018
Russ (The Barn)
Ben Klock (KluB C)
Faces On Tv (Main Stage)
Clean Bandit (KluB C)
Flume (The Barn)
Sigrid (The Barn)
Zaterdag 30 Juni 2018
Preoccupations (Main Stage)
Sampha (The Barn)
Zondag 1 Juli 2018
The Naked And Famous (The Barn)
Tycho (KluB C)
Marshmello (The Barn)
London Grammar (Main Stage)
Mac Demarco (KluB C)
Het een is al wat realistischer dan het ander, maar ik denk dat sommige artiesten uit dit lijstje zeker zullen komen.